Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gt250 r
    Alıntı DarkArchAnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marş düğmesinin olduğu kumanda panelinin altındaki vidaları sök

mekanizmayı zaten göreceksin 2 tane bölmesi var normalde birinde takılı olması gerek eğer değilse yerinden çıkmıştır dediğin gibi..gerginliğe göre gaz telinin başını o 2 bölmeden birine tak bunu yaparken gidonu tam sola çevir ki telin ne kadar gerildiğine bak..

arkadaşlar bide bu Kadıköy de bulunan Niyazi Usta'nın yerini bilen varsa adresini yazabilir mi ?
    teşekkürler bi deniyim bakalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:03 ----------

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kafama takılan bir soru var, acaba bizim bu motorlara performans egsozu taktırsak hangisinden taktırmamız lazım? ancak bu sorum tiger falan filan için değil. Yani Bi Akrapoviç yada Yoshimura falan taktırmak istesek hangisinden taktırmamız gerekir. Çünkü bildiğiniz gibi motorun çift silindirli yada 4 - 6 silindirli oluşu önemli bu konuda, çift silindirli motorlara uygun olmayan egsozlar takıldığında motora zarar verdiğini biliyorum. belkide yanlış biliyorum. bu konu hakkında beni bilgilendirebilecek arkadaşlar var ise şimdiden teşekkür ederim..
    ben twobrother ın sitesine bakmıştım bizim motorlar için uygunu war ama türkiyede 900 yada 1000 tl gibi bir fiyatı wardı o yüzden wazgeçmiştim. birde wideolarda dikkatimi çeken ixil oldu ama tr de uygunu satılıyormu bilmiyorum
    [B]34 TG 2311[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı ertan333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler bi deniyim bakalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:03 ----------

ben twobrother ın sitesine bakmıştım bizim motorlar için uygunu war ama türkiyede 900 yada 1000 tl gibi bir fiyatı wardı o yüzden wazgeçmiştim. birde wideolarda dikkatimi çeken ixil oldu ama tr de uygunu satılıyormu bilmiyorum
    bende biliyorum hocam ixil sanırım yapıyo özellikle hyosung lar için egsoz, ancak benim istediğim egsoz ya Akrapoviç yada Yoshimura, belki bizim motorlara göre biraz pahalı egsozlar ama ben istiyorum, ama alırken neye dikkat etmem gerek onu bilmiyorum, numarası herhangi başka bişeyi milimetre kalınlığı flanş kalınlığı falan neye dikkat etmem gerekiyor acaba?

buarada linkteki motorda gözüm kaldı, adam resmen döktürmüş valla..
    http://www.youtube.com/watch?v=-WKvPlUMSvo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:16 ----------

hatta videoda ki motorun egsozuda IXIL ama baya abartı farklı bişey..

Motosikleti
    Yamaha R1
    cbr 600den inip gt 250r'ye bindim. gayet memnunum. motor ustalığı yaptığım dönemde bu motor türkiyeye yeni gelmişti ve görme fırsatım olmamıştı. kataloglarını görmüştüm sadece. motoru yakından inceledikten sonra almaya karar verdim. maksadım görüntüden taviz vermeden yakıttan kurtarmaktı. şu anda bu problem çözüldü elhamdulillah. motorun bazı eksikleri vardı hepsini yeniledim. zincir ve dişlileri epey bir kilometre yapacak kadar iyi durumda olsalar da değiştirdim. karbüratörünü söküp temizledim. senkron ayarı güzeldi. iki karbüratör de eş zamanlı tepki veriyor. bujileri tabiri caizse .ok götürüyordu. güzelce temizledim.
    herşey şu an iyi durumda : )

fakat bugün tem otoyolunda giderken scooterı ile bana arkadan çarpmayı başaran bayan motosiklet sürücüsü arkadaşı tebrik ediyorum. plakalığım kırıldı sinirlerim bozuldu. kadını sadece tebrik edip yoluma devam ettim.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 600den inip gt 250r'ye bindim. gayet memnunum. motor ustalığı yaptığım dönemde bu motor türkiyeye yeni gelmişti ve görme fırsatım olmamıştı. kataloglarını görmüştüm sadece. motoru yakından inceledikten sonra almaya karar verdim. maksadım görüntüden taviz vermeden yakıttan kurtarmaktı. şu anda bu problem çözüldü elhamdulillah. motorun bazı eksikleri vardı hepsini yeniledim. zincir ve dişlileri epey bir kilometre yapacak kadar iyi durumda olsalar da değiştirdim. karbüratörünü söküp temizledim. senkron ayarı güzeldi. iki karbüratör de eş zamanlı tepki veriyor. bujileri tabiri caizse .ok götürüyordu. güzelce temizledim.

fakat bugün tem otoyolunda giderken scooterı ile bana arkadan çarpmayı başaran bayan motosiklet sürücüsü arkadaşı tebrik ediyorum. plakalığım kırıldı sinirlerim bozuldu. kadını sadece tebrik edip yoluma devam ettim.
    geçmiş olsun bende 1000rr dan indim hyo ya bindim....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben sadece hyoya binmek istiyorum 1000rr a gerek yok şuanda
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

geçmiş olsun koşkoca otobanda bir motor bir motora arkadan vuruyo gerçekten çok tebrikler o ablamıza
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sadece hyoya binmek istiyorum 1000rr a gerek yok şuanda
    İnsanoğlu gözü doymuyo.

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS

şansımı deniycem

arkadaşlar yazılan bi çok yazıyı okudum çoğu kişi memnun st 250 den bende R1 i sattım 2 ay kadar önce racing artık yoruyo beni özellikle el bilekleri ve sırt ağrıları rahatsız etmeye başladı hız derseniz R1 de edirneye giderken 5-10 sanıyeliğine de olsa 300 ü gördüğüm için çokta önemli değil artık küçük makinenin sınırlarını zorlamaya gerek yok gt 250 alıcam inşallah pişman olmam.
    R1 i hiç sıkıştırmadanda kullansam km de 400 krş rahat yakıyodu sanırım gt 250 bu konuda hayli rahatlatacak beni.bakalım göreceğim .

Motosikleti
    Yamaha R1
    sağolun arkadaşlar. ne yaparsınız arada böyle antika olaylara hazırlıklı olmak lazım Allahtan yavaşlamıştım. hanımefendi gelip küt diye arkadan bindirdi. akşam plakalığı değiştirdim. Bir de benzin şamandıram çalışmıyordu. bu akşam onu da söktüm çok basit bir arıza olduğunu gördüm küçük bir operasyonla hallettim. isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim. eğer digital göstergeniz sağlamsa para bile harcamadan onarabilirsiniz

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Valla arkadaşlar uzun zamandır başlangıç motoru araştırıyorum, büyük motorlardan inip hyo ya binenleri duydukça kanım daha fazla ısınmaya başladı

smokehead karbon egzoz kullanan varmı ? sesi çok güzelmiş galiba

üsttekiler

Motosikleti
    gt250R Siyah
    bi kullanan arkadaş vardı forumda ercan ustadan almıştı sesi çok güzel felan diyordu adam baya bi memnundu

güzeldirde bnm yoshiyi carbon yapmaya 300 TL istedi.Carbon egzozlarıda 600-650 Liraymış.

o paraya çok deli egzozlar alınır.

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    1 hafta oldu 1 sayfa ilerlemedik konuşacak bişey kalmadı
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Sen İzmirde S&T yok yazmıştın galiba önceki sayfalarda,ben varım bak

Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Hocam ben yazdığımda yoktun , yeni gelmişsin
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı GÖЯKEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 hafta oldu 1 sayfa ilerlemedik konuşacak bişey kalmadı
    s&t mi hyo mu alalım
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s&t mi hyo mu alalım
    yeni sayfanın olmassa olmazı
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Görüntü için aldığınızdan dolayı hangi moku alırsanız alın

Motosikleti
    Gsr 600 arıyor...
    Alıntı GÖЯKEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben yazdığımda yoktun , yeni gelmişsin
    Anca yetiştim İzmirde bende tek tük göryom ama hyosung mu S&T mi bilmiyorum.

satılık cbr 125

Abi Benm cıbırı yeni sahibine verir vermez alıcam gt'yi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35096598/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler