Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Mesajları Okudum'da çoğunluk [BU MOTORUN NE ZAMAN PİYASASI DÜŞECEK ?] diyor..
    yahu ALLAH aşkına saçmalamayı artık bırak.. Kendini kanıtlamış ve ispat etmiş bir motosiklet, ve sınıfında hâla tek ve gitmeyede ediyor. Bu motosikletin bu modelin 3 bin lira fiyatamı düşmesini bekliyorsunuz ? boşuna bekliyorsunuz diyim.. emin olabilirsiniz.
    birde şurası boyalı şurasının parçası değişmiş gibi konuşmalar yaparak fiyatıda kırmaya çalışıyorlar.. Varya bu insanın acayip zoruna gidiyor ) Ulen motoru %100 Kusursuz alıpta defileye'mi çıkaracaksınız ) sorduğun zamanda Şurası boyalı olunca içim rahat etmiyor diyolar sanki yolda bırakcakmış gibi.. en azından kore malı hyundal ve kia'nın üretildiği ülke.. Ucuz birşey arıyorsanız öneriyim.. http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...ZNX/index.html
    Sınıfında tek
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav bu castrol acteva 20 40 yağdan sonra vites boşa geçmez oldu bide motor 1. viteste debriyaja bastıgım halde gidiyor :S ne yapayım bunu yarısnı boşaltıp yağın baka ağ ile mi karıştırayım? çok kalın geldi herhalde bu yağ
    debriyaj telini biraz kısaltmalısın kaymış bence debriyaja basılıyken gidiyosa tam ayırmıyor demektir.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar grenajları koruyalım derken şasilerinizi eğmeyin de. O ince yan şasilere bağlayacaksanız sakın olaki yanaşmayın. O profiller düşme anındaki yükü kaldırmaz.
    Şase demirleri arasına da demir destek aparatı ile montaj edilen takozlar var, onlar tercih edilmeli.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Var mı motorunu satan???
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hocam felon çok güzel takozlar buldu yapan adam bizim motorlar için yapmış tam, hiç bişeyi delmek falan gerekmiyor, hatta kullanım klavuzu nasıl montaj yapılacağına dair pdf.dosyası bile hazırlamış ama felon un yakın arkadaşıymış, oda erteledi takoz işini alamadık, felon kardeşim bak takoz isteyenler çoğaldı, ayarlayalımda alalım şu takozlardan geç iletişime arkadaşla..
    Merak ettim şu takoz işini yaa, fotoğrafı filan var mı? Görmek isterim.
    (Belirtim benim hala bir GT 250R' em yok )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:09 ----------

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar grenajları koruyalım derken şasilerinizi eğmeyin de. O ince yan şasilere bağlayacaksanız sakın olaki yanaşmayın. O profiller düşme anındaki yükü kaldırmaz.
    Evet hocam çok haklısın, ince yerler kaldırmaz, arasına destek konularak yapılanlar varda oda tam güven vermiyor gibi, bir de takozun eğilip grenajı kırma ihtimalide yüksek. Kalın şaseye uydurmak şart
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok hocam felon çok güzel takozlar buldu yapan adam bizim motorlar için yapmış tam, hiç bişeyi delmek falan gerekmiyor, hatta kullanım klavuzu nasıl montaj yapılacağına dair pdf.dosyası bile hazırlamış ama felon un yakın arkadaşıymış, oda erteledi takoz işini alamadık, felon kardeşim bak takoz isteyenler çoğaldı, ayarlayalımda alalım şu takozlardan geç iletişime arkadaşla..
    Yalnız bi yanlış anlaşılma olmuş adamı tanımıyorum ben ama brezilyalı bi arkadaşım var facebook ta almadan önce onunla görüşüp o adama güvenebilirmiyim diye soracaktım.
    Önceki sayfalarda yaptığım anlatımım burada:
    ne diyosunuz dayanıklı birşeymidir? (bende resimler dışında başka bi bilgi sahibi değilim şasi borusuna bağlanılıyor.Kaza anında şasiyi eğip eğmeyeceğini bilmiyorum.Kaş yaparken göz çıkarmayalım? )

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu linkini verdiğim koruma takozlarını kendim anladığım kadarıyla anlatayım;
    Şimdi bu takozlar motorun ön kısmından yukarı doğru çıkan çift demirli şase borularına takılıyor,o demirleride en rahat olarak comet modelleri çıplak olduğundan onun resmi ile göstereyim:

takozların dışarda görünen kısmı istenildiğinde çevrilerek çıkarılabilen karbon kaplama hoş bir görüntüsü var.takozlar içeride kalan parçalarıyla birlikte hepsi şöyle birşey:

Son olarak motorda takılı ve grenajlar giydirilmiş hali :
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    hocam bahsettiğimiz o dediğiniz takozlardan değili linkteki takozlardan almak istiyoruz, gayette şık, kullanışlı, ve sağlam olduğunu gördüğüm kadarıyla söyleyebilirim
    http://www.2nb.com.br/motoracing/Default.aspx#
    Hocam bu takozları görüp incelemiştim. Acayüp abininde dediği gibi bu takozların bağlanma yerleri pek sağlam görünmüyor

@Felon, bende bu takozlardan bahsetmiştim, Acayüp abinin de dediği gibi o ince borular düşme anında pek dayanacak gibi görünmüyor

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var mı motorunu satan???
    kac model kaca arıyorsun

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    debriyaj telini biraz kısaltmalısın kaymış bence debriyaja basılıyken gidiyosa tam ayırmıyor demektir.
    nerden yapılıyor bu ayar?
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerden yapılıyor bu ayar?
    Kullanma kılavuzunda nasıl yapıldığı vardı. Eğer kılavuz yoksa e posta adresini ver göndereyim sana.

Uploaded with ImageShack.us

Hatta kaydedip koyuyorum fotolarını

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu takozları görüp incelemiştim. Acayüp abininde dediği gibi bu takozların bağlanma yerleri pek sağlam görünmüyor

@Felon, bende bu takozlardan bahsetmiştim, Acayüp abinin de dediği gibi o ince borular düşme anında pek dayanacak gibi görünmüyor
    hocam bence bu takozlar fatih kılıçlının sattığı dandik takozlardan değil, acayüp hocamın sakat dediği takozlar direk şase demirine tek tek ayrı biçimde bağlanan dandik plastik takozlardı. Bu takozlar orta bağlantı aparıtına bağlı, yani darbe anında gelecek olan yük şase demirine değil, takozların bağlantısının yapıldı orta bağlantı aparatına biniyor. sitedeki açıklamalarda da bütün parçaların çelik olduğu belirtilmiş. Yani esneme payı %0 ' a yakın hatta %0, bence bu takozlar tam bizim motorlar için biçilmiş kaftan, ayrıca siteyi incelerseniz takozlar için grenajda delikte açılmasına gerek kalmıyor, hem estetik görünüyor hemde malzeme kalitesi olarak ve bağlantı yeri olarak sağlam bence..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:10 ----------

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    hocam bence bu takozlar fatih kılıçlının sattığı dandik takozlardan değil, acayüp hocamın sakat dediği takozlar direk şase demirine tek tek ayrı biçimde bağlanan dandik plastik takozlardı. Bu takozlar orta bağlantı aparıtına bağlı, yani darbe anında gelecek olan yük şase demirine değil, takozların bağlantısının yapıldı orta bağlantı aparatına biniyor. sitedeki açıklamalarda da bütün parçaların çelik olduğu belirtilmiş. Yani esneme payı %0 ' a yakın hatta %0, bence bu takozlar tam bizim motorlar için biçilmiş kaftan, ayrıca siteyi incelerseniz takozlar için grenajda delikte açılmasına gerek kalmıyor, hem estetik görünüyor hemde malzeme kalitesi olarak ve bağlantı yeri olarak sağlam bence..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:10 ----------

Nette bayağı bir araştırmıştım, GT 250 ve GT 250R lerde takozlaı iki yerden yapmışlardı, birisi alttaki küçük delikten doğru, diğeri de bunda olduğu gibi, bence de üstten bağlanan daha güvenli,çünkü yukarıdaki şaseye yakın olmasından dolayı daha sağlam olur ve o aradaki aparat çok iyi düşünülmüş,
    Bana güven vermeyen yönü ise eğilme ve bükülme ihtimali o zaman grenaja zarar verebilir, diğer arkadaşlarda sanırım ondan çekiniyorlar

Beyin fırtınası yapıp daha yaratıcı fikirler bekliyoruz

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanma kılavuzunda nasıl yapıldığı vardı. Eğer kılavuz yoksa e posta adresini ver göndereyim sana.

Hatta kaydedip koyuyorum fotolarını

çok sağol dostum bugun bir bakayım ne olacak,olmazsa yağı inceltmek zorunda kalıcam sanırım
    Karadeniz - Giresun.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kac model kaca arıyorsun
    2007 ve üstü... Fiyatı motora göre değişir
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Serkan ;

Sen hangi Yağı kullanıyordun kanka ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Serkan (Serk21) senin sübap sesi ne oldu?

Motosikleti
    Bir gün GT 250 R ı olacak
    Alıntı ByBaTeR!ST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesajları Okudum'da çoğunluk [BU MOTORUN NE ZAMAN PİYASASI DÜŞECEK ?] diyor..
    yahu ALLAH aşkına saçmalamayı artık bırak.. Kendini kanıtlamış ve ispat etmiş bir motosiklet, ve sınıfında hâla tek ve gitmeyede ediyor. Bu motosikletin bu modelin 3 bin lira fiyatamı düşmesini bekliyorsunuz ? boşuna bekliyorsunuz diyim.. emin olabilirsiniz.
    birde şurası boyalı şurasının parçası değişmiş gibi konuşmalar yaparak fiyatıda kırmaya çalışıyorlar.. Varya bu insanın acayip zoruna gidiyor ) Ulen motoru %100 Kusursuz alıpta defileye'mi çıkaracaksınız ) sorduğun zamanda Şurası boyalı olunca içim rahat etmiyor diyolar sanki yolda bırakcakmış gibi.. en azından kore malı hyundal ve kia'nın üretildiği ülke.. Ucuz birşey arıyorsanız öneriyim.. http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...ZNX/index.html
    Sınıfında tek
    Ne kadar güzel bir üslubunuz var.

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    llllllllllllll

Motosikleti
    BMW F800S
    uzun zamandır girmemişim, son bir kaç sayfayı okudum, resim ekleyenler olmuş, eksik kalmıyayım bende ekliim bir kaç tane ...
    kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun Allah beterinden korusun, yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim...
    hafta içi, akşam, istanbul anadolu yakası buluşması olursa katılacağımı bildiririm...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    memnunkygsz
    resimler süper matt ve çadırıda bağlamışsın arkaya oh
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler