Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    cümleten s.a arkadaşlar bahsini etmiştim 2007 moturuma manifolt siparişi vermiştim güney koreden dün geldi elime. ön arka aldım son derece sağlam orjinal mal zaten yalnız kelpçe ve conta koymamışlar içine, bir de maskot hediye ettiler ponza taşından buda heykeli gibi bir şey merak edeceklerinize cevap vereyim sipariş verdikten bir gün sonra hazırlanıp yola çıktı malum 11 saat kadar bi zaman farkı var 5 gün sonra istanbula geldi orda 3 gün bekledi 4. günde de elime geldi toplamda 10 gün kadar bekledim ama değdi fiyat konusunda manifoltlar + kargo + aracı şirketin komisyonu 135 tl gibi bi fiyat tuttu türkiyede tanesi 125 tl :S bilgilerinize )
    tekhancer bunu beğendi.
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    Ali Feyizoğlu kisaca ali :D fotolar cok guzel sana bir sorum olacakti

bu bizim motorlarin oturus acilari gidon yukseklikleri ayakliklarin durus pozisyonlariyla 600rr ve 600f inkini karsilastirabilirmisin acaba

surme sansin olduysa surus konforlarinida karsilastirirsan sevinirim

Motosikleti
    Hyosung gt 250 r olucak inş.
    arkadaşlar bugün çorluda kırmızı gri bi yeni kasa hyo gördüm aranızdan birimi

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali Feyizoğlu kisaca ali :D fotolar cok guzel sana bir sorum olacakti

bu bizim motorlarin oturus acilari gidon yukseklikleri ayakliklarin durus pozisyonlariyla 600rr ve 600f inkini karsilastirabilirmisin acaba

surme sansin olduysa surus konforlarinida karsilastirirsan sevinirim
    Öyle çok büyük tecrübem yok tabi bu makinalarda ama izlenimlerimi anlatayım.
    Bi kere hyosungdan sonra her motor, özellikle 600lükler küçük gelecek öyle gidonu tutmak için bile uzanmak yok.Öncelikle hyosungdan sonra büyük makinada tecrübe edilecek ilk şey,bindiğiniz aletin sizi selesinden kaydıracak kadar gücünün olduğunu farketmeniz olacaktır.Bunu farkettikten sonra gazlarken dizlerinizle iyi sıkın motoru yoksa bütün yük bileklerinize biner.Sonra sanki kollarızla bir yerde asılı duruyormuşcasına vücudunuzun ağırlığını taşırsınız
    Ben 183 boyundayım, 600rr ,600f,gsxr600 arasında rahatlık kıyaslaması yapacak olursam eğer Gsxr600 bunlardan en rahatı diyebilirim.600f in teknikte gidonunun yüksek olduğu vs yazsada tamamen racing kanı taşıyan bir motor RR a göre daha rahat.600RR çok sevdiğim bi motor fakat nasıl oluyorsa, aynı gözükselerde gsxr ondan daha rahat ve 600RR da motora kapanırken ciddi ciddii sığamama sorunu yaşadım Artçılı sürüşte 600F ideal.Hepsi birbirine yakın makinalar ama gixxer başka bir dünya
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    cevap icin sagol ali bende kasa olarak en cok suzukileri ozellikle 2009-10 larini seviyorum ama onlari tr de almak imkansiz cok para istiyorlar

ayrica benimde hyo da en sevidigm sey one dogru uzanip depoya yaslanmak yayla gibi mubarek uzandikca uzanasi geliyor insanin

hyo ya bu kadar alistiktan sonra baska motora gecipte pozisyonundan rahatsiz olursam cok yazik olur denemeden almamak lazim motor

deneyecek yerde buralarda yok istanbulda bile denemek cok zor 200 lira para + cekti senetti karmasik isler

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Arkadaşlar motorumu satıcam 600 lük makina alıcam kısmet olursa..İlgilenen olursa bana msj atabilir
    http://www.sahibinden.com/motosiklet...&a269_min=1950
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...92979362/detay

Manisadan bir ilan, eğer fake değilse alıyım ben bu motoruda garajımda çeşit olur.O gün ne renk giydiysem ona göre seçerim bineceğim motoru.

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun, ama arkandaki araç o kadar yakın takip ediyorsa, iki şerit arasına girmekte fayda var.olurmu olur pis benzin denk gelir hop adamın tanponda bulursun kendini.
    Benim en kıl olduğu şeydir, arabada neyse ama motosikletlinin kıçına kadar yaklaşmanın anlamı nedir bilmem...çok var öyle dangalaklar kaç kez tartıştım trafikte ,afedersiniz ama g.. meraklısı çok! 30cm e kadar yaklaşıyo erkeklik ispatı yapacak ya, demir kutunun içinde
    Özellikle bayan artçı aldığımda hiç şeritten gitmemeye dikkat ederim,hep şerit arası mecbur.İstanbulda tacizci hayvan çok malesef
    Birde o tür durumlarda debriyajı sıkmak lazım hemen,çünkü giderken kontak kapattığınızda motor freniyle motor yavaşlar,aslında frene bastığınız kadar sert yavaşlamaz ama debriyajı sıkarsanız kendinizi sağa atacak kadar zamanı bulabilirsiniz.Benzin bittiğinde başıma gelmişti birkez
    aynen trafikte sığır çok hatta motoru gören yarış havasına kapılıp sollamaya geçmeye vs. çalışıyor, motorun da rodajı yeni yeni bitiyor o yüzden çok da zorlamayayım diyorum zaten yolların da hali pek hız yapmaya müsait değil ve her an köy ya da bağlantı yollarından biri yola atlıycakmış gibi hissettiğim için fazla basmaya da korkuyorum açıkçası çünkü gerçekten bizde sığır ötesi hayvan çok... hatta bugün sol şeritteyim araç solluyorum 130 civarı bir hızdayım derken 50-55 yaşlarında amcanın teki sağ şeritten makasa girdi farkedip hız kesmesem kesin ya o bana çarpıcak ya ben ona... ebesinin şeyine şey yetiştirecek sanki bu trafikteki duyarsızlık beni küfürbaz yapmaya başladı yavaş yavaş bunu farkediyorum en son birisiyle kavga da edicez bu gidişle hadi hayırlısı... zaten çoğumu biliyoruzdur ama yine de tekrar etmekte fayda var, şimdiye kadar öğrenebildiğim ve diyebileceğim tek şey sakın ha başka araçların bize yaptığı gibi gaza gelip sınırlarınızı zorlayıp hız yapmayın; öncelikli olarak tabii ki öne ama yine bir o kadar da önemli ve ikinci planda olarak arkanız ve yanlarınız da kesinlikle kontrolünüzde olsun... bir kere gidonumuz hizadan çıkarsa 2 teker olduğumuz için araba gibi toparlamayıp dengeleme şansımız maalesef olmuyor ve fren mesafemiz de 4 tekere nazaran daha uzun... buna ilaveten dönüşlerde ve yağışlı koşullarda motoru yatırıcam şekil yapıcam ya da yatırarak keyif alıcam diye kendinizi ve motorunuzu riske atmayın; zaten genelimiz orta sınıf lastik kullanıyoruz orası ayrı konu da, yol tutuşu çok iyi bir lastik bile olsa sonuçta 2 teker olduğu için kayar mı kayar arkadaş, kaymaz yatmaz düşmez diye birşey yok... yatırın ama hep kontrollü olmaya özen gösterin, pist ya da kapalı alan haricinde sınırlarızı daha çok bilip özen gösterin, zorlamayın... hatta bilmediğiniz yollarda gerekirse adeta "odun gibi" yavaş yavaş dönün; "keşke fazla yatırmadan yavaş yavaş dönseydim" dememek için... son olarak aklıma geldi, bayan sürücülere özellikle dikkat edin; hepsi değil belki ama büyük çoğunluğu "odak manyağı" oluyorlar, bir yere odaklanıp kalıyorlar ve gözleri başka yeri farketmiyor maalesef ayrıca ters bir durumu farkettiklerinde de bir o kadar da panikler o yüzden bayan sürücülere özellikle dikkat! bunlar acizane benim dikkat etmeye çalıştığım mevzular herkese dikkatli, duyarlı, kazasız, sıkıntısız ve keyifli sürüşler...
    Felon, gokocan92, berkay8 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Arkadaşlar max 4500 tl ye 2007- 2008 sorun cıkarmayan masrafsız GT250R aranıyor. 1 ay kadar İstanbuldayım gören duyan olursa mesaj olarak ulaşırsanız sevinirim.

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı Rüzgarlı_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar max 4500 tl ye 2007- 2008 sorun cıkarmayan masrafsız GT250R aranıyor. 1 ay kadar İstanbuldayım gören duyan olursa mesaj olarak ulaşırsanız sevinirim.
    4500e sorunsuz ve masrafsız bulman ne yazıkkı ımkansız. 4500 5000 devrı eskıdendı artık cok zor. cbr125 tavsıyemdır.
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4500e sorunsuz ve masrafsız bulman ne yazıkkı ımkansız. 4500 5000 devrı eskıdendı artık cok zor. cbr125 tavsıyemdır.
    Bi kısmına katılıp bi kısmına katılmıyorum, bence iyi kovalanırsa bulunulur.En iyi örneği benim eski motor, detaya girmiyim daha önce 50 kere yazdım zaten .
    22-32 bin km yapmış ici dışı bir bi motor alınıp temiz bi 10 bin km daha, yani ortalama 2 sezon binilip satılabilir...
    E tabi acil paraya sıkışan vs. ekstrem durumlarda ancak bulunabilir günümüzde... Seninde özellikle belirttiğin gibi o 4,5-5 devri eskidendi, o zamanlar; 250 cc kategorisinde rakipler ilk cıktığında "hyo biter, kimse daha hyonun yüzüne bakmaz" ihtimali düşüncesi vardı, tam tersi oldu orası ayrı... Birde kısa sürede iyi zam yedi... Şuan motor sahipleri elindeki malın kıymetini biliyo kısaca...

Motosikleti
    hyosung gt250r
    3. hyosung gt 250 r m bugün satıldı :( artık tekrar yüksek cc ye dönüş yapıcaz yaşasın benzinciler ))

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Adam 2 sezonda 10bin dedi ya . Mahalleden hic cikmiyomusun. Az bi cikin disari. Dunya cok guzel

Motosikleti
    kymco süper 8
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...K-pmu2085.html

arkadaşlar nasıl bi kasktır bu kullanan varmıdır fiyat sağlamlık oranı denir

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    arkadaşlar motorda dikkatimi çeken bir şey var. Kontağı açınca ekranda FI hatası çıkıyor ancak çalıştırınca gidiyor. Motorda herhangi bir düzensizlik, sorun yok. Zaten henüz 440 km'de. Bu aldığımdan beri böyle hatırladığım kadarıyla. Bu bir sorun mudur? Sorun ise ne yapılabilir? Arıza kodunu okumak için neler yapılabilir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

cevabını buldum. normalmiş ) kusura bakmayın kirlilik için

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı alize05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorda dikkatimi çeken bir şey var. Kontağı açınca ekranda FI hatası çıkıyor ancak çalıştırınca gidiyor. Motorda herhangi bir düzensizlik, sorun yok. Zaten henüz 440 km'de. Bu aldığımdan beri böyle hatırladığım kadarıyla. Bu bir sorun mudur? Sorun ise ne yapılabilir? Arıza kodunu okumak için neler yapılabilir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

cevabını buldum. normalmiş ) kusura bakmayın kirlilik için
    Ufak bi düzeltme 2012 motosikletler için normal. Diğer modellerde var ise anormal

Motosikleti
    Yamaha
    Selamın Aleyküm arkadaşlar. İzninizle sormak istediğim 1-2 soru var.

Motorlarınızdan memnunmusunuz? Herhangi bir arızası, problemi, kronik bir sorunu varmı? Özellikle 2006/2008 model arası olan arkadaşlar. Yağ yakma problemi vs gibi iyne ucu kadar da bir problemi olsa bilmek isterim. Yardımlarınızı bekliyorum. Sorularıma ilgi ve sabır çerçevesinde cevap verirseniz çok sevinirim. Sağlıcakla kalın...

Arethnia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motorumu büyütmek istediğim satmaya karar verdim 2012 yada 2013 diyorlar bazıları bende öyle diyorum ama herneyse 2.500 kmsi var yok kırmızı siyah üzerinde python ön cam-sticker tank padden yaptırdığım set halinde koruma stickerları keiti sibop kapağı kırmızı - keiti kırmızı jant stickerı vb. birçok extrası var istediğim fiyat 9.000 ilgilenen varsa tekirdağdayım özel mesaj ile ulaşabilirsiniz telefonumu veririm konuşuruz şuan tatilde olduğum için fotolarını çekip koyamıyorum kısmetse 1 hafta sonra sahibindene ilan açıcağım.
    2013 Kırmızı Siyah

Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskisi yenisi yok bence. Birçok motor satıcısı sitelere bakarak fiyat yazıyor. Siteler zaten cocuk oyuncagı olmus. Önüne gelen istedigi fiyatı yazar durumda. Zamanında 7-8 bin tl ye aldıgı motoru aradan 4 yıl gectıkten sonra 6 bin tl ye satma çabasında olan uyanık gecınen arkadaslar sagolsun pıyasanın limitini hep yukarıda tutuyorlar. Kendileri satmaya calısınca o motor 1 numara olur. Sen satmaya kalkınca bin türlü sorun cıkarır fiyatı kırabilmek için. Kimse hayal kurmasın. Daha önce de burada bilen abilerimiz yazdılar. 2006 model bir motora 5-6 bin tl istemek hayal aynı sekılde 2008 modelede 6-7 bin tl istemek de hayal. Bilmeyen anlamayan insanları düşürüp iteleme derdinde olan insanlar var. Ben 4.500 TL ye 2007 2008 yazdım ki gayet te fiyatıdır. Ölü fiyatı vermiyorum. Alıp satan insanlar var. Aciliyeti olanlar 3 bin e de satıyor. Ben sadece burda yazdım bilen varsa mesajla dönsün.
    berkay8 ve tekhancer bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Rüzgarlı_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskisi yenisi yok bence. Birçok motor satıcısı sitelere bakarak fiyat yazıyor. Siteler zaten cocuk oyuncagı olmus. Önüne gelen istedigi fiyatı yazar durumda. Zamanında 7-8 bin tl ye aldıgı motoru aradan 4 yıl gectıkten sonra 6 bin tl ye satma çabasında olan uyanık gecınen arkadaslar sagolsun pıyasanın limitini hep yukarıda tutuyorlar. Kendileri satmaya calısınca o motor 1 numara olur. Sen satmaya kalkınca bin türlü sorun cıkarır fiyatı kırabilmek için. Kimse hayal kurmasın. Daha önce de burada bilen abilerimiz yazdılar. 2006 model bir motora 5-6 bin tl istemek hayal aynı sekılde 2008 modelede 6-7 bin tl istemek de hayal. Bilmeyen anlamayan insanları düşürüp iteleme derdinde olan insanlar var. Ben 4.500 TL ye 2007 2008 yazdım ki gayet te fiyatıdır. Ölü fiyatı vermiyorum. Alıp satan insanlar var. Aciliyeti olanlar 3 bin e de satıyor. Ben sadece burda yazdım bilen varsa mesajla dönsün.
    Eskiyen motosikletini pahalı satıyor desen tamam. Bakımları gelmiş motosiklet o para etmez desen yine tamam ama dediğin "Zamanında 7-8 bin tl ye aldıgı motoru aradan 4 yıl gectıkten sonra 6 bin tl ye satma çabası" lafın yanlış çünkü ülkemizde yıllık enflasyon (tefe+tüfe)/2 den hesaplarsak yaklaşık %12

Motosikleti 7000TL ye almış olsun bu para her yıl %12 değer kaybedecek. Geçmişte verdiği 7000tlnin bugünkü gerçek karşılığı aşağıdaki bileşik faiz ile hesaplanır.

Paranın Bugünkü Ederi = Ana para x (1 + faiz oranı)^periyot sayısı (^ = üzeri)
    11014 = 7000x(1+0,12)^4

Yani 4 yıl önce 7000liraya alanlar aslında bugünün parası ile o motosiklete 11.014TL para verdiler.
    Ekonomide hesap öyle yapılmaz böyle yapılır.
    Alper Kaya, ERK4N ve tekhancer bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler