Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stop etmeye devam bu tarafta olsan bir tur atardın deneme amaçlı.
    bunun sıkıntı buji degil orası belli oldu.
    geriye enjektör'de tam püskürtmeme veya depoda su olayı.servis zamanı bakılır artık.
    bu sefer opet'ten aldım benzini bakalım düzelme olacakmı.
    dostum senin motorun kafadaki sağlı solly ufak ışıklar nedir ? bilgi verirmisin ? çok güzel duruyor . ve nerden nasıl alındığınıda yazarsan sevinirim ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    Alıntı Mondi_Zc150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka ruhsat sigorta vergi ve tüm geriye kalanların faturası ne kadar çıktı ?
    plaka : 10,50 tl
    ruhsat: 135 tl
    sigorta: 135 tl
    bide dışarda kırtasiyede dosyaları filan aldım memurun istediği onların hepsini 20 tlye hazırladı adam
    levente gittim iki defa onu saymıyorum 15 lira filanda o tuttu parası değilde yol gitmek koydu neyse tahakkuk fişi varmış o olması gerekiyomuş ben ordayken birisi daha geldi emniyete yamaha almış onunda bayisi vermemiş tahakkuk fişini

yakşaşık 300 işte yarın ruhsatı almaya gidince başka para istemezlerse tabi
    MOTOR HAYATTIR.HAYATTA MOTOR

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Mondi_Zc150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum senin motorun kafadaki sağlı solly ufak ışıklar nedir ? bilgi verirmisin ? çok güzel duruyor . ve nerden nasıl alındığınıda yazarsan sevinirim ...
    gündüz farı diye satılıyor piyasada.1 watt su geçirmez power led diger adı.görseli ve işlevi gayet güzel.
    elektronik mağazalarında satılıyor,ama bu şekilde satan yer sadece İstanbul'da var internetten sipariş vermen gerekir.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    FZ6
    bende sigortayı 130 yada 140 küsüre yaptırdım. antalyada yım ama motorun plakası 34 oldugu için bu fiyat , ama plakayı değiştirip 07 yapsam 40 küsür olacagını söylemişti aksigorta

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    s.a beyler temiz uygun fiyata hyo arıyorum satan varsa benle irtibata geçebilir mi niyetim 600 luk almak ama temiz fiyatı uygun bi hyo ile anlasabılırsem hyo da alabılırım tam karar veremedım 600lüğe tks düşünüorum üste para verecem motorum yeni kasa ybr 125 esd en ufak bi sıkıntısı bıle yok çiziği miziği hiç bi şekilde yok zaten motor daha yenı 12 bin km ye vardı son 3 aydır havaların durumu yuzunden bınmıorum
    motorumun en ufak eksiğine kadar kefilim motorumndan memnunum ama biraz gösterisli bi motor istiyorum

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi racer 200 topicinde görmüştüm gt250 için kanuni iyi mal yapmış çin malı demştiniz araştırdınız umarım hyosung u :D
    yok canım dememişimdir :D içkide içmem ben hacı gt250 çok aradım bulamayınca gt250r ye kaldık ve ilk bindiğimde tüh keşke almasaydım dedim o kadar uzun boyum var 1.88
    yinede çok eğildim öne :D gt 250 alsak direksiyon ve duruş pozisyonu daha rahattı onun onu test etmiştim hyo yu çok araştırdım st olarak aldım ama aynı gözüyle bakıyorum ufağı tefeği çok farklılığı var diyenler olsada aynı işte )

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim araba ehliyetimde de motosiklet ehliyetimde de en ufak cezam yok cillop gibin
    Vitesleri yavaş yavaş düşür. Hız düşürdükce vites düşür.

Kask takılıyken çok duymuyorum ama aslında vites düşürürken harbiden çat çut iniyor vitesler ilk zamanlar "lan bırakıcaz şanzımanı burda galiba ya da olm sıfır aldık ama bi sıkıntı mı var bunda" diye düşündüğüm olmuştu :D Ama ne yazık ki bu motosikletin vites geçişleri bazen pamuk gibi olsa da çoğunlukla çatır çutur oluyor.

Atıyorum 2. viteste 55km hızla gidiyorsun debriyajı sıktın 1. vitese düşürdün ama debriyajı bırakmadın yine de şanzımandan 1. vitese özel bi ses gelir der ki "1. vites için fazla hızlı gidiyorsun" .Sonuçta debriyajı da sıksan balatalar biraz biraz tutuyor.

Şöyle bir teorisi vardı bi abimin.

Belki de bu sebepten oluyor vites olayı. bilemiyorum
    çok açıklayıcı oldu sağol :D dün yani moralim bozulmadı değil ,, dedim o kadar övdüler gt250r gt250r :D gaza geldik aldık budamı böyle diye normali böyleyse zaten alışmışım ben bu duruma birde eski motorda anormal titreşim vardı bunda sıfır titreşim cbf 250 den bile daha iyi diyorlardı :D bende öyle sıfır sallantı bi motor bekliyordum kükrüyo bildiğin bu :D kendi orjinal egsozu var bide yani ))
    alırken piyango gibi oldu az buz test ettim sorun yoktu motorda ama ustama götürüp iyice kurcalatmadan içim rahat etmeyecek cumartesi sabahı komple baktıracağım )

Forumdan Uzaklaştırıldı emiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,

Şu motor hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0891369/detay/

monur00006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Honda CBR250R
    @emiro model önemli mi ?

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı emiro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

o ilan baya zamandır orda normalde coktan satılması gerekiyordu o fiyata ama hala duruyor bence söylenmemiş bi kusuru var hiç bir etiketi falanda yok bilmiyorum boyalı falandır belki gidip görmek lazım
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ömrüm06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HEP BERABER YA_PIŞ_TIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ALIM
    Zippo's bunu beğendi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Adam cosmus beyler

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı emiro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

o dediğin motor daha önce benimde dikkatimi çekti aradım görüştüm bana dediğine göre sadece bir tarafa sagmı solmu hatırlamıyorm yatması varmış ve sadece o bolgede boya varmıs baska sorun yokmuş.amam stıckerları falan olmayınca ben ınanamadım ve burdan tanıyan tanır satıcı ünlü parca satıcısı muharrem özsoy bu konularla ilgili daha önce bazı yorumlarda okumustum kazalı pert motorları aldıgı kendisi parça satıcısı oldugundan parca sorunu yok elındekı parcalarla motoru toplayıp sattıgı ile ilgili doğrudur yalandır bilemem ama satıcı ismini yanlış hatırlamıyorsam yanlışım varsa düzeltin karizma motor muharrem özsoy olunca ben vazgectım.hatta yanında kask montda hedıye verıyor son 7400 verecekti

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizde yaaaaa------pııııış----tıralımmm

-unnamed- ve Zippo's bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Ali guzel kareler+1
    bu aksam duruma gore motoru bakima goturecegim...
    bujileri iridyum takan varmi?
    tavsiye edermisiniz.ona gore bende takturacam...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali guzel kareler+1
    Eyw saolasın İridyum bujiye 3 katı para vermeye gerek yok bence.Hissedilir bir fark olacağını sanmıyorum ama denemedimde
    -unnamed- bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Sigortayı yaptırdım bu gün 87 TL tuttu ilk motorumu erken sattığımdan ondan 44 tl geçen haftakinden 18 tl felan kalmış küsrattı vs di 25 tl verin Ozan bey yeter dediler allah razı olsun dedim

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı seth_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka : 10,50 tl
    ruhsat: 135 tl
    sigorta: 135 tl
    bide dışarda kırtasiyede dosyaları filan aldım memurun istediği onların hepsini 20 tlye hazırladı adam
    levente gittim iki defa onu saymıyorum 15 lira filanda o tuttu parası değilde yol gitmek koydu neyse tahakkuk fişi varmış o olması gerekiyomuş ben ordayken birisi daha geldi emniyete yamaha almış onunda bayisi vermemiş tahakkuk fişini

yakşaşık 300 işte yarın ruhsatı almaya gidince başka para istemezlerse tabi
    eyvallah sağol sanırım bende bu işlemleri yapıcam ...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bakalim olmadi orjinal taktiririz...
    bu kadar muamele ile ugrasacaginiza 50lira fazla verin muameleciye yaptirin derim...
    kosturmadan ikinci gun gelsin elinize plaka ve ruhsat...

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    bakalim olmadi orjinal taktiririz...
    bu kadar muamele ile ugrasacaginiza 50lira fazla verin muameleciye yaptirin derim...
    kosturmadan ikinci gun gelsin elinize plaka ve ruhsat...
    tabiki şu anda iş konusunda müsait olmasam o zaman mecbur verirdim çoğu işte veriyoruz zaten bu aracılara para , bu da onların geçim kapısı , böle bir sektör yaratılmış sadece bu iş için konuşmuyorum, hatta bazı işlerde kendin yapamıyosun ama aracı kolayca ordaki adamları tanıdığı yada aralarındaki anlaşmaya göre hallediyo hemen
    MOTOR HAYATTIR.HAYATTA MOTOR

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Ali guzel kareler+1
    çift tırnaklı bujiyi kullanmanızı tavsiye ederim. 1-2 hafta önce undocab ile 3 çeşit bujiyi de test ettik, açıkçası çift tırnaklı bujinin (CR8EK) ateşlemesi diğer iridyum ve normal bujiye göre daha iyi görünüyordu.
    -unnamed- ve UNdocab bunu beğendiler.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler