Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ysn_erl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    samsundaki beyaz 2013'ü siz almamış mıydınız? Bugün ilan yenilendi?
    ben koydum nete Öylesine istediğim fiyati veren olursa satarım 10.9'a

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250RR
    Dün sabah buraya gelen bir hyosung gördüm üstünde bu egzozdan vardı. Hyosung'u bilirsiniz kötü bir sesi var hatta iğrençte denilebilir. Abiden rica ettim sesi dinlemek için. Kesinlikle o sesin hyosung'dan çıktığına inanamazsınız müthiş derecede yüksek ses ve tatlı bir ses çıkıyor. Duyduğum sese inanamadım bende benim egzozdan güzel ses çıkıyor sanıyordum. Bu egzozdan almaya karar verdim. Emin olun çok 250lik motorlara çok güzel ses sağlıyor (Y)

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Korba,,, hngi egzos iyi diye belirtiyorsun? Bu resimlerdeki Avcrom'mu? Fiyati kac diye sorsam, bilgisi olan varmi?ben kac tl oldugunu merak ediyorum.cok para veremeyecem egzos icin.uygun bulursa taktiririm bir tane..selam

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    bu Avcrom egzosun videosu felan yokmu ya bir dinlesek sesi nasıl diye ?

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Hyosunglar bayiye kaç ayda bir gelir. Bir bayiye bir partide kaç adet gelir. Bilgi verebilen olursa sevinirim

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosunglar bayiye kaç ayda bir gelir. Bir bayiye bir partide kaç adet gelir. Bilgi verebilen olursa sevinirim
    Selam,
    Talebe göre değişir, 1 partide ortalama 10-15 adet motor oluyor lakin buda talebe göre değişiyor. 1 tırda 10-15 motor var diyelim.
    Bu aralar fiyata da zam geldi, kısa süreli bir durgunluk var piyasada. Direk bayi ile iletişime geçersen ne zaman geleceği hakkında kesin bilgi alabilirsin.

Bayi motoru satar veya kapora alır, buna göre merkeze talep gönderir. Minimum talep 10-15 adet yani 1 konteynerdır. Talep geçildikten ve parti tamamlandıktan sonra gönderim süresi gemi ile olduğundan 1 ay veya 1 ay 10 gün civarı sürüyor, gümrük işlemleri falan olur da rötar eklenirse 1.5 ay denilebilir.

Motosikleti
    sattım gitti
    hyo'ların sıfırı 10.600 değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum. Şimdi sahibinden.com'da 11.200 yazıyor

2. el Kawasaki er6n'le aynı fiyata gelmiş hatta kawa biraz daha mı ucuz ne

örn http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29486735/detay

Şaka bi yana neden böyle oldu yahu bu fiyatlar? Mevsimsel dolar hareketleri mi yoksa baya baya şemsiyeyi açma çalışması mı?

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    54RR bunu beğendi.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam,
    Talebe göre değişir, 1 partide ortalama 10-15 adet motor oluyor lakin buda talebe göre değişiyor. 1 tırda 10-15 motor var diyelim.
    Bu aralar fiyata da zam geldi, kısa süreli bir durgunluk var piyasada. Direk bayi ile iletişime geçersen ne zaman geleceği hakkında kesin bilgi alabilirsin.

Bayi motoru satar veya kapora alır, buna göre merkeze talep gönderir. Minimum talep 10-15 adet yani 1 konteynerdır. Talep geçildikten ve parti tamamlandıktan sonra gönderim süresi gemi ile olduğundan 1 ay veya 1 ay 10 gün civarı sürüyor, gümrük işlemleri falan olur da rötar eklenirse 1.5 ay denilebilir.
    Teşekkürler. Şu zamı her şey çok güzel olacak

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Manavgat motosiklet festivalinden İstanbul'a dönmüş bulunmaktayım.

Rotamız Elazığ-Mersin-Manavgat şeklinde oldu. Elazığdan bmw r1200gs (serdar hoca ve ben), honda varadero ( salih abi ve muzaffer abi) olarak hareket ettik. Geze geze dinlene dinlene, yolda denize girerek falan ilk gün mersin, ikinci günün gecesi kamp alanına vardık. Sonrasında Muzaffer Abime daha önceden anlaştığı antalyadaki varaderoyu almaya gittik. Festivalde sadece ankara grubundan 1 tane gt250 naked 2006 model ixil egzoslu bir motor vardı. Sahibi ile gidip tanıştım tabiki Açıkcası ixilin sesini merak ettimde gittim Lakin bence tiger ra900 den farklı değil hatta ra900 daha iyi gibiydi. Bu geziye bile kendi motorumla katılamamanın hüznünü yaşadım. Gerçekten o yollar bizim motorla gidilmezdi. Endurolarla benzinimiz bitene kadar mola vermeden rahat gidebildik. Ortalama 30 kuruş yaktık tabiki Bunu daha öncede yazmıştım tekrar yazıyorum, uzun gezilere gitmeyi düşünenler GT250 falan baksın racing ile bu iş olmuyor. Hala takaslık KLE500 ve ER6 arıyorum bu arada

can33545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r (2007)

kusura bakmayın beyler biraz geç oldu bikac gun internete giremedim montajını yaptırdım bir boyası kaldı ve kapagı var ek yerinin orayıda kapatınca süper olacak seside muazzam bence kısmet olursa yagrın birde video ekleyecegim
    bu arada herşeyi ile birlikte 150 tl yi buldu

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Bu taktığınız 90-110 TL arası satılan egzoz ile ilgili erime problemi var. XXX bir satıcı yakın arkadaşımdır. Bir çok motorda sıcaklığı kaldıramadığından dolayı eriyor. Resimlerini gördüm, şaşırdım... Bildiğiniz dondurma gibi eriyor. Susturucu kısmındaki plastik erimeye başlıyor ilk önce daha sonra perçinler atmaya başlıyor sonra bir deri bi kemik kalıyor

Bazı motorlarda erimediğinide gördüm. Cbr 250r + çin vitesli xx motor... 50 lira daha verin, işin ehli motosiklet egzozu yapan birilerine gidin... +100 lira çöpte yani şimdi. İnşallah scooterde gördüğüm gibi erimez.

Bu nedir ya nerden çıktı bu zam işi

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Zam bir tek hyoya vurmuş herhalde

Motosikleti
    gt250r (2007)
    Dediginiz dogru olabilir fakat ben taktirdim 300 km yol yaptim antep mersin arasi bir erime soz konusu deyil henuz yağrinda donus yapicagim bir 300 daha erime gozukmez ise sikinti olacagini sanmiyorum

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı can33545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediginiz dogru olabilir fakat ben taktirdim 300 km yol yaptim antep mersin arasi bir erime soz konusu deyil henuz yağrinda donus yapicagim bir 300 daha erime gozukmez ise sikinti olacagini sanmiyorum
    Elinizde susturucu varken, her ihtimale karşı gidip bir kalıpçıda metal olarak aynısını yaptırabilirsiniz.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    gt250r (2007)
    adanadan camgöz motordan aldım erirse getir dediler daha erime görmedim gercektende ama bilmiyorum çok sıkıştırınca motoru eriyor demekki ben sabit ve sakın kullanıyorum

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300

susturucu ile kullanmayi denedim ilk gun 15 km sonra sonuc karsinizda sustucuyu takmazsaniz belki sorun cikarmaz

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Merhaba Hyo ahalisi. 1 hafta 10 gündür yoktum özletiyor forum kendini Ufak bir karadeniz turu yaptım kuzenimle, motor yattı istanbulda ama yolları, dökülen yeni muhteşem asfaltları ve virajları gördükçe içim gitti.

@hisvarlar istanbula geldiysen bir organizasyon yapalım artık.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    En azından haftaya pazartesiye kadar buralardayım, artık siz ayarlayacaksınız ben misafir olarak katılacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler