Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb emlıyet eskı plakayı gerı ıstıyor.Sanırım kaybolan plakayı cemıyetten cıkartıyorsun
    Peki bu gaz kolunun hafif takılı olması yani gazı verince kolun geri gelmemesi bi sorun yaratır mı yoksa küçük bir sorun mudur??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bu gaz kolunun hafif takılı olması yani gazı verince kolun geri gelmemesi bi sorun yaratır mı yoksa küçük bir sorun mudur??
    Gaz teli yuvarlamıştır artık, değiştirmen en kestirme çözümdür. Sende 4 yıl biyere bükülü kalsan artık o halin sabitlenir

Düz bir odunu biyerde uzun süre eğik kalmaya zorlayıp çook uzun bir zaman sonra o zorlamadan kurtarsak bile artık kendiliğinden eğik kalması gibi örnek verilebilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:41 ----------

Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb emlıyet eskı plakayı gerı ıstıyor.Sanırım kaybolan plakayı cemıyetten cıkartıyorsun
    Tanıdık yüzlere, mesela müşavirlere bişi sormuyorlar. Mesela bir müşavir, trafik tescildeki görevli polis memuruna yaklaşıp plaka zayi vardı diyip plakasını söyledimmi, memur onu çift taraflı olarak 2 parçaya bölünebilen bir resmi ufak makbuz gibi birşeye yazıyor ve sana veriyor ve sende şöförler odasına gidip onlara verip motor diyip çıkartıyorsun. 2 sene önce tek plaka 8tl idi. Sonra yazılan plakanı ortalama 1 saat sonra şöförler odasından (cemiyet) alıp tekrar trafik tescile geri dönüyorsun, plaka ile ilgili genelde bodrumlarında olan bölümde damgalatıyorsun ve resmileşiyor.

Aslında biraz riskli işler, en mantıklısı kayıp yada çalıntı plaka için bir karakola başvurmak. Ki bunu o motorun sahibi çoktan yapmış olmalıydı ve elinde bir belge olmalıydı.

O plaka ile yasadışı işler yapılmış olsa. MOKOKO.

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Ümraniye Kaymakamlığının önünde oturuyorum. Ufak bi kaza geçirdim bugün ayna ve sinyal kırıldı biraz da çizikler var yaptırmaya götürücem şimdi bir de polis cezası yedik gitti paracıkLar..
    çok geçmiş olsun, motoru toplayınca buluşuruz artık. Cezayı niye yedin bu arada ?
    ...eX...

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Elinde flaşör devresi olan var mı? Sinyal yanmıyor benim takılı kalıyor,şimdi yurtdışından getirmek de bissürü para
    facebook.com/kaskafa

Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinde flaşör devresi olan var mı? Sinyal yanmıyor benim takılı kalıyor,şimdi yurtdışından getirmek de bissürü para
    Flaşörden olduğuna %100 emin isen, sanayiden maksimum 10tl ye bişiler uydurabileceğine eminim

Motosikleti
    hyosung gt250r.renk turuncu.
    mereba arkadaşlar uzun zamandır artçıydım aranızda sürüş pozisyonuna geçtik artık.motoru dün izmit gölcükten aldım istikamet tekirdağ açtık gazı 241 km yol yaptım depoyu fullemiştim orda niyetim tekrar fullemekti ama yakıt sarfiyatını ölçmek için malum mali durumlar fulleyemedik,4 diş benzin kalmıştı.soğuk ama keyifliydi ilk deneyim.

Motosikleti
    Yok
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Flaşörden olduğuna %100 emin isen, sanayiden maksimum 10tl ye bişiler uydurabileceğine eminim
    sağol tulgacan
    aynı özellikte farklı bi flaşör mü almalıyım?
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yani
    Bir motorcuya gösterdiğinde o anlatacak ve yapacaktır. daha iyi bilgi verip uygulamış olurlar.

sağol tulgacan
    aynı özellikte farklı bi flaşör mü almalıyım?
    Flaşörden olduğuna kesinlikle emin isen, bendeki flaşör arkada anahtar tarafından bakınca karşıda kalan 4 taneden en soldaki. Herkeste yeri aynı herhalde Onu sök götür, hatta git sanayi içinde dene al bitane. Ama dediğim gibi flaşörden olduğuna kesinlikle emin isen al

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı murat_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mereba arkadaşlar uzun zamandır artçıydım aranızda sürüş pozisyonuna geçtik artık.motoru dün izmit gölcükten aldım istikamet tekirdağ açtık gazı 241 km yol yaptım depoyu fullemiştim orda niyetim tekrar fullemekti ama yakıt sarfiyatını ölçmek için malum mali durumlar fulleyemedik,4 diş benzin kalmıştı.soğuk ama keyifliydi ilk deneyim.
    Hayırlı olsun güle güle kullan. Ben dedim motoru aldı daha uğramaz buralara
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Yok
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Flaşörden olduğuna kesinlikle emin isen, bendeki flaşör arkada anahtar tarafından bakınca karşıda kalan 4 taneden en soldaki. Herkeste yeri aynı herhalde Onu sök götür, hatta git sanayi içinde dene al bitane. Ama dediğim gibi flaşörden olduğuna kesinlikle emin isen al
    valla hem sinyallerden biri düzensiz yanıyor hem de biri takılı kalıyor büyük ihtimal ondandır başka nasıl emin olunur
    facebook.com/kaskafa

Takılı kalan sinyalin kablolarını sök tak oynat bi dene bakalım birşeyler olacakmı? Flaşörüde sök yerinden içinide bi kontrol et derim

Motosikleti
    hyosung gt250r.renk turuncu.
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullan. Ben dedim motoru aldı daha uğramaz buralara
    Eyvallah eyüp usta senin yanına en kısa zamanda uğrucan geçen olmadı aceleden çayımız bile bitmedn gazlamak zorunda kaldım.

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1

mrb kardeş benımde aynı sorun vardı sağ sınyalım yanmıyordu ampulerı kontrol ettım ampul patlamış yenısını taktım sımdı gayet normal
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı murat_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.artık foto bekliyoruz =)

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teknik Açıklamayı Gökhan Abi(GKN) yapmış aslında.
    O konunun üzerine hemen hemn 3000 km yaptım halen vites geçişlerim sorunsuzdur...

Kullanıcı deneyimi olarak şunu söyleyebilirim ben genelde uzun yol kullanıyorum motorumu en kısası 120 Km Niğde-Kayseri arası, neyse diicem oki sadece şehir içine giripte motor aşırı ısınmaya başlayınca bi nebze sıkıntılar tekrar eksediyo bu durumu GKN nick' li arkadaşımıza mesaj olarak iletip teknik yardım isteyecektim belki bi fikri olur diye araya kış girdi sonra benim beyin arıza çıkardı derken kaldı öylece, yaza doğru debriyaj sistemi üzerinde yoğunlaşıcam tekrardan bilgilendiririm merak eden arkadaşlar olursa
    GT! ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    şuanda seçim aşamasında (kararsız)
    öncelikle s.a
    gt 250r kullanıcıları olarak motorun eksiklerini yazarmsnız.

cbf 250 ile gt 250r arasında kaldım.

3 4 bin tl arasında bi motor alıcam

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    CBF' lern piyasası nedir bilmem ama öyle 3 4 bine hurda GT' den başka bişey alamazsın...
    GT! ...

Alıntı Paranoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle s.a
    gt 250r kullanıcıları olarak motorun eksiklerini yazarmsnız.

cbf 250 ile gt 250r arasında kaldım.

3 4 bin tl arasında bi motor alıcam
    Aleyküm selam, ne gibi eksikler mesela? Bence motorda eksik yok, olsa zaten alanı satanı olmaz. Ha pardon şimdi aklıma geldi, motorda 4lü yok, biyerde kenara çektiğinde yakabileceğin 4lü sinyal bence büyük eksiklik.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O konunun üzerine hemen hemn 3000 km yaptım halen vites geçişlerim sorunsuzdur...

Kullanıcı deneyimi olarak şunu söyleyebilirim ben genelde uzun yol kullanıyorum motorumu en kısası 120 Km Niğde-Kayseri arası, neyse diicem oki sadece şehir içine giripte motor aşırı ısınmaya başlayınca bi nebze sıkıntılar tekrar eksediyo bu durumu GKN nick' li arkadaşımıza mesaj olarak iletip teknik yardım isteyecektim belki bi fikri olur diye araya kış girdi sonra benim beyin arıza çıkardı derken kaldı öylece, yaza doğru debriyaj sistemi üzerinde yoğunlaşıcam tekrardan bilgilendiririm merak eden arkadaşlar olursa
    GKN bu hafta askere gitmese yapışırdım bende ama perşembe Ankara yolcusu
    Bende bu hafta debrıyaj balatasını değiştircem eski sahıbı 3 aylık makınanın üstün yetenekle debriyajını bitirmeyi becermiş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler