Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı uğuR1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be kardeşim ne sabahı 21:30 --22:00 demek istedim gündüz iş var iş yoksa uyku var
    ben maksimum 7-8 e kadar durabilirim sanırım yarın. gelmek isteyen varsa msn adresimi eklerse sevinirim. bende ona göre gelirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    Alıntı Umut7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben maksimum 7-8 e kadar durabilirim sanırım yarın. gelmek isteyen varsa msn adresimi eklerse sevinirim. bende ona göre gelirim.
    akşam en erken 19:00 a evde oluyorum yemek falan ancak 21:30 bana uyar.
    msn diver216@hotmail.com
    eklemek isteyen ekleyebilir.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    yav arkadaşlar moralim çOok bozuk, motorumu sattım elimde bi 1500-2000TL. birikmişim var, kredi çekecektik üstünü olmadı. Çalışıyorum ama sigortasız çalışanım, motoruda alamadım, moraller sıfır, üstüne üstlük bide motorsuz kaldık..

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav arkadaşlar moralim çOok bozuk, motorumu sattım elimde bi 1500-2000TL. birikmişim var, kredi çekecektik üstünü olmadı. Çalışıyorum ama sigortasız çalışanım, motoruda alamadım, moraller sıfır, üstüne üstlük bide motorsuz kaldık..
    şu dünyada canını sıkmayacaksın hocam yawaş ywaş biriktirirsin
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Motosikleti
    sıkma canını olur yavaş yavaş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:48 ----------

ben kaçar iyi geceler ayaktakilere,ihtiyar olunca sizde erken yatacaksınız

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ankara'da 2. el motorsiklet pazarı biliyormusunuz yada bu tarz yerler.Bende gt250r alacağım ama sahibinden.com daki insanlar altındakileri hayabusa felan sanıyorlar galiba fiyatlar gereksiz uçuk.

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da 2. el motorsiklet pazarı biliyormusunuz yada bu tarz yerler.Bende gt250r alacağım ama sahibinden.com daki insanlar altındakileri hayabusa felan sanıyorlar galiba fiyatlar gereksiz uçuk.
    Gereksiz uçuk olanlar olduğu gibi normal fiyata satanlarda var. Ama sen 3000-3500tl ye motor arıyorsan kusura bakma o fiyatlara düşürmeyiz piyasasını. GT ler 4000tl den başlayan fiyatlarla, hepsi ankarada olmasada satılıyor. 4000tl de bu motor için çok güzel fiyat. Sataşmak içinde yazmıyorum kardeş yanlışta anlamayasın. Ama 6500-7000tl yazanlar zaten satmak istemeyenlerdir. Sen gerekirse il dışında da olsa yakın illeri tercih ederek 5000tl civarında olan bir motoru al derim. 4000 iyi fiyattır bu motorun modeline göre ortalaması 5000tl dir.. 4000tl ye 2006 alınabileceği gibi 6000tl ye 2009 da alınabilir..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:48 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35478910/detay

Buyur 5000tl hemde ankara,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...gt-250-r/detay

Buyur buda 4800tl buda ankara

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37067448/detay

Al buda 5400tl enjeksiyonlu.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    zaten benim bütçem 5000-5500 civarı.5000 tl gibi fiyata 2. el var ama kmsi fazla onların.Ankara'da dememin sebebi motor tecrübem yok özel ders alacağım ardından satın alacağım motoru.il dışından getirmek benim açımdan zor olabilir başlangıç olduğu için.cevabın için teşekkürler.

Alıntı Umut7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeş, ben öğlende olsa gelemem lakin sıcak havada buluşmak daha mantıklı, körün gözü gece gece boşverin derim. Kışın dibinde şimdi en uygunu yarın güneş altında oturup güneşin sıcaklığını hissetmektedir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:55 ----------

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten benim bütçem 5000-5500 civarı.5000 tl gibi fiyata 2. el var ama kmsi fazla onların.Ankara'da dememin sebebi motor tecrübem yok özel ders alacağım ardından satın alacağım motoru.il dışından getirmek benim açımdan zor olabilir başlangıç olduğu için.cevabın için teşekkürler.
    Kardeş onlardan bitanesi henüz 10bin km bile olmamış, yani km fazla demenden kastın nedir? Yani kaç km de olursa km fazla oluyor? Benim bildiğim kadarı ile çin malı dandik scooterlar bile 20-30 binlerde geziyor. Ben 36bin km de parçalamıştım Mondial 150ZAT'ımı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:57 ----------

Arkadaşlar Kadıköy bay motor tam nerede? Motoru bir bakıma bırakacağım, oranın ismini verenler olmuştu bikaçkere, bikerede oraya götürelim diyorum. Tavsiye edermisiniz? Yada Kadıköyde tavsiye edebileceğiniz yetkili servis neresi vardır?

Carrefour arkasında Fatih motoya hiç giden oldumu, giden oldu ise bakım için bıraktınızmı hiç? Bilgisi olanlar bir yarımcı olursa sevirinim...

Motosikleti
    BMW R1100GS
    bulduğun ilanlar gerçekten iyi.birkaçı dışında genelde 20.000 üzerini 5000'e satıyorlar.bulduğunuz ilan gibi tek tük var.bnm aradığım 10.000 aşağısı 2007 model sanırsam bulabilirim Ankara'da baktım olmadı mecburen il dışı.ilgin için sağolasın tulgacan

Rica ederim kardeş, umarım aradığın GT yi bulur ve sende aramıza katılırsın. Bende satıyordum vazgeçtim, 12 ay taksitle kredi çekmiştim, bi ara bayaa bi sıkışmıştım, satışa çıkarmıştım 5500tl ye kadar düştüm ve şuanda 5 taksitim kaldığı ve sıkışıklığı biraz atlattığım için satmaktan vazgeçtim. Satışa çıkardığımda gerçekten başka çarem yoktu lakin, Allah biyerlerden kapı açıyor işte.

Şuanda alacak olan olsa kış sezonu diye 6000tl den aşşağıya vermem oda keyfi satıştan olur. Yazın yine sezona girerken yeni muayene yaptırırsam 6500tl yaparım fiyatı kesin..

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim kardeş, umarım aradığın GT yi bulur ve sende aramıza katılırsın. Bende satıyordum vazgeçtim, 12 ay taksitle kredi çekmiştim, bi ara bayaa bi sıkışmıştım, satışa çıkarmıştım 5500tl ye kadar düştüm ve şuanda 5 taksitim kaldığı ve sıkışıklığı biraz atlattığım için satmaktan vazgeçtim. Satışa çıkardığımda gerçekten başka çarem yoktu lakin, Allah biyerlerden kapı açıyor işte.

Şuanda alacak olan olsa kış sezonu diye 6000tl den aşşağıya vermem oda keyfi satıştan olur. Yazın yine sezona girerken yeni muayene yaptırırsam 6500tl yaparım fiyatı kesin..
    Bende kış sezonu bitmeden almayı planlıyorum.Alacağım motoru Allah nasip ederse 3-4 belkide daha fazla yıl kullanmak niyetinde olduğum için altımdaki motora güven duymak istiyorum.burdaki arkadaşlarda bu duyguyu iyi anlar.Bu yüzden cins cins 2. el alırkenki krıterlerim var

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    [QUOTE=tulgacan;2225449]Valla kardeş, ben öğlende olsa gelemem lakin sıcak havada buluşmak daha mantıklı, körün gözü gece gece boşverin derim. Kışın dibinde şimdi en uygunu yarın güneş altında oturup güneşin sıcaklığını hissetmektedir.[QUOTE]

Zaten benim içinde gündüz daha iyi olur ama akşam olacaksada o saate kadar kalabilirim.

Kardeş fotonda recep ivedik gibi maşallah

Motosikleti
    cumarteside hava bu günkü kadar güzel olursa unkapanı köprüsüne balık tutmaya gidecemm.

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Kardeş fotonda recep ivedik gibi maşallah
    Hiç sevmem recep ivediği Bu yaz bir festivalde iken çekilmişti o fotoğraf. Biraz sakal vardı Ama artık pek yok zaten beni iyice büyük gösteriyor sakal bırakınca sakallar... Hoşuma gitmiyor :D

Eğer yarın suadiye s virajı veya buralara gelip gazlamak isteyen varsa msn adresimi eklesin Yada buraya yazsın... oturur 2 çift laf eder biyerde bişeyler içeriz toplanıp...

Alıntı uğuR1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumarteside hava bu günkü kadar güzel olursa unkapanı köprüsüne balık tutmaya gidecemm.
    http://www.kacsantim.org/

SEN BARİ YAPMA İHTİYAR

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.kacsantim.org/

SEN BARİ YAPMA İHTİYAR
    o nasıl bi site ismi arkadaş ya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    şuanda seçim aşamasında (kararsız)
    sa arkadaslar kafama takılan bi kaç soru varda sizlere danışmak istedim.
    yardımcı olursanız sevinirim

sımdı gt 250r almayı düşünüyorumda çok param yok max 3.500 4 bin e kadar bi hyo almayı planlıyorum yanlız yedek parça sıkıntısı kafamı karıstırıyor .
    hyosung kullanıcıları yedek parça bulmakda zorluk çekıyor mu acaba

ve araştırmalarım sonucu olumlu olumsuz bir çok yorum yapılmış bahsedildigi gibi çok sık sorun çıkartan bı motormudur acaba

bide kanuni gt 250r ın performans egzozla sesi az çıkıyor hyoda ise gayet iyi bunun nedeni enjeksion sisteminden mi kaynaklanıyor yoksa arkadaşımın motorunda mı sorun var acaba

şimdiden herkeze yardımları için teşekkür ederim .

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı Paranoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa arkadaslar kafama takılan bi kaç soru varda sizlere danışmak istedim.
    yardımcı olursanız sevinirim

sımdı gt 250r almayı düşünüyorumda çok param yok max 3.500 4 bin e kadar bi hyo almayı planlıyorum yanlız yedek parça sıkıntısı kafamı karıstırıyor .
    hyosung kullanıcıları yedek parça bulmakda zorluk çekıyor mu acaba

ve araştırmalarım sonucu olumlu olumsuz bir çok yorum yapılmış bahsedildigi gibi çok sık sorun çıkartan bı motormudur acaba

bide kanuni gt 250r ın performans egzozla sesi az çıkıyor hyoda ise gayet iyi bunun nedeni enjeksion sisteminden mi kaynaklanıyor yoksa arkadaşımın motorunda mı sorun var acaba

şimdiden herkeze yardımları için teşekkür ederim .
    öncelikle şunu söylemeliyimki 3500-4000 e hyo bulup aldın diyelm, yedek parçaya sonradan çok ihtiyacın olur. o motor sana ileride toplam 2 bin lira masraf çıkarır. 2. el bi hyosung için en az 5 bin lirayı gözden çıkarman gerek... sen motora iyi davranıp üzmedikçe o da seni üzmez.. Bütün sorunlar kullanıcı hatası genelde.

egzost sesine gelince, bende 2007 hyosung var. üzerinde falcon egzost takılı ama motor tamircisi egzosa venom bu dedi. ikiside kaliteli. bende farketmez demiştim. inan bana 600cc motor sesi çıkıyor. aynı motorlar yanımda durunca şaşırıyor :D benim için pek önemi yok sesin fakat yinede alıcaksan 2007 al derim. s&t kanuni'ye göre daha dayanıklı diye duydum. ama 2008 ve üstü modelleri araştırmadığım için bilemeyeceğim. Egzosttan önce lastikleri daha iyi lastiklerle değiştirmeni öneririm... Orjinal lastikleri pek iyi değil çünkü. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Tekerin düz bassın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler