Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam kardeşim, ben istanbula gelemem ama şu şekilde yaparız, ben resmini çekip sana mail atarım sende seni camın resmini çekip mail atarsın, anlaşırsak kargoyla göndeririz birbirimize, 1 günde elimize geçmiş olur. herkez kendi kargosunu kendi öder
    ama resimde benim çizikler belli olmuyo işte onu nası yapcez siyah olduğundan zaten göstermiyo çiziği ama neyse ay sonunda bi şekilde yaparız artık
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ninja ER
    Alıntı ersinpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hafta içi hergün saat 6da merterden cıkıp beylikdüzüne gidiyorum. rastlaşırız umarım
    aslında o saatlerde o civarlardan geçen amma kişi varmış ya ama nedense kimse birbirini görmüyor ne iş arkadaşlar nerden gazlıyorsunuz yollarda buluşmak üzere
    ..uçuyoruzz DEDE

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    arkadaşlar çok kararsız kaldım, jant şeridi takıcam ama ne renk yapayım? gri siyah hyosung a ne renk gider? siz ne yaptınız? gri-siyahçılar güzel oldugunu düşündüğünüz jant şeritlerinizin resimleri var mı =) bide bu manetlerin hangi rengi gider acaba =)
    Karadeniz - Giresun.

@ninja_ömer
    hepimiz çok gaz gidiyoruz galiba aslında ben gaza gelmediğim sürece sakin sürüyorum ama
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok kararsız kaldım, jant şeridi takıcam ama ne renk yapayım? gri siyah hyosung a ne renk gider? siz ne yaptınız? gri-siyahçılar güzel oldugunu düşündüğünüz jant şeritlerinizin resimleri var mı =) bide bu manetlerin hangi rengi gider acaba =)
    en güzel mavi gider bence

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

en güzel mavi gider bence
    aynen bende mavi düşündüm mavi manetler mavi elcikler ve mavi jant şeritleri ama arkadaş dedi ki siyah yada gri set yap dedi,siyah mantıklı geldi de gri zaten orjinal manetlerin rengi. mavi set yapan var mı hiç aramızda acaba
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

[IMG][/IMG]

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bende mavi düşündüm mavi manetler mavi elcikler ve mavi jant şeritleri ama arkadaş dedi ki siyah yada gri set yap dedi,siyah mantıklı geldi de gri zaten orjinal manetlerin rengi. mavi set yapan var mı hiç aramızda acaba
    forumdan bygrm ın mavi manet elcik vida ve jant şeritleri var 10numara duruyo. siyah orjinal rengi gibi olur o kadar para vercen göstersin kendini manetler
    @ersinpolat
    ooo hocam gaza getirdin beni bende bi resim ekleyeyim
    güzelleri sona saklıyorum bi sonraki sayfa için müthiş resimlerim var

Motosikleti
    gt250r
    Arkadaşlar lastiğini değiştiren oldu mu ne tavsiye edersiniz? Micehelin piloat diyenler oldu ama onu da 300ün altında bulamadım. Dunlopun bir ilanı var sizce uygun mu?http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lastik/detay/?

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı al_pi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lastiğini değiştiren oldu mu ne tavsiye edersiniz? Micehelin piloat diyenler oldu ama onu da 300ün altında bulamadım. Dunlopun bir ilanı var sizce uygun mu?http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lastik/detay/?
    o ılandakı lastıkler eskı tarıhlıdır usdat daha oncede verılmıstı bu lastık satıcı ıle gırustum urune garantı veremıyor.Ben mıcehelın plot root kullanıyorum gayet memnunum.
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar uygun fıyatlı bakımlı hyosung arayan olursa benım hyosung satlıktır.zaten komple sıfır bakım yaptırmıstım piston sekman eksantrik zincir vs.vs
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-773.html
    burda resımlı anlatmıstım yanı kazadan vs den değil...
    sahibinden nıumarası
    53911653

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ılandakı lastıkler eskı tarıhlıdır usdat daha oncede verılmıstı bu lastık satıcı ıle gırustum urune garantı veremıyor.Ben mıcehelın plot root kullanıyorum gayet memnunum.
    sen ne kadara almıştın hocam??

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    ya beyler...yardım edin bana..ceketi dizlikleri eldivenleri aldım..geriye bi tek kask kaldı..

500-600 arası bi kask alabilirim en fazla..

nolan n85
    scorpion exo 1000-750

uzun uzun denediklerim..

diğer kaskları çok denemedim..

var mı bi fikriniz bu fiyatlarda
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya beyler...yardım edin bana..ceketi dizlikleri eldivenleri aldım..geriye bi tek kask kaldı..

500-600 arası bi kask alabilirim en fazla..

nolan n85
    scorpion exo 1000-750

uzun uzun denediklerim..

diğer kaskları çok denemedim..

var mı bi fikriniz bu fiyatlarda
    shoei gerisi yalan

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shoei gerisi yalan
    xr-1000 düşündüm uygun bi kask olarak arkadaş da kullanıyo aynısını ancak sharp testlerinden 3 yıldız alması kafamı karıştırıyor..o kadar parayı sadece ismini satan bir kaska vermek istemiyorum.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xr-1000 düşündüm uygun bi kask olarak arkadaş da kullanıyo aynısını ancak sharp testlerinden 3 yıldız alması kafamı karıştırıyor..o kadar parayı sadece ismini satan bir kaska vermek istemiyorum.
    sharp testlerinin ne kadar tarafsız olduğuna ne kadar inanıyosun peki?
    bu tarz şeylerde sponsorlar çok farkeder adamlar parayı basar ortalama bi kaska 5yıldızı çakarlar.
    Shoei benim gördüğüm kadarıyla tasarım olsun malzeme kalitesi olsun parasını hakeden kasklar üretiyor.Pahalımı evet ama kaliteli ve tasarım harikası. shoei nin duruşu bir farklı

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT250R
    slm arkadaşlar adım cihan istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum. sanayi mah. kayalar motor dan sıfır gt250r aldım 1000km bakımına götürecem kayalar motorun servisi yoğun motoru bırakıp akşam alırsın diyorlar servise götürüp başında durup hemen alabileceğim bir servis biliyormusunuz ist anadolu - avrupa yakası farketmez
    Atasını tanımayan it peşinde gezer...

Alıntı Cihan_Sa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar adım cihan istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum. sanayi mah. kayalar motor dan sıfır gt250r aldım 1000km bakımına götürecem kayalar motorun servisi yoğun motoru bırakıp akşam alırsın diyorlar servise götürüp başında durup hemen alabileceğim bir servis biliyormusunuz ist anadolu - avrupa yakası farketmez
    1000 bakımında sadece yağ değişiliyor diye biliyorum bi yağ değişimi için motor bırakılırmı 10dk lık iş.
    yağı her servis değişir yağ değişmede işçiliğin bi faktörü olmaz onun için en yakın boş olan yetkili serviste değiştirebilirsin

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT250R
    evet 10 dk lık iş yağ ve yağ filtresi değişiyor ama adamlar bırakman lazım diyor bende açıkçası bırakmak istemiyorum. artık dediğin gibi başka servis bakıcam
    Atasını tanımayan it peşinde gezer...

Motosikleti
    hyosung gt250 r
    arkadslar mtrumu sattım bılıgılerınıze...

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Cihan_Sa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 10 dk lık iş yağ ve yağ filtresi değişiyor ama adamlar bırakman lazım diyor bende açıkçası bırakmak istemiyorum. artık dediğin gibi başka servis bakıcam
    dostum sen bırakma motorunu oraya öyle şey mi olur?ben motor açılsa bırakmam ki bu yağ değişimi.kimsenin günahını almak istemem ama bana öyle deseler yağı değiştirmeden değiştirdik deyip teslim edeceklerini düşünürüm.
    Karadeniz - Giresun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler