Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Arkadaşlar yüksek devirlerde tekleme yapıyorsa ya da yolda giderken elektrik kesiyor,stop ediyorsa %99 ayak müşürü temazsızlığındandır.Boşuna gidip sağa sola anlamayan adamlara para yedirmeyin.Direk ayak müşürünü iptal ettirin aslında bu motorun tek kronik sorunu var oda ayak müşürü herkesin başına geliyor gördüğüm kadarı ile iptal edin gitsin.
    Sanırım beyin probleminden şüphelenen bir arkadaş var bence beyin almak yerine hyosung kullanan bir arkadaşa rica et onun beynini tak sorunun devam ediyorsa beyine boşuna para verme yazık günah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    önce sl150 şimdi S&T gt250r

müşür..

Alıntı achmalen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım sanırım ayak müşiri doğru. şimdi havalar kötü açar açmaz en kısa zamanda yaptırıcam. teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:07 ----------

bendeki enkjeksiyonlu. rölanti 1500 de motor ısınmış durumdayken ayarlandı. yolda giderken hiçbir şekilde tekleme yada gaz yememe sorunları yok. evet haklısın diğer markalara göre daha azproblemli olduğunu düşünüyorum. en kötü ihtimal beyin onuda değiştiririm arkama bakmam ama bu ayklık müşiriyle iş bitecek gibi geliyor bana. teşekkürler arkadaş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:11 ----------

bi kaç defa vurdurma yaptık.. bu doğru. sen adresi yollarsan sevinirim. saat gibi çalışsada mutlaka iyi bilen birine göstermek gerekiyor. paylaşım için teşekkürler
    .................................................. .................................................

Sorun büyük ihtimal ayaklık müşüründen kaynaklanıyordur... kronik sorunu ama yolun İzmir'e düşerse Urlada Abdullah usta .... çok meşgul bir usta ama aleti saat gibi yapıyor... aklında bulunsun... son ve kötü ihtimal olan beyin işinde arkadaşın da dediği gibi başka bir beyinle denettir.

Motosikleti
    Yamaha R1
    ayaklık müşürünün kablosunu kesip motor tarafından gelen kısmını birbirine bağlayın sonra da güzelce izole edin. aldığım gün kesmiştim. her zaman uyuz olurum o müşüre

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yüksek devirlerde tekleme yapıyorsa ya da yolda giderken elektrik kesiyor,stop ediyorsa %99 ayak müşürü temazsızlığındandır.Boşuna gidip sağa sola anlamayan adamlara para yedirmeyin.Direk ayak müşürünü iptal ettirin aslında bu motorun tek kronik sorunu var oda ayak müşürü herkesin başına geliyor gördüğüm kadarı ile iptal edin gitsin.
    Sanırım beyin probleminden şüphelenen bir arkadaş var bence beyin almak yerine hyosung kullanan bir arkadaşa rica et onun beynini tak sorunun devam ediyorsa beyine boşuna para verme yazık günah.
    beyin son ihtimal zaten kardeş. düzgün bir usta olmadan kurcalatmam artık zaten. bi sürü saçma müdahaleler yaptık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:25 ----------

Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayaklık müşürünün kablosunu kesip motor tarafından gelen kısmını birbirine bağlayın sonra da güzelce izole edin. aldığım gün kesmiştim. her zaman uyuz olurum o müşüre
    aynen arkadaş yahu... bu kadar gereksiz birşey düşünemiyorum böyle uyuz şeyler yerine hareret göstergesi takılabilirdi bence... birde bu park lambasına gıcık oluyorum kontağa bağlamışlar

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR

amortisör yağ kaçırma sorunu

selam arkadaşlar benim hyo nun ön sağ amortisör yağ kaçırıyor(keçeden değil) acaba yenisinin fiyatı ne kadardır Türkiye'de ??

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Öncelikle sorman gereken; "yenisini bulabilecek miyim Türkiye'de" olmalıydı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle sorman gereken; "yenisini bulabilecek miyim Türkiye'de" olmalıydı
    Hyosungsource.com da da altın renkli olandan sağ amortisör yok

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ayaklık müşirini iptal ettim. sonuç olarak gene aynı artık izmirde yada balıkesir şehir merkezine götürüp düzgün bi servis varsa göstereceğim

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    arkadaşlar geleneksel yuvacık gezisinin tarihi belli olmuş =) daha önce katılmayanlar için söyleyeyim çok eglenceli bu organizasyon =) katılmak isteyenler linkten listeye ismini yazdırabilir,yol haritasını görebilir,detaylı birçok bilgiye ulaşabilir.
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...011-pazar.html

evet çako senide bekliyorum =) İsmail abi senide =) Eyüp abi sende gel =) kendi masamızı kuralım =)
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    iLKay da kudurdu gel gel gel diye ama imkansız
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    hyosung gt250r
    arkadaşlar motosikletime xenon far takmayı düşünüyorum. h1 filan diye tabirler var anlayamıyorum bizim motorlarımıza uygun olanı hangisidir? bilgilendirirseniz sevinirim

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı achmalen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ayaklık müşirini iptal ettim. sonuç olarak gene aynı artık izmirde yada balıkesir şehir merkezine götürüp düzgün bi servis varsa göstereceğim
    Kardeşim; benim söylediğim olasılık üzerinde durmalısın diye düşünüyorum
    Sanki Beyin Problemi yasıyor gibisin ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim; benim söylediğim olasılık üzerinde durmalısın diye düşünüyorum
    Sanki Beyin Problemi yasıyor gibisin ...
    valla arkadaş artık ben sapıttım bugün 300 km kadar yol yaptım . Maşallah tık yok... acaba özel bi zamanımı var dır artık izmire gidince göstericem bir gün de... şu zenon far a taktım kafayı...

Repartitor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    bugün itibari ile motorum satıldı. alan arkadaş inşallah temiz temiz kazasız belasız biner. hayırlısı olsun. kendisine MT yi önerdim aramıza katılır tanışırsınız.
    efendi dürüst muhabbetli biri olarak gördüm kendisini , motosiklet tutkunları olarak hepimizin desteklediği aslında ; aklı selim insanların motor kullanması değil midir ? ...
    Saygılarımla. bir süre motorsuzum
    iletişim : 0537 270 56 55 ömer.. yamaha Cygnus X - hyosung gt250r - burgman 400 - Honda 600F - A Rh (-)

Motosikleti
    gt250R Siyah
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün itibari ile motorum satıldı. alan arkadaş inşallah temiz temiz kazasız belasız biner. hayırlısı olsun. kendisine MT yi önerdim aramıza katılır tanışırsınız.
    efendi dürüst muhabbetli biri olarak gördüm kendisini , motosiklet tutkunları olarak hepimizin desteklediği aslında ; aklı selim insanların motor kullanması değil midir ? ...
    Saygılarımla. bir süre motorsuzum
    hakında hayırlısı olması dileğiyle
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resmi sitenin linki varmı acaba zira http://www.hyosung.com.tr/`nin yapım aşaması bir türlü bitmedi.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    gt250R Siyah
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmi sitenin linki varmı acaba zira http://www.hyosung.com.tr/`nin yapım aşaması bir türlü bitmedi.
    s&t kanuni.com.tr olarak bakman gerek
    İnsanlar söylediklerinizi ya da yaptıklarınızı unutur! Ama onlara neler hissettirdiğinizi asla unutmaz...

Motosikleti
    ST GT250R

slm

slm arkadaşlar yeni akü aldımda takmadan önce şarjamı takıyoruz,yoksa gerek yokmu...

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Selam arkadaşlar. Elinde orjinal egsoz olup da satmak isteyenler benimle iletişime geçebilir. Elimde olan 2007 Yamaha R6 egsozuyla da takas edebilirim.
    forewer_@hotmail.com
    555 345 67 78
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Elinde orjinal egsoz olup da satmak isteyenler benimle iletişime geçebilir. Elimde olan 2007 Yamaha R6 egsozuyla da takas edebilirim.
    forewer_@hotmail.com
    555 345 67 78
    egzozun resmi var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 45 kullanıcı var. (0 üye ve 45 misafir)

Bu Konudaki Etiketler