Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    böyle dediniz bnde alcam 10 güne 2013 düşündürdünüz abi alıpta heryerimizi böyler arıtcaksak nasl bincez aşk yaşicaz biz motorla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bizim motorun en ideal sürüş hızı 120 - 130 . O değil cidden hyo kadar rahatsız bir makine yok, belkide bunu önceden deneyerek öğrenmiş olsam almazdım. 600rr bile bizim motordan rahat sürülüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle dediniz bnde alcam 10 güne 2013 düşündürdünüz abi alıpta heryerimizi böyler arıtcaksak nasl bincez aşk yaşicaz biz motorla
    Alıştıktan sonra hiçbir yerin ağrımaz merak etme. Ancak bir naked-enduro rahatlığıda yok tabiki motorda. Geçen er5 sahibi bir abimiz ile motorları değiştik, 50 km sonunda adamın kolları titriyordu.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    rr ben de kullandim emaneten. bir kere hyodan cok ufak geldi kullanirken. oyle tasarlamislar ki cuk oturuyorsun ama hic de kocaman falan degil. ben 1.90 105 kg yim o da var tabi.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motorun en ideal sürüş hızı 120 - 130 . O değil cidden hyo kadar rahatsız bir makine yok, belkide bunu önceden deneyerek öğrenmiş olsam almazdım. 600rr bile bizim motordan rahat sürülüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Alıştıktan sonra hiçbir yerin ağrımaz merak etme. Ancak bir naked-enduro rahatlığıda yok tabiki motorda. Geçen er5 sahibi bir abimiz ile motorları değiştik, 50 km sonunda adamın kolları titriyordu.
    ya süpersport zaten biraz raahtsızdır. enduro ve naked e göre ama hani alıpta hiç 200 300 km falan süremiceksek devamlı düşündürdü mühendisler kendileri binip gezmemişmi acaba vazmı geçsek bilemedimki

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hyo gibi rahat motor yok yata yata motor sürüyonuz daha ne istiyosunuz.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    kardes cok konforlu motor arıyorsan bence hyoyu ele. Naked lara yönel.
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    çok konfor aramıyorum tabiki ama ne derece rahatsız onu kestiremiyorum

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok konfor aramıyorum tabiki ama ne derece rahatsız onu kestiremiyorum
    Gülü seven dikenine katlanır Abartılacak bir rahatsızlığı yok kullanmasını bildikten sonra. Zaten bunun en güzel yanıda hyodan sonra her motor oyuncak gibi geliyor üzerine oturunca.

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    yahu arkadaş benzin ışığı yandıktan sonra 20 km kullandım sonra 50 tl benzin attım en az 10 lt yapıyor şuan motor 170 km yol gitmiş hadi eksiden yediğimi de sayayım 190 e tek çubuk kaldı tüm vites geçişlerini 7000de yaptım motoru üzmeden kullandım ama böyle oldu hani 4 lt yakıyordu bu motor ilk kez test ettim tablo bu
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Eğim vs. gibi bir sürü etken var. Full depodan full depoya ölçüm yapmak en doğrusu. Özellikle son 1-2 çizgide verimli sonuç vermiyor gösterge hafif bir eğimde değişiyor herşey. Işık yandıktan sonra 70 km kadar gittim yolda kalmadım ancak benzin pompasının sesinden artık çok az benzinim kaldığını anladım, pompa pert olmasın diye fulledim 70 liralık benzin aldı. Litresi 4.8 den 14.6 lt benzin

Motosikleti
    hyosung gt250r
    ortalama 10.5 lt benzinle 4 litre hesaplasan (uysal kullanım) 250 km yapar ama bu gidişle imkansız

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    ben asiri sakin kullanip bir depo denedim. 400 km sonra benzin göstergesi yanip sonmeye basladi

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben asiri sakin kullanip bir depo denedim. 400 km sonra benzin göstergesi yanip sonmeye basladi
    Ben erzincan-tunceli-elazığ rotasında 350 km yaptım, elazığa girişimde ışık yandı 60 liralık benzin aldı makine. Işıktan sonrada temiz 70-80 km gidiyor. Tabi benim motordaki acemiliğim olmasa 350 de değil 400 de ışık yanardı o ayrı. Ancak çok yumuşak kullanım ve ortalama 70-80 km hızla geldik yollardan dolayı. Sadece 20 km lik bir parkurda devamlı 100+ hızları gördüm. Yani basmazsan kokluyor

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son gaz hiç 130 dan aşağı inmeden 400 km gördüm ama 13 litre filan yakmıştı
    depo bitene kadar gitmeyi gözüm yemedi
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    herkez farklı söylemiş bu motor nasıl yakıyo ya yeniler az yakıyo sanırım beyin farklı olanlar

Motosikleti
    hyosung gt250r
    ya benim 2012 motor yeni değil ya da bir problem var çünkü şuan çok yakıyor

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Salı günü Elazığ'dan Erzincan'a moto23 kız istemeye(motor almaya) gidiyor. 2 motor 3 kişi gidecekler, benim bakım illetinden dolayı gidemiyorum, şimdi inip motoru yakıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Motorun bakımını erzincanda yaptırayım hem geziye katılmış olurum diye servis listesine baktım, erzincandan st kanuni servisi yokmuş. Ancak benim motorun ilk bakımı erzincanda yapılmış, meraktan gittim motordan ruhsatı aldım geldim. Erzincan kanuni bayisi yapmış ilk bakımı ve kaşe falanda vurmamışlar sadece imza isim tarih var. Garanti belgesindede kaşe şart yazıyor. Zaten bakımı yapanda kanuni servisi. Şimdi sevinsem mi üzülsem mi bilemedim, kuralkanı arayıp durumun ne olacağını soracağım yarın. Görünene göre motor garanti dışına çıkmış ancak bakalım ne olacak.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salı günü Elazığ'dan Erzincan'a moto23 kız istemeye(motor almaya) gidiyor. 2 motor 3 kişi gidecekler, benim bakım illetinden dolayı gidemiyorum, şimdi inip motoru yakıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Motorun bakımını erzincanda yaptırayım hem geziye katılmış olurum diye servis listesine baktım, erzincandan st kanuni servisi yokmuş. Ancak benim motorun ilk bakımı erzincanda yapılmış, meraktan gittim motordan ruhsatı aldım geldim. Erzincan kanuni bayisi yapmış ilk bakımı ve kaşe falanda vurmamışlar sadece imza isim tarih var. Garanti belgesindede kaşe şart yazıyor. Zaten bakımı yapanda kanuni servisi. Şimdi sevinsem mi üzülsem mi bilemedim, kuralkanı arayıp durumun ne olacağını soracağım yarın. Görünene göre motor garanti dışına çıkmış ancak bakalım ne olacak.
    Derdin bitmedi reis valla ya ters gidiyo işlerin :D Bi fakire felan yardım yap iyi değil bu gidişat
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Hayır eğer garanti iptal ise hem iyi hem kötü haber. İyi yani hemen yağı değişip salı erzincana tunceli üzerinden yol yapacağız. Yok bozulmamışsa erzincan iptal perşembe 2 motor malatyaya bakıma gidicez. Ancak bu garanti işini sadece St kanuni servisleri yapıyorsada bana en yakın servis 100 km . Diyelim ki bir sorun oldu, 100 km yol nasıl gidilecek ? Zaten nakliye vs derken dünyanın parası çıkacak. Garantinin getiriside orda kaybolcak. Ben bu işten bişey anlamadım. Anlayan varsa bana anlatsın (Öğrenci adamım bana yardım edilmesi gerek )

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Bugün 3-4 aydır kış uykusuna bıraktığım motorumu almak için otoparka gittim motor dura dura aküsü bitmiş kontağı açtığımda ışıkları yanıyor fakat marşa bastığımda ışıkları kısılıyor ve ses gelmiyor.Hazırlıksız geldiğim için aküyü sökmek için ekipmanda getirmemişim. 2011 model motor acaba aküyü değiştirip kuru tip akümü alsam kararsız kaldım.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler