Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    arkadaşlar ben fincan arıyorum arka kamlar için egzozlar vde diğerleri. nerden bulabilirim??
    Karadeniz - Giresun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben fincan arıyorum arka kamlar için egzozlar vde diğerleri. nerden bulabilirim??
    ne fincanı bu hacı kahve fincanı esprisi yapmamk içn zor tuttum kendimi nedir bu fincan motorun neresinde bulunur ne iş görür
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Az önce bi ilan gördüm 2007 Hyosung 3500 TL yazılmış ben aramaya kalmadan satıldı
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce bi ilan gördüm 2007 Hyosung 3500 TL yazılmış ben aramaya kalmadan satıldı
    en az 1000tl masrafı vardır belkide fazla yine 5 e gelirdi kesin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Kuralkan'dan başka bir yerde bulabileceğini pek sanmıyorum. Kuralkanda tanesi 44,29 TL

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne fincanı bu hacı kahve fincanı esprisi yapmamk içn zor tuttum kendimi nedir bu fincan motorun neresinde bulunur ne iş görür
    Sübap fincanı

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkan'dan başka bir yerde bulabileceğini pek sanmıyorum. Kuralkanda tanesi 44,29 TL

Sübap fincanı
    ayvahh =) nekadar pahalıymış =) ben aradım bulamadım o parçayı =) direk linki var mı? çok teşekkür ederim bu arada
    Karadeniz - Giresun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ayvahh =) nekadar pahalıymış =) ben aradım bulamadım o parçayı =) direk linki var mı? çok teşekkür ederim bu arada
    Evet gerçekten pahalı. Kuralkanın sitesi direk link verdirtmiyor ama yerini tarif edeyim. MOTOR > SUBAP bölümünde 14 numaralı "SUBAP İTİCİ KAPAK" olarak geçen parça. Stok kodu da YMM014L34M35004

buji olarak hangisini ve buji anahtarı nerden alsam?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    buji olarak hangisini ve buji anahtarı nerden alsam?
    Eğer iridyum buji takayım motorun gücü artsın, benzin tüketimi düşsün gibi bir hayalin yoksa NGK'nın motoruna uyan bujisini al. İridyum bujiyi almanın tek mantıklı sebebi daha uzun ömürlü olması olabilir. Ama zaten standart buji için zaten kullanım kılavuzu 8000 km de bir değiştirin diyor. yani çok kısa bir aralık değil. Buji anahtarı için de bendeki buji anahtarını uzatacak bir fikrin varsa alıp kullanabilirsin. Zaten serviste bile öyle bir ek yapmışlardı

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    buji ngk cr8eix di galiba iridyum 18 bın km dir kullanıyorum km de 145 krş yakıyorum tabi ihtiyar kullanımı,gençler yakıtı arttırabilirbuji anahtarı mafsallı te kollu her yerde satılır 10 tl.17 lik.17 lokma girmez buji yuvasına aldanmayın.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    @uğuR1000

Sistemden memnun musunuz? Bende düşünüyorum.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet gerçekten pahalı. Kuralkanın sitesi direk link verdirtmiyor ama yerini tarif edeyim. MOTOR > SUBAP bölümünde 14 numaralı "SUBAP İTİCİ KAPAK" olarak geçen parça. Stok kodu da YMM014L34M35004
    vay arkadaş çıldırmamak elde değil,range rover ın fincanı 20 lira :S bu hyosungun ne biçim bi yedek parça fiyat politikası var anlamadım gitti :S
    Karadeniz - Giresun.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @uğuR1000

Sistemden memnun musunuz? Bende düşünüyorum.
    Ben bugün sistemi inceledim gayet başarılı görünüyor.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Scotoiler'e 250 lira bayılmaktansa denenebilir bi sistem. Fiyatı 70 lira sanırım. Sürekli spreyle yağlamaya çalışmak orta sehpası olmayan bir makine için zor oluyor. Acaba bu sistemde jant batıyor mu ? Ne kadar damlatacağını nasıl ayarlıyor ? Çalışma mantığını anlatabilir misiniz ?
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    subapların orda,belli miktar yağı içine alıp sonra kam miline gönderiyor bildiğim kadarıyla. tık tık diye bi ses var arka silindirde,ismail abi fincanlardan dedi bakalım ne olcak halletmem lazım. servise gösterdim önemli bişey değil açmaya gerek yok dedi ama ben motoru satmaya karar verdim,alan kişinin miğdesi bulansın istemiyorum.

EYÜP abi senin bi fikrin var mı bu konuda?ne yapabilirim?
    Karadeniz - Giresun.

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Arkadaşlar Bu kavrama işi bana tuhaf gelmeye başladı ..

Motorum iyi güzel lakin debriyaj aşağıda kavrıyor.. ortada kavrasa benim için daha iyi olacak lakin motor da '' 0 '' daha 50 km civarında.

Acaba ben servisten debriyajı biraz ayarlatsam mı ?
    Yoksa bu şekilde kalsın ileride birkaç yüz km sonra düzelirmi ?

bu kavrama yüzünde bugun 2 defa istop etti .ışıklarda polo ile biri arkadan korna öttürdü . kavga edecektik adamla :D Bir yere bir şey yetiştirecek sanki...
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı nashua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim için performans top speed degil 0-100 oldugu için o gözle yorum yapıyorum. yakıtı düşürür ama kesinlikle.çünkü düzgün bir ateşleme yakıt tasarrufu demek.
    valemotoya baktım ama bujilerin hangi motorlar için oldugu yazmıyor. bizim motora uyan hangisiydi? garip kodlar var yanlarında hiç bişey anlamadım?
    Karadeniz - Giresun.

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    zincir yağlama sistemi piyasada satılan 250 tl değerindeki stoiler yada değişik isimdeki sistemlerle aynı mantıkla çalışıyor.
    1-kontağa bağlı aç kapa devresi mevcut.kontak kapalıyken boşa yağ akmaz.
    2-üzereindeki ayar vanası sayesinde çok az yada çok bol yağlama yapılır.
    3-cantın kirlenmesi sprey yağla ne kadar oluyosa o kadar extra bi kirlenme yok.
    4-özellikle yağmurlu havalarda zincir daha çok suya maruz kalıp yağsız kalacağı için zırt pırt yağlama ihtiyacına gerek yok.
    5-yağ deponu doldur.200 mililitre 2 tl yağmur çamur umrunda olmadan çık yola zincir kendi kendine motor çalıştığı sürece yağlasın.yağsız kalıp kurumasın.olmadık zamanda kuruyan zincirin şakırtısını dinlemek zorunda kalma yıpranmasıda cabası.
    6-resimlerdende anlasılacağı gibifark edilmesi çok zor.
    7-görüntüyü bozan hiç bir şey yok.
    8-diğer yüksek fiyatlı haazır sistemleri netten motorlara uygulanmış resimlerine bakarak aradaki temiz işçiliği görebilirsiniz.

UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9424698/detay/

siz baktığınızda bu ilan kaldırılmış olur büyük ihtimalle gerçi de genede link veriyim dedim.
    2007 model 12 bin km de siyah sornsuz gıcır gıcır alet 3500 tl ye gitti.
    Gece 2 de farkedip yüzsüzlük yapıp aradım bayan sesi geldi kapadım yanlış aradım diye, tekrar numarayı cevirdim gene kadın sesi dedim isminiz bumu falan motor iicin rahatsız ettim bu saatte kusura bakmayın cart curt... konuştuk falan ilan bi kac saat önce acılmış acıldığı gibide cakalın biri arayıp ayırtmış motoru kapora bile yatırmış online bankacılıktan...
    Herneyse asıl sinir olduğum olay şu, ben sahibinden.com da haysongu fiyata göre ucuzdan pahalıya galeri olarak sıralat yapıp explorer ime eklemişim (sık kullananlara da dehil he direk menü cubuğuna! sabahtan akşama kadar iş yok güç yok yarım saatte bi bakıyorum bana denk gelmedide hangi şanslıya geldi gece gece sinirlerim tepeme cıktı ya... ben anlamadım anasını satiym, bu arada satan kişi heralde bayaa bi paraya sıkıştı...

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9424698/detay/

siz baktığınızda bu ilan kaldırılmış olur büyük ihtimalle gerçi de genede link veriyim dedim.
    2007 model 12 bin km de siyah sornsuz gıcır gıcır alet 3500 tl ye gitti.
    Gece 2 de farkedip yüzsüzlük yapıp aradım bayan sesi geldi kapadım yanlış aradım diye, tekrar numarayı cevirdim gene kadın sesi dedim isminiz bumu falan motor iicin rahatsız ettim bu saatte kusura bakmayın cart curt... konuştuk falan ilan bi kac saat önce acılmış acıldığı gibide cakalın biri arayıp ayırtmış motoru kapora bile yatırmış online bankacılıktan...
    Herneyse asıl sinir olduğum olay şu, ben sahibinden.com da haysongu fiyata göre ucuzdan pahalıya galeri olarak sıralat yapıp explorer ime eklemişim (sık kullananlara da dehil he direk menü cubuğuna! sabahtan akşama kadar iş yok güç yok yarım saatte bi bakıyorum bana denk gelmedide hangi şanslıya geldi gece gece sinirlerim tepeme cıktı ya... ben anlamadım anasını satiym, bu arada satan kişi heralde bayaa bi paraya sıkıştı...

öncelikle o motor 2007 değil, 2006 model ve bence piyasacı. yani öyle bi moor ne satıldı nede alındı =) şayet yanılıyorsamda kesin problemli bir motordur zaten masrafıyla 5 bini geçer. kaldı ki 2006 model motora 2007 yazan adamdan ne beklersin?
    Karadeniz - Giresun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler