Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    @Felon
    Burada konuşulmuştu yine sanırım, en iyi performans için şimler değiştiriliyordu, tam numaralarını hatırlamıyorum ama bir arkadaş bir Hyosungu modifiye yapan bir siteden okuduğunu söylemişti, senkron ayarının ne kadar etkili olacağı bilinmez ama bu kesin gibi
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Felon
    Burada konuşulmuştu yine sanırım, en iyi performans için şimler değiştiriliyordu, tam numaralarını hatırlamıyorum ama bir arkadaş bir Hyosungu modifiye yapan bir siteden okuduğunu söylemişti, senkron ayarının ne kadar etkili olacağı bilinmez ama bu kesin gibi
    Şim değişimi (sübap ayarı) ihtiyaca göre yapılır. Yani bu motora şu şim kullanılacak diye bir şey yok. Hatta aynı silindirin içindeki 4 şimin kalınlığı bile farklı olabilir.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Ben onların yalancısıyım
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    arkadaşlar bu haftasonu eskişehirdeki motosiklet şenliğine gelmek isteyen var mı?
    Biz birkaç arkadaş gitmeyi planlıyoruz. Gelecek olan varsa grup halinde gidebiliriz

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu haftasonu eskişehirdeki motosiklet şenliğine gelmek isteyen var mı?
    Biz birkaç arkadaş gitmeyi planlıyoruz. Gelecek olan varsa grup halinde gidebiliriz
    Len olum butun Racingcileri toplayıp gideceksiniz valla hepiniz beni beklersiniz bak :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    önceki sahibinin kabiliyet eseri olan depodaki eziği yaptırdım şimdi 2seçenek var
    1 depoyu komple boyatmak
    2 sadece tank pad olan yerde boya hasarı olduğundan oraya biraz daha kalınca bir tankpad yaptırmak.
    Sanırım 2.seçeneği seçeceğim
    Kuralkandan gaz teli aldım ama sipariş sepetinde ürün gözükmüyo bu normalmi? ürün istediğim bayiiye gelince ararlarmı yoksa ben bayiyi arada yoklamam lazımmı?
    bu arada mtv vergisini ödemeyen varmı? ben baktım geçikme faizi sadece 1lira yazıyodu.1lirayı görünce ödemedim bir dahaki ay öderim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Len olum butun Racingcileri toplayıp gideceksiniz valla hepiniz beni beklersiniz bak :D
    yok yav. bunlarda hayat belirtisi yok ki

Motosikleti
    GT250R
    olabilir aslında bi kaç gt250r toplanıp gitsekmi ? varmı gelebilecek olan ?
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B]Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz ! ! ![/B] :wiinkk:

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı .RocknRoLLa. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olabilir aslında bi kaç gt250r toplanıp gitsekmi ? varmı gelebilecek olan ?
    ohoo biz gidiyoruz

Şu alet çok hoşuma gitti çok mantıklı birşey

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Origi...item1e65fc93e2

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    Merhaba Arkadaşlar ;

Ben Afyon dan Mehmet Ali . Sessiz sedasız tüm konuyu yavaş yavaş okudum sayılır . Pazartesi günü bende sizden birisi olacağım için oldukça heyecanlıyım . Haftasonu nasıl geçecek bilmiyorum .
    Alacağım makine ilanı : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2528607/detay/

Sanırım uzun süreli bir arkadaşlığımız olacak . Tavsiye etmek istediğiniz birşey varsa benim için çok değerli olacak .

Saygılar ,
    ::pala::

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    euheuhe asıl hepiniz bekleyeceksiniz

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohoo biz gidiyoruz

Şu alet çok hoşuma gitti çok mantıklı birşey

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Origi...item1e65fc93e2
    bizim yollar da bunu kullanırsan bir bakmışsın motor yok..

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkandan gaz teli aldım ama sipariş sepetinde ürün gözükmüyo bu normalmi? ürün istediğim bayiiye gelince ararlarmı yoksa ben bayiyi arada yoklamam lazımmı?
    bu arada mtv vergisini ödemeyen varmı? ben baktım geçikme faizi sadece 1lira yazıyodu.1lirayı görünce ödemedim bir dahaki ay öderim
    bazen aramıyorlar çünkü kanuni gönderirken şu kişi içindir diye göndermiyor sanırım,veya bazen gönderiyor bazen göndermiyor.. satış sonrası hizmetleri aramanı tavsiye ederim. MTV gelince ben 2008den beri ödemiyorum , bir gün kapıma dayanırlar.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı CTRLALTDEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar ;

Ben Afyon dan Mehmet Ali . Sessiz sedasız tüm konuyu yavaş yavaş okudum sayılır . Pazartesi günü bende sizden birisi olacağım için oldukça heyecanlıyım . Haftasonu nasıl geçecek bilmiyorum .
    Alacağım makine ilanı : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2528607/detay/

Sanırım uzun süreli bir arkadaşlığımız olacak . Tavsiye etmek istediğiniz birşey varsa benim için çok değerli olacak .

Saygılar ,
    kaça anlaştın ?
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaça anlaştın ?
    6.800 TL , uygun mu ? pazartesi noter satışı yapıyoruz.

furkan_kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kendi imkanlarımla bogusuyorum :)
    izmir içi satılık temiz hyosung gt250r arıyorum arkadaslar temiz olması bnm ıcın önemlı izmir içi satıcak arkadas varsa numaram 0554 860 57 98

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    6.800 TL , uygun mu ? pazartesi noter satışı yapıyoruz.
    baktıysan motora iyi ise fiyat uygun.

bunun dışında ufak bir checklist;

1-Ruhsattan modeline bak. Gerçekten 2010 mu.
    2-Lastikler gerçekten 4000 km mi kontrol et.
    3-Garanti belgelerini iste, bakımlarını kontrol et.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baktıysan motora iyi ise fiyat uygun.

bunun dışında ufak bir checklist;

1-Ruhsattan modeline bak. Gerçekten 2010 mu.
    2-Lastikler gerçekten 4000 km mi kontrol et.
    3-Garanti belgelerini iste, bakımlarını kontrol et.
    @jonturka ; ilgin için teşekkür ederim
    ilandaki telefon motor sahibinin babası , tabi konuyla alakası sınırlı ailesel bir durum var sanırım . ruhsatına bakıcam modeline ve şasi numarasına . 4.000 km içerisinde motora çok büyük eziyetler etmedilerse beğeneceğimi umuyorum . garanti belgeleri mevcutmuş onları da alıcam gidince.

lastikleri zaten orjinali de berbat , açıkcası nasıl kontol ederim bilmiyorum . daha önce denediğim shinko takılı gt250 r motorlar hakikaten fren performansı çok kötüydü . yaza çıkarken michelin leri çekerim büyük ihtimalle .

grenajlar sıfırında da aynı mı (yazılar renkler vs??) yani boyalı olup olmadığını resimlerde anlayamadım ... yorumunuz nedir lütfen ??

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    @jonturka ; ilgin için teşekkür ederim
    ilandaki telefon motor sahibinin babası , tabi konuyla alakası sınırlı ailesel bir durum var sanırım . ruhsatına bakıcam modeline ve şasi numarasına . 4.000 km içerisinde motora çok büyük eziyetler etmedilerse beğeneceğimi umuyorum . garanti belgeleri mevcutmuş onları da alıcam gidince.

lastikleri zaten orjinali de berbat , açıkcası nasıl kontol ederim bilmiyorum . daha önce denediğim shinko takılı gt250 r motorlar hakikaten fren performansı çok kötüydü . yaza çıkarken michelin leri çekerim büyük ihtimalle .

grenajlar sıfırında da aynı mı (yazılar renkler vs??) yani boyalı olup olmadığını resimlerde anlayamadım ... yorumunuz nedir lütfen ??

Harbiden 4 bindeyse alet uygun, hatta cok uygun yani, ama gıcır gıcırmı harbiden 4 bindeki alette cizik bile bi kac tane ufak ya olur ya olmaz...

Bu arada bu gün caddebostan, erenköy taraflarınıda (tam konumu bilmiyorum) düz kırmızı bi gt 250 r gördüm arkasındada bi bayan oturuyodu, burdan mı acaba o arkadaş..

Bu arada motoru ilk aldığımda söylemiştim benim motoru bağlamışlardı ehliyetsizlikten;
    cekiciye ; 100
    otoparka; 20
    muaynesizlik cezası; 60
    arac sahibinn aracı vermesi : 210
    banada ehliyetiz arac sürmekten ceza gelcek nerdeyse 2 ay oldu hala ceza maza gelmedi bi 600 civarıda bana gelcekmiş;

1000 tl civarı bi ceza ödemiş olucam toplamda;
    ehliyet almamamında bi nedeni var polislik istiyorum polisliktede ehliyetli adamları yunus yapmıyolar;
    akrabosi yapar motora merakı var diye
    yanlış öğrenilen şeyleri düzeltmek zor olur diye (freni tek parmakla sıkmak, iki parmakla sıkmak, motorun sadece solundan inmek-iki tarafınıda kullanarak inmek...vs nedenlerden dolayı) SIFIRDAN hic motor bilmeyen adamı ehitmek istiyolar..
    Şimdi ben bu cezayı yedim ama böyle de bi cıkmaz durum var, benim plakada acılır kapanır plaka, ogs den bu parayı cıkarmaya karar verdim şimdiden yaklaşık bi 30 olmuştur 330 defa falan gectimmi iş tamamdır 11 de 1 ini tamamladım yani...

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harbiden 4 bindeyse alet uygun, hatta cok uygun yani, ama gıcır gıcırmı harbiden 4 bindeki alette cizik bile bi kac tane ufak ya olur ya olmaz...

Bu arada bu gün caddebostan, erenköy taraflarınıda (tam konumu bilmiyorum) düz kırmızı bi gt 250 r gördüm arkasındada bi bayan oturuyodu, burdan mı acaba o arkadaş..

Bu arada motoru ilk aldığımda söylemiştim benim motoru bağlamışlardı ehliyetsizlikten;
    cekiciye ; 100
    otoparka; 20
    muaynesizlik cezası; 60
    arac sahibinn aracı vermesi : 210
    banada ehliyetiz arac sürmekten ceza gelcek nerdeyse 2 ay oldu hala ceza maza gelmedi bi 600 civarıda bana gelcekmiş;

1000 tl civarı bi ceza ödemiş olucam toplamda;
    ehliyet almamamında bi nedeni var polislik istiyorum polisliktede ehliyetli adamları yunus yapmıyolar;
    akrabosi yapar motora merakı var diye
    yanlış öğrenilen şeyleri düzeltmek zor olur diye (freni tek parmakla sıkmak, iki parmakla sıkmak, motorun sadece solundan inmek-iki tarafınıda kullanarak inmek...vs nedenlerden dolayı) SIFIRDAN hic motor bilmeyen adamı ehitmek istiyolar..
    Şimdi ben bu cezayı yedim ama böyle de bi cıkmaz durum var, benim plakada acılır kapanır plaka, ogs den bu parayı cıkarmaya karar verdim şimdiden yaklaşık bi 30 olmuştur 330 defa falan gectimmi iş tamamdır 11 de 1 ini tamamladım yani...
    kasksız motor sürmüyorsak ehliyetsiz de sürmeyelim . ehliyet de kanuni bir korumadır .

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    devletimiz sağolsun ehliyet sınavlarını 2-3 ayda bir yapıyor
    1 gün ara ile ehliyeti kaçırdığım için 22 ekimdekine girmem gerekiyor
    her ay yapılsa şu sınav çok daha güzel olacak ehliyetzedeler için

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    şu anki ehliyet sistemine bile karsıyım ben. ki bazı arkadaslar daha kısa süre olsun istiyor...
    Ehliyet Hayatında bir kez alıyorsun. Senede en fazla 2 veya 3 sınav olması gerektiiğini düşünüyorum.
    Direksiyon derslerine katılımın zorunlu olmasını, ve direksiyon derslerinin en az 25 gün olması gerektiğini savunuyorum her fırsatta...
    Ki ben Bir Sürücü Kursu Sahibiyim ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler