Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyo 250 arıyo suan
    Alıntı muratalagoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzelmiş bi motorum olursa alırım bundan
    :queen:[B]Mobiletten düşene yorgan döşek, race’den düşene kazma kürek---Hızlı Gitme Ne Olur Sanada Biri Vurur---Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.[/B]:queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Far güzel bişey ama sinyaller çok hızlı yanIp sönüyo bide fiyatını uçmuşlar o kadar etmez o düzenek.

Motosikleti
    HYO GT 250R
    arkadaşlar bnm motorun kontağında sorun var temassızlık yapıyor sıfırını almadan yaptırmak mümkünmü acabadaha önce başına gelen var mı

merhaba arkadaşlar
    ben şuan itibariyle kafaya iyice motor almayı koydum bu başlığı az çokta takip ettim ama hala kafamda netleşmeyen şeler var.öğrenciyim kendi başıma bu motor alma işinin temiz düzgün sorunsuz olan bir motor bulma konusunda güvenemiyorum.ne bir motor kullanmışlığım deneyimim ne de motorun incelikleri alırken yapılan satış işlemleri aldıktan sonrakı bakım servıs ıslerı maliyetı yasadığım yerde sağlam usta bulabilirmiyim yığınla cevapsız soru var.bu yüzden sizin deneyimlerinizden faydalanmak için fikirlerinizi almak benı bilgilendirmenizi istedim.aklımda ilk sırada hyosung gt 250 r var tabiki başka baktıklarım arasında kawasaki zxr 250, yamaha yzf r125 ve son olarakta yamaha yzf r1 (ancak bunun fiyatı 7.500 olduğu için motorun kazalı olduğunu düşünüyorum sizce doğrumudur bu fiyata bu motor olabilirmi ? ) baktığım modeller bunlar bana bu konuda yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

Motosikleti
    hyo 250 arıyo suan
    Alıntı ryly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    ben şuan itibariyle kafaya iyice motor almayı koydum bu başlığı az çokta takip ettim ama hala kafamda netleşmeyen şeler var.öğrenciyim kendi başıma bu motor alma işinin temiz düzgün sorunsuz olan bir motor bulma konusunda güvenemiyorum.ne bir motor kullanmışlığım deneyimim ne de motorun incelikleri alırken yapılan satış işlemleri aldıktan sonrakı bakım servıs ıslerı maliyetı yasadığım yerde sağlam usta bulabilirmiyim yığınla cevapsız soru var.bu yüzden sizin deneyimlerinizden faydalanmak için fikirlerinizi almak benı bilgilendirmenizi istedim.aklımda ilk sırada hyosung gt 250 r var tabiki başka baktıklarım arasında kawasaki zxr 250, yamaha yzf r125 ve son olarakta yamaha yzf r1 (ancak bunun fiyatı 7.500 olduğu için motorun kazalı olduğunu düşünüyorum sizce doğrumudur bu fiyata bu motor olabilirmi ? ) baktığım modeller bunlar bana bu konuda yardımcı olur musunuz arkadaşlar?
    kardes 7.500 lira eder belki model yılı düşüktür bende senın gıbı kararsızım suan elımde yıgınla fotoraf var cok ıyı bı sekılde arastırdım hyo 250 almaya karar verdım bende bu sayfada satılık hyosung 250 ccler var temız ve guzel onlara bi göz at istersen bende buldum 2000 model r1 8,000 lira temiz ve güzel ama model yılı düşük oldugu için bu fiyatlara düşüyomus anlıcan hyo ile r1 fark var r1 ucarsın ılk deneyımınse sakat olur bu benım dusuncem hyo ile basla derim inceden.. saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:44 ----------

Alıntı celaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bnm motorun kontağında sorun var temassızlık yapıyor sıfırını almadan yaptırmak mümkünmü acabadaha önce başına gelen var mı
    kardes nette yardımcı olabilirmiyim die baktım bi kac yerde sprey kullanınması gerekiyomus die yazıyodu oksitlenme olabiliyormus içinde toz pislik kacmıs olabilecegınden önce bi temizle olmadı bi ustaya göster bence

bide 2 secenek
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-motosiklet-hyosung-gt250r-kontak-seti
    :queen:[B]Mobiletten düşene yorgan döşek, race’den düşene kazma kürek---Hızlı Gitme Ne Olur Sanada Biri Vurur---Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.[/B]:queen:

[QUOTE=kivanc_didim;2166572]kardes 7.500 lira eder belki model yılı düşüktür bende senın gıbı kararsızım suan elımde yıgınla fotoraf var cok ıyı bı sekılde arastırdım hyo 250 almaya karar verdım bende bu sayfada satılık hyosung 250 ccler var temız ve guzel onlara bi göz at istersen bende buldum 2000 model r1 8,000 lira temiz ve güzel ama model yılı düşük oldugu için bu fiyatlara düşüyomus anlıcan hyo ile r1 fark var r1 ucarsın ılk deneyımınse sakat olur bu benım dusuncem hyo ile basla derim inceden.. saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:44 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:35 ----------

[/COLOR]eyw. kardes doğru diyosun r1 bana fazla kaçar daha motor üstüne binmişliğim yok şuan..peki yamaha yzf r125 ve kawasaki zxr 250 ninja uygun mudur bana ben bakındım netten ninjaya 7 700 , yamahayada 7000 demiş kışa kadar fıyatları ne kadar düşer yoksa bana yine en uygunu huyo mudur? bide aklında bulunsun kulağına gelirse temiz motor satan biri yada tanıdığın veya forumdan denk gelırsen bana haber eder misin ben şuan bu motor konusunda baya zayıfım ne iyidir ne kötüdür bilmiyom bi tutku sarınca böle peşine düşüverdim kafaya koydum almayı ben yıne forumda arastırırımda sağolsın kardeş ;)

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum profiline 2008 yazmışsın ilana 2009? farklı bir motordan mı bahsediyorsun?
    2008 KASIM çıkışlı 2009 yazmışım ne olmuş yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:45 ----------

Alıntı celaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş, kontağın altında 2 alyan var sağlı sollu, sök onları kontağı çıkarınca onuda vidalarından sök, çok çok basit bi düzenek, kontak dedikleri bumuymuş dersin. Açınca varsa sorunu 1 günlük motorcuda olsa görürsün zaten, hiç korkma kontak montakta alma. Tabi sorun kontağın içinde ise, kablo soketinin gittiği uçta gevşeklik yoktur umarım. Açınca göreceğin şeylerden biriside kontağı yani anahtarı sağa sola çevirdiğinde birbirine temas eden metal devrelerin üzerindeki gres yağı, o yağı sil at mümkünse yenile

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı kivanc_didim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VELACİRAPTORUM RESİMLERİ

Dostum sağol yardımın için neden eklenmedi bende,anlamadım

Motosikleti
    hyo 250 arıyo suan
    [QUOTE=ryly;2166828]
    Alıntı kivanc_didim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes 7.500 lira eder belki model yılı düşüktür bende senın gıbı kararsızım suan elımde yıgınla fotoraf var cok ıyı bı sekılde arastırdım hyo 250 almaya karar verdım bende bu sayfada satılık hyosung 250 ccler var temız ve guzel onlara bi göz at istersen bende buldum 2000 model r1 8,000 lira temiz ve güzel ama model yılı düşük oldugu için bu fiyatlara düşüyomus anlıcan hyo ile r1 fark var r1 ucarsın ılk deneyımınse sakat olur bu benım dusuncem hyo ile basla derim inceden.. saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:35 ----------

[/COLOR]eyw. kardes doğru diyosun r1 bana fazla kaçar daha motor üstüne binmişliğim yok şuan..peki yamaha yzf r125 ve kawasaki zxr 250 ninja uygun mudur bana ben bakındım netten ninjaya 7 700 , yamahayada 7000 demiş kışa kadar fıyatları ne kadar düşer yoksa bana yine en uygunu huyo mudur? bide aklında bulunsun kulağına gelirse temiz motor satan biri yada tanıdığın veya forumdan denk gelırsen bana haber eder misin ben şuan bu motor konusunda baya zayıfım ne iyidir ne kötüdür bilmiyom bi tutku sarınca böle peşine düşüverdim kafaya koydum almayı ben yıne forumda arastırırımda sağolsın kardeş ;)
    Kardes ben sunu öğrendım alacagın motorun parası degıl önce özellıkler silindir hacmi km'si model yılı bunlar cok önemli bence daha sonra parası kardes bence bu sencede öyle olsun almısken ılk deneyım olarak r1 düşünmüyorum bende çünkü ha füzeye binmişin ha ucaktan atlamısın ) motor konusunada bi bakayım benım baktıklarım vardı sana yollarım onları .. (bu arada bende daha almadım fiyatlar kısın düşüyo azcıkta olsa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:12 ----------

Alıntı velaciraptor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sağol yardımın için neden eklenmedi bende,anlamadım
    resim upload sitesinden kaynaklanan bişey herhalde foto benım sandı arkadaslar su montun markasını bide fiyatını yazda bende bileyim cevap veremiyorum

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    [QUOTE=kivanc_didim;2166960]

Kardes ben sunu öğrendım alacagın motorun parası degıl önce özellıkler silindir hacmi km'si model yılı bunlar cok önemli bence daha sonra parası kardes bence bu sencede öyle olsun almısken ılk deneyım olarak r1 düşünmüyorum bende çünkü ha füzeye binmişin ha ucaktan atlamısın ) motor konusunada bi bakayım benım baktıklarım vardı sana yollarım onları .. (bu arada bende daha almadım fiyatlar kısın düşüyo azcıkta olsa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:12 ----------

resim upload sitesinden kaynaklanan bişey herhalde foto benım sandı arkadaslar su montun markasını bide fiyatını yazda bende bileyim cevap veremiyorum

Sağol dostum Mont İCON Timax 2 dye geçiyor motomax dan aldım 3ay önce 900tl den düşmüştü 380tl ye,başka satan yer varmı bilmiyorum,çok memnunum ceketten şuana kadar.Ebay da falan vardır ama kesin.

İncelemek isteyenler için linkler bunlar,benim montun sarıyla kırmızısı;

http://www.youtube.com/watch?v=yO4QonHRE5k

http://www.youtube.com/watch?v=vTClP...eature=related

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar gtr arıyorum s&t veya hyo fark etmez max. 4000 verebiliriz..
    Çevrenizde veya sizde varsa özel mesaj yollayabılırsınız..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    cbr 125'imi satışa çıkardım. duruma göre ya 0km gt250(r) yada ikinci el ninja 250 almayı planlıyorum. aslında gönlüm ve bütçem 0 km gt250(r)'dan yana fakat servislerine güvenemiyorum. şikayetimvar.com'da kuralkan ve kanuni servisleri hakkında tonlarca şikayet var. arızaların giderilememesi yedek parçaların gelmemesi vs vs.

anadolu yakasında motoru gözü kapalı güvenerek teslim edebileceğiniz, arıza teşhislerini doğru koyabilen ve motorun huyusu suyunu bilen "yetkili servis" tavsiyesinde bulunabilir misiniz?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

iste ben hep motor hakkında yorumlara parasına baktım model olarak 2008 ve ustu olsun dedım oda 2007 2006 modellerde redlinedan krank kırılması oluyomus 2008 ve usutunde olmuyo dıye bı yorum okumustum o yüzden gerçi pek doğruluğu var mı bilmiyom onuda baskada hıc bısıye bakmadım. motor hakkında hıc bilgim olmadıgı ıcın aklıma ozellıklerıne bakmak gelmedi kardeş. o yüzden sizin yardımcı olacağınızı düşünüp fikir verirsiniz diye foruma yazdım tamam kardeş sağolasın o zaman kışa kadar yolu var bu işin

Motosikleti
    Keeway Supershadow 250
    saçma bence sanki hepsi mi krank kırıyo. ama 2008 model gt 250rların hepsinde yağ proble mi var sanırım.

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam, arkadaslar bir konuda yardima ihtiyacim var, ilk kez yasadigim bir sorun. Motor calistirdiktan sonra yuksek devirle gaz takili kalmis gibi gaz veriyor. Elcik - gaz teli - rolanti cikle kontrol edildi. Motorcudayim, on kaporta soyulup enjeksiyoncuya goturelim belki ondandir. Motorcu arkadas oldugu icin guven sorunum yok, yalniz belki basina gelen varsa bi yardimci olabilir. Tesekkurler...

Motosikleti
    S&T gt 250 R
    iste ben hep motor hakkında yorumlara parasına baktım model olarak 2008 ve ustu olsun dedım oda 2007 2006 modellerde redlinedan krank kırılması oluyomus 2008 ve usutunde olmuyo dıye bı yorum okumustum o yüzden gerçi pek doğruluğu var mı bilmiyom onuda baskada hıc bısıye bakmadım. motor hakkında hıc bilgim olmadıgı ıcın aklıma ozellıklerıne bakmak gelmedi kardeş. o yüzden sizin yardımcı olacağınızı düşünüp fikir verirsiniz diye foruma yazdım tamam kardeş sağolasın o zaman kışa kadar yolu var bu işin
    bildiğim kadarı ile enjeksiyonlu modellere kesici koyulmus o yuzden kırang kesme olasılığı yok sonra diğerlerinde bilinçsiz kullanmadan dolayı bence kırang kesiyooo altımızdakı motor 250 cc ne beklıyorsunuz ne verdiyse abanılıyo ondan sonra sonucuna katlanıyosun yanlış bence bu paraya bu guzellıkte baska motor yok on numara

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:19 ----------

Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam, arkadaslar bir konuda yardima ihtiyacim var, ilk kez yasadigim bir sorun. Motor calistirdiktan sonra yuksek devirle gaz takili kalmis gibi gaz veriyor. Elcik - gaz teli - rolanti cikle kontrol edildi. Motorcudayim, on kaporta soyulup enjeksiyoncuya goturelim belki ondandir. Motorcu arkadas oldugu icin guven sorunum yok, yalniz belki basina gelen varsa bi yardimci olabilir. Tesekkurler...
    hiç basıma gelmedı ama motor soguk ken yuksek devırde 2000 de bıraz calısır sonra 1500 e düşer düşmez ise kontrol ünitesi olabilir sadece tahmin gecmiş olsun

Motosikleti
    HYO GT 250R
    2008 KASIM çıkışlı 2009 yazmışım ne olmuş yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:45 ----------

Kardeş, kontağın altında 2 alyan var sağlı sollu, sök onları kontağı çıkarınca onuda vidalarından sök, çok çok basit bi düzenek, kontak dedikleri bumuymuş dersin. Açınca varsa sorunu 1 günlük motorcuda olsa görürsün zaten, hiç korkma kontak montakta alma. Tabi sorun kontağın içinde ise, kablo soketinin gittiği uçta gevşeklik yoktur umarım. Açınca göreceğin şeylerden biriside kontağı yani anahtarı sağa sola çevirdiğinde birbirine temas eden metal devrelerin üzerindeki gres yağı, o yağı sil at mümkünse yenile
    eyvallah çok sağol

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    2008 lerdeki yağ sorunu nedir? gerçekten var mı öyle bir sorun?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Motorun enjeksiyonlu ve otomatik jiklelidir. İlk calıstırdığında motor ısınana kadar Otomatikmen devri yüksek oluyor. Sonrasında devir normale düşüyor. Normale düşmeden hareket etmemen mantıklıdır. Ve bu durum oldukca normaldir
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    selam hyo cular.benim yaşadığım bir sorun ustalardan kaynaklanıyormuş.sorun şu.motor sındıktan sonra kırmızıda durdugum zaman motoru boş vitese almakta zorlanıyordum.bense motorumu yağı değiştirmeye ustalara gittim servisinede bapsinin savundugu neymiş hava koşuları soğukmuş yok sıcakmış.diye elerindeki yağı önerip 15/40 yarı sentetik yağ koymaları.busefer ben bildiğimi yaptım 10/40 yağ aldım yağı ve yağ filitresini kendim degiştirdim.2.litrre yağ 30,tl yağ filitresinede 5.tl verdim motoru bu pazargünü.250 km yol yaptım ve makina mütiş vitesler yağgibi çalışıyor yani akıyor.üstelik bu motor 2006 md tavsiyem kesinlikle 10/40 yarı sentetik yağ koyun .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler