Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı senf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba.Bende gt250r almayı düşünüyürum da sahibinden.com da motorları incelediğimde bazı yerlerde vize den bazılarında muayeneden bahsediliyor. Bu ikisi aynı şey mi?? Ayrıca vergisi pulu muayenesi vizesi sigortası vs. yıllık ne kadar kağıt masrafı oluyor?
    bu vize dedikleri muayne olması lazım diye biliyorum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selamlae dün 2007 model 2008 trafiğe çıkışlı gri siyah bir 250r aldım 16binde,üzerinde uzun kısa zenon var ön sinyalleri yok.istanbuldan izmite kullanrak geldim minibüs ayarlayamadıgım için. arka teker bi sağa bi sola savurarak =) sorum şu ki motosiklet sadece vites boştayken çalışıyor diğer türlü marş almıyor vitesteyken debriyaja bassamda
    motorun hayırlı olsun dostum bende kocaelidenim yolun karamürsel taraflarına düşerse beklerim :D

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değirmenderedeyim gölcüğe bağlı 3 km daha yalova tarafında gölcüğün. herzaman beklerim yolun ne zaman düşerse bu taraflara
    degirmedere fındıgını çok severim.havalar biraz düzelsin görüşürüz mutlaka.hafta sonları kartepe' ye sapanca'ya çok gelirim gezmek için.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:19 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu vize dedikleri muayne olması lazım diye biliyorum
    vergiye bu yıl zam geldi 80 civari bişeydi.trafik sigortasıda bulundugun il'e gore degişiyor ben bu sene 76 tl verdim.malum istanbul trafigi dehşet
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    BMW F800S
    Selamlar, bu aralar sahibinden.com dan bir gt250r almayı düşünüyorum.
    biraz yardıma ihtiyacım var.

1-diyelim ki motoru begendim ve yarın alacağım kişi ile buluşacam; motoru gördüğümde nelere dikkat etmeliyim?
    2-mesela kaç model oldugunu nerden anlayabilirim, adam 2008 diyorsa ben bunun gerçekten 2008 model oldugunu nasıl anlarım?
    3-enjeksiyonlumu? karbüratörlümü ? diye sordugumda, adam enjeksiyonlu dediğinde bunu nasıl anlarım?

Yardımcı olursanız sevinirim...

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    .ruhsatına bak, ruhsatındaki şase motor noyu kontrol et. model 2008 ve üstü yazıyorsa ruhsatta enjeksiyonludur.

Motosikleti
    BMW F800S
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .ruhsatına bak, ruhsatındaki şase motor noyu kontrol et. model 2008 ve üstü yazıyorsa ruhsatta enjeksiyonludur.

peki, kontrol etmek için ruhsatta yazan şase motor numarası, motosikletin neresinde yazıyor acaba?

Motor no motorun sağ blok üstünde içeriye doğru grenak altına doğru olan kısımda. Şase no sol ön kol gidonun sağ tarafında kalan şasenin, yani sol ön şasenin üstündeki plaka ve tam direksiyon kesişim noktasındaki bölgenin sağdan bakınca yine şase üstünde orjinal çakma ile yazmaktadır.

Motosikleti
    BMW F800S
    Motor no motorun sağ blok üstünde içeriye doğru grenak altına doğru olan kısımda. Şase no sol ön kol gidonun sağ tarafında kalan şasenin, yani sol ön şasenin üstündeki plaka ve tam direksiyon kesişim noktasındaki bölgenin sağdan bakınca yine şase üstünde orjinal çakma ile yazmaktadır.
    sorulara bu kadar çabuk cevap alacağımı düşünmemiştim ...
    kısmetse motoru aldıktan sonra daha fazla soru ile geri dönecem, teşekkürler...

Alıntı memnunkygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorulara bu kadar çabuk cevap alacağımı düşünmemiştim ...
    kısmetse aldıktan sonra daha fazla soru ile geri dönecem, teşekkürler...
    Eeeeeee madem hizmetten memnunuz! Ozaman pamuk eller cebe

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Yaa şuan ruhsat elimde bakıyorum model 2008 yazıyo. Markası hyosung ve karbüratorlu. Napcaz şimdi beni mi kekliyo bu ruhsat

Edit:Sanırım ruhsata yanlış yazıldı. Tekerlerim 2007 üretim model yılım da 2007 olmalı bence
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa şuan ruhsat elimde bakıyorum model 2008 yazıyo. Markası hyosung ve karbüratorlu. Napcaz şimdi beni mi kekliyo bu ruhsat

Sanırım ruhsata yanlış yazıldı. Tekerlerim 2007 üretim model yılım da 2007 olmalı bence
    Senin motor tam ekvatora denk gelmiş herhalde

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Edit:Sanırım ruhsata yanlış yazıldı. Tekerlerim 2007 üretim model yılım da 2007 olmalı bence
    2008 hyosungda var S&T kanuni de

2007 yazıpta Kanuni yazandan korkta, 2008 olupta Hyosung yazandan korkma

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Kaçak gelmiş benim motor yaa çok da sorun değil 2007 veya 2008 zaten. Kabartma hyo zaten yazısı çakmalık yok yani. Dedim keklemişler heralde beni saf gördüler
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

hyosung2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar hyosung ıcın uygun yag ve hava fılıtrelerınden kn markanın hangı modellerı uygundur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:09 ----------

bıde ngk ırıdyum bujı taksan ne gıbı fark olur motorda

Motosikleti
    Yamaha R1
    akü arayan arkadaşım şunu tavsiye ederim. ben bunu kullanıyorum. yüzde yüz güvnce veremem ama ışıklar yanıyor bende

http://www.rialli.com/urunler/motors...-bs-12v-12-ah/

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı okkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun hayırlı olsun dostum bende kocaelidenim yolun karamürsel taraflarına düşerse beklerim :D
    sağolasın dostum,karamürsele sürekli gelirim Genç burgerdeki Fatih çok iyi arkadaşım belki tanırsın.seninlede tanışmak isterim bak birde aynı motorlara sahibiz parçaydı vs di paslaşırız ne güzel

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:37 ----------

[QUOTE=zonta;2234393]degirmedere fındıgını çok severim.havalar biraz düzelsin görüşürüz mutlaka.hafta sonları kartepe' ye sapanca'ya çok gelirim gezmek için.[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:19 ----------

QUOTE]

beklerim ozaman =)

bu arada arkadaşlar bugün sigorta yaptırmak için çıktım evden 158 tl dediler :S başka bir yere gittim 200 küsür dedi :S sinir krizi heryer 158tl 190 tl derken HDİ sigortaya gittim orasıda 190 küsürlü bir fiyat verdi yüz ifadem ile irkilen bayan bir dk dedi ve başka bir sigortacıyı aradı ve beni oraya gönderdi.netice allianz sigortada 87.60 tl ye sigortamı yaptırdım yeni yıl zammıymış..

Motosikleti
    hyosung-st250r 2011
    ne alakası var kardeşim ikiside aynı mal kusura bakmaa ben st nin reklamını fln yapmıyorum böle yazanlara sinir oluom yok hyosungla karıştırmayın falan filan st den nie korkcan arkaDAŞIM ARTISI VAR EKSİSİ YOK ...ben st leri iyice inceleyin derim parçalarında hyosung yazısı mevcuttur .........

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Alıntı apache_03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne alakası var kardeşim ikiside aynı mal kusura bakmaa ben st nin reklamını fln yapmıyorum böle yazanlara sinir oluom yok hyosungla karıştırmayın falan filan st den nie korkcan arkaDAŞIM ARTISI VAR EKSİSİ YOK ...ben st leri iyice inceleyin derim parçalarında hyosung yazısı mevcuttur .........
    dostum sen o muhabbeti takip etmedigin için sanırım tulgacan arkadaşı yanlış anlamışsın. 2008 hyosungda var kanuni de var ama 2007 lerin hepsi hyosung,kanuni olmadıgı için eger 2007 kanuni yazarsa sıkıntı var demek istemiş...

Zaten tulgacan ın motoruda S&T...

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Caner abi "Tulgacan" 14 Ocak Cuma günü motora aLmaya geLir misin benLe ?
    | Hyosung Gt R 250 |

*Serhat SerdaroğLu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler