Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağın kalın olabilir mi?
    Hiç aklıma gelmemişti bak. Şuan ustanın koyduğu dandik yağ var içinde. Geçende keçe patlatınca motoru ustama bırakıp şehir dışına çıkmıştım.Ertesi gün halledip bırakmış bizim dükkana ama kendindeki yağdan koydu. Olabilir
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha R1
    10/40 yarı sentetik yağ kullanabilirsin. eğer debriyaj telinde boşluk da varsa tamamen olmamak kaydıyla biraz al boşluğu debriyaj manetinin ordan

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10/40 yarı sentetik yağ kullanabilirsin. eğer debriyaj telinde boşluk da varsa tamamen olmamak kaydıyla biraz al boşluğu debriyaj manetinin ordan
    Tamam en kısa zamanda değiştireyim o zaman yağımı. Debriyajda pek boşluk yok yukarlarda ayırıyor. Teşekkür ederim
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    Yamaha R1
    rica ederim

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 2 kask aldımAllah nasip ederse haftaya da motoru alıyorum.. SaygıLar =)
    Paranın gözü kör olsun, motordan önce 2 tane kask aldırıyor adama. Olmadıki bi kız arkadaşımız beee

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:18 ----------

Herife bak sanki evde yatağa yatıyor

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paranın gözü kör olsun, motordan önce 2 tane kask aldırıyor adama. Olmadıki bi kız arkadaşımız beee

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:18 ----------

Herife bak sanki evde yatağa yatıyor
    [yt]hlvIwWKKO7U[/]
    Hahahaha iLahi caner abi ne adamsın ya :D çok kelepir düşürdüm ya 2 kask'a 70 lira verdim ahanda ilan burda isterseniz bi göz atın kaskLarda fena değiL hani =)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37635144/detay
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

Sıfırlarından ucuzsa lafım olmazda keşke önü çeneden açılan polis kaskı türü bişi alsaydın yani bendeki kas gibi bişi. Gerçekten eksikliğin zamanla hissediyorsun çenesi açılmayan kaskın.

Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Sıfırlarından ucuzsa lafım olmazda keşke önü çeneden açılan polis kaskı türü bişi alsaydın yani bendeki kas gibi bişi. Gerçekten eksikliğin zamanla hissediyorsun çenesi açılmayan kaskın.
    Ne gibi bi eksikLik kapaLı kask daha hoş bi görüntü ayrı bi karizma katıyo bence çeneden açılır kaskLar kafamda biraz kuryeci kaskı oLarak kaLdığından doLayı pek haz almıyorum..
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    Ne gibi bi eksikLik kapaLı kask daha hoş bi görüntü ayrı bi karizma katıyo bence çeneden açılır kaskLar kafamda biraz kuryeci kaskı oLarak kaLdığından doLayı pek haz almıyorum..
    çenesi açılır kask kapalı kaska göre daha rahattır özellikle kaskı çıkarmadan kısa aralıklarla motordan nmak biriyle konuşmak yada sigara içenler için.
    ha birde yaşın kaç bilmiyorum ama *kuryeci*demekle aşşağılamak amaçlı bi düşüncemidir yoksa motosiklete yakışmayan kişimidir tam tam bi anlam veremedim ama motosikletle çalışan arkadaşlar olmasaydı ne motosiklet pazarı bu kadar genişlerdi nede aksesuar giyim kuşam bu kadar ucuz olurdu ve piyasadaki bi çok düşük bütçeli motorları ilk test eden kardeşlerde onlardır.buradaki çoğu insan şu motormu bu motormu diye araştırma yaparken ilk sorulara cevap verenler bu insanlardır.
    neden bu kadar takıldım buna onuda söyleyeyim sana belkide kafanda okumamış cahil motorsiklete para kazanmaktan başka bi amacı olmadan binen kişiler sıfatıyla yaklaşmışda olabillirsin??
    açıklamak istersen devamınıda yazarım.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Hahahaha iLahi caner abi ne adamsın ya :D çok kelepir düşürdüm ya 2 kask'a 70 lira verdim ahanda ilan burda isterseniz bi göz atın kaskLarda fena değiL hani =)

ilan fena değilmiş ama sanırsam bayağı ucuz 2. el olmasına rağmen.Kasklarda ucuza kaçmalımıyız sonuçta güvenlik meselesi? bu arada önü açılır kasklar daha kullanışlı hele benim gibi gözlüklü insanlara göre tam sanırsam.Motorsiklette amacı rahatlık olan farklı bakış açısıyla bakıyor görünüme önem veren farklı bakıyor.Memnun olunduğu sürece kapalı kasklar doğrudur daha bi fiyakalı

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    Honda CBR 600RR

bence bu kaskları çok iyi fiyata almışsın. hemde baya... ayrıca açılır kasklar sizi korumaz. hiçbir profesyonel motorcu çeneden açılır yarım kaskları tavsiye etmez zaten. kapalı kask almakla en iyisini yapmışsın. Umarım ihtiyacın olmaz bu kasklara. Motorunda şimdiden hayırlı olsun. Bir ara beraberde tur atarız gt250r tayfası olarak

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Sormazlar ama sorarlarsa gri yerler siyahtı güneşten rengi atmış dersin. Kg içinse arkadaşla beraber binerken tartmışlar bizi dersin Neyse bu arada şaka yaptım

Sen bu motoru nerden aldın böyle ilginç ilginç, hiç kontrol etmemişmiydin?
    genç bir çocuktan aldım ben böyle aldım ddi sorun olmadı dedi 2008 trafiğe çıkışlı zaten şasi ve motor numarasına baktım sorun olmaz diye düşündüm aldım =/

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genç bir çocuktan aldım ben böyle aldım ddi sorun olmadı dedi 2008 trafiğe çıkışlı zaten şasi ve motor numarasına baktım sorun olmaz diye düşündüm aldım =/
    Bilgim dahilinde yazıyorum sadece, daha bilgili olanlarda yardımcı olabilirler. Eğer depodan başlayarak ön tarafın o bildiğimiz standart gri-siyah rengi ise zaten üstündeki hyosung etikette orjinaldir. Sonradan boyama ile hoş olan gri-siyah rengine dönüştürüldü ise oda sanırım boyasından belli olur. Kg ise bence kafaya takılacak birşey değil. Onda senin suçun olamaz. Mesela bizim makinalarda çift koltuk olmasına rağmen koltuk sayısının kimisinde 1 kimisinde 2 yazmasında bizlerin suçu olmadığı gibi.

Yani kısacası serk21'in suçu ne denecek olursa, serk21'in suçu yok diyebiliriz.

Bu arada 2 sene önce Mondial 151rs motorumu 2 renk olması gerekirken sarı-gri yerine, sarı-gri-mavi-siyah şeklinde 4 renkle geçirmiştim. Çünkü eldeki renk olursa bildiğimiz kadarıyla ekstra rengine bakmıyorlar.

2 kez yaptırdığım motor muayenesinde bakılanlar şunlardır. Aklınızda olsun;

1) Sağ-sol sinyallerin önde ve arkada yanıp yanmadığı
    2) Kornanın çalıp çalmadığı
    3) Dur lambasının yanıp yanmadığı
    4) Far gücü önemli, akünüz tam dolu olsun far gücü kontrolü yaparlar
    5) Şase no doğrulama
    6) Motor no doğrulama

Yani rengki farklıymış, kg şu imiş, koltuk sayısı bu imiş, motorun kaporta kırıkmış, çatlak çizik varmış, lastiğin birisi duro biri dunlopmuş vs vs onları ilgilendirmiyor.

Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Alıntı uğuR1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çenesi açılır kask kapalı kaska göre daha rahattır özellikle kaskı çıkarmadan kısa aralıklarla motordan nmak biriyle konuşmak yada sigara içenler için.
    ha birde yaşın kaç bilmiyorum ama *kuryeci*demekle aşşağılamak amaçlı bi düşüncemidir yoksa motosiklete yakışmayan kişimidir tam tam bi anlam veremedim ama motosikletle çalışan arkadaşlar olmasaydı ne motosiklet pazarı bu kadar genişlerdi nede aksesuar giyim kuşam bu kadar ucuz olurdu ve piyasadaki bi çok düşük bütçeli motorları ilk test eden kardeşlerde onlardır.buradaki çoğu insan şu motormu bu motormu diye araştırma yaparken ilk sorulara cevap verenler bu insanlardır.
    neden bu kadar takıldım buna onuda söyleyeyim sana belkide kafanda okumamış cahil motorsiklete para kazanmaktan başka bi amacı olmadan binen kişiler sıfatıyla yaklaşmışda olabillirsin??
    açıklamak istersen devamınıda yazarım.
    Yaşim 21. Tahsilim marmara pazarlama. Estagfrllah ne haddime aşalamak okumuş yada okumamış olmasi cahil olup motorla para kazanmasi insan olmasi sıfatını dgştırmez. Yanlş anlaşldı sanrm. Kuçumsemek için soylemedim tabikı de.. Bu goreceli bi kavram ben kendme yakışani soyledm sadece.. Yanlş bi kelime kullandım sanrm.. Benden yaşça buyuk abilermz arkadaslarmz wardr.. O sfatı kullandgm için ozur dlerm..
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

Motosikleti
    mondial 150 zat
    merhaba arkadaşlar sizden bilgi almak istiyorum lütfen yardımcı olun kafam çok karıştı..
    hysoung veya st250 r almak istiyorum araştırma yapıyorum bol bol yaptıgım araştırmalarda 2006 model kırank kırıyor 2007 model karbiratörde sorun yaşatıyor 2008 enjeksiyon problemi yaratıyor 2009 ve 2010 modellerdede 10.000 km den sonra rahatsız bir vibrasyon sorunu çıktıgını soyluyorlar anlamadım gitti bu iddaların aslı varmı?? sahibinden.com da satılan motorlarda 2006 model 250 r ı olan 2007 modeli, 2007 si olan 2006 ve 2008 modeli,2008 modeli olan 2009 ve 2010 modeli kötülüyor.. acaba diyorum motorları satabilmek içinmi böyle bi oyun yapıyorlar yoksa gerçekten bu iddiaların gerçeklik payı varmı??

Motosikleti
    Yamaha R1
    Merhaba arkadaşlar Temiz Bakımlı Hyosung gt250 r arayan arkadaşlar bakabilir eşe dosta gidicek temizliktedir. Hiç bir Sorunu yoktur istenilen ustaya götürülebilir Motor yükselticegimden satıyorum. Acelem yok.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38906334/detay

Arkadaşlar bu türden elcikleri burada en ucuz kaç TL ye bulabilirim sizce?

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Arkadaşlar bu türden elcikleri burada en ucuz kaç TL ye bulabilirim sizce?

cevap veriyorum 20 TL ama bence elciklerle hiç ugraşma.neden dersen gaz kolunun plastigi sorun çıkartıyor.bizimkilerin bitiş cevresi ile gaz kolunun plastigi bir birene gecmelidir.eger bunlardan takmak istersen gaz kolunun plastik bölümünün içte kalan kısmını falçatayla falan komple sıfırlaman lazım.ve bunların arka bölümündede gidonun çıkacagı kadar yer acman lazım.bunları yaparkende malzemeyi mundar etme durumunda var.ben yaptım ama iyi durmadı.ha bu arada elcikleri takarken iç yüzeylerine sıvı sabun sür kolayca gecsin yoksa çok ugraşırsın.

gecen gün bir arkadaşım vites göstergesi istiyorum bir baksana e baya dedi .bende dolaşırken bunu buldum belki ilgilenen birileri olur.http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...K%3AMEWAX%3AIT
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Açıklayıcı bilgi için eyvallah, bukadar uğraştıracaksa orjinalini alalım ozaman, yada buna uyan bu tür başka yokmudur? Benim sağ elcik uç kısımdan biraz kopuk siyah kısım için söylüyorum.

Bu arada ben ikisini dışarda kargo dahil 8tl ye buldumda. Uymasada alınır herhalde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler