Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbr 600 f3
    Ortalama hiz 120-160 km arasi yaptim 60 tl ye 220 km gittim benzin lt fiyati 4.10 tl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    oldukça çok yakmış... benim motor 60 liraya 350 km gidiyor, fazla basarsam 300 km felan... bence bi ayar yaptır sen ona kesin ayar istiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

bu arada videoları yükledim linkler aşağıda

http://www.youtube.com/watch?v=E4xB-cFX8JE&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=HNw2DMhRg18&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=AqWEdjmAZaU&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=Qar-f7eh2a4&feature=plcp
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @erdogan33 ;

GT250 lerin 100 km de; 7 litre benzin yakması normal değildir...

Ben Hayabusa ile, 100 kmde 5.0 ile 6.5 aralığında yakıt tüketiyorum...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı erdogan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortalama hiz 120-160 km arasi yaptim 60 tl ye 220 km gittim benzin lt fiyati 4.10 tl
    4.10 tl ye benzini nerden aldın? bence birdaha alma.ya motorda yada yakıtta bir sorun var.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler elimde 13T ön dişli var orjinal boyuttan 1numara küçük, torkunuzu arttırır son hızınızı biraz düşürür.
    0-100de hiçbir CBR250 kalmaz önünüzde
    Almak isteyen varsa mesaj atabilir Fiyatı 60TL Sıfır
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Herkese merhaba,
    Arkadaşlar başlığınızı biraz inceledim ama 1000 i aşkın sayfada aradığımı bulamadım Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler. Benim de arada sırada kullandığım arkadaşıma ait 2008 model enjektörlü bir gt 250r var. Motor ışıklara yaklaşırken ya da durmaya yakın debriyajı sıktığında stop ediyor. Rölantide stop etme sorunu yok. Ankarada 3 usta gördü (Yaşar, Hacı, Nail) hiçbiri bu sorunu çözemedi. Muhtemelen önceki sayfalarda konuşulmuş bir konudur, detaylı aramadan yazdım mesajı kusuruma bakmayın. Saygılar

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,
    Arkadaşlar başlığınızı biraz inceledim ama 1000 i aşkın sayfada aradığımı bulamadım Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler. Benim de arada sırada kullandığım arkadaşıma ait 2008 model enjektörlü bir gt 250r var. Motor ışıklara yaklaşırken ya da durmaya yakın debriyajı sıktığında stop ediyor. Rölantide stop etme sorunu yok. Ankarada 3 usta gördü (Yaşar, Hacı, Nail) hiçbiri bu sorunu çözemedi. Muhtemelen önceki sayfalarda konuşulmuş bir konudur, detaylı aramadan yazdım mesajı kusuruma bakmayın. Saygılar
    1. yağının seviyesine bak yağın az ise motor ısınınca otomatik stop eder
    2. kardeşim şimdi debriyajı bıraktığında debriyajın 1-2 mm boşluklu olması gerekiyor ve sen debriyajı tuttuğunda motor harekete debiyajın yarısını biraz geçtikten sonra başlaması gerekiyor
    eğer debriyaj ayarın tam değilse bunu yapar (karbüratörlüde böyleydi )
    3. seçenek elektrik sisteminde veya ecu kontrolünde bir sııntı var bujilerinen başlayarak elektrik sistemine şarjınafilan bak
    tahminen motoru görmüş olsam kesin teşhis koyardım
    ozgur325 bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Herkese merhaba arkadaşlar malum Ankara da servis sıkıntısı var bir sorunu çözemediler kalitesiz işçilik çok beceriksizler varmı tavsiye edebileceğiniz usta veya servis Ankara da ?

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler elimde 13T ön dişli var orjinal boyuttan 1numara küçük, torkunuzu arttırır son hızınızı biraz düşürür.
    0-100de hiçbir CBR250 kalmaz önünüzde
    Almak isteyen varsa mesaj atabilir Fiyatı 60TL Sıfır
    valla bence hiç gerek yok sizin motorlar zaten bizden önde gidiyor istersen UNdocab sorun
    zenon ve tekhancer bunu beğendiler.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    bu gün uzun farı xenon ile değiştirdim arkadaş görüş bu kadar mı artar süper oldu yanlız 8000 kelvin değil de 5000 kelvin olsaymış ampuller çok daha süper olurmuş
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,
    eğer boştayken stop etmiyor, vitesteyken debriyajı sıktığında bunu yapıyorsa debriyaj tam kavramıyor olabilir... daha önceki yorumlarda bir arkadaşımız bahsetmişti böyle bir durumun olabileceğinden... onun haricinde istanbulda bildiğim kayalar motor var gidemesen bile internette numaralarına felan ulaşabilirsin onları bi ara telefonda konuş böyle böyle sorunum var diye yardımcı olabileceklerini sanıyorum... umarım bi an önce sorununu düzeltebilirsin
    ozgur325 bunu beğendi.
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    satıyorumm sattttım

2011 model beyaz-sıyah renk gt250r 5100kmde ve uzerınde 3600kmde taktırdıgım tiger egsoz var.orjinalide duruyor
    2013 temmuza kadar garantılı. sorunsuz.
    ıstenılen fıyat 8500TL dir.
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ikinci motor olarak almayı düşünüyorum elimi biraz topladım bu motorların arka süspansiyonlarına bir parça takıp alçaltmak mümkün müdür birde ikinci elde nelere dikkat etmeliyim enjeksiyonlu istiyorum sanırım 2008 üstü oluyor

Merhaba arkadaşlar.

Hyosung , Kanuni GT250R motorları kışın kullanılır mı.

kullanılırsa nasıl kullanılması gerekir.

Yorumlarınız için teşekkürler...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı berkay.4141 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Hyosung , Kanuni GT250R motorları kışın kullanılır mı.

kullanılırsa nasıl kullanılması gerekir.

Yorumlarınız için teşekkürler...
    kışın kullanılmaz.. balmumuna yatırılıp yazın gelmesi beklenir.. şeker gibi motor olduğundan kışın erir suyu görünce..
    rahmi34 ve tekhancer bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın kullanılmaz.. balmumuna yatırılıp yazın gelmesi beklenir.. şeker gibi motor olduğundan kışın erir suyu görünce..
    Kocaelide oturuyorum izmitte batı bölgesi olduğu için pek yağmur yada kar yağmuyor karı senede 1 defa görebilirsek görüyoruz yağmur haftada bazen ayda bir.
    bunlar olduğu zaman kullanılmaz tabi ama. bunlar olmadığında da hava soğuk buzlanmalar falan korkutuyor beni.

ama galiba kimse kışın kullanmayı tavsiye etmiyor.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Kocaelide oturuyorum izmitte batı bölgesi olduğu için pek yağmur yada kar yağmuyor karı senede 1 defa görebilirsek görüyoruz yağmur haftada bazen ayda bir.
    bunlar olduğu zaman kullanılmaz tabi ama. bunlar olmadığında da hava soğuk buzlanmalar falan korkutuyor beni.

ama galiba kimse kışın kullanmayı tavsiye etmiyor.
    ben her zaman kullanıyorum... fark etmez..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben her zaman kullanıyorum... fark etmez..
    eyw. bakalım ben kullanabilecem mi :D

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eyw. bakalım ben kullanabilecem mi :D
    kullanırsın merak etme ben -5 te bindim motorumu yeni alıncaarkadaşlar sorumun cevabını bilen yok mu

can33545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r (2007)
    herkese hayırlı geceler arkadaslar bir marızatım var yardım edebilirmisiniz 2007 model karbratörlü gt250r'm var 2.el aldım ve 1. sahibi konjektörü dandik bir konjekör ile deyiştirmis ve soketi çıkarmıs ben orjinalini buldum ve sipariş verdim elime geldi ilan ise burada http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0313556/detay/ benim ögrenmem gereken ise suan motorumun üstünde orjinal soketi olmadıgı için hangi kabloyu konjektörün hangi bacaklarına takacagımı bilemiyorum (3 sarı giris 2 çıkıs kablolarını) bana bu konuda yardımcı olursanız çok mmutlu olurum motorculara güvenmiyorum teşekkür ederim tekrardan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler