Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önü çift disk sonradanmı yaptırmış?
    Tulgacan mrb' lar kardeşim bana bir adet beyin (cdi) lazım yardımcı olabilirmisin, malum buralarda servis filan yok bi el atıver sana zahmet iyi forumlar...
    GT! ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650

Uploaded with ImageShack.us

Deneme için yüklemiştim arkadaşlar

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tulgacan mrb' lar kardeşim bana bir adet beyin (cdi) lazım yardımcı olabilirmisin, malum buralarda servis filan yok bi el atıver sana zahmet iyi forumlar...
    Benimkini ameliyatla aldırıp yollayayımmı?

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    şu ankaradaki arkadaşlara sesleniyorum;motorları mezara mı götürceksiniz? satın artık be bi tur da biz atalım
    facebook.com/kaskafa

ShowDown, yazı bekle yazı, yok illa paran varsa al lakin yinede binmek için yazı bekle...

Rich34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Tulgacan Ümraniye'nin neresinde oturuosun ? Bana da temiz bi R buLaLım birLikte yan yana takılırız motorLarLa :D

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkini ameliyatla aldırıp yollayayımmı?
    Sana lazım değilse neden olmasın ...
    GT! ...

Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana lazım değilse neden olmasın ...
    Ahhh ah, gülüyorum lakin ne se sor ne ben söyleyim.

Neyse ciddi manada CDI olayında burada yüksek bedeller ödenebilir. Servisine bi fiyat sor bide hyosourceye bak derim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:15 ----------

Alıntı Rich34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tulgacan Ümraniye'nin neresinde oturuosun ? Bana da temiz bi R buLaLım birLikte yan yana takılırız motorLarLa :D
    Kardeş benAşağı Duduludayım, eski ZAT'çıyımdır. Lakin artık kabıma sığmıyorum. GT bana yetmiyor. Lakin ilk aldığımda biyere vuracağım diye acemilikten ödüm kopuyordu. Artistik haraketler yapmıyorum lakin deli kullanıyorum artık O yüzden GT beni kesmiyor... Daha 10000km de 2008 zararınada olsa satacağım bu yüzden..

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    Artistik haraketler yapmıyorum lakin deli kullanıyorum artık O yüzden GT beni kesmiyor... Daha 10000km de 2008 zararınada olsa satacağım bu yüzden..

fısıldayarak söyle deli kullanılan motorun alıcısı nazlı olur ::
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uploaded with ImageShack.us

Deneme için yüklemiştim arkadaşlar
    bu kadar güzel motor yeni görüyorum çok güzelmiş

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahhh Ondaki özellikleri bir bilseniz, ne erimesi buharlaşırsınız En basitinden ekranında sport,touring,urban ve enduro seçenekleri var, bu seçeneklere göre hem motor gücünü ayarlıyor(ve de yakıt sarfiyatını) hemde amortisör yüksekliğini otomatik ayarlıyor

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Merhaba Herkese.. bende geçenlerde hyosung gt250r aldım... Eskiden suzuki motorum vardı. o yazlıkta duruyor.. hyosung istanbulda.

eğer buralarda buluşan hyosung motor kullanıcıları varsa msn adresimi eklemelerini rica ediyorum... bende katılmak isterim

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teknolojisine diyecek sozum yok ama tasarim olarak beni etkilemedi aciksasi

bu hafta yayinlanan 0 dan 100 e programinda yarim saat bu motordan bahsettiler isterseniz alttaki linkten programi izleyebilirsiniz

http://video.ntvmsnbc.com/0-100-30-n...alik-2010.html

Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    Kardeş benAşağı Duduludayım, eski ZAT'çıyımdır. Lakin artık kabıma sığmıyorum. GT bana yetmiyor. Lakin ilk aldığımda biyere vuracağım diye acemilikten ödüm kopuyordu. Artistik haraketler yapmıyorum lakin deli kullanıyorum artık O yüzden GT beni kesmiyor... Daha 10000km de 2008 zararınada olsa satacağım bu yüzden..

Motor ile ilgili bilgileri payLaşırsan(Resim , Teknik, Fiyat, Hasar gibi..) eğer beLki seninkine taLip oLabiLirim.. Motora baktırır daha sonra satın aLırız kısmette var ise.. ???

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Umut7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Herkese.. bende geçenlerde hyosung gt250r aldım... Eskiden suzuki motorum vardı. o yazlıkta duruyor.. hyosung istanbulda.

eğer buralarda buluşan hyosung motor kullanıcıları varsa msn adresimi eklemelerini rica ediyorum... bende katılmak isterim
    Hoşgeldiniz motosikletiniz hayırlı olsun. Sadece hyo değil tüm motorcular buluşuyo güzel havalarda..Tekeriniz düz bassın
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Alıntı uğuR1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artistik haraketler yapmıyorum lakin deli kullanıyorum artık O yüzden GT beni kesmiyor... Daha 10000km de 2008 zararınada olsa satacağım bu yüzden..

fısıldayarak söyle deli kullanılan motorun alıcısı nazlı olur ::
    Çok önemli değil. Eğer birilerine kakalama niyetim olsa ayar boyar honda diye satarım. Bende çok iyi durumda olduğunu söylemedim. Evet deli kullanıyorum. Deli dediğimde düşe kalka değil. Hız sınırı beni kesmiyor. Onca hıza rağmen çok şükür mayıstan bu yana hiç yatmışlığım yok. Şükürler olsun...

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz motosikletiniz hayırlı olsun. Sadece hyo değil tüm motorcular buluşuyo güzel havalarda..Tekeriniz düz bassın
    Teşekkürler

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    allah yatırmasın, bugün aksaraya gittim geldim dönüşte sirkeciye uğrayıp kışlık pantolon aldım,gemiye bindim bi varedero yanaştı yanıma muhabbet açıldı çok beğendi gt 250 yi 1000 cc varadero 350 krş yakıyomuş 150 krş yakıyo dediğimde gözleri büyüdü
    çok uzun mesafe kullanmasamda eski motorumla en azından güç bakımından mukayese edilemez tabi ama bayağı hoşuma gitti kullanımı tek hoşlanmadığım yanı motor hırlamasının eksozdan daha çok gelmesi kulağıma.alışırım artık
    güzel yani.
    UĞUR 4 Teker hatunumun istediği yere,2 Teker burnumun dikine gider

Benim motor fiyatı 5500tl, sağa sola sürtünme çizikleri var üzerinde. km de hesapladığıma göre uzun yolda son sürat bile gitsen 15krş yakıyor şehir içinde deli pedro gibi kullanırsan 20krş yakıyor. Bu motor altında olupta normal kullanım nasıl oluyor bilmiyorum, anormal kullanım dedikleri ara gaz verip coşmak bi anda fırlamak, işte fırlamalık yapmak ise bu durumlarda kullnıyorum ve 20krş yakıyor bide enjeksiyonlu yani Son hızım Zonguldaka gidip gelirken ikinside de gördüğüm 177km/saat tir. Kışın 2 hafta önce sürat denememde 174km/saati gördüm. Devir saatim a2. el aldığımdan beri çalışmıyor falan filan işte

Gel bör beni al alıyorsan diyecek bi motor. Arada ümraniyeden geçen ve üstünde marka yazmayan bi S&T görürseniz ki o eksoz sesi ile eğer ordaysanız görmeme ve duymamanız mümkün değil, o benimdir

Motosikleti
    Hyosung Gt 250R - Siyah
    ArkadaşLar bu motoru aLmayı düşünüyorum. Rahmi Bey'le prensipte anLaştık ne dersiniz yorumLarınızı bekLiorum..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2039423/detay?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler