Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geç kalma bitiyor. Sana tankpad + kurt kargosuyla 15tl. geeeeeeeeeel akşam pazarı
    Saol abı sahıbınden mesaj yolluyorum sana
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r gri-siyah
    arkadaşlar merhaba acaba aşağıdaki ilandaki motoru hiç inceleyen oldu mu aranızda????

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31554379/detay

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı senf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba acaba aşağıdaki ilandaki motoru hiç inceleyen oldu mu aranızda????

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31554379/detay
    Vaay İTÜ'den demek. Ben de İTÜ'deyim ama motorsuz.. Motora forumdan birisi baktı diye hatırlıyorum ama emin değilim.. ST Kanuni yazısını sökmüş depodaki.. Emin değilim ama ön amortisör hafif indirilmiş gibi geldi gözüme.. Ama temiz gözüküyor.
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    gt250r gri-siyah
    my91 pm attım

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz gülün gülün, yerden yükselince bööööyyyyle bakacaksınız derdi CMYLMZ

Motosikleti
    Yamaha R1
    ben geldim arkadaşlar. serkan zincirse sevindim. birkaç gündür stüdyodan çıkamıyorum. tulgacandan gidon padi kargoyla aldım. aramızdaki mesafe taş çatlasın 10 kmdir eksantrik zinciri aynı kalınlıkta başka zincir de olur. boyunu ayarlar usta. şurada ybn zincirler var. güvenlidir kullanabilirsin. http://motomarketim.sahibinden.com/i...2&&aff=78017&b[custom_cat]=82790&b[store_id]=520&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&b[page]=1&c2=3517&c=3517&sGaleri=1&c=3517&sKlasik=1

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geldim arkadaşlar. serkan zincirse sevindim. birkaç gündür stüdyodan çıkamıyorum. tulgacandan gidon padi kargoyla aldım. aramızdaki mesafe taş çatlasın 10 kmdir eksantrik zinciri aynı kalınlıkta başka zincir de olur. boyunu ayarlar usta. şurada ybn zincirler var. güvenlidir kullanabilirsin. http://motomarketim.sahibinden.com/i...2&&aff=78017&b[custom_cat]=82790&b[store_id]=520&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&b[page]=1&c2=3517&c=3517&sGaleri=1&c=3517&sKlasik=1
    evet zincirdenmiş =) usta yoksun sende günlerdir baktım sana ama. bu arada linte zincir çıkmyor =/ bu zincirin bi ebadı vs yok mu? mesela bu viroga zinciri uyar mı? 250cc buda?
    http://www.merkezyedekparca.com/deta...=1151&p=Yamaha Virago 250 Eksantrik Zinciri

http://www.merkezyedekparca.com/deta...162&p=Kawasaki Klr250 Eksantrik Zinciri

bu arada pistonda az bi sürtme varmış bu yüzden gönderdim istanbula yeni piston sekman takılacak.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    şuanda seçim aşamasında (kararsız)
    arkadaşlar peki 5 bin tllye güzel bi gt250r düşer mi acaba

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet zincirdenmiş =) usta yoksun sende günlerdir baktım sana ama. bu arada linte zincir çıkmyor =/ bu zincirin bi ebadı vs yok mu? mesela bu viroga zinciri uyar mı? 250cc buda?
    http://www.merkezyedekparca.com/deta...=1151&p=Yamaha Virago 250 Eksantrik Zinciri

http://www.merkezyedekparca.com/deta...162&p=Kawasaki Klr250 Eksantrik Zinciri

bu arada pistonda az bi sürtme varmış bu yüzden gönderdim istanbula yeni piston sekman takılacak.
    piston çok tutmuyorsa değiştirmekle iyi etmişsin. zincirin ebadını kumpasla ölçmek gerek. illa ki vardır ebadı. ikinci el zincir alma aklında bulunsun tabii. kaç gündür stüdyoya hapsolmuş haldeydim. evime bile yeni geldim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:23 ----------

Alıntı Paranoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar peki 5 bin tllye güzel bi gt250r düşer mi acaba
    düşer dostum. ben kendi motorumu bu fiyatın altında aldım. kilometresi yüksek diye satamamıştı adam. ama motoru dinleyince hiçbir sorunu olmadığını gördüm ve aldım. üzerine 4000 km de ben yaptım sorun yok. almayı planladığın motoru bize göster

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    şuanda seçim aşamasında (kararsız)
    şuan daha beğenemedım yani kriterlerime uygun pek göremedım.
    ve söle bi durum var yakın bi abimiz 5 6 bin tl arasında bi fiyata gt250r aldı 2008 model daha 11 bin de ama başına gelmeyen kalmadı nasıl desem motoru aldıktan sonra 3 ay tamiraneden hiç çıkmadı 15 gün belki bindi belki binmedi yine tamirane yolunu tuttu sonra yaptırdıkdan sonra sattı zaten benım yanıma gelınce motorla sağlıklı bı motor olmadıgını anlamıstımda işte yine de terettüt edıyorum.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piston çok tutmuyorsa değiştirmekle iyi etmişsin. zincirin ebadını kumpasla ölçmek gerek. illa ki vardır ebadı. ikinci el zincir alma aklında bulunsun tabii. kaç gündür stüdyoya hapsolmuş haldeydim. evime bile yeni geldim
    kolay gelsin bende aynı şekilde fabrikaya =)

yok ikinci el zaten almamda nette bakıyorum egzantirik zincileri var ucuza
    mesela şöyle açıklamaları var

EKSANTRİK ZİNCİRİ 2x3x90-L YBR

EKSANTRİK ZİNCİRİ 25H 84-L
    EKSANTRİK ZİNCİRİ 25H 86-L
    EKSANTRİK ZİNCİRİ 25H 88L
    EKSANTRİK ZİNCİRİ 25H 100-L
    EKSANTRİK ZİNCİRİ 125cc YBR 2004
    EKSANTRİK ZİNCİRİ 25H 90-L

bunların hepsi farklı ölçülerde.ölçüler nedir bilmiyorum peki hangisi 250r a uyar bilen var mı?

Motosikleti
    kymco super 8

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birinci ve ikinci ilan diğerlerine nazaran daha mantıklı duruyor ama bence her ne olursa olsun millet hyo hyo diyip duruyor ST "enjeksiyonlu" model bulabilirsen butçene onu al derim.Hayırlı olsun şimdiden alırsan resimlerini bekleriz ;)
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38368401/detay
    Üstteki ilandaki benim eski motorum... Hala keşke param olsaydı da satmasaydım diyorum... Utkan (şu anki sahibi) fazla kullanmamış ben 36500km.de satmıştım, hiçbir sorunu yoktu daha uzun km.ler boyunca kullanıcısına hizmet edeceğini düşünüyorum... Hayırlısı olsun... Umarım değerini bilen birine gider...

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38368401/detay
    Üstteki ilandaki benim eski motorum... Hala keşke param olsaydı da satmasaydım diyorum... Utkan (şu anki sahibi) fazla kullanmamış ben 36500km.de satmıştım, hiçbir sorunu yoktu daha uzun km.ler boyunca kullanıcısına hizmet edeceğini düşünüyorum... Hayırlısı olsun... Umarım değerini bilen birine gider...
    ilanda hata var linki yenilersen iyi olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:05 ----------

Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birinci ve ikinci ilan diğerlerine nazaran daha mantıklı duruyor ama bence her ne olursa olsun millet hyo hyo diyip duruyor ST "enjeksiyonlu" model bulabilirsen butçene onu al derim.Hayırlı olsun şimdiden alırsan resimlerini bekleriz ;)
    bu sitede baya bi mazim var daha önce 30.000 km hyo kullandım 4 silindirliye gecicektimki arabayı degıstırmem gerektı elimde 5 lira para var belki 5250 gene aslanlar gibi gtr dan sasmam su anda klasmanında her kosul goz onunde bulundurursak en ıyısı bence cunku ınan bana dayandı bu motor gene alıcamda işte kafa karısıyo

Motosikleti

Motosikleti
    kymco super 8
    valla ilk buna bakmaya gıdıcem ozman beyaza boyatan sensın boyası guzelmı yanı egreti duruyomu acaba km si onemli degil benim için dedigim gibi daha once 30.000 km kullandım hala ilk gunku gıbıydı kullanana baglı buyuk kazası olmasında yada bakımları duzgun yapılsın sıkıntı olmaz teşekkurler

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ilk buna bakmaya gıdıcem ozman beyaza boyatan sensın boyası guzelmı yanı egreti duruyomu acaba km si onemli degil benim için dedigim gibi daha once 30.000 km kullandım hala ilk gunku gıbıydı kullanana baglı buyuk kazası olmasında yada bakımları duzgun yapılsın sıkıntı olmaz teşekkurler
    O motoru bende merak ediyorum. Üstelik banada çok yakınmış. İstersen beraber gidelim bakmaya. Ben de motorumu yeni boyadım ama keşke beyazmı yapsaydım diye kafama takıldı nasıl durduğunu merak ediyorum.

Ayrıca çok haklısın. Km hiç önemli değil. Benim motorda 29000 de ve inan 10bin km motorlarla yan yana çalıştırınca sadece motoru dinleyip aradaki farka hayret ediyorum. Gerçekten kullanım çok çok önemli. Adam akıllı hakkıyla kullanılsa 60 bine kadar üzmeden gidicek bir makinesi var. (belki daha fazla)

Geçende satmayı düşünüyordum vazgeçtim. Satıcam 2 ay sonra araki adam akıllı motor bulasın. Birde fiyatlar fırlayacak. Düşün dur ondan sonra. Diyerekten satmaktan vazgeçtim. Ciddi bir nakit sıkıntım olmadığı sürece satmayı düşünmüyorum.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Boyasını kuzenim yaptı ve çok emek harcadı hala kuzenimi her gördüğümde, uğraştırıcı ama sonucu harika bir iş olduğunu konuşuyoruz, Subaru'nun araçlarında kullandığı beyaz metalik renk yapıldı, yanına gidince kendini gösterir zaten güneşte bakıldığında bir başka güzel görünüyor... Ben özenle baktım satana kadar hiçbir bakımını ihmal etmediğim gibi üzerine oldukça da ekstra masraf yapmıştım... Xenonlar, çelik fren hortumları, led sinyaller, padler gibi...

Motosikleti
    kymco super 8
    Boyasını kuzenim yaptı ve çok emek harcadı hala kuzenimi her gördüğümde, uğraştırıcı ama sonucu harika bir iş olduğunu konuşuyoruz, Subaru'nun araçlarında kullandığı beyaz metalik renk yapıldı, yanına gidince kendini gösterir zaten güneşte bakıldığında bir başka güzel görünüyor... Ben özenle baktım satana kadar hiçbir bakımını ihmal etmediğim gibi üzerine oldukça da ekstra masraf yapmıştım... Xenonlar, çelik fren hortumları, led sinyaller, padler gibi...
    eyvallah içim rahatladı pzt param gelirse bıde kısmetse kalırsa satılmassa gıdıcem bakmaya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 44 kullanıcı var. (0 üye ve 44 misafir)

Bu Konudaki Etiketler