Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gt250R Siyah
    umut7 senin egzost sesini merak ettim bi gün duyarım inş. kısmetse yılbaşından sonra bakıcam alıcaz bi tane hyo )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OZGUR SASMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SHADOW 600CC CHOPPER
    umut bu sıtede herkes benden ıllalah etmıstır egzost yuzundenbende bı gun motorun sesını duymak ısterımm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:50 ----------

Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarıyerin Karadenize bakan kısmı, bu mekanı burayı bilenler bilir, güzel manzara olan biyerdir, motorun üstüneki yeğenim olur, benden kalıplı maşallah, ben 72kg o 85kg. Rumeli Feneri mahallesinde karadenize yüzmeye gitmiştik. Yaz aylarının hayranıyım yaaa, avustrslyayaımı gitsem nedir?

bızım orası sarıyer den sonra rampa cıkarken denız tarafındakı rest....bıgun senle yanyana gelcez ama dur bakem ne zamannn

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kadınlar plajı degıl mı yaw orası

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    eğer birgün caddebostan- suadiye civarların da bir buluşma olursa gelirim zaten şu güzel havaları değerlendirip bi gün toplansak bir cadde sahil turu atsak ne güzel olacak fakat işte katılım yok...

gt'yi alıyım 2011 yazından çalışmak için bir grubumuz var 3-4 kişiyiz büyütüp her hafta riva,şile ve bilimum virajı bol olan yerlerde çalışcaz.

Lastıkleri ısıtın

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OZGUR SASMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umut bu sıtede herkes benden ıllalah etmıstır egzost yuzundenbende bı gun motorun sesını duymak ısterımm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:50 ----------

bızım orası sarıyer den sonra rampa cıkarken denız tarafındakı rest....bıgun senle yanyana gelcez ama dur bakem ne zamannn
    Evet evet sizin orası, ama kadınlar plajı değil arkadaşlar, o plajlar daha ötede,. Ben buradan rumeli feneri mahallesine yüzmeye giderken burdan geçipte burada mola verip foto çekmeden olmaz. Karadeniz karşı yoros kalesi kadar muazzam bir manzarası var. Sarıyer rumlei feneri gibi birçok yerde bi ton fotom vardır.

He bu arada benim motor DARÜŞŞAFAKA'dan, ordan satın aldım ilk sahibi ordan yani...

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Arkadaşlar bende yeni hyomla aranızdayım artık ;)

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı mancuryalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın 0 mı aldınız yoksa ikinci el mi? fiyat olarak ne kadar aldınız?
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet evet sizin orası, ama kadınlar plajı değil arkadaşlar, o plajlar daha ötede,. Ben buradan rumeli feneri mahallesine yüzmeye giderken burdan geçipte burada mola verip foto çekmeden olmaz. Karadeniz karşı yoros kalesi kadar muazzam bir manzarası var. Sarıyer rumlei feneri gibi birçok yerde bi ton fotom vardır.

He bu arada benim motor DARÜŞŞAFAKA'dan, ordan satın aldım ilk sahibi ordan yani...
    Garipçe yoluda çok güzeldir

Buraya giden yolmu?

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    hayırlı olsun arkadaşım darısı benim başıma kaça aldın kç km anlatırmısın azcık

aaa ayıpsın garipcenin o temiz asfaltı ve virajlarını yanlız bırakır mıyım :D

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Sağolun arkadaşlar.2007 model 4900km'de aldım daha hiç kazası yok sadece hırsızlar kurcalarken devirmişler motoru göze çarpmayan 2 çizik var okadar.5900tl'ye aldım oda temizliği içime sindi.Yoksa çok daha uygun fiyatlara vardı.ilk alındığı gün gibi herşeyi orjinal sadece alarm taktırmış.

Bunu yapmayacaktın kardeş, bunu savaş sebebi sayıyorum Foto savaşı

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Sağolun arkadaşlar.2007 model 4900km'de aldım daha hiç kazası yok sadece hırsızlar kurcalarken devirmişler motoru göze çarpmayan 2 çizik var okadar.5900tl'ye aldım oda temizliği içime sindi.Yoksa çok daha uygun fiyatlara vardı.ilk alındığı gün gibi herşeyi orjinal sadece alarm taktırmış.
    Tekrar hayırlı olsun. İçinize sinen bir motor olması sevindirici. Fotoğraflarınızı bekliyoruz.
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok

Selam beyler bir motora baktım şu kısmında çizdiğim gibi çizikler var,en altındaki daha derin hafif boyası da kalkmış beyazlık gözüküyor.Motor 5000 km de 5500 tl ye satıyor.Sol tarafa yatmış ama bu çizikler sağ tarafında.Bu çizikler yatmadan mı olur yoksa başka böyle çiziği olan var mı?Bir de düzelir mi bunlar merak ediyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    arkadaşlar her yolu deniyorum ama çıkar yolu yok, alacağım motor süper bi fiyatla 4800TL.ye düştü, üzerinde bin bir türlü extrası var ve tertemiz bi alet, 15.000km.de, bana yardım edebilecek bi arkadaşıma ihtiyacım var, 5000TL. kredi çekerek bana yardımcı olabilecek bi arkadaş var mıdır? her türlü hukiki yolla borcu üzerime alabilirim, ne türlü bir işlem yapılabiliyorsa yapmaya hazırım, noolur yardım edin..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:41 ----------

üzüntümden ve bu çıkmazdan dolayı duyduğum sıkıntıdan ölücem gibi geliyor, inanın zor nefes alıyorum..

hyosung2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hyosungun deposu nasıl cıkıyor tesekkurler

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    ya bırakın arkadaş 2 gündür bişey soruyoruz bi tarafına takan yok.Herkes mi bencil olur bi forumda yahu...
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bırakın arkadaş 2 gündür bişey soruyoruz bi tarafına takan yok.Herkes mi bencil olur bi forumda yahu...
    cevap verecek olan verirdi zaten öncedende yazmışsın. Bende şimdi gördüm. Bu tür şeyler için ani çıkışlar yapmaya gerek yok bence...Sorduklarına gelince, motorunda hasar olup satan kişilerin sözlerine güvenmeyeceksin. kesinlikle bir ustaya göstermelisin. sonra almalısın. yoksa çok başın ağrır... O fotoğrafta gözüken çizikler yana yatmasıyla olurmu pek bilemem fakat bir darbeye maruz kalmış gibi.. çizik çok derin değilse giderilir hafif rötuşlarla uygun bir kapatma malzemesi ile.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler