Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Repartitor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sigorta yaptırmam lazım .
    fiyat konusunda bilgisi olan varmı.
    Salatalıkçı köprüsü arkası, Bostancı oto sanayi içi, caddeden aşağıya inerken 50metre ileride sağda. Koç Alyanz acentesi Gokce sigorta. Tahmini 80tl den yaptırırsınız. Geçen mayısta 60 küsüre sigortalamıştım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:27 ----------

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanlara bakıyorumda birşey dikkatimi çekti. Bu motorla hiç 30bin üzerine çıkan yokmu. Bu ne arkadaş bütün ilanlarda motorlar max 20-25bin km de. Bu işte bir it eniği var gibi.
    Birde 5000-10000 km motorlara bakıyorum hoşafı çıkmış resmen. Bu km sahtekarlığıda iyice ayyuka çıktı son zamanlar ..
    Gerçi birazda sadece km ye bakarak motor almaya çıkan alıcılarında katkısı var sanki bunda. Fakat yinede sahtekarlığı haklı çıkarmaz.
    Ne düşünüyorsunuz bu konuda banamı öyle geliyor yoksa başka buna dikkat eden de varmı.
    Benim motor 30bin olucak ama ne 5 bin 20 bin arası motorların yanına koydum. İnanın sanki benimki 5 bin diğeri 50 bin gibi kaldı.
    Üzgünüm lakin ben bu yazdıklarınızın hiçbirine katıldığımı söyleyemem. Mantıklı bulunur veya bulunmaz ama istenise sebeplerini açıklayabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanlara bakıyorumda birşey dikkatimi çekti. Bu motorla hiç 30bin üzerine çıkan yokmu. Bu ne arkadaş bütün ilanlarda motorlar max 20-25bin km de. Bu işte bir it eniği var gibi.
    Birde 5000-10000 km motorlara bakıyorum hoşafı çıkmış resmen. Bu km sahtekarlığıda iyice ayyuka çıktı son zamanlar ..
    Gerçi birazda sadece km ye bakarak motor almaya çıkan alıcılarında katkısı var sanki bunda. Fakat yinede sahtekarlığı haklı çıkarmaz.
    Ne düşünüyorsunuz bu konuda banamı öyle geliyor yoksa başka buna dikkat eden de varmı.
    Benim motor 30bin olucak ama ne 5 bin 20 bin arası motorların yanına koydum. İnanın sanki benimki 5 bin diğeri 50 bin gibi kaldı.

benimde o dikkatimi çekti motor bakarken =) 2006 lar vardı hep 5 bin km de =) adamlar geri geri gezmişler =) bütün motorların km leri hep düşük 10 bin 15 bin 20 bin sanki 299km de kitlenen hız göstergesi gibi belli bi km de kitleniyor bu hoysunglar. e tabi araba km sini bile 50 tl ye düşürüyorlarmış. ben bakmaya gittiğim motorlardan sonra ikinci el birdaha motosiklet almaktan vazgeçtim. inşallah Allah nasip ederde birdaha motor alacak olursam sıfır km alırım. en büyük nedeni ise telefon trafiği ve motora bakmak için işten izin alıp uzun uzun yollar gittikten sonra hurda motorlarla karşılaşmak.

Motosikleti
    önce sl150 şimdi S&T gt250r
    selamlar...yaklaşık 1 yıldır 2010 S&T kullanıcısıyım.... motorun boş vitese geçmemesi problemini bir arkadaşım İzmir'de bir ustaya göstermiş..usta bakmış sonra uzun bir şırınga ile vites telinin koruma kablosunun içine özel bir yağ sıkmış.. gres tarzı birşey... arkadaşım şu anda çok memnun...hiç bir problem kalmadı diyor... bunu yaptıran var mı aranızda ?

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Yav arkadaşlar onu bunu bırakında benim şu depo içi pas sorununu çözelim yaMotorda hiç bir sıkıntı yok herşey cillop ama bu paslanma benim canımı çok sıkıyor.Kanser gibi yayılıyor gibime geliyor.Biraz araştırdım biri tuzruhuyla temizledim diyor,biri içine kum doldurup çalkaladım zımpara görevi gördü temizledi diyor,biri deponun altını keselim içini temizleyip astar atalım sonra kaynak yapalım diyor.Daha parlak bir fikiri olan var mı???Ya da ne yaparsak kesin sonuca ulaşırız?Yardım lütfen...

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Kendimi senin yerine koydum depom paslansa ne yapardım dedim ve en mantıklı ve sonuca ulaştıracak çözüm deponun altını ince bi işçilikle zarar vermeden kesip komple alıp kenara koıyarak paslı bölgelere işlem uygulamak daha sonra argon kaynağı ile güzelce kapatmak en mantıklı işlem gibi geldi bence pas sorunun iyice ilerlemeden bu fikri uygulamaya geçmen mantıklı olur

Farklı fikirleri olan arkadaşlar varsa mesaj yazmaktan çekinmesin çünki basit bişeymiş gibi görünsede depo paslanması bence önemli bir mevzudur, inş sıkıntınıza kısa sürede çözüm getirirsiniz bu konunun takibinde olacağım
    GT! ...

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendimi senin yerine koydum depom paslansa ne yapardım dedim ve en mantıklı ve sonuca ulaştıracak çözüm deponun altını ince bi işçilikle zarar vermeden kesip komple alıp kenara koıyarak paslı bölgelere işlem uygulamak daha sonra argon kaynağı ile güzelce kapatmak en mantıklı işlem gibi geldi bence pas sorunun iyice ilerlemeden bu fikri uygulamaya geçmen mantıklı olur

Farklı fikirleri olan arkadaşlar varsa mesaj yazmaktan çekinmesin çünki basit bişeymiş gibi görünsede depo paslanması bence önemli bir mevzudur, inş sıkıntınıza kısa sürede çözüm getirirsiniz bu konunun takibinde olacağım
    Argon kaynağı nasıl birşey?Kaynakta benim kafama yatmadı çünki depoyu temizledik diyelim en son kaynak yapılacak alt kısımdan ve bu kaynak yapılan kenarlar gene paslanmaz mı ?

Motosikleti
    Yamaha R1
    deponun içi mi paslı yoksa üstü mü ben tam anlayamadım. depoyu kestirmene gerek yok içi paslıysa. pas sökme işi yapanlar var. ayrıca içinde benzin duran bir depo paslanmaz ki? ancak yatınca olur. motor yattı mı?

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37210493/detay

selam arkadaşlar acaba bu motoru bilen, tanıyan yada yorum yapacak olan varsa, yazacaklarınızı bekliyorum
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Depoda daha önce kaynak yada puntalı çektirme gibi bir işlem yapıldıysa iç yüzeydeki galvaniz kaplama yanmış ve paslanmazlık özelliğini kaybetmiş olabilir. Bu da demek oluyorki ne kadar kaynak okadar sorun.
    Parik çözüm istiyorsan en kolayı sıfır yada temiz çıkma bir depo alıp takmandır. (gerçekten vahim ve ciddi bir durum varsa ortada)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:21 ----------

Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37210493/detay

selam arkadaşlar acaba bu motoru bilen, tanıyan yada yorum yapacak olan varsa, yazacaklarınızı bekliyorum
    Ben bu ss modellere beyaz rengi hiç yakıştıramadım nedense.
    Bu motoru hatis nikli arkadaş bakmaya gitmişti. Sonuç ne oldu bilmiyorum. Sanırım almamışki hala ilan aktif. Kendisine ulaşabilirseniz yardımcı olur belki.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    gt 250 r
    eyvallah

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah
    selam. sende daha önce gri vardı diye hatırlıyorum. ST miydi veya Hyosungmuydu. sen istanbul üniv. avcılardaydın öyle değilmi? bende beyazıt yabancı dillerdeyim. tanışmak nasip olmadı. tekrardan makinamı arıyorsun. selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaşlar onu bunu bırakında benim şu depo içi pas sorununu çözelim yaMotorda hiç bir sıkıntı yok herşey cillop ama bu paslanma benim canımı çok sıkıyor.Kanser gibi yayılıyor gibime geliyor.Biraz araştırdım biri tuzruhuyla temizledim diyor,biri içine kum doldurup çalkaladım zımpara görevi gördü temizledi diyor,biri deponun altını keselim içini temizleyip astar atalım sonra kaynak yapalım diyor.Daha parlak bir fikiri olan var mı???Ya da ne yaparsak kesin sonuca ulaşırız?Yardım lütfen...
    Kardeş, depo içinde bir pas oluşmaya başlamış diyorsun bayadır. Lakin sen bunu görüyorsun, bizse sadece hayal ediyoruz Bizi bu eziyetten kurtar lütfen

Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam. sende daha önce gri vardı diye hatırlıyorum. ST miydi veya Hyosungmuydu. sen istanbul üniv. avcılardaydın öyle değilmi? bende beyazıt yabancı dillerdeyim. tanışmak nasip olmadı. tekrardan makinamı arıyorsun. selamlar
    o ben değilim senin dediğin görkem ( bygrm ), ben avcılar devlet hastanesinde çalışıyorum yani görkemle yan yanayız, bende siyah vardı ikimizinkide hyo, bu arada gelirsen bir çay ısmarlarım

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Arkadaşlar her ne kadar bu motoru çok sevsem de almama kısa bir süre kala vazgeçmek zorunda kaldım.Birkaç görüş danışdığımız insanın bu motor hakkında negatif konuşması sayesinde bana parasal destek sağlayacak ailemin değişen görüşleri mecburen önemli bende
    BMW F650 SUZUKİ GS 500 KAWASAKİ KLR650 VE KAWASAKİ KLE 500 den birini almaya karar verdim.İkince elleri GT250R ile neredeyse aynı.

Qner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio x9 500
    hocam
    yazdıgın modeller pek aynı sınıf deıl gıbı? hatta 250 r ile hıc alakalı deıl gıbı. temız bulabılırsen ne ala ama 50 bının uzerınde cogu. kolay gelsın

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar her ne kadar bu motoru çok sevsem de almama kısa bir süre kala vazgeçmek zorunda kaldım.Birkaç görüş danışdığımız insanın bu motor hakkında negatif konuşması sayesinde bana parasal destek sağlayacak ailemin değişen görüşleri mecburen önemli bende
    BMW F650 SUZUKİ GS 500 KAWASAKİ KLR650 VE KAWASAKİ KLE 500 den birini almaya karar verdim.İkince elleri GT250R ile neredeyse aynı.
    Toprağam, ben bir Zonguldak'lı olarak ve GT250R motorum ile oralara gelip geri dönmüş biri olarak kararının sonuna kadar arkasındayım, iyi yapmışsın almamakla boşver. Sen alma biz binmeye devam ediyoruz

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani desen ki bundan vazgeçtim zxr250 alıcam eyvallah derimde. Şimdi saydıklarınla gt250r arasında hiçbir alaka yok. Hayırlısı olsun ne diyelim.
    Ayrıca bineceğim modeli ailen değil de sen belirlesen daha mantıklı olmaz mı
    f650 gs le dolaşırken etrafından geçen gt250 lerin dikkatini dağıtmasına müsade etme
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok

Uploaded with ImageShack.us

Selam gençler elimde 8 adet bu depo pad den var.10 tl den satıyorum fiyat uygun, değilse söyleyin lütfen.Almak isteyenler ulaşsın bana.Forumdakilere kargo benden.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42348526/detay
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    Yamaha R1
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Selam gençler elimde 8 adet bu depo pad den var.10 tl den satıyorum fiyat uygun, değilse söyleyin lütfen.Almak isteyenler ulaşsın bana.Forumdakilere kargo benden.

ben hemen alayım bir tane

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben de 1 adet alabilirim
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler