Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ konusuna bişey diyemem ben her aldığım motorun yağını filtresini değiştirir öyle kullanırım ancak zincir ve dişli konusunda servis seni ketenpereye getirmiş anlaşılan çünki zincirde 2 ad. kırık yüksük vardı bende geç farkettim dişlinin durumununda ondan aşağı kalır yanı yoktu neyse canım senin bi suçun yok servis işini yapmış...
    ilginç. zincir daha sıfırdı paketinden cıkartılar taktılar. birleşmeli bir zincirdi o.
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Garantisi varmıydı zincirin gönderelimde değiştirsinler bari... Neyse hazır buralardasın CDI ihtiyacım var yardım edebilirimisn bu konuda, malum buralarda servis filan hak getire...

Araç hayırlı olsun bu arada güle güle kullan temiz bişeye benziyo
    GT! ...

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garantisi varmıydı zincirin gönderelimde değiştirsinler bari... Neyse hazır buralardasın CDI ihtiyacım var yardım edebilirimisn bu konuda, malum buralarda servis filan hak getire...
    CDI nedırkı

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    ilhaan sen nezamn motoru sattın
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilhaan sen nezamn motoru sattın
    sattık işte bi ara 3ay oldu sanırım

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    casillas biri h1 biri h3 ama hangisinin hangisi olduğunu hatırlamıyorum şu an
    uzun h3 kısa h1 dediydi Eyüp abi ilerde paramız olursa onada bişeyler yaparız
    ben orjınal farlarını beyendım guzel ısıltıyor.
    cıbırda bi farı vardı ışıksız yerde onunu goremıyordun

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16.450 de sattım ama acemiliğimize geldi bir bilene sormadık, bende ikinci el düşünüyorum, zaten bu sefer makinayı alırken siteden bir iki kişiden rica edceğim gelip kontrol etsinler makinayı, müsait olursan seni de çağırırım

Aynen usdat ıyı bır anlayana baktırmak lazım ben suzukı servısınden aldım kafam rahattı alıkrken adamlara acık acık dedım sorun cıkarsa sızın basınızıı agrıtırım dedım mecburen tum eksıklerını yapıp verdıler sıfır aku fren balataları falan fısman hepsını yenınden yaptırdım umarım ıyı bır makına buluruz sanada...
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    Yamaha R1
    şu osramın ampullerine bir bakayım o halde. benim farım aydınlatmıyor iyi. mercek ayarını da yokladım ama farketmedi. aydınlatıyor aslında ama beni kesmiyor. cbr600de beyaz lambalar vardı. yakınca yol gün gibi oluyordu. ona alıştığım için belki bu az geliyor. hani bazen şeytan beni yine bunu satıp 600 ccye dönmeye teşvik etmiyor değil. ama yakıta yaptığım masrafı hatırlayınca vazgeçiyorum : )

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    arkadaşlar hepinize teşekkürler. allah hepimizin tekerini düz basdırsın inşallah
    eyüp abi hafta sonu hava durumuna bakmadın galiba sen ben z.burnundan ümraniyeye motoru getirene kadar felç geçirdim soğukdan
    kango var bende biraderle gitmiştik sığmadı bagajına
    mecburen sürerek getirdim öldüm :D
    o değilde alırken her yerine baktım her ne kadar anlamasamda baktım :d
    bitur binmeyi akıl etmedim aldığım kişide söylemedi . hız göstergesi çalışmıyomuş noter satışını yaptık. bindim motora eve geliyorum baktım 0 km ile gidiyorum :d
    ne tutar bunun masrafı acaba :S

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun h3 kısa h1 dediydi Eyüp abi ilerde paramız olursa onada bişeyler yaparız
    ben orjınal farlarını beyendım guzel ısıltıyor.
    cıbırda bi farı vardı ışıksız yerde onunu goremıyordun
    tam tersi casillas uzun H1 kısa H3.aslında xenondan okadar çekinmenize gerek yok.adamlar scooterlere bile takıyor.ama biraz kaliteli bişeyler almalı.
    normal ampul almak isteyen arkadaşlara osram nightbraker tavsiye ederim.orjinalinden iyi aydınlatıyor.birde osramın allseason diye bir ampulu var.bu ampul yagmurlu ve sisli havalarda ışıgın kelvinini degiştiriyormuş.üstüne baktıgımda gökkuşagı gibi bir sürü renk vardı yanar döner gibi.alırken osram, narva philips gibi markalı ampul alın çinçonlarla ugraşmayın.zaten ampulu bir kez degiştiren bir daha o işe kalkışmaz bütün kafa granajını çıkarıp yeniden takmak lazım.çekilcek dert degil varya.[COLOR="Silver"]

heee bu arada xenon takarsanız mümkün oldugu kadar gösterge panelinden uzak bir yere takın balastı.casillasın da dedigi gibi radyasyon ve manyetik alan gösterge panelini etkiliyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize teşekkürler. allah hepimizin tekerini düz basdırsın inşallah
    eyüp abi hafta sonu hava durumuna bakmadın galiba sen ben z.burnundan ümraniyeye motoru getirene kadar felç geçirdim soğukdan
    kango var bende biraderle gitmiştik sığmadı bagajına
    mecburen sürerek getirdim öldüm :D
    o değilde alırken her yerine baktım her ne kadar anlamasamda baktım :d
    bitur binmeyi akıl etmedim aldığım kişide söylemedi . hız göstergesi çalışmıyomuş noter satışını yaptık. bindim motora eve geliyorum baktım 0 km ile gidiyorum :d
    ne tutar bunun masrafı acaba :S
    Kablo birbirine yapmışmış olabilir sol içerde kontrol et görürsün, soket oynamış veya çıkmış olabilir, km teli kopmuş olabilir o basit. Km bozuk olmasında gerisi kolay, 3 kablolu bir şey zaten lastiğin solundan gelir, gerçi belki biliyorsundur, dışı siyah kaplıda olabilir içindeki kablosu 3lü, kolay gelsin...

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kablo birbirine yapmışmış olabilir sol içerde kontrol et görürsün, soket oynamış veya çıkmış olabilir, km teli kopmuş olabilir o basit. Km bozuk olmasında gerisi kolay, 3 kablolu bir şey zaten lastiğin solundan gelir, gerçi belki biliyorsundur, dışı siyah kaplıda olabilir içindeki kablosu 3lü, kolay gelsin...
    şu kar yerden bi kalksında bi gör istersen sen . hafta sonu falan ne zaman musayit olursan hem turlarız.
    motor aldım ertesi günü kar düştü yere ))) yatıyo kuzu gibi

Sancaktepe şurası yaa, sen bayaa yakınmışsın. Ama burası Dudullu burda kar yok yerler kuru, havada kuru (soğuk)

Motosikleti
    CBR 600 F
    Sancaktepe şurası yaa, sen bayaa yakınmışsın. Ama burası Dudullu burda kar yok yerler kuru, havada kuru (soğuk)
    bende dudullu bölgesinin telefonlarını bağlıyorum . türk telekom personeliyim
    mezarlıkdan madenlere kadar benim bölgem . sabah 9 akşam 3.5 a kadar dolanıyorum oraları yürüyerek
    yeşil uzun montlu omuzunda laptop çantasıyla , soğukdan kabuğuna çekilmiş birini görürsen işde o benimdir kesin :D

bende dudullu bölgesinin telefonlarını bağlıyorum . türk telekom personeliyim
    mezarlıkdan madenlere kadar benim bölgem . sabah 9 akşam 3.5 a kadar dolanıyorum oraları yürüyerek
    yeşil uzun montlu omuzunda laptop çantasıyla , soğukdan kabuğuna çekilmiş birini görürsen işde o benimdir kesin :D

Hadi yaaa, mezarlığada tel net vs çektiren varmı acaba Şaka bi yana seni görmem zor bende 5 gün gündüz çalışıyorum bi cumartesi pazar gündüz boşum ondada dışarı çıkarsam işte.

Motosikleti
    CBR 600 F
    Hadi yaaa, mezarlığada tel net vs çektiren varmı acaba Şaka bi yana seni görmem zor bende 5 gün gündüz çalışıyorum bi cumartesi pazar gündüz boşum ondada dışarı çıkarsam işte.
    tmm havalar hele bi ısınsında hafta sonları bol bol görüşürüz
    daha ayüp abi çamurluk yapacak bize bana sözü var

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa h3 uzun h1 olması lazım gtr ların farları.
    casillas bak yanlış okuyorsun rezil ediyorsun beni. lütfen dikkat

Bu arada heran motoru satabilirim 2007 r1 için değer ama
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    casillas bak yanlış okuyorsun rezil ediyorsun beni. lütfen dikkat

Bu arada heran motoru satabilirim 2007 r1 için değer ama
    ben aldımya satarsınız hepiniz :p
    ilanlardada fiyatlar yarı yarıya düşer kesin

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    ben aldımya satarsınız hepiniz :p
    ilanlardada fiyatlar yarı yarıya düşer kesin
    Ben sana gel bir bak demiştim Kısmet artık. Sende yeni motorunu kazasız belasız dertsi tasasız kullanırsın İnşallah. Motorum çok güzel olmuştu ama kısmet işte.Daha ilan vermedim bile. Nakit konusunu çözersem satmak istemiyorum.Fakat bu seferde yer sıkıntısı olucak
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

tmm havalar hele bi ısınsında hafta sonları bol bol görüşürüz
    daha ayüp abi çamurluk yapacak bize bana sözü var
    40 yıllık acayüp'ü de ayüp yaptınya ayıp sana

Hyoda son nokta, "bittim" diyorum başkada bişi demiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler