Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı ilovetechn0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aldığım habere göre tiger hyosung gt250r için yeni döküm full karbon egzos çıkarıyor. ben bir tane sipariş verdim haftaya taktırıyorum. egzos ile ilgili bilgileri ve videoyu buradan paylaşıcam inş.
    Videoyu sabırsızlıkla bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yağ filtresinden sonra yağ da elime ulaştı ulan sadece bu 2 şişenin boşu 10 lira eder adamlar ne özenmiş yav ilk güzel havada bakım için yola çıkacağım inşallah bu yağdan çok ümitliyim ne alakaysa artık ..
    hocam kargo kaç güne geldi ve kargo ücreti ne tuttu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Gt 250 r ekibi bende aranıza katıldım birtanecik yol arkadasımla İstanbul 4 leventten Yigit slmlar herkesin 2 tekeri düz basması dilegiyle hayırlı sürüsler gorusmek uzere....
    http://www.youtube.com/watch?v=_CGW9rXA0LQ Yoshi Egsozlu Videom Arkadaslar....
    Gozum Gibi Baktıgım Arkadasımın Son Haliyle Olan Resimlerimde ;

Tolga Can bunu beğendi.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin.jantları bari boyamasaydın.eski mz,ime benzemiş ciddiyetini kaybetmiş sanki. stickerler keza öyle eline geçeni yapuşturmuşun motora. darılmaca yok haa!! zevkler renkler olayı yani. ben hislerimi yazdım. genede güzel motorun var

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin.jantları bari boyamasaydın.eski mz,ime benzemiş ciddiyetini kaybetmiş sanki. stickerler keza öyle eline geçeni yapuşturmuşun motora. darılmaca yok haa!! zevkler renkler olayı yani. ben hislerimi yazdım. genede güzel motorun var
    = ) ne demek eyw yinede....

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu sabırsızlıkla bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

hocam kargo kaç güne geldi ve kargo ücreti ne tuttu ?
    boyassi siparişi verdiğim gün kargoladı yurtiçi kargo biraz uzattı işi hatayda 2 gün bekledi sırf :s toplamda 4 gün sürdü 6 50 tl tuttu kargo
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    egzosun günahı nedir sorması ayıp ?

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    video nasıl ekliyoruz arkadaşlar
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bu makine orjinal kırmızı beyaz kasa mı ? Öyle ise yan grenajdaki stickerler nerede ?
    Sanırım beyaz motorun kafa ve ön çamurluğu kırmızı yaptınız. Ön jantı beyaza boyatsan çok hoş durur. Ancak şu stickerlar hiç olmamış.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Bu makine orjinal kırmızı beyaz kasa mı ? Öyle ise yan grenajdaki stickerler nerede ?
    Sanırım beyaz motorun kafa ve ön çamurluğu kırmızı yaptınız. Ön jantı beyaza boyatsan çok hoş durur. Ancak şu stickerlar hiç olmamış.
    hayır sticerları sokmuş bu kadar :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyassi siparişi verdiğim gün kargoladı yurtiçi kargo biraz uzattı işi hatayda 2 gün bekledi sırf :s toplamda 4 gün sürdü 6 50 tl tuttu kargo
    Bende şimdi siteden siparişi ekledimde, 6.5 kargo direk verdi ama sadece aras kargo görünüyor, bide 5 lira hediye çeki veriyorlar yani kargo bedavaya geliyor.
    Trabzondan buraya 1 günde gelir diye tahmin ediyorum.
    Bende pazartesi sipariş verip cuma servise gitmeyi planlıyorum bir değişiklik olmazsa.

Videoyu youtube.com a upload edip buraya link vermen lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır sticerları sokmuş bu kadar :D
    Öyle yapmışsa çok yazık etmiş Bence bu motorun gelmiş geçmiş en güzel 2 renginden birisi kırmızı beyaz. Birde ilk çıkanlarda gri şase+sarı renk

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzosun günahı nedir sorması ayıp ?
    hocam egsoz son istda kalan orjinallerden sonuncusuydu 500 tl almıstım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

kasa orjinal hocam kırmızı beyaz yan stickerları ben attım biraz farklı bir dizayn yapmak istedim o yüzden ama en son yaptıgım stickerları biraz azaltabilirim daha hos olabilir dedigin gibi tskler

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı hndsmyng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam egsoz son istda kalan orjinallerden sonuncusuydu 500 tl almıstım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

kasa orjinal hocam kırmızı beyaz yan stickerları ben attım biraz farklı bir dizayn yapmak istedim o yüzden ama en son yaptıgım stickerları biraz azaltabilirim daha hos olabilir dedigin gibi tskler
    Gri-Kırmızı gt250r ın üzerindeki egzosun videosu varmı sizde ?

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    yarin iki gtr iki tvs apachi ve bir cbr 125 abanta git gel yapacağız:-) sezon başlasın

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    hayırlı sürüsler ...

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Teşekkürler:-) gtr ile ilk uzun yolum olacak. 550-600km arasi yol yapacağız yarın ins.

Motosikleti
    2006 Yamaha R6
    bizde yaza dogru biseyler yapmak istiyoruz bakalım hayırlısı = )

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Yusuf, biliyorsundur ancak hatırlatmakta fayda var, depoyu dizlerinle iyi tutmazsan 100 150 km sonra el bileklerin iptal olacak Onun dışında zaten kaymak gibi yollardan gidiyorsunuz, bizim gibi dağdan kaya mı düşecek yoksa ileride buz mu var derdiniz yok Ekiptekileri fazla üzmeden sür, güçlü motorun yanında küçük motor sürmek çok sinir bozucu çünkü(kendimden biliyorum )

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    halil beni düşündüren o bilek ve boyun agrisi zaten sorma :-) 90-110 bandinda surecegiz 150 ccli arkadaşlar pek sinir yapmazlar galiba:-D

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bende motorla ilk uzun yolumda pert olmuştum. Yolların durumu, bütün ekipmanlarımı ilk defa denemem, motorun oturma pozisyonuna alışma vs . derken 50 km sonra kemahta sol el bileğim iptal oldu 5 dk mola verdik. Erzincana ulaşana kadar sol dirsek deponun üstünde 80-90 bandında gittim. Ertesi gün Tunceliye giderken çok rahattım ama. Esas olan kıçı selenin arkalarına doğru verip dizler le depoyu tatlıca sıkıştırmak. Omuzlar gevşek kollar boşta gazlamak lazım. Yoksa feci ağrı yapıyor. Birde sonradan fark ettim kaskı biraz yukarı doğru takınca daha rahat ettim, boyun açısını azalttı bu. Bakışlarımız yukarı doğru olduğundan kask o açıyı kapatınca boynu daha çok eğmek gerekiyor. Kaskını biraz yukarı doğru verip çene kısmını yukarı kaldırırsan çok rahat edersin. 80 -120 bandında devamlı gidip geleceğiniz kesin, rampalarda commuterler bayılacaktır, aslında bu hızlar ile 3,5 lt civarı bir tüketim çok rahat sağlanır. Buda bir avantaj, tabi arada bir top speed yapmadan olmaz

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    dediklerinde haklisin.. spor motor kullanip oturmayi bilmiyorsan ızdıraptan baska birsey degil. bende ilk hafta sehirici sıkışık trafikte epey aci cektim ama dogru oturus rahatsizligi bir nebze emiyor.

commuterlere ayak uydurarak ciddi yakit tasarrufu yapacagimizdan eminim gtrlar olarak :-) dediin gibi 3, 5/100 u gecmeyiz buyuk ihtimal. ara ara gazlayip bekleme olayi olacakbtabi :-) hyoma ayip olur dumduz 100-110 gitmek :-)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler