Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aküüüüü :((((((((
    Akünün kralı yukardaki bannerde entel enerjide var dostum.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet bu anı paylaşımından şunu çıkartabiliriz hyoya kızlar ve dul kadınlar biniyor.Ninjaya orta yaşlı adamlar.Artık hangisini tercih ederseniz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    saolun arkadaşlar...

cok yardımcı oldugunuz ıcın cok tesk ederım :D

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bu anı paylaşımından şunu çıkartabiliriz hyoya kızlar ve dul kadınlar biniyor.Ninjaya orta yaşlı adamlar.Artık hangisini tercih ederseniz
    Aynen aynen, ince tekerlekleri ve turing görünümüyle orta yaşlı icinde gizli endurocu ruhu olan abilerimize hitab ediyo.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alper sen demiştin ya sefaköyde kız sordu beni durağa kadar bırakırmısın diye,

geçen gün capacity den çıkarken adamın biri geldi,bi yola baktı bi bana baktı,beni çıkışa kadar bırakırmısın dedi,gel ak dedim gel
    efe işte kader kısmet kızlar gösterişli büyük şeyleri seviyor :D:D

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öle iyiki hyo almışız ali :D:D:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    ninja ER
    biri ninja mı dedi duydumda hemen geldim siz kızlarla giderken yanından geçen yeşilleri görünce yanlış bir tercih yaptıklarını anlıyorlardır
    @alper150zc gösterişli büyük şeyler ama yavaş kalıyor be alper biliyosun atiklikte önemli bu işlerde hehehahahe
    ..uçuyoruzz DEDE

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    @ninja_omer yavaşlık iyidir atik olup 1 dk işini bitirirsen sonra nederler yavaş ağır adımlarla uzun sürmesi en iyisi gideceğin yere yavaş ve uzun sürede gidilmesi taraftarıyım kızlarda buna bayılıyor bence
    Felon bunu beğendi.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri ninja mı dedi duydumda hemen geldim siz kızlarla giderken yanından geçen yeşilleri görünce yanlış bir tercih yaptıklarını anlıyorlardır
    @alper150zc gösterişli büyük şeyler ama yavaş kalıyor be alper biliyosun atiklikte önemli bu işlerde hehehahahe
    mühim olan hızı deil büyüklüğü bence ::D hem abartma okdrda değil hep dibindeyiz :D---hem yanımdan yeşil bişey geçer ve kız ne den geçildin derse asaletimden apachelere yol verdim derim basarsam gidişime yollar duruşuma kızlar dayanamaz :D

çelişkiye bak ninja250-gt250r geçiyor
    gt650r-ninja650(er6-f) i geçiyor :D
    rolex39 bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    kymco süper 8
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ninja_omer yavaşlık iyidir atik olup 1 dk işini bitirirsen sonra nederler yavaş ağır adımlarla uzun sürmesi en iyisi gideceğin yere yavaş ve uzun sürede gidilmesi taraftarıyım kızlarda buna bayılıyor bence
    yoruma bak ya süper bi açıklama olmuş :D :D

Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz arkanızda hemcinsinizi taşımaktan rahatsız olmuyosanız ben yanımdan yeşil bişe geçmesinden çok rahatsız olmuyorum
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahaha

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Hyosung yada yeni ismiyle St-kanuni ilginç fiyat politikası yürütüyor ülkemizde az önce ingiltere satış fiyatına baktım 3.800 pound bu da yaklaşık 6 bin küsür ediyor buyrun linki ; http://www.hyosung.co.uk/detail.php?id=21

Aynı motor aynı model Türkiye'de 10.370 lira

Merak ettiğim hani vergi dencek ama zaten bu cc için ötv kalktı yada cüzzi miktara indirildi diye biliyorum vergiyse ingiltere bu işin piri zaten bu astronomik farkın nedeni nedir ?

Böyle olunca 2.ellerde ateş pahası ki öyle tehlikeli bir model ki 2.elde temizi bulmak samanlıkta iğne aramak gibi..

Ya distribitörler satıcılar çok uyanıklar , ya da bizler çok enayiyiz ..
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Pound kurunu kaç olarak aldınız? 3800pound x 2,7771 (TCMB Döviz satış kuru) = 10552TL

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Evet ciddi anlamda yukarda kur hesaplama hatası yapmışım neyse İngiltere örneğindeki fiyat mukayesesini yok sayalım farklı perspektiften olaya bakarsak mesala gsmh yani ingilterede asgari ücretle çalışan vatandaşın 2-3 aylık maaşından arttırarak alacağı motosikleti asgari ücretle Türkiyede çalışan bir vatandaş aylığı bırakın kaç yıl çalışıp alabiliriz ?

Global anlamda fiyat politikası bana göre yanlış Hyosung'un ülkemize yönelik değil sadece..
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    honda cbr250
    Eurasia Moto Bike Expo fuarına s&t kanuni katılacak mı?

Alıntı SiyahİnciR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eurasia Moto Bike Expo fuarına s&t kanuni katılacak mı?
    http://www.motoplus.org/yerlesim_planlari.asp
    burdaki listede Kuralkan var sanırım katılacaklar.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung yada yeni ismiyle St-kanuni ilginç fiyat politikası yürütüyor ülkemizde az önce ingiltere satış fiyatına baktım 3.800 pound bu da yaklaşık 6 bin küsür ediyor buyrun linki ; http://www.hyosung.co.uk/detail.php?id=21

Aynı motor aynı model Türkiye'de 10.370 lira

Merak ettiğim hani vergi dencek ama zaten bu cc için ötv kalktı yada cüzzi miktara indirildi diye biliyorum vergiyse ingiltere bu işin piri zaten bu astronomik farkın nedeni nedir ?

Böyle olunca 2.ellerde ateş pahası ki öyle tehlikeli bir model ki 2.elde temizi bulmak samanlıkta iğne aramak gibi..

Ya distribitörler satıcılar çok uyanıklar , ya da bizler çok enayiyiz ..
    Arkadaşım bu motorun neresinde tehlike gördün .yok bukadar milletin bilmedigi bişey biliyorsan açıklada senden feyz alalım.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bu motorun neresinde tehlike gördün .yok bukadar milletin bilmedigi bişey biliyorsan açıklada senden feyz alalım.
    1paund veya sterlin şuan 2.8tl denk geliyor 3.800x2.8=10.640 tl yapıyor arkadaşım pardon zaten yanlışından dönmüşsün

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:30 ----------

Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ciddi anlamda yukarda kur hesaplama hatası yapmışım neyse İngiltere örneğindeki fiyat mukayesesini yok sayalım farklı perspektiften olaya bakarsak mesala gsmh yani ingilterede asgari ücretle çalışan vatandaşın 2-3 aylık maaşından arttırarak alacağı motosikleti asgari ücretle Türkiyede çalışan bir vatandaş aylığı bırakın kaç yıl çalışıp alabiliriz ?

Global anlamda fiyat politikası bana göre yanlış Hyosung'un ülkemize yönelik değil sadece..
    ama şöle bişey var ülkemiz asgari ücretini veya yaşam standartlarını hyosung belirlemiyor adamlar ingilteredede türkiyedede aynı paraya satıyolar sorun devletimizde ve ekonomimizde

adamlar yapmış 10üzerinden 10

---------- Post added at 09:22 ---------- Previous post was at 09:14 ----------

Hyocanlar pistte.

Panter38 bunu beğendi.

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    Arkadaslar aranızda yeniyim bnm size danışmam gereken konulAr war yardımcı olabılırsenız cok sewınırım...

İzmirde oturuyorum işe gidip gelmek we gunluk hayatta kullanmak ıcın Hyosung GT250R motor almak istiyorum. (İnternette gordugum en kapsamlı bılgı paylasımı burdA war gıbı gozukuyor bende sıze danısmak ıstedım). Arastırdıgım kadarıyla ısteklerımı karsılayan motor hyo gt250. Ancak cok fazla wıteslı motor tecrubem yok motorun teknık kısımlarındada fazla anlamam ılk motorum olcak bu motor daha once arkadslarımın motorlarını fln kullAndım sureklı. Bır motor magazasında 2007 model hyo gt250r buldum 6000 lira dedıler fakat 5000'e olur fln dedıler. Tek basıma gıttım baktım motor sıyah bakımlı gıbı gozukuo ama teknık olarak anlamadıgım ıcın guwenemedım adamlara. parayı kredı cekerek werıcem o kredıyıde 10-12 ay odıcem bıraz sıkıntılı bı surec anlıcagınız. yanlıs bı secım yapmak ıstemıyorum ızmırde oturAn bana yardımcı olabılcek bı arkadas warmı acaba weya motoru almadan once nabmam gereklı neyıne baktırmam gereklı. yardımcı olursAnız cok sewınırım saygılar...
    Panter38 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler