Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -unnamed- gündüz fotoları için nezaman gidicen motorun yanına valla merak ettim mavi rengi
    ağabey anası belli, babası hala meçhul olan bir şahıs depo yanlarında ki stikırları sökmüş, tank pedi de dibinden zorlamış ama sökememiş...
    haberin olsun abim, çok doluyum o konuda...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde favorim full beyaz
    kesinlikle, bir füme cam bir de xenon ya da beyaz ampul taktın mı binme de yanında yat

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağabey anası belli, babası hala meçhul olan bir şahıs depo yanlarında ki stikırları sökmüş, tank pedi de dibinden zorlamış ama sökememiş...
    hadi yaa üzüldüm geçmiş olsun sağlık olsun yenisini yaptırırsın fazla pahalı bir şey değildi zaten benimde eski motordan keiti tank padi aynı öyle sökerek almışlardı nerelerine takacaklarsa artık
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    hadi yaa üzüldüm geçmiş olsun sağlık olsun yenisini yaptırırsın fazla pahalı bir şey değildi zaten benimde eski motordan keiti tank padi aynı öyle sökerek almışlardı nerelerine takacaklarsa artık
    abim nereye takacaklarını biliyordum da...
    edep var bizlerde...

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun hocam
    -unnamed- bunu beğendi.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah kardeşim....

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhtemelen o Ali'nin motoru. 10. resimde ali de var hatta diğeri de alper sanırım.
    doğru tespit senden kaçmıyor :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlı olsun,çok güzelmiş...
    teşekkürler
    Alıntı EsEs026 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar çabuk cevaplayacağını düşünmemiştim
    Hayırlı olsun, kazasız belasız binmen dileğimle Ali
    teşekkürler
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni gelen kırmızı beyaz ve kırmızı siyah çok hoş olmuş.. eğer bu tarz devam etseydim yeniden gt250r alırdım....

ali hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin...
    saolasın abi bu renge aşık oldum cidden güzel yapmışlar
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun yeni renk te baya güzelmiş, beğendim. Kazasız belasız sürüşler
    teşekkürler
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KIRMIZI BEYAZ cok cikkiss olmuşş

manetlerin asfalt görmesin iyi günlerde kullanasın
    teşekkürler
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinciye hayırlı olsun dostum. Allah kaza bela vermesin. 41.5 kere maşallah. HAAKKKK PUUUU
    teşekkürler
    yeni renkler çok güzelmiş hayırlı olsun güle güle kullan bir tane nazarlık takta nazar deymesin allah kaza bela vermsin
    teşekkürler nazara inanmam ama ufak bişey takıcam
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali hayırlı olsun motorun çok şık gözüküyo valla ben de mi satıp yeniye göz diksem çok hoşuma gitti valla
    saolasın yeni kasalar çok güzel tavsiye ederim
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Ali Feyizoğlu,
    hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullanman dileğiyle
    teşekkürler
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay vay, 2008 R6 gibi olmuş kırmızı beyaz =) iyi günlerde kullanın =)
    teşekkürler
    Alıntı berkay8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan nazar deymesin
    teşekkürler
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali,ben almış kadar sevindim.Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güzel günlerde kullan.Renk uyumu bu kadar güzel olabilir.Aprilia RS 125'e benzemiş.Darısı benim başıma.Benim tek çekincem Taa tuzlada oturuyorum.Alırsam bakımları filan nerde yaptırıcam.Ayrıca anadolu yakasına gelme gibi bi plan yaparsanız motoru yakından görmek isterim.Tekrar hayırlı uğurlu olsun
    Saolasın darısı başına o taraftan geçtiğimde haber ederim. stkanuni.com.tr den bak istersen anadolu yakasında en yakın servis sana kaç km diye fakat bakımlarda gidersin 50km yol yapsan çok değil yani bu aletler fazla yakmıyor :D
    Alıntı Selfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız, Belasız Günlerde kullanman dileğiyle Ali, içine sindiyse ne Mutlu sana
    Bu arada söylemeden geçemicem;
    SANA KIRMIZI ÇOK YAKIŞIYO

( eksik gördüğün şeyleri veya beğendin şeyleri mesaj atmayı unutma yeni resimlerini ve videolarını bekliyorum )
    saolasın,tabi ben zaman geçtikçe paylaşımda bulunurum
    Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bende gt250r için kapora verdim yakında aranızdayım inşallah ali kardeşimizin de yeni makinesi hayırlı olsun güzel renk, tabi banada hayırlı olsun
    teşekkürler darısı başına
    Ali hayırlı olsun..
    güle güle kullan...
    teşekkürler
    Alıntı monur00006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depoda hyosung yazan kırmızı siyah mükemmelmiş. umarım o da gelir de 2-3 sene sonra 2.el alırım birinizden
    hocam hepsi türkiyeye gelince hyosung yazıları sökülüp st kanuni stickerları yapıştırılıyor,motor bloguda aynı şekilde türkiyeye geldiğinde yan kapak değiştirilip st kanuni baskılı olanı takılıyor

---------- Post added at 10:03 ---------- Previous post was at 08:53 ----------

Küçük detaylar:
    Yeni rengin stickerları hoş fakat depo üzerindeki sticker folyo kuralkan tarafından yapıştırıldığı çok belli oluyor folyoda kalite yok.O biraz kötü duruyor gibi geldi bana ama onu söküp aynından kestiricem st kanuni yazısındanda kurtulmuş olacağım bu sayede.
    En son gelen seride beyin farklıydı fakat beyni öyle ol orta bırakmışlardı akünün üzerine,şimdi bu seride şasenin oraya küçük bi parça ekleyip beyni oraya sabitlemişler daha sağlıklı bir iş olmuş.
    Bunlar dışında 2012ilk seriden bir farkını göremedim daha.

2008 ile karşılaştırma yapacak olursam eğer:
    Oturuş pozisyonu çok çok farklı ama eski kasa daha rahattı gibi geliyor bana,yeni oturuş pozisyonunun artısı ise motora tam olarak hakim oluyorsunuz daha ileri doğru bir oturuş sunuyor.(kısa boylu arkadaşların işine yarayacaktır) bende boy 183 olduğundan hertürlü oynuyorum
    Aydınlatma...Önceki motorumda resmen görmüyormuşum! birde far içi karartma yaptıktan sonra iyice görüş mesafem daralmıştı fakat bunun aydınlatması gerçekten tatmin edici.kısalarla 3şeritli yolu aydınlatabiliyor uzunları yaktığımdaysa görüş mesafesini 4katına uzatıyor.
    acaba farklı mercekmi kullandılar? bunu arkadaşlarınkiyle karşılaştırıp tekrar yazarım.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    2011 ile 2012 arasındaki fark galiba sadece beyin onun dışında bir fark yok gibi geldi bana

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ali daha var mı ellerinde acaba ? Bide hangi renkler mevcut yeni olanlardan.

Motosikleti
    kırmızı-siyah ıda var ekrem oda hoş :D bide yeşilyurt motor var anadolu yakasında stkanuni servisi olarak o sana yakındır tahminim
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı-siyah ıda var ekrem oda hoş :D bide yeşilyurt motor var anadolu yakasında stkanuni servisi olarak o sana yakındır tahminim
    Yok alper ya kırmızı siyah değilde tamamen kırmızı da olur ya da tamamen beyaz.Yeşilyurt bana yakın kartaldaymış ptsi gidip bakıcam.

Motosikleti
    2011 ile 2012 arasındaki fark galiba sadece beyin onun dışında bir fark yok gibi geldi bana
    evet beyin farklılıkları var buna bağlıda bazı mazemelerin yerleride farklı oluyor daewoo ve delphi die 2 beyin var delphi ler daha yeni olanlar

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelecek ayki partideki motorlarında çoğu satıldı diye biliyorum bayileri bi ara istersen ama yeni renk sadece çakırca getirdi bu partide çakırcayla görüş bi
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Anladım ali teşekkür ederim.İlla yeni renk olmasına gerek yok ya.Ama olsa iyi olur tabi.Onun dışında sadece kırmızı veya beyaz olabilir.Gidip bi kartaldaki bayiye bakayım

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Anladım ali teşekkür ederim.İlla yeni renk olmasına gerek yok ya.Ama olsa iyi olur tabi.Onun dışında sadece kırmızı veya beyaz olabilir.Gidip bi kartaldaki bayiye bakayım
    dün ordaydım...mağazada göremedim....
    tam beyaz yada tam kırmızı olanı...
    yine de ara sor...öyle git istersen...
    Zippo's bunu beğendi.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Devamlı düşük devir düşük viteste hararet sorunu varmı bu 2011 lerin acep
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    hararet sorunu yok diye biliyorum ben hergün haliçten erenköye geçiyorum o trafikte düşük viteste gidiyorum hergün sorun yok
    kanmix_x bunu beğendi.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hyosunglar, Yağ sogutmalı olduğu için Hararet sorunları yoktur. Yalnız cok sıcak yaz günlerinde, sehir içerisinde fazla kullanmamanızı tavsiye ederim...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    SUPERSHADOW 250 / ASYA 150 T1
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelecek ayki partideki motorlarında çoğu satıldı diye biliyorum bayileri bi ara istersen ama yeni renk sadece çakırca getirdi bu partide çakırcayla görüş bi
    aliiii motorun rengi süper güle güle kazasız belasız kullan bende siyah kırmızıya bayıldım
    [B][I][COLOR="#FF8C00"]MOTOR BİR ARAÇ DEĞİL BİR TUTKUDUR... [/COLOR][/I][/B] ::tutkuy:: BİZE DELİ DİYENLER BİNSELER BİR KERE O MOTORA NELER KAÇIRDIKLARINI ANLASALAR OZAMAN BAKALIM NE DİYECEKLER ... ::pokey::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler