Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    millet 6500 -7000 bırkıyor 2011 lerı ne işin var eskılerle kardeşim.plaka işi göreceli herkesın estetık zevki farklı o zaman motor haşat olsun plakası olsun yeter gıbı bırsey cıkacak yanıı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış düşünüyosunuz bence.Ota boka ceza geliyo, yok hız sınırı, yok emniyet şeriti, yok kırmızıda geçtin... Hepsini geçtim benim gibi köprüyü cok kulanan ve devlete haketmediği parayı vermek istemeyenlerde var, sadece sansür amaçlı yani. Yani motorun cc'yle, sürücünün agresifliğiyle pek bi alakası yok bence, tedbir amaçlı bile yapılabilir. He tabi bende taktırcam şimdi, orjinal camurluğu kesiyolar malesef, orjinalliği bozuluyo ama dediğim gibi geri dönüşü var, oda 100 lira.
    100tl değil 35tl plakalık en azından yeni kasalarınki öle ama ben gizlemek istediğimde 1 etiket yapıstırıyorum yetiyor yani sokup takmaya gerek kalmıyor
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye böyle düşünüyosunuz ? Biraz acarmısınız plakalık iptal olmuşsa noolcakki, camurluk dediğimiz şey 100 tl isteyen alır, takar orjinal haline döner. Yani kompleks bişey değil, öyle dandik ledler ışıklar stickerlarla pavyona dönen motora bakıp, buna binen adam şöyle sürmüştür diyebiliriz... elektronik aksamla oynanmış, akü vs. problem olabilir diyebilirizde, camurluk icin niye öyle dediniz anlamadım ?
    Çamurluk iptali demek plakanında gizlenmesi oluyor büyük ihtimalle ve hoşuma gitmiyor açıkçası.Kişiye göre değişir renkler ve zevkler tartışılmaz Plakanı gizlemek istersen katlanır plakalık tak yada bir bezle kapat.Orjinal çamurlugu neden kesersin yahu
    HONDA

Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    beykente kaya mılenyum alısverıs merkezının orada bır hyo gordum bugun acaba sahıbı arkadas buralardamı kı sıyah beyaz hyoydu

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    Arkadaslar merhaba bugun itibatiyle..hyo 650r sahibiyim. Bu modelde yedek parca sikintisi olanlar bana ulassin yardimci olurum. Saygilar

Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    hayrılı ogurlu olsun kocaelidekı motoru mu aldınnn

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    slm arkadaşlar foto nasıl ekliyorduk biri özelden mesaj atabilir mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

http://www.hizliresimyukle.com/hpb
    http://www.hizliresimyukle.com/hpv
    http://www.hizliresimyukle.com/hp1

kanımca oldu galiba işten güçten fırsat bulup da hataydaki ilk gezintimi yaptım kürşad kalesi harika bir yer. tavsiye ediyoruz
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    Evet kardesim kocaelindeki motoru aldim
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Motosikleti
    hyosung gt250r
    ilk resimde neden gerekmezlik yaptı link anlamadım ama olsun ben ve hyosungum birazdan ön cama film attırıp st kanuni yazısı yerine de hyosung depo sticker çıkarttıracağım nasipse

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar foto nasıl ekliyorduk biri özelden mesaj atabilir mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

http://www.hizliresimyukle.com/hpb
    http://www.hizliresimyukle.com/hpv
    http://www.hizliresimyukle.com/hp1

kanımca oldu galiba işten güçten fırsat bulup da hataydaki ilk gezintimi yaptım kürşad kalesi harika bir yer. tavsiye ediyoruz

Motordan ziyade, montu sormak istiyorum Nasıl memnun musunuz ? kol , omuz , sırt korumalarının kalitesi nasıl ? Astarı çıkarınca yazlık olarak kullanımı rahat mı ?

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    beyler yanpad, tankpad ve gidonpad nereden temin edeyim ?

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ön cama film çekilebiliyormu? çektirebilen varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

yanpad bende var yusuf. diğerleri sahibinden com.da satıyorlar
    ysfist bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler yanpad, tankpad ve gidonpad nereden temin edeyim ?
    kardeşim takımını sitede özrace diye bir arkadaş var 120 tl ye yapıyor du ve süper kaliteli

bu örnek her çeşit rengi mevcut onda

http://www.motosiklet.net/forum/memb...ace-39460.html bu arkadaşın profili pm atarsan ulaşırsın
    ysfist bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba bugun itibatiyle..hyo 650r sahibiyim. Bu modelde yedek parca sikintisi olanlar bana ulassin yardimci olurum. Saygilar

hayırlı olsun foto bekliyoruz o zamann.Bir gün bende Gt 650R alıcam parça lazım olursa sana ulaşırım..

Bu video da tüm GT 650 R sevenlere gelsin

viper17 bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gt250r
    mont benim açımdan iyi daha düşmediğim için (Allah saklasın) korumaların güvenirliği hakkında birşey söyleyemeyeceğim yalnız yazları iyi iş görüyor içeri hava alıyor kış için de montun kendi yağmurluğu var üst taraf son derece sıcak kalıyor yağmurluk da hoş duruyor armode tabi ki revitin veya benzeri bir markanın yanında boy ölçüşemez ama ben memnunum. tavsiye ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

[QUOTE=çelikatlı;2934411]ön cama film çekilebiliyormu? çektirebilen varmı[COLOR="Silver"]

dostum cama film çekme muhabbetini araştırdım hatayın en iyisi deikleri bir adamı buldum bizim bombeli camlara film atılmıyormuş filmin yapışması için kendi suyu varmış fakat bombeli yere gelince o su akıyormuş veya öyle bişey dedi adam anlamadım onun yerine şeffaf bir kaplama var folyo gibi ama transparan cumartesine sözleştik 30 tl dedi oluruna bakacaz artık depo için hyosung çıkartmaları ve iyi bir işçilikle vernik, sayın adminimin attığım 30 maile karşılık yollamaması üzerine site stickerı da çıkarttıracam inş onların fiyatına da 10 15 tl kadar dedi ayrıca ön cama hgs için dikdörtgen bir boşluk da bırakacakcumartesinden sonra resim paylaşırım inşallah

Efnacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600 F
    S.a arkadaşlar istanbuldan 2011 2012 gt 250 r arıyorum. temiz kazasız. sahibindene baktım ama forumdan arkadaşlar varsa daha iyi olur diye düşündüm facebook.com/efnacan burayada mesaj atabilirsiniz daha çabuk cvp veririm teşekkürler. 1-2 hafta araştırma içindeyim içime sineni alıcam. 600f den vazgeçtim yakıt dolayısıyla. bunun yakıtı nasıldır motoru fazla zorlamayı sevmeyen biriyim. genelde uzun yol yapıcam örneğin istanbul sakarya - istanbul bursa- istanbul bolu- 100 km de ne kadar yakar ve 140-150 km hızla durmadan sorunsuz kaç km yolalabilirim teşekkürler

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Efnacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar istanbuldan 2011 2012 gt 250 r arıyorum. temiz kazasız. sahibindene baktım ama forumdan arkadaşlar varsa daha iyi olur diye düşündüm facebook.com/efnacan burayada mesaj atabilirsiniz daha çabuk cvp veririm teşekkürler. 1-2 hafta araştırma içindeyim içime sineni alıcam. 600f den vazgeçtim yakıt dolayısıyla. bunun yakıtı nasıldır motoru fazla zorlamayı sevmeyen biriyim. genelde uzun yol yapıcam örneğin istanbul sakarya - istanbul bursa- istanbul bolu- 100 km de ne kadar yakar ve 140-150 km hızla durmadan sorunsuz kaç km yolalabilirim teşekkürler
    motoru uzun ömürlü kullanmak istiyorsan öncelikle uzun yolda stabil bir şekilde 140-150 ile gitmeyi kafandan çıkar. tek silindirli 600 cc motoların bile son hızı 160-190 km ile sınırlı iken 250 cc bir motorla 140-150 km gitmeyi düşünmemelisin. 140-150 km/hz ile uzun yolda gider mi gider ben ankaraya kadar o şekilde tek molada gittim ama şu var gt250 modellerin yağlama olayı 8500-9000 devirden sonra yetersiz o yüzden uzun yolda yapacağınız hız 110-130 Km/Hz olmalı o da sana 100 km'de 3,5 ile 4 lt arası yakıt tüketimi sağlar.. ayrıca alper arkadaşımız motorunu satıyordu temiz ve bakımlıdır bir iletişime geç istersen.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    arkadaşlar hyo gt 250 r için parça teminini nasıl sağlıyorsunuz. Akü, hava filtresi, yağ filtresini Hangi siteden alabilirim? Bir de akü için hangi değerler gerekiyor gt 250 r için.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hyo gt 250 r için parça teminini nasıl sağlıyorsunuz. Akü, hava filtresi, yağ filtresini Hangi siteden alabilirim? Bir de akü için hangi değerler gerekiyor gt 250 r için.
    aküyü entel enerjinin sitesinden alabilirsin Haze 2010 ve öncesi model için, yuasa 2011 ve sonrası için

hava ve yağ filtresini merkez yedek parçadan havale ile sipariş verebilirsin

akü ile ilgili otopsici ile görüş istersen o da farklı bir marka söledi ama onun dediği markada 10 veya 12 amperlik modelini bulamadım..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Merhabalar bir seyi merak ediyorum internette ilanlara bakarken farkettim kanuni gt250 r ve hyosung gt 250 r farklikategoride aciliyor bu motorlar ayni degil mi ???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler