Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Geçmiş olsun Büyükşehir bilicayı işe aldı sanırım

Çok güzel olmuş maşşallah
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Büyükşehir bilicayı işe aldı sanırım

Çok güzel olmuş maşşallah
    saol hocam böyle dolaşmıyorum şuanda tabi giydirdim giysilerini,o gün boya almaya gittiğimde bu halde gitmiştim sadece
    Bendeki kısır döngü işte ben temizliyorum o kirleniyo,ben temizliyorum bizim türk milleti asfaltta çiçek besleme hevesine ıslatıyo yolu çamur oluyo kirleniyo tekrar temizliyorum Böyle gidiyo olay
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    felon ön çamurlugun kafa grenajına çarpmış sıkıntı olacagını sanmıyorum =)

bu arada bugun motorumu sattım :( :( :( tam herşeyini sıfır gibi yaptım led sinyaliydi tank padiydi o bakım bu bakım derken saat gibi motoru bugun tesadüfen başka motor almak için gelen bi gence sattım :( :( Allah kazasız belasız binmesini nasip etsin..
    Karadeniz - Giresun.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    felon ön çamurlugun kafa grenajına çarpmış sıkıntı olacagını sanmıyorum =)

bu arada bugun motorumu sattım :( :( :( tam herşeyini sıfır gibi yaptım led sinyaliydi tank padiydi o bakım bu bakım derken saat gibi motoru bugun tesadüfen başka motor almak için gelen bi gence sattım :( :( Allah kazasız belasız binmesini nasip etsin..
    öylemidir ya oh,benimde kafama takıldı öyle ses çıktı diye içim içimi yedi 20dk dır
    hayırlısı olsun ya bu sıra bizim motorlar peynir ekmek gibi,banada satarmısın diyenler çok oluyo sahilde her akşam en az 2-3 kişi motordan memnunmusun diye gelip bilgi almak amaçlı sorular soruyolar
    Bizim motorların piyasası canlandı baya sanırım.
    Şimdi motorsuzmu kaldın yoksa cruiser duruyomu

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öylemidir ya oh,benimde kafama takıldı öyle ses çıktı diye içim içimi yedi 20dk dır
    hayırlısı olsun ya bu sıra bizim motorlar peynir ekmek gibi,banada satarmısın diyenler çok oluyo sahilde her akşam en az 2-3 kişi motordan memnunmusun diye gelip bilgi almak amaçlı sorular soruyolar
    Bizim motorların piyasası canlandı baya sanırım.
    Şimdi motorsuzmu kaldın yoksa cruiser duruyomu
    sağolasın eyvallah,cruiser duruyor =) ama onuda isteyen var her an satabilirim =) motorlarımda çok titiz oldugum için görenler zorla almak istiyorlar =)

çok haklısın felon,cbr250r cacık çıkınca e kawsaki zxr250 de hala incecik kasa ve yüksek fiyatlı olunca hyosung gt250R yine rakipsiz kaldı bide bayilere gt250R lar sınırlı sayıda verilince altın gibi oldu bizim motorlar ve nihayetinde 2 gün önce biri geldi 6.bin tl verdi vermedim motoru bugun başka biri geldi onla anlaştık verdim gitti. hayırlısı olsun =/
    Karadeniz - Giresun.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yapma yaa senin motoru satacağından haberim yoktu...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma yaa senin motoru satacağından haberim yoktu...
    satmıyordum zaten,bi ara piyasa yoklaması olsun diye ilan koydum kaldırdım,sonra abim araba sevdasına düştü kendisi hesap açıp sahibindene koymuş motoru. beni arıyodu şuraya git motora bakmaya gelecekler diyordu =) zaten 2. bakan aldı gitti :( bende arkasından bakakaldım. parayıda abime borç verdim araba alması için =) psikolojim fena halde bozuk tahmin edersiniz =(
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    motor çok güzel gerçekten gözü kalacak insanları motundan uzak tut derim geçen yıl 40 km hızla giderken jipin altına girmiştim nazar kötü bişey

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    arkadaşlar bu motorda sizce boy sorunu yaşar mıyım boyum 165 cm bacak boyum 75 cm olarak ölçtüm

Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorda sizce boy sorunu yaşar mıyım boyum 165 cm bacak boyum 75 cm olarak ölçtüm
    çok sorun olmaz sanırım ama biraz kalıplı motor olduğundan hakimiyette zorlanabilirsin durk kalklarda

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok az yaşarsın. Daha önce motor kullandıysan yükü motora taşıtmayı biliyorsan daha da az yaşarsın fakat motorun üzerindeyken motoru geri hareket ettirmen gerektiğinde çok zorlanırsın.
    Ben 170 boyundayım en çok bu konuda zorlanıyorum. Motorun gerçekte minimum hakkı 1.75 diye düşünüyorum

Motosikleti
    S&T GT250R 2011
    Normalde sorun olmaz boyun ama artçı alırsan o zaman biraz uğraşabilirsin.

Arkadaşlar bakım vakti geldi
    bakımları kendim yapıcam
    yağ filtresi ve hava filtresi nereden alabilirim?
    serviste yağ değişirken grenaj sökmüyolar grenajın altı hep yağ oluyo

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bakım vakti geldi
    bakımları kendim yapıcam
    yağ filtresi ve hava filtresi nereden alabilirim?
    serviste yağ değişirken grenaj sökmüyolar grenajın altı hep yağ oluyo
    sana tavsiyem yag filtresi tvs apachı ıle bırebır aynı fıyatı 4 tl fazla para verme hatta orjınal tvs yag fıltresı dısarda satılan hyosung yag fılıtresınden daha kalıtelı en azından orjınal hava fıltresını bılemem

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok az yaşarsın. Daha önce motor kullandıysan yükü motora taşıtmayı biliyorsan daha da az yaşarsın fakat motorun üzerindeyken motoru geri hareket ettirmen gerektiğinde çok zorlanırsın.
    Ben 170 boyundayım en çok bu konuda zorlanıyorum. Motorun gerçekte minimum hakkı 1.75 diye düşünüyorum

İlk okuduğumda adam motora binince ölecek sandım

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana tavsiyem yag filtresi tvs apachı ıle bırebır aynı fıyatı 4 tl fazla para verme hatta orjınal tvs yag fıltresı dısarda satılan hyosung yag fılıtresınden daha kalıtelı en azından orjınal hava fıltresını bılemem
    Çok saol hocam bende bu tarz bi yardım bekliyodum
    hava filtresi hangi modelinkiyle uyumlu acaba?

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    merhaba arkadaslar sizce bu ilandaki motor fiyat olarak nasıl ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8763100/detay/
    no pain, no gain ...

Arkadaşlar kitapcıkta buji hakkında yazan

Sıcak Tip CR7E
    Standart Tip CR8E
    Soğuk Tip CR9
    Şimdi sıcak havalar için en uygunu hangisidir?
    Ve hava filtresi nerden bulabilirim

smao - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR
    bu akşam canım sıkılıyordu malum baba olucam 1-2 güne kadar motorada binemiyorum doğru dürüst nereye gitsem mecburen araba ile gidiyorum. Ne yapayım ne yapayım dedim.Kısmet hyoma çıktı çoktandır aklımdaydı hatta sizede yazmıştım hyomu boyatmak istiyorum diye bakalım beyaz nasıl olucak dedim nede olsa beyaz sadece 2011 modelde var eee 2006 model hyomu satıp 2011 almaya kıyamadım bende bari bunu 2011/5(buçuk yapayım dedim.: ))

neyse saat gece yarısı oldu valla salonun ortasında yapıyorum hanım kafası döndü boya kokusundan sonucu sizlerle paylaşırım bakalım siz beğenecekmisiniz....bu arada malite soracak olan olursa 2 tl küçük sprey o yetmedi gittim praktıkerden kaliteli bir boya aldım o süpermiş ama fiyarı 5,99 tl yani yaklaşık 8 tl ye yeni bir kuyruk : )) beğenmezsem renk seçenekleri çok
    abi sanki mat daha güzeldi. Ben antepde olsam gelirdim yardıma bir pazar da bitirirdik full boyayı ondan sonra her hafta farklı renk motora binerdin.

Motosikleti
    cbr 125r - Hysoung 250R
    Beyler TVS hava filtresi nedir ne değildir bilmem ama cuma günü almış olduğum motorsikletin öncelikli olarak bende yağ ve yağ filtresini değiştirmek istedim. En yakın servise gittim yağın maliyeti 10-15 tl olsa hava filtresi abartarak söylüyorum 10 tl olsa benden en fazla 50 tl alırlar diye düşünürken bana çıkarılan fatura 120tl. sonrası Türk usulü pazarlık ile kavga dövüş 90tl.
    [B]Pırasanın piştiği günlerde masada 3 kişi olurduk çocukken. ben, annem bir de oklavası.[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler