Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsini boşverde kimsenin beğenmeyip delip deştiği yerine başkasını taktığı b..ktanmı b..ktan ekzoz fiyatına bakında imana gelin ...

Dahada bişey demiyorum bunun üstüne savunan savunsun kanuniyi

Bu arada Fatmagülün Suçu Ne?
    dostum galiba bu fiyat listesi biraz yanıltıcı.zaten herkes oraya takıldı kaldı.ya sevgili kardeşlerim bu kanuni yi yönetenler uzayda yaşamıyorlarki.onlarda senin benim gibi insan.heralde bu fiyata bunu kimsenin almıyacagını biliyorlar.zaten o sadece egsoz fiyatı degildir ,büyük ihtimal komple egsoz olmalı.borusu manifoltu katalizörü şu su busu .ben tam 2 kere katalizöründe baglı oldugu ön egsoz borusunu garantiden degiştirdim. listede fiyatı 300 tl gibiydi.kanuni hiç birşey sormadan 5 gün içinde servisime yolladı.28.000km civarı kontak anahtar setim biraz takılmaya başladı .servisdeki usta bu gidici degiştirelim dedi.herkes kanuni hayatta onu garantiye sokmaz dedi.kaç paradırki bende kendim alırım dedim.kanunideki fyatı görünce bende oha çokmuş yav dedim.ebaydan falan baktık.kontagı kanunin 3/1 fiyatına buldum bir yerde.adamda tutturdu TÜRKİYE' satış yapmıyorum diye.neyse usta bir şansımız deneyelim dedi garantiden.bir hafta sonra kargo geldi garantiye sokmuştu kanuni.birde baktık ki kontak ,depo kapagıve bagaj kilidi hepsi set halinde 2 de anahtar.yani diyecegim o ki ordaki fiyatların bazıları takım halinde ama belirtilmemiş.şimdi ben ebay dan sadece kontagı almış olsaydım,yanımda 2 tane anahtar taşımam gerekecekti depo ve bagajı açmam için.belirteyim kanunin avukatı degilim ne demişler yigidi öldür ama hakkını yeme.valla utandım bak şimdi motordan kanuni yazısını sildigime.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [...]yani diyecegim o ki ordaki fiyatların bazıları takım halinde ama belirtilmemiş.[...]
    Egsozun set hali ne yazık ki 1880TL
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egsozun set hali ne yazık ki 1880TL
    sence burada bir çarpıklık yokmu?egsozun seti 1880 tl
    tamam.benim bildigim bu listenin tamamı egsoz setini oluşturuyor.o listeyi toplarsan 2130 tl gib bişey çıkıyor.ne bu şimdi gurup indirimi falanmı.?
    zaten beni güldüren şeyde bu yav adamlar dese gel vatandaş egsozu 200 tl ye verecem, herkes sıraya girecek sanki.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu paraya full headers+tüp ne egzozlar alınır bea

yoshimura RS5 takarsın
    En azından kuru gurultu olmaz performans verir

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    şu anki konudan farklı ama aklıma takıldı sizce karbüratörlümü yoksa enjeksiyonlumu iyi artıları eksileri neler?

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anki konudan farklı ama aklıma takıldı sizce karbüratörlümü yoksa enjeksiyonlumu iyi artıları eksileri neler?
    Paran hangisine yeterse o iyi toprağım

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S&T ler de eğer akü biter yada zayıflarsa rolantiyi ayarlayan parçayı ardındanda beyini bozuyor bu konuyuda bir araştır derim
    karburatör olunca bir sorun yaşamıyorsun

benim motorum karburatörlü ve karburatöru japon dur..!
    Üzerinde koskocaman Made in japan yazmaktadır...

Enjeksiyonlu ile nerdeyse eşit yakmakta olup dezavntajı sadece karburatörun eski sistemde kalmış olmasıdır...

Avantajı ise nerdeyse her usta karburatörden anlamaktadır fakat çoğu usta ise S&T lerin yeni enjeksiyon sisteminden hatta FI ışığının neden yandığını bile anlamamaktadır..!

Karburatörde yaşayıcağın tek sorun; benzinden gelen pislik ile benzin hortumuna bağlı olan benzin filtresinin zamanla pisliği toplayıp(görevini yapıp) tıkanması ve motorun sanki gaz kesiyormuş gibi bir hal almasıdır fakat çok basit olarak çıkartılıp uflenerek temizlendiğinde bu sorun ortadan kalkmaktadır...

bunun haricinde yaşayabiliceğin herhangi bir karburatör problemi yada deponun altındaki malzemede olan bozulmada bir sıkıntı yaşayabilirsin...

Servislerde hyolara göre depo altı benzin check valf i ,Benzin şamandırası,benzin otomatiği,Karburatör bulunmamaktadır...

Fakat piyasada kolayca ulaşılabilinerek tedarik edilebilir...

Bulunmama sebebine gelince :sebebi parçaların farklı oluşu ,örneğin S&T lerde benzin otomatiği yada check valf i yoktur .enjeksiyonlu olduğundan dolayı depoda bulunun pompa sistemi ile yakıtı enjektörlere çekmektedir(kontağı açınca zıııııızzzzttt diye duyulan ses bu pompadan gelir),diğer bir parça şamandır ise hyosunglarda analogtur..ama S&T lerde dijital çubuk şeklindedir...Karburatör ise bulunması gerekirken malesef hazırda yoktur.. istenildiği takdirde servisler bu parçayıda bulabilir ve ayağınıza getirebilir yeterki paradan haber verin...

Karburatör hakkında bir sorunuz yada merak ettiğiniz varsa sorabilirsiniz...

NOT:Görkem'in paylaşımıdır.Çok güzel açıklamış bence.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    tulgacan param sanırsam karburatöre yetiyor
    casillas00 verdiğin cevap için çok teşekkürler.Bu şartlara bakıldığında karburatör gayet cazip duruyor.Ben acemi olacağım için sanırsam karburatör iyi tercih.basitlik bazen en iyisidir.görkem arkadaşımız gerçekten çok güzel bir paylaşım yapmış.Son olarak motorsiklet eğitmenim bana karburatörlü motorlarda çalıştırırken biraz gaz vermelisin demişti.bu durum gt250r de de geçerlimi?

hyosung2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bıtanede bana depo gırıs etıketı alırmısın kardesım neyse verırım tesekkur ederım

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    GT! ...

OZGUR SASMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW 600CC CHOPPER
    muhakkak resım beklıyoruz o zaman..

Motosikleti
    hyosung gt250r.renk turuncu.
    resimdeki gerçek hayabusamı yoksa modifiye hyo'mu

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı murat_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimdeki gerçek hayabusamı yoksa modifiye hyo'mu
    hayabusa tabiki
    bence yakışmamış hiç maymun etmişler güzelim motoru
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    hyosung gt250r

NOT:Görkem'in paylaşımıdır.Çok güzel açıklamış bence.[/QUOTE]

kardeş karbüratörü nasıl söküp temizleye biliriz.tarif etmen mümkün mü ?birde karbüratörü açınca benzin falan akma durumu var mı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:54 ----------

ya da motorun karbüratörü,bujilerini falan temizletebileceğim sağlam güvenilir bir servis var mı?kadıköy civarı?

Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster

NOT:Görkem'in paylaşımıdır.Çok güzel açıklamış bence.
    kardeş karbüratörü nasıl söküp temizleye biliriz.tarif etmen mümkün mü ?birde karbüratörü açınca benzin falan akma durumu var mı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:54 ----------

ya da motorun karbüratörü,bujilerini falan temizletebileceğim sağlam güvenilir bir servis var mı?kadıköy civarı?[/QUOTE]
    Anlatmayla yapılcak bişey değil aslında ama cbrınkine göre anlatıyım sana.
    Benzin akmaz zaten once depoyu sokuyon.
    Altdaki borularını sokuyon.depoyu koy kenara sonra lazım olur
    Sonra karburatore giden benzin boruları ve tahliye borusu vardır.
    Onuda sokuyorsun ben sokerken sadece sogutma suyunun borusunu sokmuştum suratıma antirifizli suyu yemiştim 
    Gtde o sorun yok ama yağ olabilir mi bilmiyorum.

Karburatorun memelerini sokmen için böyle acayıp bi vida var onla acıyorsun adını bilmiyorum yada karga burnuyla ufak ufak acabilirsin.

2tane meme vardır biri rolentı için biride nrmal gaz ikisinide sok hava tut.

Karburatorun içini acabilirsen litresi 4 Tl olan benzinle yıkarsın geri toplar aynı şekilde takarsın.

Ama hiç sokmediysen daha once bilen biri olmadan sökme derim.

Bide o dedigim karburator temizleyiciye bak benzinlıklerde fln.

Motosikleti
    ST GT250R
    slm arkadaslar ilk defa baslıycam motora ve cok arastırdım kessinlikle hyosung 250gt r alıcam.simdi 2.el almayı dusunuyorum simdi enjeksyon krank mili kırma falan olayları var bunları cok arastırdım sizden istediğim 2008 2009 ve 2010 model hyosungların arasındakı fark nedir...ben bitane 2008 bulmusum bunun 2009 dan farkı nedır enjeksyon olayı kaç modelden itibaren vardır...

o kadar araştırdım diyonda son 2 sayfada var farkları zartları zurtları.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

Uploaded with ImageShack.us

hayırlı olsun kaan... çirkin yeni sahibiyle sahnede....

Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun kaan... çirkin yeni sahibiyle sahnede....

Alıcıyada satanada cümleten hayırlı olsun
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tizyano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar ilk defa baslıycam motora ve cok arastırdım kessinlikle hyosung 250gt r alıcam.simdi 2.el almayı dusunuyorum simdi enjeksyon krank mili kırma falan olayları var bunları cok arastırdım sizden istediğim 2008 2009 ve 2010 model hyosungların arasındakı fark nedir...ben bitane 2008 bulmusum bunun 2009 dan farkı nedır enjeksyon olayı kaç modelden itibaren vardır...
    Peki neden kesinlikle GT250R? Paranmı az acaba, yoksa?

Ekleme : Pardon biz sanki hepimiz çok zenginiz gibi oldu ama 600 lük hondalar varken neden gt250r paranmı az dememin sebebi o idi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler