Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanda toplamda 22000km gibi bişe oldu demişsiniz.
    Merakımdan soruyorum 20000km deki motor neden sıfırlanır ? Arkadaşım 2010 model GT250 yi şuan 50000km yaptı neredeyse ve hala benim 2011 ile çok rahat kapışacak kadar sağlam motoru.
    (bir yılda 50.000 km valla süper bende ben cok biniyorum diyordum.sezon boyunca yaklasık 8000 km.benden cok binen varmış.)burdakı topikde resımlı acıklaması vardı.motoru cok uygun aldm.tamirci arakadaşa verdim bir kere bir yere gıtmesı için sonra benı aradı abi bunun eksantrikleri gevşek ses yapıyor dedi açıp yapıcam dedi bende ozaman sök dedim.baktık gevşemiş bizde sıfırını aldık taktık.madem bu kadar açmışken bir daha açmayalım dedik ve açmışken komple piston ve sekmanlarıda değiştirdik yani herhangi motorsal bir problem değil.uygun aldıgımdan binerim diye bu kadar masraf yaptım.tüm resimli anlatımıda bu topikde vardı bulursam atarım linki.(bu arada 2 tane hyosung var.Birisi acerbis kafalı diğeride bu... bir evde 2 motor ve yolda gelecek bir bebek var : )))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150den sonra nası devirlenmiyo ya zaten 150ye yakın 5.vitese atıcaksınız
    top speed denemek için vitesleri red linedan attırmanız gerekiyo red line a gelince 4.viteste zaten hızın 140küsür oluyo olması lazım.
    aparatım gelsin video ekliyicem ama şöyle bi sorun var kamera aparatı yüzünden motora yatamıyıcam onu bi şekilde çözmem lazım
    ya ben 95de falan 5 atıyom sonra bastırıyom 160dan sonra gitmiyo gibi. 150de 5 atsam gider mi diyosun yani ?

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben 95de falan 5 atıyom sonra bastırıyom 160dan sonra gitmiyo gibi. 150de 5 atsam gider mi diyosun yani ?
    Devirlendirerek vites atarsan son hızın daha fazla olur. Dediğin gibi yapıyosan gitmemesi normal. Mesela eğer alt vitesleri devirlendirmeden attıysan, son vites aynı devirde daha düşük bir hıza sahip olursun.
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devirlendirerek vites atarsan son hızın daha fazla olur. Dediğin gibi yapıyosan gitmemesi normal. Mesela eğer alt vitesleri devirlendirmeden attıysan, son vites aynı devirde daha düşük bir hıza sahip olursun.
    bilmiyodum Merak ettim teknik olarak açıklamasını bilen var mı? sonuçta ben 5.viteste 10bin devire kadar çıkmışım redline'da vites atsam yine 5. viteste aynı devirde olacam.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmiyodum Merak ettim teknik olarak açıklamasını bilen var mı? sonuçta ben 5.viteste 10bin devire kadar çıkmışım redline'da vites atsam yine 5. viteste aynı devirde olacam.
    Teknik olarak maalesef tam bilmiyorum. Ama çok kez denedim ve gördüm öyle olduğunu. Bi kaç yerde okumuştum ama hatırlayamıyorum vardır bi bilen yazarlar elbet bize
    33 KDC 64

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    arkadaşlar bu motorlar sevmiyor redline'ı, çok zorlamayın derim sonra kranktı vs di uğraşmayın
    Karadeniz - Giresun.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motorlar sevmiyor redline'ı, çok zorlamayın derim sonra kranktı vs di uğraşmayın
    ben devir kesicime güveniyorum karburatörlüler evde tek başınıza denemeyin
    zaten sürekli dip gaz gitmiyorum arada böyle testler yapıyorum ama motorun bakımları tam hatta 250km sonra tekrar bakıma sokucam yağ ,yağ filtresi vs.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    biz ne enjeksiyonlular gördük 2008- 2009 model krank gitmiş =) 3.000 tl ye o şekilde satılan motorlar.. yazık günah =) hem bnmki karbüratörlü ama devir kesicisi var :D ben normalde redline gitmem o yüzden anlamamıştım,istanbulda ismail abiyle motora bakım yaptıktan sonra denedik kesiyo =) bide geçen yolda check etmek için verdim gazı yine kesti =) ne iş anlayamadım =)
    Karadeniz - Giresun.

biz ne enjeksiyonlular gördük 2008- 2009 model krank gitmiş =) 3.000 tl ye o şekilde satılan motorlar.. yazık günah =) hem bnmki karbüratörlü ama devir kesicisi var :D ben normalde redline gitmem o yüzden anlamamıştım,istanbulda ismail abiyle motora bakım yaptıktan sonra denedik kesiyo =) bide geçen yolda check etmek için verdim gazı yine kesti =) ne iş anlayamadım =)
    yağsız dolaşırlarsa 8bin devirdede kırarda zaten 175ide 12bin civarında görüyodu yanlış hatırlamıyosam

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    merhaba arkadaşlar tanıyan var mı bu ilandaki motoru ve sahibini? acaba bir sorun mu var anlamadım çok ucuza veriyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3968870/detay/

Linki okuyunca anlaşıldı işin rengi vergi borcu varmış..
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı fatih545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar tanıyan var mı bu ilandaki motoru ve sahibini? acaba bir sorun mu var anlamadım çok ucuza veriyor

Ayrıca 2008 modellerde gri şase yok diye biliyorum ?=)
    33 KDC 64

Alıntı fatih545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşım bu ilandaki resimler çalıntı bizim konunun ilk sayfasında bu resimler mevcut ve bu resimler 2006model hyosung motora ait
    3bin liraya gt250r alabileceğini gerçekten düşünebiliyomusun?

---------- Post added at 15:33 ---------- Previous post was at 15:19 ----------

Hyosung Factory

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    felon bırak niye ağzını yoruyosun ki? 3 bin liraya adam motor alacak çok akıllı çünkü biz aptalız gittik 6 bin lira bayıldık hemde 2007 ye bak adam 2008 bulmuş 3 bine :D hemde bak 2006 nın ilk 6 ayında üretilen gri şaseli sarı renk :d hemide fotolarıda ''bu motor nasıl'' diye soru sordugu başlıgın ilk sayfasından çalıntı =) bırak artık adam ilk sayfayı bile okumamış biz burda bin kere yazmışız sence faydası olur mu?
    Karadeniz - Giresun.

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (bir yılda 50.000 km valla süper bende ben cok biniyorum diyordum.sezon boyunca yaklasık 8000 km.benden cok binen varmış.)burdakı topikde resımlı acıklaması vardı.motoru cok uygun aldm.tamirci arakadaşa verdim bir kere bir yere gıtmesı için sonra benı aradı abi bunun eksantrikleri gevşek ses yapıyor dedi açıp yapıcam dedi bende ozaman sök dedim.baktık gevşemiş bizde sıfırını aldık taktık.madem bu kadar açmışken bir daha açmayalım dedik ve açmışken komple piston ve sekmanlarıda değiştirdik yani herhangi motorsal bir problem değil.uygun aldıgımdan binerim diye bu kadar masraf yaptım.tüm resimli anlatımıda bu topikde vardı bulursam atarım linki.(bu arada 2 tane hyosung var.Birisi acerbis kafalı diğeride bu... bir evde 2 motor ve yolda gelecek bir bebek var : )))
    Abi merak ettim sorayım dedim ilan şuan pasif durumda.

Fiyat ne kadar istiyorsun abi? Birde hangi ildensin
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    felon bırak niye ağzını yoruyosun ki? 3 bin liraya adam motor alacak çok akıllı çünkü biz aptalız gittik 6 bin lira bayıldık hemde 2007 ye bak adam 2008 bulmuş 3 bine :D hemde bak 2006 nın ilk 6 ayında üretilen gri şaseli sarı renk :d hemide fotolarıda ''bu motor nasıl'' diye soru sordugu başlıgın ilk sayfasından çalıntı =) bırak artık adam ilk sayfayı bile okumamış biz burda bin kere yazmışız sence faydası olur mu?
    Bu konuyu sanırım 80. sayfaya kadar okudum ki bundan bir kaç ay önce, ayrıca her konuya girdiğimde son sayfayı açıyorum takip etmek için.. Bu yüzden ilk sayfaya tekrar bakmaya gerek duymuyorum.. İlana gelince bende comet almak istiyorum zaten 5000 TL kadar bütçe ayırdım sürekli takipteyim ilanları ama verdiğim ilan gibi anormal bir şey görünce bir problemi mi var acaba diye sormak istedim. Sonradan farkettim vergi borcu varmış. Resimleride farketmedim. Mesaj silme butonu olsa o mesajımı silerdim zaten.. Ekleme yapmadan önce yazdığıma pişman değildim ta ki vergi borcundan satılık olduğunu görünceye kadar..
    Ayrıyeten rahatsızlık verdiysek özür dilerim

Hayır varsa öyle bişe her rengini alalım
    @fatih545
    yok hocam ne rahatsızlığı ama bi aracın piyasasının yarı fiyatına satılması diye bişey olamaz,herkes ilan açıyo işte kafasına göre ,google a gt250r yaz çıkan resimleri ilana ekle ilan aç.

selam arkadaşlar kolay gele formunuza az önce eklediğiniz şu ( http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3968870/detay/ ) ilan icin üye oldum son 2 3 aydır motor bakınıyorum ve ne yazıktırki şanssızlığımdan alamıyorum bende 2 3 saat önce bu ilanı gördüm ve bu motorun bu fiyata neden sattığını merak etmiştim ama tabi benim baktığım buydu (http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94/pasif-ilan/ ) ve suan ilan kaldırılmış durumda ve baktığım motorda 2,5bin tl idi hatta merk edip adamı aradım neden bukadar ucuz diye ama adam kredi kartı yüzünden satıyor dediler ve sizin paylaştığınız link arka planda görülen bayide bizim dediler tabi yalan ve dedğim gibi su an ilanı kaldırmışlar saygılarımla kadir...

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Bu arada GT 250 comet arıyorum bilginize.. K.çekmece/Sefaköyde oturuyorum yakınlarda bildiğiniz güzel comet varsa bir haber edersiniz

hee aklımada gelmişken adam bide bana bu sizin koyduğunuz link ide söyledi bende bakınca bu sarı motordaki abiyi nerden tanıyorum diye kendikendime sormuştum = demekki sitelerde gezerken deng gelmiş

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Alıntı RİDAK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hee aklımada gelmişken adam bide bana bu sizin koyduğunuz link ide söyledi bende bakınca bu sarı motordaki abiyi nerden tanıyorum diye kendikendime sormuştum = demekki sitelerde gezerken deng gelmiş
    Aynen Bende bir yerden gördüm falan diyordum Hatta face den ilan sahibinin adını yazdım belki resimden bulurum diyordum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler