Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he tamam ozaman iyiymiş sıkıntı olmuştu.
    Ya bugün mahallenin maskotu olduk, çocuklar etrafımı sarıyor.Biri kornaya basıyor,biri kaska şamar atıyor,gaz ver,ön kaldır bıktım iyice. Veletlerden kurtulmak için tek tek bindirdim. Bende zaten 4 çocuk var(3 yiğen 1 kardeş),binadakiler vsvs iyice curcuna oldu.
    Motor yeni ya şimdi ne güzel lay lay lom geliyor bunlar. 3 5 ay sonra bıkarsın çocuklardan, kedilerden felan barut gibi olursun?
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    kediler çok fena her sabah birisini sele üzerinde yatarken yakalıyorum kovalıyorum ama nafile korkuyorum bir gün tırnaklarını geçirecekler diye. branda örtmeye başladım sıcak geldi herhalde 1 taneyken 2 tane olmaya başladılar bıranda altından girip yatıyorlar ne yapıcam bu kedileri bilmiyorum.
    tekhancer bunu beğendi.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    sukurler olsun boyle dertlerim yok yav...
    kapali garajimda mis gibi uyuyor(:
    Alper Kaya bunu beğendi.

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    orjinal bozulmamış egzoz satan varmı acaba ? birde xenon alacağım H kaç almam gerekiyor ?

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sukurler olsun boyle dertlerim yok yav...
    kapali garajimda mis gibi uyuyor(:
    aynen benimki yerin dibinde -3 üncü kata hata kafam rahat :D
    -unnamed- bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kapai garaj her yonunden iyi oluyor...
    o degilde bu benzin muhabbetine planlarimdan vazgecmeye basladim iyicene...
    bi izmire git gel yapsam 250lira benzin yakiyor nerdeyse...
    bu sene tatil yolu arabayla gozukuyor herhalde ..

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kapai garaj her yonunden iyi oluyor...
    o degilde bu benzin muhabbetine planlarimdan vazgecmeye basladim iyicene...
    bi izmire git gel yapsam 250lira benzin yakiyor nerdeyse...
    bu sene tatil yolu arabayla gozukuyor herhalde ..
    ya tek gidiceksen motorla git yine gezmenin zevki paha biçilemez uzun yol ben hyom ve güneş :D temmuzu bekliyorum :D
    tekhancer bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI
    ben depoyu doldurdum alırken daha da bitiremedim hayatımdada hiç hesaplamadım arabada bundan once benzinin ne kadar yakar , belki bunda hesaplar paylaşırım ilerde bende , herkes hesaplıyor çünkü takip ediyorum hepte farklı değerler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

uzun yol değilde günlük gezilere gitmek lazım öğrendim bende baya kullanmayı bu motoru gelebilirim artık virajları almamda düzeldi baya burdaki bilgi veren arkadaşlar sağolsun , kendimde videolarda izliyorum baya katkısı oluyor ,
    MOTOR HAYATTIR.HAYATTA MOTOR

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    tatilede para lazim..
    hepsini benzine yatirirsak fena...
    seth kardesim ne kadar gaziyorsun belli(:
    iki haftada 3 depo benzin ustune 30lira ustunde duruyor...
    ayi bitmeden iinci bakima girecek nerdeyse(:
    gelde hesaplama benzini(:

Motosikleti
    bugün güya hava güzel olcaktı gene çıktım ama mecburen hafif yağmur kaygan zemin tecrübesi de yaşamış oldum kötü de olmadı , rüzgar fenaydı ama

Motosikleti
    ST kanuni GT250R
    merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce ST gt250r aldım 2010 model.fakat akşamları motoru dışarıda bıraktığım için rahatsızım.Alarm sistemi düşünüyorum ,sizce nasıl olur? bu konu hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

Motosikleti
    ben kullanmıyorum sayılmaz motoru daha bole dayanamam fazla şimdi iş güz çok fırsat yok bide tam bilmediğimden yoksa yatırmam garajdada işte zamanının çoğunu uykuda geçiriyo motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

doğru valla sizin kadar gezsem sürekli hesaplarım bende tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

Alıntı burakermis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce ST gt250r aldım 2010 model.fakat akşamları motoru dışarıda bıraktığım için rahatsızım.Alarm sistemi düşünüyorum ,sizce nasıl olur? bu konu hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.
    yokmu yakınlarda otopark , alarmda takılsa bence güvenli değil

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Her türlü önlemi almakta fayda var.Motoru dışarı bırakıyorum derken nasıl bir yer olduğu önemli.Oralarda güvenlik kamerası varmı,garajmı.Alarm önemli tabi ama bence öncelik gps aleti olmalı(ben hala hesaplı ve test edilmiş güvenilir birşey bulamadım)

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    motoru aldigim iki ay oldu...
    aldigim da 1850km deydi...
    simdi 4600u buldu(:
    o yuzden bu kadar hesap(:
    ticari gibi calisiyor masallah(:

Motosikleti
    ST kanuni GT250R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her türlü önlemi almakta fayda var.Motoru dışarı bırakıyorum derken nasıl bir yer olduğu önemli.Oralarda güvenlik kamerası varmı,garajmı.Alarm önemli tabi ama bence öncelik gps aleti olmalı(ben hala hesaplı ve test edilmiş güvenilir birşey bulamadım)
    malesef hiç bir güvenlik kamerası yok,apartmanın önüne bırakıyorum.buralarda çalınma olayları da oluyormuş .anlayacağınız içim hiç rahat değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:43 ----------

Alıntı seth_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanmıyorum sayılmaz motoru daha bole dayanamam fazla şimdi iş güz çok fırsat yok bide tam bilmediğimden yoksa yatırmam garajdada işte zamanının çoğunu uykuda geçiriyo motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

doğru valla sizin kadar gezsem sürekli hesaplarım bende tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

yokmu yakınlarda otopark , alarmda takılsa bence güvenli değil
    önerebileceğin başka güvenlik önlemi var mı peki?

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Basamak yoksa veya azsa apartman girişine sokmaya çalışın.Yakında banka gibi bir yer varsa kameralarının gördüğü bir yere bırakmakta fayda var.Alarm duyabileceğiniz mesafedeyseniz motorunuza takın.Diyeceklerim moralinizi bozabilir ama çalınmasından iyidir,motor çalmayı kafaya koydularsa çalarlar,yapacağımız şeyler onlara sadece zaman kaybettirir.Motoru sağlam bir yere bağlayın ve ayrıca disk kilidi kullanın,onlara süpriz olacaktır.Zinciri kesmek için gelirler birde disk kilidi çıkar,alarmı açıklamaya gerek yok.Ama dediğim gibi şöyle küçük bir gps aleti bulabilsek,motorun içinde bir yere gizleyebilecek,en sağlamı o olur.Çalacaklarsa çalarlar ama en azından bulabilriz.
    Muhtemelen siz düşünmüşsünüzdür ama ben daha önce arkadaşın kapalı otoparkına bırakıyordum,şimdi yakın oturan bir akrabamın kameralı açık otoparkına bırakıyorum.Ve gideceğim heryerde nereye bırakacağım önceden hesaplanmıştır.Yani sizde varsa yakınınızda otoparkı olan ve ya size yakın bir sitenin güvenliğiyle konuşarak daha sağlam bir çözüm bulursunuz.

Motosikleti
    kymco süper 8
    öncelikle diskine alrım kattır pili olanlarıda var aküye takılanda var ama aküye takılanı önermem akünü bitirebilir pilli olanları iyi, çok iyide bağırıyor ondan sonra çok sağlam bi demir kiliti alman lazım apartmanın korkuluklarına kitle bişey olmaz. bunlara fazla güvenme, en iyisi otopark en güvenilir bu secenek gibi geliyor git anlaş aylık pazarlığını yap öğrenci ayağı çek ben yanlış hatırlamıyorsam aylık 50 60 gibi bişeye yapyırmıştım

Motosikleti
    ST kanuni GT250R
    Alıntı berkay8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle diskine alrım kattır pili olanlarıda var aküye takılanda var ama aküye takılanı önermem akünü bitirebilir pilli olanları iyi, çok iyide bağırıyor ondan sonra çok sağlam bi demir kiliti alman lazım apartmanın korkuluklarına kitle bişey olmaz. bunlara fazla güvenme, en iyisi otopark en güvenilir bu secenek gibi geliyor git anlaş aylık pazarlığını yap öğrenci ayağı çek ben yanlış hatırlamıyorsam aylık 50 60 gibi bişeye yapyırmıştım
    sanırım alarmı kilit az da olsa işimi görecek,kopma kesilme gibi durumlarda devreye giriyormuş.

Motosikleti
    ST kanuni GT250R
    Alıntı berkay8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım alarmı kilit az da olsa işimi görecek,kopma kesilme gibi durumlarda devreye giriyormuş.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Disk kilidini taktıktan sonra biraz harekte ettirmeye bile kalksanız öter.
    burakermis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler