Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Polisaor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a Arkadaşlar şu sıralar motoro çok merak saldım ve bir tane almaya karar verdim hem görüntüsü hem yeni başlayanlar için en çok ideal görünen gt 250 r almayı düşünüyorum. Alacağım model 2008 olacak. Fiyat olarak sice ne kadar eder ve nerden temizini bulurum.

Teşekkürler.
    Temizliği ve km durumuna göre değişir
    5.500tl ile 6300tl makasında olması normal değeridir.
    Fiyat Altında ise kesin bi haltı vardır. Üstünde ise satıcı çok para istiyor demektir.
    2008ler 2 seridir Hyosung diye gelip karbüratörlü olanlar(devir kesiciyok)
    St Kanuni olarak gelip enjeksiyonlu olanlar(devir kesici var)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temizliği ve km durumuna göre değişir
    5.500tl ile 6300tl makasında olması normal değeridir.
    Fiyat Altında ise kesin bi haltı vardır. Üstünde ise satıcı çok para istiyor demektir.
    2008ler 2 seridir Hyosung diye gelip karbüratörlü olanlar(devir kesiciyok)
    St Kanuni olarak gelip enjeksiyonlu olanlar(devir kesici var)
    şunu şu forumda anlatamadım hyosung die gelenler 2008 değil 2007 model 2008 trafiğe çıkışlıdır global motor artık motor getiremiyince böle bi hileye başvurup bu şekilde satmıştır yoksa hyosung 2008de enjeksiyonlu motor üretmiştir okadar :D yani aslında 2008 die satılan karbüratörlüler 2007 üretimler
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunu şu forumda anlatamadım hyosung die gelenler 2008 değil 2007 model 2008 trafiğe çıkışlıdır global motor artık motor getiremiyince böle bi hileye başvurup bu şekilde satmıştır yoksa hyosung 2008de enjeksiyonlu motor üretmiştir okadar :D yani aslında 2008 die satılan karbüratörlüler 2007 üretimler
    amaann aynı kapıya çıkıyor işte:D 2008 alırken bakacaksın enjeksiyon var mı diye:D
    UNdocab bunu beğendi.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amaann aynı kapıya çıkıyor işte:D 2008 alırken bakacaksın enjeksiyon var mı diye:D
    :D:D:D haklısın ben kendi doğrularımı paylaşmak istedim :D
    Pain ve UNdocab bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Selam beyler,zincir dişli değiştirecekler için elimde hiç kullanılmamış Arka GT250-GT250R 46T dişli var.Motomaster,Gv için aldındı ancak Gt ye uyumlu olduğundan sıfır duruyor.60tl,ilgilenen arkadaşlar ö.m atabilirler,İstanbul elden teslim yapılabilir.

warlike41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam beyler,suan istanbl yolndaym motr almaya gidyrm 8.5 a anlastk bana cok uygn gldi sizce nasil

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9180751/detay/

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı warlike41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler,suan istanbl yolndaym motr almaya gidyrm 8.5 a anlastk bana cok uygn gldi sizce nasil

hiç kaçırma
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı warlike41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

biraz daha pazarlık yap dostum eğer nakit alıyorsan.
    Karadeniz - Giresun.

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Yeni kasa (2013) icin internete farklı konsept yada fake resimler düşmüştü ama, beyaz motordan anlaşılan oki, gerçek yeni kasa gene tek far olucak, eskisinden daha kötü olmuş, kafa bi garip duruyo, sanki turing motor gibi.Hiç sportif gelmedi gözüme, keşke cift kafa olsaydı siyah motor gibi, yada daha modern daha keskin bişeyler yapılsaydı...

Yada hala Allah'tan umut kesilmez deyip, siyah resimdekinin cıkma ihtimali ulduğunu düşünebiliriz, ne olacak zaman gösterir artık...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    kafa tasarımı bana ktm yi anımsattı.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Önden bakınca gözüken otobüs gibi kafa görüntüsü ortadan kalkacak ama gözüm mü alışmadı ne sevemedim yeni görüntüyü.
    Canlı bi görmek lazm karar vermek için

brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    merhabalar. Bu ara gt250r inceliyorum çok hoşuma gidiyor görünüşü. Birkaç birşey soracağım bu motor 100km de kaç lt yakar. konuda illaki vardır ama 1200 sayfa içerisinden bakmayı göze alamadım açıkçası ayrıca honda cbr250r ile yakışı arasında çok fark varmı. ikisinden birini alacak olsanız hangisini tercih ederdiniz ? teşekkürler

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önden bakınca gözüken otobüs gibi kafa görüntüsü ortadan kalkacak ama gözüm mü alışmadı ne sevemedim yeni görüntüyü.
    Canlı bi görmek lazm karar vermek için
    Bu yenisi daha beter ya, böyle cıplak naked motormuşta, kenar mahalle motorcusunda grenaj yapılmış gibi duruyo...

Alıntı brtvrdrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar. Bu ara gt250r inceliyorum çok hoşuma gidiyor görünüşü. Birkaç birşey soracağım bu motor 100km de kaç lt yakar. konuda illaki vardır ama 1200 sayfa içerisinden bakmayı göze alamadım açıkçası ayrıca honda cbr250r ile yakışı arasında çok fark varmı. ikisinden birini alacak olsanız hangisini tercih ederdiniz ? teşekkürler
    100 km de 3 litre yakanda var, 5,5 yakanda var. Bu motorun modeline yani karburatörlümü yoksa enjeksyonlumu olduğuna, beynine (farklı yıllarda farklı beyinler kullanıldı), bakımına, sürüş tarzına ve yola göre değişir.Ben iki kere 2008 enjeksyonlu model kullandım, toplamda 8 bin km yaptım, ben hep 3,7 - 4,2 litre arası yaktım...

Cbr biraz daha az yakar ama, olsa olsa arada ne kadar fark olabilirki... Hem 2 gram benzin icin görüntüden, racing türünden ve performanstan vazgecmeye değmez.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Bu motosiklete 3lt yaktırmayı başardım hem de 105km hızla giderken uzun yolda. Fakat istanbul içi 1dk- 45sn süren ışıklarda motoru stop ettim. e-5'in izmit mevkilerinde ana yoldaki ışıklara 300m varken debriyajı sıkıp gaz vermeden gittim vs ile . (aslında bunlar olması gereken şeyler de biz yapmıyoruz)

Hiç kasmadan normal kullanımda sabit 105km hız ile 3,3lt/100km yakar. Şehir içinde 3,5- 4lt arasında.
    Bir kerede denemek için tam 100km boyunca 150- 165km hızla geldim. 4.9 yaktı.
    Eğer alacağın motosiklet karbüratörlü ise bu değerlere %8 daha koy. Çok ciddi yakıt farkı yok.

Cbr ile arasında 0,3lt /100km fark var. Ama performans olarak cbr'ı yer bitirir.

---------- Post added at 13:34 ---------- Previous post was at 13:31 ----------

Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yenisi daha beter ya, böyle cıplak naked motormuşta, kenar mahalle motorcusunda grenaj yapılmış gibi duruyo...
    Değil mi ?
    Depo büyük arka büyük sanki kafa kuş gibi ufak kaldı. Ama canlı görmeden de emin olamıyorum. Galiba sadece üst kafa grenajı değişik. Far aynı farın camı mı değiştirilmiş yoksa far kutusu da mı değişmiş anlayamadım

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    tekrardan s.a herkese geçenlerde 3300de bi motor ilanı koymuştum ona yetişemedim satıldı 0 km siparişini verdim şimdi bu gelecek olan bu alt resimdeki mi olacak kafam karıştı şimdi bir başka deyişle bana normal alıştığımız st gelirse de son seriyi alamadım anlamına mı geliyor? sipariş verdiğim kırmızı gri olanlardan
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrardan s.a herkese geçenlerde 3300de bi motor ilanı koymuştum ona yetişemedim satıldı 0 km siparişini verdim şimdi bu gelecek olan bu alt resimdeki mi olacak kafam karıştı şimdi bir başka deyişle bana normal alıştığımız st gelirse de son seriyi alamadım anlamına mı geliyor? sipariş verdiğim kırmızı gri olanlardan
    Sıfır werdıysen sıparısı sana buyuk olasılıkla 2012 son seri kırmızı gri olan gelecektir.

ya bısey sorcam yurt dısından hıc parca getırtmedım kargo ucretı fln nekdr oluyo bı bılgınız warmı? mesela http://www.hyosungsource.com sitesinden 30-35 liraya gidon pad fln getırtmeyı dusunuom ama kargo ucretı ne kadar tutAr neye gore ucret alıyolar bılen warmı?

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı orhan899 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır werdıysen sıparısı sana buyuk olasılıkla 2012 son seri kırmızı gri olan gelecektir.

ya bısey sorcam yurt dısından hıc parca getırtmedım kargo ucretı fln nekdr oluyo bı bılgınız warmı? mesela http://www.hyosungsource.com sitesinden 30-35 liraya gidon pad fln getırtmeyı dusunuom ama kargo ucretı ne kadar tutAr neye gore ucret alıyolar bılen warmı?
    ben 2007 hyosungum için bir çift karbüratör manifoltu getirtmiştim türkiyede yoktu ama bir firma 125 tl tanesi demişti ben çiftini kargo aracı şirket komisyonu dahil 135 liraya getirdim 10 gün sürdü korkulan kadar pahalı değil anlayacağın

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:13 ----------

geçen memlekete gittiğimde arkadaşım cbr 250 almıştı dediğine göre motor seri ve hızlıymış 165 gördüm filan diyor yalnız motora yakından bakınca küçücük çocuk motoru gibi bişey gördüm depo balon gibi duruyodu gt 250r alman o ikisi arasında mantıklı olan olur aralarında fazla yakıt farkı yok buarada bir de bugün inceledim 2013 ninjayı da bekleyebilirsin fiyat biraz tuzlu olur ama görüntü ve kıyaslamalarda önde görünüyor
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    peki kac yilindan itibaren motorlar enjeksiyonlu ? motor arastirirken ona gore bakarim

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    peki kac yilindan itibaren motorlar enjeksiyonlu ? motor arastirirken ona gore bakarim
    St olanlar enjeksiyonlu.
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

mst250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar ben de kendime sıfır bir hyo alıcam. mayıs 2013 de almayı planlıyorum. nelere dikkat etmem gerektiği konusunda yardımlarınızı bekliyorum. motorsikleti mayısta alıp kullanmak istiyorum ama gitceğim yer "stoklarımızda yok 1 kaç aya getirtebiliriz" gibisinden birşeyler der mi acaba ?
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler