Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntü için aldığınızdan dolayı hangi moku alırsanız alın
    Sizde bu gaz takılı kalmış gibi devir yükselme muhabbeti vardı yanılmyosam düzeldi mi? bendede aynısı var şuan 106gt di sanırım baya bi bilgi verdi gerçi sağolsun dediklerini uygulcam umarım hallolur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Görüntü için aldığınızdan dolayı hangi moku alırsanız alın
    Enn güzel cevap , daha üstüne söz söylenmiyor
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı swordslinger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizde bu gaz takılı kalmış gibi devir yükselme muhabbeti vardı yanılmyosam düzeldi mi? bendede aynısı var şuan 106gt di sanırım baya bi bilgi verdi gerçi sağolsun dediklerini uygulcam umarım hallolur...
    Bendeki iyileşme enjeksiyonların temizlenmesi ile çözülmüştü, Moorcuyabıraktım sanayide enjeksiyoncuya götürdüm 40tl aldı dedi oda benden 40tl aldı. Yani enjeksiyoncu kaç tl ye temizledi bilmiyorum lakin motorcu benden 40tl aldı. Motorcuda arkadaşım sayılır, enjeksiyoncu 40tl almadıysada sorun yok, ben onun verdiği fiyata itiraz etmiyorum zaten gerekte yok...

Snde hiç binmeden enjeksiyon temizliği yaptır derim...

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı GÖЯKEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 hafta oldu 1 sayfa ilerlemedik konuşacak bişey kalmadı
    iki soru daha sorsam 1 gecede 1 sayfa gececeğiz
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

BENDE KULAK PASI SİLEYİM BİRAZ

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Bendeki iyileşme enjeksiyonların temizlenmesi ile çözülmüştü, Moorcuyabıraktım sanayide enjeksiyoncuya götürdüm 40tl aldı dedi oda benden 40tl aldı. Yani enjeksiyoncu kaç tl ye temizledi bilmiyorum lakin motorcu benden 40tl aldı. Motorcuda arkadaşım sayılır, enjeksiyoncu 40tl almadıysada sorun yok, ben onun verdiği fiyata itiraz etmiyorum zaten gerekte yok...

Snde hiç binmeden enjeksiyon temizliği yaptır derim...
    Anladım sağolasın bilgiler için.106gt arkadaşın dediğini bi yapyım çözülmese bile temizlemiş olurum soketi,olmadı artık enjeksiyonu temizletiriz napalım.

Alıntı swordslinger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım sağolasın bilgiler için.106gt arkadaşın dediğini bi yapyım çözülmese bile temizlemiş olurum soketi,olmadı artık enjeksiyonu temizletiriz napalım.
    106GT sağolsun banada çok yardımcı oldu benden tavsie, Bu soket dediğin sensör varya bence onu sökmeden önce enjeksiyon temizliği yap. Soket elinde kalırsa 350tl. Enjeksyon temizliği ise 40tl. Anlatabiliyorum umarım

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    106GT sağolsun banada çok yardımcı oldu benden tavsie, Bu soket dediğin sensör varya bence onu sökmeden önce enjeksiyon temizliği yap. Soket elinde kalırsa 350tl. Enjeksyon temizliği ise 40tl. Anlatabiliyorum umarım
    Evet 350tl ile 40tl yanyana durunca gayet iyi anlaşılyor

Bu adamlar yanımdan geçerken durup ağlayasım geliyor

Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Şu kawa250r mi hyomu , st mi yazılarını okurken hayattan soğuyorum ya , kaç kişiye anlatıyorum bi kişide dediğinizi aldım diye gelmiyor , öneriyi alınca daha uğramıyor foruma
    (bknz::..köprüyü geçene kadar ayıya hesabı)
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

ARTİSTLİK KAZALARI

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARTİSTLİK KAZALARI
    böyle motor parçalamak ne kadar zevklidir he

Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    ARTİSTLİK KAZALARI
    2.10 da ne uğraşıyor düşmesin diye
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Beyler bayanlar, devir saati neden çalışmaz bilgisi ve tecrübesi olanlar yazabilirmi? Fkir yürütmelerinede varım. 2. el aldığımdan beri çalışmıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:28 ----------

GTR SLAYT

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:46 ----------

kadınlar için uygundur. ve plakayadikkat tabi

kadınlar için uygundur. ve plakayadikkat tabi
    Kadını boşver ben bile kullanırım bunu super olmuş beyaz ve koltuk doşemeleri.

KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    arkadaslar yukardaki slayt gosterisinde bulunan kasinski markasini biraz arastirayim dedim ve brezilyadaki hyo larin ithalatcisi oldugunu ogrendim ne kadara gt250r sattiklarini arastirinca gercekten degset verirci bir rakama ulastim

bizim para birimimizlen tam 13500 tl civarina geliyor halen daha dunyada bizden fazla somurulebilinen toplumlar olmasi beni gercekten hayrete dusurdu aslinda en fazla somurulen toplumlarin suan dunyanin en hizli buyuyen ekonomilerine sahip olmasida ayri bir gercek bu yilin ortalarinda yapilan arastirmada hindistan-brezilya-turkiye siralamasi dunyanin en hizli buyuyen 7 ulkesi arasindaki ilk 3 tu g8 ulkeleri ve cin bu arastirma disinda tutulmuslardi

(internette gezerken rasladigim diger bir bilgide brezilyadaki halkin somuru derecesini gosteren 2007 yilinda satisa sunulan playstation 3 un brezilyada bu yaz satilmaya baslandigi ve piyasaya giris fiyatinin 1500 dolar oldugu )

ekleme:yukardaki beyaz hyonun sahibi ukraynali hatunla beraber gaz acmak vardi :D

Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yukardaki slayt gosterisinde bulunan kasinski markasini biraz arastirayim dedim ve brezilyadaki hyo larin ithalatcisi oldugunu ogrendim ne kadara gt250r sattiklarini arastirinca gercekten degset verirci bir rakama ulastim

bizim para birimimizlen tam 13500 tl civarina geliyor halen daha dunyada bizden fazla somurulebilinen toplumlar olmasi beni gercekten hayrete dusurdu aslinda en fazla somurulen toplumlarin suan dunyanin en hizli buyuyen ekonomilerine sahip olmasida ayri bir gercek bu yilin ortalarinda yapilan arastirmada hindistan-brezilya-turkiye siralamasi dunyanin en hizli buyuyen 7 ulkesi arasindaki ilk 3 tu g8 ulkeleri ve cin bu arastirma disinda tutulmuslardi

(internette gezerken rasladigim diger bir bilgide brezilyadaki halkin somuru derecesini gosteren 2007 yilinda satisa sunulan playstation 3 un brezilyada bu yaz satilmaya baslandigi ve piyasaya giris fiyatinin 1500 dolar oldugu )

ekleme:yukardaki beyaz hyonun sahibi ukraynali hatunla beraber gaz acmak vardi :D
    Brezilyalıyı boşver benzin olmuş 4 lira Gazlamak mı oda neymiş

Ukraynalı ablanın zevkı supermış gerçekten

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    S.a arkadaşlar 2009 ve 2010 gt 250r arayorum satan varsa bana ulaşsın iyi günler
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kasinski'yi yenimi duydun? Valla şunu belirteyim, 2010 da bizim s&t lerde neden ince kuyruk yok diyenler bence hiç o motora heveslenmesin. İyice baktıklarında eski kuyruğun yeni kuyruktan iyi olduğunu ve alırlarsa ince kuyruk aldıklarına tip'en pişman olacaklarına emin olabilirler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler