Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yau gerek yok grenaj sökmene tabi yapacağın işlem normal far değişme işlemiyse.
    ledlerini görmedim onun için bişe diyemem fakat farların arkasına bak kablonun giriş yolunu görüceksin zaten
    üstündeki plastik lastiği olur koruması, onu çıkart sonra ampulu tutan tırnağıda söküceksin ve ampül elinde.
    yarın beylikdüzüne gelebilirim gelirsem hallederik
    tamam gel değiştirelim..aynı yazdıklarını okudum internette ama görmüyorum ben bakınca :D
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zx636r (yeşil)
    SELAM MİLLET....ACİL Bİ SORUN YAŞIORUM BU ENJEKSİYONLU İLE DÜZÜ ARASINDA NE FARK VAR....ESKI MODELLER DURMADAN SORUN ÇIKARIOR FALAN SÖYLENİOR !!??? :s :(

2. SORUM İSE 5 ADET ÇOK BEĞENDİM HYOLAR VAR FELON KARDEŞİM SENİN MOTORUNDA BUNUN İÇİNDE ANCAK BEN MUĞLA FETHİYEDE YAŞIORUM VE ÇALIŞTIĞIM İÇİN ÇOK ZAMANIM YOK BU YÜZDEN YAKIN MESAFELERE BAKTIM....KEŞKE İST. GETİRMENİN KOLAY Bİ YOLU OLSA DAHA UYGUN VE GÜZEL MOTORLAR VAR ORADA NEYSE...
    ---ASIL SORUM : 2. EL HYOSUNG GT250R ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMEM GEREKİYOR...???????????!!!!!!
    ACİL YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM BANA ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM........

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı bigboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SELAM MİLLET....ACİL Bİ SORUN YAŞIORUM BU ENJEKSİYONLU İLE DÜZÜ ARASINDA NE FARK VAR....ESKI MODELLER DURMADAN SORUN ÇIKARIOR FALAN SÖYLENİOR !!??? :s :(

2. SORUM İSE 5 ADET ÇOK BEĞENDİM HYOLAR VAR FELON KARDEŞİM SENİN MOTORUNDA BUNUN İÇİNDE ANCAK BEN MUĞLA FETHİYEDE YAŞIORUM VE ÇALIŞTIĞIM İÇİN ÇOK ZAMANIM YOK BU YÜZDEN YAKIN MESAFELERE BAKTIM....KEŞKE İST. GETİRMENİN KOLAY Bİ YOLU OLSA DAHA UYGUN VE GÜZEL MOTORLAR VAR ORADA NEYSE...
    ---ASIL SORUM : 2. EL HYOSUNG GT250R ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMEM GEREKİYOR...???????????!!!!!!
    ACİL YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM BANA ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM........
    slm enjeksiyonlularda devir kesici var eski modellerde ise yok eskiler sorun cikariyor diyenler halt etmis.Benim makine 2007 model tas gibi.Bu yeni modeller yani 2008 den itibaren cikan kanuni nin ithal ettigi motorlar hakkinda ilk zamanlar cogu kisi atip tutuyodu yok kalitesi dustu yok kanuni kendi yapiyo gibi sacma sapan laflar dolasiyodu ortada. sonuc olarak bunlar hepsi ayni banttan cikiyor kore de uretiliyor .2.el hyosung alirken eger motor dan biraz anliyorsaniz motorun kazali veya cok yipranmis oldugunu anlayabilirsiniz.Bir de km si ile oynanmis cok hyosung var piyasada cok km yapan motorlarin makinesinin boyasi zamanla atmaya basliyor burdan belli ediyor kendini .Ozelllikle amortisorler cok dikkat etmek lazim on 2 amortisor 3000 tl.Yag kaciran amortisorlerde her zaman kece tamiri basarili olmayabilir.Teknoloji acisindan yeni modellerden almak daha mantikli bir secim olacaktir.

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    ARTIK YOK
    Son vedalaşma görüntüleri;

4 yıl hayalini kurduğum, onun üstünde zayıf kalmamak icin vucut geliştirdiğim(tek onun icin diyil tabi) motorumla dolu dolu 1 sezon sonrası...
    Hayatımın en zevkli en sorunsuz (cin mallarına lanet ossun tekrardan) en hızlı 5 bin km sinden sonra...

En iyi tur sürelerimiz;

Cerrahpaşa-Sirkeci 3 dk [ (otobüsle 20-30 dakika)ama elektroword kampayasına yetişmek icin sağlam kasmıştım bişey kazanamadım ama yarışmanın kolpa olduğunu öğrendik en azından]
    Cerrahpaşa-Kavacık 17 dk [(vesaitle iki saat) ortalama hız gece boş yollarda müsait olan yerlerde 150 160 sıkıntılı yerlerde 130 140]

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @osman_22
    vay be zor gelmiştir anahtarını başkasına verip al git demek.ben baya bağlandım kısa sürede, daha iyisi gelsede yerine unutmam bu mereti heralde

Alıntı bigboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Saolasın hocam yakıtı karşıla getiriyim gezmiş olurum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Love curves Love Hyosung

Motosikleti
    zx636r (yeşil)
    saolasın felon..... :D ama seni onca yol da riske atamam büyük sorumluluk olur...aslında ben ups kargoda yım ist. ile bağlantıya geçmeye çalısıorum oradan kargoyla getirebilmek için bu yüzen biraz beklıorum boş anı......ayrıca eger senın motoru almak istersem o roma kaskını da alırım.. ayrıca osman kardeşim üzüldüm senın adına ...hayırlısı olsun ,,umarım daha iyisini alırsın....

bu arada arkadaşlar ben bu pazar bi antalyaya gidecem bi motor var bakacam da neyine bakım ben bu motorların yağ yakmasını nasıl anlıyacam motorunda sıkıntı olduğunu ve debriyaj balatasının bittiğini falan filan ..ona göre adamdan fiyat kırayım.. şaka biyana acil destek verin zaten borçlar yüzünden sarı civcivimi sattım şimdi de elımde tuttuğum 3 beş lira para var onuda düzgün bi hyo alayım diorum teşekkürler.......felon kaskının resmini arkadaşa verdim bana da aynısından yapacak...

bigboy
    kaskı vermem kimseye sevenim kadar düşmanımda var trafikte
    hatta bi buluşmaya bi arkadaş ve akrabası gelmişti, adam beni kaskımdan tanıdı.
    ve söylediği şey şu: ''aa ben seni biliyorum e-5 de gördüm bi kaç kere!ne zaman geçsen ortalığı karıştırıyosun'' dedi o an anladımki bi gören bi daha unutmuyor...e uslu sürmeyincede şöyle bir mevzu ortaya çıkıyor:
    when we do right nobody remembers. when we do wrong nobody forgets

2.el motosiklet alırken dikkat edilmesi gerekenler diye bi başlık vardı onu okursan daha faydalı olur.

Merhaba arkadaşlar 250 r almayı düşünüyorum 2. el bazı sorularım olucaktı acaba yakıt sarfiyatı nasıl en fazla kaç km/h la gidiyor birde hangi yıl modellerinde enjeksiyon var ben 2009 modelinden sonraki modellerde olduğunu biliyordum ama tam hatırlamıyorum yardım ederseniz sevinirim.

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    @bigboy

Teşekkür ederim,

@Felon

Aslında mantıklı satma sebeblerim olduğundan cok ta gözüm arkada kalmadı, ama genel olarak bakarsak hyosung'un yeri ayrı bende, 2. motor olarak ne gelecek belli diyil 10 a yakın secenek var kafamda

r6 r1 gsx 600 f ninja 636 fazer ...vs motor kovalıyorum sürekli paraya sıkışan değerinin altında satan birini bulduğumda alıcam benim icin önemli olan al sat'tan zarar etmiyim sürdüğüm bana tam anlamıyla kar kalsın ama en cok gt 250 r ağır basıyo, 0 olmasada şöyle 5 bin km yi gecmemiş sağlam 0 dan farksız bi makine düşürürsem uygun fiyata ki forumda cok gördük 7 bucuğa 7250 ye iyi olur.

Ama hic bi motor benim gözümde hyosung kadar değerli olamıcak, tam 4 yıl hayalini kurdum bu motorun, forumda eski yıllarda yazdığım yorumlara bakıyorum "Öyle güzel böyle güzel inş bu yaz alcam vs."
    Birde 2007 yılında cekilmişim bayideki motorun üstüne cıkarak resim 14-15 yaşında cocuğum daha gerci o zamanlar da zealsun gy 125 cross'um vardı
    Motorun hayalini kurduğum süre icerisindede 5-10 kere rüyamda gördüm, hatta bi rüyamı cok net hatırlıyorum eski evimizin 2 üst sokağında turluyorum, gözüm yoldan cok göstergelere takılmış keyfime diyecek yok, sakin sakin geziyorum falan. motoru aldığım gün gercekleştirdim bu rüyamı eski evimin oraya gidip.

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R

Resim iyidir, konuyu canlandırır, gerci forumdaki en canlı konu bizde zaten .

Aynı marka aynı model neden stickerlar farklı ?
    Mavilisi daha bi hoş duruyo sanki, diğeri cok düz cok boş kalmış

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    kanuni yazısını bazı arkadaşlar sticker ile kapatmış nerden nasıl temin edebiliriz onu
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.upload.gen.tr/uploads9/xg...22011_001_.jpg
    http://www.upload.gen.tr/uploads9/xg...r__nt__009.jpg

Resim iyidir, konuyu canlandırır, gerci forumdaki en canlı konu bizde zaten .

http://image.cdn.sahibinden.com/phot...2953248uzp.jpg
    http://image5.sahibinden.com/photos/...4289231vtt.jpg

Aynı marka aynı model neden stickerlar farklı ?
    Mavilisi daha bi hoş duruyo sanki, diğeri cok düz cok boş kalmış
    1-inci resimdeki 2011 in ilk çeyreğinde üretilmiş 2 inci resimdeki ise 2011 in son çeyreğinde getirilmiş fabrika çıkışlı 2012 sticker ile getirilmiş büyük ihtimalle onların beyinleride farklı hata 2inci resimdeki motorun bloğunda st kanuni yazıyor olabilir şahsen bende öle yazıyor ve 2011 modellerden farklı bir beyin var belki küçük hatalar giderilmiştir bilmiyorum dikkat edersen benim profilimdeki resimdeki sticker larla 2inci resimdeki sticker aynı ordan araştırdım biliyorum
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni yazısını bazı arkadaşlar sticker ile kapatmış nerden nasıl temin edebiliriz onu
    http://www.facebook.com/tankpad bu linkteki kişi yapıyor avcılarda kendisi bende yaptırıyorum linkten itibata geçebilirsiniz
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Cok ihtimaller denizinde yuzdn bir yazi olmus.beyinde hata olma ihtimali falan.kafandan attigin seylerke insanların mıdelerini bulandırma

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    @alper150zc Beyin olayına katılmıyorum, yanlışınız var.
    2008 lerde göstergenin icine girmişlerdi, şimdide Motor bloğanamı, lanet olsun şu dolandırıcı firmaya, nerden eline gecirdi hyosung'un pazarlamacılığını, şerefsiz herefsizler neyin peşindeler anlamıyorum kimi kandırmaya calışıyolar..

Bu arada 2011 de enjeksyon sistemi geliştiği söyleniyodu, yakıt sarfiyatı nasıl ölctünüzmü ?

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim motora takas olarak hyosung ms3 + jinlun 250lik çançinçon chopper teklif ediyo birisi, mantıklı mıdır sizce? yoksa bu 2 motor da elimde mi kalır?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motora takas olarak hyosung ms3 + jinlun 250lik çançinçon chopper teklif ediyo birisi, mantıklı mıdır sizce? yoksa bu 2 motor da elimde mi kalır?
    Valla benim bi abimde var jinlun.Baya var kmside.Ama çok iyi gidiyo ve hala sağlam nasıl oluyosa Tek sorunu öyle böyle değil aşırı bir titreşim var

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok ihtimaller denizinde yuzdn bir yazi olmus.beyinde hata olma ihtimali falan.kafandan attigin seylerke insanların mıdelerini bulandırma
    ''haklısın kardeş belkide canları sıkılmıştır ondan değişmişlerdir beyini.beyin bedava..'' ''hata değilde iyileştirme diyelim eğer büyük bi hata olsaydı geri toplanırdı zaten''
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @alper150zc Beyin olayına katılmıyorum, yanlışınız var.
    2008 lerde göstergenin icine girmişlerdi, şimdide Motor bloğanamı, lanet olsun şu dolandırıcı firmaya, nerden eline gecirdi hyosung'un pazarlamacılığını, şerefsiz herefsizler neyin peşindeler anlamıyorum kimi kandırmaya calışıyolar..

Bu arada 2011 de enjeksyon sistemi geliştiği söyleniyodu, yakıt sarfiyatı nasıl ölctünüzmü ?
    şu an rodajdayım sağlıklı bi ölçüm yapamıyorum ama arkadaştada haziran çıkışlı 2011 var benim beyin onun beyniyle farklı sticerlarımızda farklı 2mizde siyah beyaz model olmamıza rahmen benim motor arkadaşın attığı 2.resimdeki sticerlarla aynı arkadaşınkide 1.inci resimdekiyle
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''haklısın kardeş belkide canları sıkılmıştır ondan değişmişlerdir beyini.beyin bedava..'' ''hata değilde iyileştirme diyelim eğer büyük bi hata olsaydı geri toplanırdı zaten''şu an rodajdayım sağlıklı bi ölçüm yapamıyorum ama arkadaştada haziran çıkışlı 2011 var benim beyin onun beyniyle farklı sticerlarımızda farklı 2mizde siyah beyaz model olmamıza rahmen benim motor arkadaşın attığı 2.resimdeki sticerlarla aynı arkadaşınkide 1.inci resimdekiyle
    degisme sebebi ayni isi yapan daha ucuz maliyetli urun kullanmalari.2011 ler 2 farkli marka beyinle geliyor daewoo ve delphi bu daha ilginc.daha da ilginci daha ucuz maliyetli urun yeni diye daha pahaliya satiliyor. yakit konusunda daha once 5167 kez soyledim uzun yolda 110 km civari hizlarda 3.2lt/100km yakiyor bu rakami 3500 km boyunca uzun yolda kullanip olctum her benzin almamda ayni rakam cikti

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma etme hocam, o ne ya, benim fikrim hyosung'la devam et takılmaya, şimdi trink nakite satmak zor ama 4-5 ay sonra sezon başında rahat bi şekilde satarsın..

@undocap 2011 mi sizin motor ?, yoksa ben yakıt sarfiyatını biliyorum ama 2011 lerde enjeksyon sistemi geliştiği söyleniyo o yüzden sordum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler