Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Benim fikrim kredi ile alacaksan alma hevesin paranın önüne geçersede gözünü kırpma al derim hayırlısı olsun senin için kolay gelsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Peşin para ile ömrümden ömür gider. 300- 400 biriktir nereye kadar :D
    Taksit ile bineriz. En azından zamandan tasarruf. 24 ay ile 1.000 TL fazla vereceğim.
    Bana koyacak tek şey aldıktan kısa süre sonra çıkarması muhtemel büyük sorunlar, yağ, buji vb. şeyler önemli değil.
    Zaten haftaiçi işe git gel : haftada toplam : 100 km , haftasonları en düşük : 250 km en yüksek : 500 km gezidir.
    Temennin için teşekkür ederim. Sana da kolay gelsin
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    sağ kapak contası hariç pistonlar , krank ve kalan contalar hazırmış kargoladılar bu gün yarın gelir pazartesi akşam yada salı akşam motoru alırım
    sağ contayı bulamamışlar başka yerden alıyorum 16 tl arkadaş 20 tl altı alışveriş kabul etmiyorlar :D mecbur birde yağ filtresi aldık olaya bak ya :D 2 tane yağ filtresi oldu neyse
    sıkıntı eksik çıkmazsa motor pazartesi akşam en geç salı akşamına hazır inş uzayabilirde bu süre

ST Kanuni GT250R yazanlardan mı almalıyım üzerinde HYOSUNG GT250R yazanlardan mı? ve bu motorun rahat zorlanmadan çıkabileceği son hız nedir?

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Videolarda gördüğüm son sürat 175 km .dir. Şahsen kendim hafif gazla organize sanayinin düz yolunda denedim. 130'u gördüm. Motor emanet olmasa daha da gideceğine eminim.
    Kalkışları güzel, atak bir motor, Benim bindiğim motor ST Kanuni arkadaşım.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    sağ kapak contası var dediler sipariş verdik oda yalan oldu ayıplı ürünmüş ellerindekiler yollayamazlarmış para geri iade ediyorlar tüh ya,,, arkadaşlar var mı sağ kapa contası alabileceğim bir yer ? kuralkan , kayalar , yeşilyurt harici kalite büyük deposu olan elinde olabilecek bir firma ?_

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kanuni racer ımı satıp 2 haffta önce 2008 st kanuni aldım motor süper gidiyor senin racer sanki arkaya basınca kitlemiyormuş gibi yazmışsın :D frenler içok iyi basınca güven veriyor o çin malından sonra böyle bir motor alıp abuk subuk şeylere takılma :D paran varsa bas al çok güzel motor ,,, parça olayı cimri isen alma herşeyi çok pahalı benim motor pistonları krank felan değişiyor şimdi bi dünya param gitti parçalara sırf , için yanacaksa alma derim

cbf 150 al yani racer 200den daha iyidir titreşim yok torku yakın yakıtıda daha iyidir ,,, beni taşıyabilecek ve orta kalite tek bu motor vardı mecbur aldım yoksa pişman olmadım değil yani param olsaydıda daha iyilerini alsaydım keşke ama sende bütçeyi sıkıp alacaksan alma niye alma ?

alma kardeşim bu motora binen adam akıllı başlı adam değildir :D şimdi hucum edecekler bana konudakiler istinalar vardır demeyeceğim
    her gt250r binicisi yeri gelir motora abanır 2. elde aldığın motor kesinlikle kaç km olursa olsun :D herşeyi çıkabilir ben bunları çok iyi bilmeme rağmen yinede aldım can çekişiyormuş motor bende zorlayınca patlak verdi 1500 cepten uçtu gitti yani ona göre karar ver ne olursa olsun alacağın gt250r 5000 km dede olsa :D mutlaka canı yanmıştır aklından çıkarma gt250 alırsın naked çiler birazcık daha sakin kullanır :D birazcık ama fazla ümitlenme :D yorulmamış gt250r zor bulamazsın ,,

kızmasın diğer arkadaşlar gerçek bu benim başıma gelen örnekle alakası yok
    benim düşüncemde sizde yanlış anlamayın ama size çok kötü kitlemişler ozan bey aletinizin km resininde orjinal olmadığını düşünüyorum 2008 modelse 2011 de muayeneye girmiş olması lazım arayın veya gidin tüvtürk e kaç binde girdiğini öğrenin belki suanki km resinden yüksekte girmiştir yani bi alet sorunlu olduğunu hırpalandığını ben ilan resimlerinden bile anlıyabiliyorum vede inanın yanınızda ben olsaydım motor alırken size suanki motorunuzu aldırtmazdım her gt250r sürücüsü motora yüklenebilir ama şölede bi olay vardır kimisi bakımına yağına suyuna çok önem verir eksik etmez sakınır kimiside kusura bakmayın sizin aldınız kişi gibi canını çıkarır yağını suya dönüşene kadar değiştirmez kontrol montrol hak getire zaten basar durur hata bu biraz genç bi kişiyse mahalle die tabir ettiğimiz dar sokaklı yerlerde sağlı sollu alanlarda yaşıyorsa kızlara hava olsun die o motoru kesiciden dahi çıkarmıyabilir ben sahibinden.com da çok takip ediyorum ve fark ediyorum ki 10 motordan 6 sı gerçekten alınmıycak durumda ama iyi durumda olanlarıda görüyorum ayrıntılı 4-5resim ön izlenim yaratıyor bende zaten km reye pek takılmıyorum çünkü misal sizdeki gibi düşük die alınıp böle sorunlarda cıkarabilir millet yok bu 27binde olmaz diyor titiz kullanılmış aleti beğenmiyor yanda gidiyor 2008 model 7binde die apache aletini alıyor km güvenerek sonra 1.500tl giriyor noluyor adamın içine oturuyor başlıyor böle alınmaz demeye

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:01 ----------

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videolarda gördüğüm son sürat 175 km .dir. Şahsen kendim hafif gazla organize sanayinin düz yolunda denedim. 130'u gördüm. Motor emanet olmasa daha da gideceğine eminim.
    Kalkışları güzel, atak bir motor, Benim bindiğim motor ST Kanuni arkadaşım.
    son sürat olarak 184km yapan arkadaşlarım var gözlerimlede gördüm yapıyor 180 her türlü ama gel gelelim sabit zorlanmadan üzmeden gidiceği son hız benim görüşüm 140 gerisinde sabit gidilmesi taraftarı değilim 140 sabitle nereye istiyosan git
    tekhancer bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağ kapak contası var dediler sipariş verdik oda yalan oldu ayıplı ürünmüş ellerindekiler yollayamazlarmış para geri iade ediyorlar tüh ya,,, arkadaşlar var mı sağ kapa contası alabileceğim bir yer ? kuralkan , kayalar , yeşilyurt harici kalite büyük deposu olan elinde olabilecek bir firma ?_
    Kuralkan.net de yokmu?Adamlar kapasın o koskoca depoyu bi conta yoksa o zaman
    Oz@n-RCR200S bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim düşüncemde sizde yanlış anlamayın ama size çok kötü kitlemişler ozan bey aletinizin km resininde orjinal olmadığını düşünüyorum 2008 modelse 2011 de muayeneye girmiş olması lazım arayın veya gidin tüvtürk e kaç binde girdiğini öğrenin belki suanki km resinden yüksekte girmiştir yani bi alet sorunlu olduğunu hırpalandığını ben ilan resimlerinden bile anlıyabiliyorum vede inanın yanınızda ben olsaydım motor alırken size suanki motorunuzu aldırtmazdım her gt250r sürücüsü motora yüklenebilir ama şölede bi olay vardır kimisi bakımına yağına suyuna çok önem verir eksik etmez sakınır kimiside kusura bakmayın sizin aldınız kişi gibi canını çıkarır yağını suya dönüşene kadar değiştirmez kontrol montrol hak getire zaten basar durur hata bu biraz genç bi kişiyse mahalle die tabir ettiğimiz dar sokaklı yerlerde sağlı sollu alanlarda yaşıyorsa kızlara hava olsun die o motoru kesiciden dahi çıkarmıyabilir ben sahibinden.com da çok takip ediyorum ve fark ediyorum ki 10 motordan 6 sı gerçekten alınmıycak durumda ama iyi durumda olanlarıda görüyorum ayrıntılı 4-5resim ön izlenim yaratıyor bende zaten km reye pek takılmıyorum çünkü misal sizdeki gibi düşük die alınıp böle sorunlarda cıkarabilir millet yok bu 27binde olmaz diyor titiz kullanılmış aleti beğenmiyor yanda gidiyor 2008 model 7binde die apache aletini alıyor km güvenerek sonra 1.500tl giriyor noluyor adamın içine oturuyor başlıyor böle alınmaz demeye[COLOR="Silver"]
    Ayıptır hocam bu şekilde yazılmaz o msj kendi yorumumdur ben bu motoru aldım çokta güzel motor km orjinal ve enjeksiyonlu st kanunidir hasarı zararı bana

arkadaş alayımmı dedi kendi görüşümü bildirdim saygısızlığın alemi yok lütfen msjınızı sili nyada düzeltin ...

yani ben burda ağlayıp zırlamadımki benim 1500 tl gitti diye parça bulamıyoruz diye yakındık ne fabrikada nede parçacılarda yok sağ kapak contası. gel açıkla bunu bana hadi paramla rezil oluyorum ...
    o alacak arkadaşta parasıyla gün gelecek rezil olacak :D bunu ona anlattım şakamısınız siz itişip duruyorsunuz milletle yahu güzel güzel paylaşalım şurda yazılarımızı başımıza gelenleri tavsiyem nettir bu motorada yıllarca bineceğim biri sorarsa almada derim başıma gelen olayla kesinlikle alakası yok ... tamamen tecrübeyle sabit oke .

---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:24 ----------

yok hiç bir yerde 1 parça değilki hepsi öyle kırın biriniz şimdi krankı 40 güne geliyormu yurt dışından bakın sonuncuyu ben aldım hayret bişey ya :D

krank 1
    krank bilyaları yok 2
    üst conta kapağı yok piyasada bu fabrikada var
    sağ kapa contası yok fabrikada bile yok en az onunda 30-40 günü var

çin malı yedek parça piyasada kaynıyor ben hyoyu bu konudan bildim öğrendim parça olayı felan yalan yani :D
    bulunmuyor peynir ekmek gibi .. bildiğin anzer balı bu zaten ona üzülüyorum hep bi motora binemediğime birde geç toplanmasına

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Olay yaratmaya gerek yok relax arkadaşlar.
    Ozan motorun en kısa zamanda toplanır. Binmek nasip olur inşallah.
    Ben motor satışında bayide olsa, ikinci elde olsa, babam dahi olsa güvenmem.
    Gönülden güveneceğim bir yer çıkarsada 7 sülaleme ordan motor alırım. almayan arkadaşımıda döve döve götürür aldırırım :D
    Bazıları için her şey para değil. Saygılar.

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Ozan hyosungsourcede aradığın parça var galiba linki aşağıda bir bak istersen..

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=438

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    sağ kapa contası yok fabrikada bile yok en az onunda 30-40 günü var
    1 hafta da gelir ama 60 70 TL

sağ kapak contası da kayalarda olması lazım.. yakın bir zaman da almıştım. bu arada kapak contasını ben çok etkili bulmadım . defalarca söktüm taktım ama hala aynı contayı kullanıyorum. herhangi bir kaçırma filan da yok
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay yaratmaya gerek yok relax arkadaşlar.
    Ozan motorun en kısa zamanda toplanır. Binmek nasip olur inşallah.
    Ben motor satışında bayide olsa, ikinci elde olsa, babam dahi olsa güvenmem.
    Gönülden güveneceğim bir yer çıkarsada 7 sülaleme ordan motor alırım. almayan arkadaşımıda döve döve götürür aldırırım :D
    Bazıları için her şey para değil. Saygılar.
    motoru temiz aldım bişeyi yoktu olsa yazarım ben dobrayımdır :D anlamayan birisi olsam ustamda anlamayan birisi olsa tamam derim oke kazık yedik sahibinin yeri belli yurdu belli zorbalıksa onuda yaparım zorla geri aldırtırım ama benim yüzünden oldu biliyorum neyse daha önce kanuni racer ıda elime aldım ilk motorumdu .2008 2500 km taze tanıdıktan yeni başladım motora 1. ayı elime aldım motoru :D 400 tl ye kurtardık onu birisine öldü fiyatına alan razı satan razı herşeyini anlattıp öyle verdim
    bundada aynısı oldu 10. gün ses geldi ve sırf sağlam olsun diye komple alıyorum hasar olabilecek her şeyi üst contalar metal bunların ve değişmesede olur 30 küsür tl bi tanesi 2 tane bile ondan aldım paradan kaçmadım yoktu cebimde ama yinede aldım hepsini abuk subuk yazdı o arkadaşta ayıp yani neyse takılmam böyle şeylere fazla 2010 da trafiğe çıkmış kanuni 200 aldım sonra 250gtr bulamadık ankarada temiz :D onu satıp bunu aldım canı çok yandı motorun bende bile bile lades ne yapalım sende inş alırsın kısa sürede

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 hafta da gelir ama 60 70 TL

sağ kapak contası da kayalarda olması lazım.. yakın bir zaman da almıştım
    yok hocam ellerinde var 1 tane oda yırtıkmış :D yeşilyurttakilerinde 4ü yırtıkmış :D fabrikadan orjinal yırtıkmı geliyor bunlar

ustayla konuştum başka bir aracın contasını kesip buna uyduruyorlarmış olmazsa öyle yapacağız rezalet bildiğin ..

Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozan hyosungsourcede aradığın parça var galiba linki aşağıda bir bak istersen..

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=438
    sağolda telefonla muhatap olamayacağım bi yerden ürün sipariş etmesem daha iyi burası nedir nasıldır hiç bilmiyorum kaç güne gelir o önemli

Motosikleti
    motoru temiz aldım bişeyi yoktu olsa yazarım ben dobrayımdır :D anlamayan biris olsam ustamda anlamayan birisi olsa tamam derim oke kazık yedik sahibinin yeri belli yurdu belli zorbalıksa onuda yaparım zorla geri aldırtırım ama benim yüzünden oldu biliyorum neyse daha önce kanuni racer ıda elime aldım ilk motorumdu 2008 yeni başladım motora ocak aynında geçen sene 1. ayı elime aldım motoru :D 400 tl ye kurtardık onu birisine öldü fiyatına alan razı satan razı herşeyini anlattıp öyle verdim
    bundada aynısı oldu 10. gün ses geldi ve sırf sağlam olsun diye komple alıyorum hasar olabilecek her şeyi üst contalar metal bunların ve değişmesede olur 30 küsür tl bi tanesi 2 tane bile ondan aldım paradan kaçmadım yoktu cebimde ama yinede aldım hepsini abuk subuk yazdı o arkadaşta ayıp yani neyse takılmam böyle şeylere fazla 2010 da trafiğe çıkmış kanuni 200 aldım sonra 250gtr bulamadık ankarada temiz :D onu satıp bunu aldım canı çok yandı motorun bende bile bile lades ne yapalım sende inş alırsın kısa sürede
    arkadaşım hala benim yüzümden oldu diyosun 2 gazlamakla kendin yaptın zannediyosun bende dobra konusuyorum o aleti sen aldığındada kalın yağla filan koyup sesin önüne geçilmeye çalısılmış olabilir öle 200km kullanmakla o aleti o hale getiremessin yine kötü olucam ama olay böle
    tekhancer bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    birkaç gündür yazılanları okuyorum..Ozan çok haklı olduğun yerler var..maalesef birçok firma parça konusunda yeterince stok tutmuyorlar buda senin gibi sorun yaşayan kullanıcılar için
    çok can sıkıcı olabiliyor..hep yazdım demeyeceğim ama önceki mesajlarımda hep bu konulardan bahsettim...Ozan senin yaşadığını benim çok yakın arkadaşlarım yaşadı..seni çok iyi anlıyor ve bir an önce motoruna kavuşursun inşallah..

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    arkadaşım hala benim yüzümden oldu diyosun 2 gazlamakla kendin yaptın zannediyosun bende dobra konusuyorum o aleti sen aldığındada kalın yağla filan koyup sesin önüne geçilmeye çalısılmış olabilir öle 200km kullanmakla o aleti o hale getiremessin yine kötü olucam ama olay böle
    700 km ve mademki bu kadar anlıyorsun :D 1 güne bile bir motorun aşşağı indirilebileceğini bilmen gerekir çok fazla redlline a girdim sebeplerim var emin olmasam yazmam böyle sen kendince haklı ol banada birşey yazma lütfen olur mu

Alıntı white34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birkaç gündür yazılanları okuyorum..Ozan çok haklı olduğun yerler var..maalesef birçok firma parça konusunda yeterince stok tutmuyorlar buda senin gibi sorun yaşayan kullanıcılar için
    çok can sıkıcı olabiliyor..hep yazdım demeyeceğim ama önceki mesajlarımda hep bu konulardan bahsettim...Ozan senin yaşadığını benim çok yakın arkadaşlarım yaşadı..seni çok iyi anlıyor ve bir an önce motoruna kavuşursun inşallah..
    valalhi kardeş ne diyeyim motor güzel seviyorumda :D seveceğimde bineceğimde ben sadece parça sıkıntısı çekiliyor dedim aşırı dozda yoksa motorumla aram iyi ama yapıldıktan sonra binerim çıt derse direk satarım gittiği fiyata

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alpere katiliyorum. 200 500km ile canini alamazsin bu motosikletin.yagini bosaltip yagsiz calistirirsan olaaılır

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

Haci yinede zor yav bak aliye aylardir vuruyor kirbaci devir kesici varmi sendekinde
    Alper Kaya bunu beğendi.

Motosikleti
    700 km ve mademki bu kadar anlıyorsun :D 1 güne bile bir motorun aşşağı indirilebileceğini bilmen gerekir çok fazla redlline a girdim sebeplerim var emin olmasam yazmam böyle sen kendince haklı ol banada birşey yazma lütfen olur mu

valalhi kardeş ne diyeyim motor güzel seviyorumda :D seveceğimde bineceğimde ben sadece parça sıkıntısı çekiliyor dedim aşırı dozda yoksa motorumla aram iyi ama yapıldıktan sonra binerim çıt derse direk satarım gittiği fiyata
    tamam beni kendi hayal dünyamla baş başa bırak diyosun anladım tamam ali çok şanslısın lan senin motoru honda yapmış heralde bak ozan redlinede gezdim bozuldu diyor hahaha :D he bak undocab ın dediği gibi devirkesicisiz modelse sana hak veririm ozaman abartmış olabilirsin yok enjeksiyonlu modelse ozaman görüşüm böle yinede nolursa olsun olan olmuş geçmiş olsun bir daha tekrarlanmaz inşallah...
    tekhancer ve UNdocab bunu beğendiler.

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpere katiliyorum. 200 500km ile canini alamazsin bu motosikletin.yagini bosaltip yagsiz calistirirsan olaaılır

---------- Post added at 19:35 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

Haci yinede zor yav bak aliye aylardir vuruyor kirbaci devir kesici varmi sendekinde
    ben sadece forumda yazılanları dikakte aldığımı bilirim taş gibi kaya gibi motor :D ölümüne zorlamadım desem yalan olur anlatamayacağım bazı şeyler var burda ama motor eminimki benim yüzümden böyle olmuştur kalın yağ olayı felan yok arkadaşlar hepsine detaylı bakıldı ve sadece arka pistona az bir iz yapmış subap o kadar :D ve sırf bu yüzden bütün iç parçaları değiştirtiyorum diye bozuk motor mu almış oluyorum :D öyle diyorsanız öyle olsun ama motoru görmeden böyle yorum yapmanızı anlamıyorum ben
    tamam beni kendi hayal dünyamla baş başa bırak diyosun anladım tamam ali çok şanslısın lan senin motoru honda yapmış heralde bak ozan redlinede gezdim bozuldu diyor hahaha :D he bak undocab ın dediği gibi devirkesicisiz modelse sana hak veririm ozaman abartmış olabilirsin yok enjeksiyonlu modelse ozaman görüşüm böle
    sende devir kesici kaçta çalışıyor ?

Motosikleti
    ben sadece forumda yazılanları dikakte aldığımı bilirim taş gibi kaya gibi motor :D ölümüne zorlamadım desem yalan olur anlatamayacağım bazı şeyler var burda ama motor eminimki benim yüzümden böyle olmuştur kalın yağ olayı felan yok arkadaşlar hepsine detaylı bakıldı ve sadece arka pistona az bir iz yapmış subap o kadar :D ve sırf bu yüzden bütün iç parçaları değiştirtiyorum diye bozuk motor mu almış oluyorum :D öyle diyorsanız öyle olsun ama motoru görmeden böyle yorum yapmanızı anlamıyorum ben
    sende devir kesici kaçta çalışıyor ?
    sizinki 2008 enjeksiyonlu bile olsa benim modelden 0.5devir daha sonra giriyor kesiciye bende 11.5devir sizde 12bin olması lazım aşa yukarı ilk enjeksiyonlularda biraz daha geç giriyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler