Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    caner motorun yeni halinin resimlerini koymamışsın sahibindene param olsa ben alırdım senin moturu
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Of bi sorun da benden.. Bi kaç gündür motorum yatıyo altında çok az bi benzin damlaması gibi bişey olmuş bu motor kısmının altından sanki.. Arkadaşı biyere bırakmam gerekiyodu 20 kmlik mesafe.. Gittim bıraktım ordayken içimden geldi yağ seviyesine baktım bi motorun gayet normaldi.. Geriye geldim motoru apartmana aldım kapıyı kapatıp geldiğimde motorun altından yağ damladığını gördüm nedir sorunum ki arkadaşlar? bitmicek mi bu motorlarlarla bizim dertlerimiz yaa

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Of bi sorun da benden.. Bi kaç gündür motorum yatıyo altında çok az bi benzin damlaması gibi bişey olmuş bu motor kısmının altından sanki.. Arkadaşı biyere bırakmam gerekiyodu 20 kmlik mesafe.. Gittim bıraktım ordayken içimden geldi yağ seviyesine baktım bi motorun gayet normaldi.. Geriye geldim motoru apartmana aldım kapıyı kapatıp geldiğimde motorun altından yağ damladığını gördüm nedir sorunum ki arkadaşlar? bitmicek mi bu motorlarlarla bizim dertlerimiz yaa

büyük ihtimal contalardandır.

bu arada faceden ekliyebılırmsın beni müsaitsen bi kaç sorum varda yardımcı olabılırsen sevınırım

Lnt-mettoxin@hotmail.com metin uğuş

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Face.i pek kullanmıyorum kullanıyosan msn de olabilir?

Motosikleti
    onu da kullanıorum sana zahmet musaittsen eğer

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Geçmiş olsun arkadaşım.
    Yağ seviyesine gözetleme camından bakılmıyormu? Çünkü yağ kapağında çubuk filan yok benim motorda. Nasıl baktın yağ seviyesine?
    Selamlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:23 ----------

Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler bugun motorda bır sorun olustu motor hafıf gaz kesmeye basladı ve durdu calıstırdım hafıf hafıf gaz kese kese 10km gıttım. ve suan mars hıc basmıyor yanı motoru calıstıramıyorum. korna sesı normal bazen ses hafıf kısılıyor. ama farlar gayet normal calısıyor sorun nedır?
    ilhan arkadaş,
    senin motorun aküsü sanki şarj yapmıyor diye geldi bana. Bazı aksamlara elektrikakımı yettiği yerde, fazla elektrik çeken aksamlara akünün ciğeri dayanamaz oldu. Acaba konjektörmü bozuldu. Yani şarj doldurmuyor aküyü.
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım.
    Yağ seviyesine gözetleme camından bakılmıyormu? Çünkü yağ kapağında çubuk filan yok benim motorda. Nasıl baktın yağ seviyesine?
    Selamlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:23 ----------

Teşekkür ederim..Evet gözetleme camından bakılıyor..Motoru dik tutarak gerçek seviyeyi görebiliyorsun. Arkadaşı bıraktım içimden geçti motoru dikleştirdim baktım seviye yerinde ama gelince yağ damlamış Contadan galiba.

Motosikleti
    S&T gt 250 R

yag değişimi

slm arkadaslar motorun yağını değiştiricem motor 5400 de ne önerirsiniz

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Teşekkür ederim..Evet gözetleme camından bakılıyor..Motoru dik tutarak gerçek seviyeyi görebiliyorsun. Arkadaşı bıraktım içimden geçti motoru dikleştirdim baktım seviye yerinde ama gelince yağ damlamış Contadan galiba.
    sıkıştırdınmı makineyi? yoksa başka türlü neden atsınki yağ? atmamalı. ters bir durum yaşatmış olabilirsin makineye.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:37 ----------

Alıntı döjovu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar motorun yağını değiştiricem motor 5400 de ne önerirsiniz
    nasıl yani??? 5400 km oldu , daha yenimi değişireceksin yağı ? inşallah ben yanlış algılıyorum durumu. eğer böyle ise çok geç bu km. yağ özelliğini motorlarda çabuk kayıp eder, çünkü yüksek devir döner makineler.
    ben avcılar denizköşklerdeki servise götürüyorum. memnunum. orada gerekli yağı koyuyorlar.
    selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    bakımdan bakıma yag değiştirmek yeterli midir? ben 5500 de bakım yaptırdım 8binde yaptırcam bidaha,2500km de bir mesela uygun mudur?

Motosikleti
    S&T gt 250 R

yağ değişimş

yanlış anladınız ben 5400 de aldım aldıgım sahıs bakımlarını yaptım demışti her halde yagın yenı motorlarda kac bınde degıstığini biliyodur

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    VALVOLINE yağ doldurdum ben en son 3500-4000km gider dediler. Litresi 28tl, o yağı koyduktan sonra motorun gidişide seside değişti..

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K5
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler bugun motorda bır sorun olustu motor hafıf gaz kesmeye basladı ve durdu calıstırdım hafıf hafıf gaz kese kese 10km gıttım. ve suan mars hıc basmıyor yanı motoru calıstıramıyorum. korna sesı normal bazen ses hafıf kısılıyor. ama farlar gayet normal calısıyor sorun nedır?
    ilhan marş a bastığında marş motoru hiç mi dönmüyor ? vurdurmayı bir dene arka lastiğe dikkat et bakalım dönecekmi ?

Motosikleti
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a öncelikle yardım eden etmeyen herkeze tşkkür ederim

özellikle hyosung GT250R ve cbr 125 kullanıcıların ve kullananların yorumlarını alırsam sevinirim motorlar hakkında

sımdı bu 2 motor arasında takıldım kaldım borçlarım yüzünden daha yeni tiger250 motorumu sattım .
    inş şu borcumu kapatır kapatmaz kredi çekip 5 bin tlye kadar motor almayı düşünüorum ve bu 2 motor arasında gıdıp gelıorum kimisi çok övüyo kimisi kötülüo ama bı trlü sonuc alamadım sımdı

hyosungda merak ettıgım bı çok şey var açıkcası cbr yine katagorisinde kendını göstermıs bı motor

Gt250 R kafama sımdılık takılanlar

1.yakıt tüketimi ( şehir içi aragazlı ve şehir dışı )

2.vibrasyon var mıdır ( benim için çok önemli bişey hızı seven adamda deilim )

3.orasından burasnda belli belirsiz sesler geliyo mudur.

4.seri şanzımantmıdır ve tiger egzoz veya perfomasn egzoz takıldıgında sesi nasıldır?

sımdılık aklıma gelen bu kadr yardım eden ve edemeyen abilerime ve kardeşlerime teşekkür ederim
    daha hala cevavplarımı etırlı derecede alamadım yardımcı olabılecek var mı

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K5
    yakıt tüketimi duruma göre değişir be hacı CBF gibi yakanda var 4 silindire yakın yakanda var vibrasyon limitlerini yoklamadığın sürece algılamazsn yoktur. bakımlar ve limitlerini zorlamadığın sürece abzürt sesler gelmez orasından burasından egzost lardan 4 silindir sesi alamazsn ama tok ve cırtlak sesler olmak üzere değişik sesler alabilirsin

Motosikleti
    Alıntı sinner34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt tüketimi duruma göre değişir be hacı CBF gibi yakanda var 4 silindire yakın yakanda var vibrasyon limitlerini yoklamadığın sürece algılamazsn yoktur. bakımlar ve limitlerini zorlamadığın sürece abzürt sesler gelmez orasından burasından egzost lardan 4 silindir sesi alamazsn ama tok ve cırtlak sesler olmak üzere değişik sesler alabilirsin

yardımın için tşkurler
    tek sorun zorlanmamıs motor bulmakta

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 1000 K5
    aynen öyle kardeşim

Motosikleti
    bi takıntı daha var aslında normal bı Gt250r ın km de kaç kurus yakması lazım sakin kulanımda (şehir içi ve dışı )

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkıştırdınmı makineyi? yoksa başka türlü neden atsınki yağ? atmamalı. ters bir durum yaşatmış olabilirsin makineye.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:37 ----------

nasıl yani??? 5400 km oldu , daha yenimi değişireceksin yağı ? inşallah ben yanlış algılıyorum durumu. eğer böyle ise çok geç bu km. yağ özelliğini motorlarda çabuk kayıp eder, çünkü yüksek devir döner makineler.
    ben avcılar denizköşklerdeki servise götürüyorum. memnunum. orada gerekli yağı koyuyorlar.
    selamlar
    Evet biraz sıkıştırdım motoru gaz açışlarım azcık sert oldu sanırım yetişmeye çalışıyodum da :/

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi takıntı daha var aslında normal bı Gt250r ın km de kaç kurus yakması lazım sakin kulanımda (şehir içi ve dışı )
    Ben araştırdım "S&T alıcam bende" 100km'de 4-5 litre şehir içi uzun yol...!!! Bilmiyorum ama 4 litrenin altına düşüceğinide sanmıyorum.Honda cbf 150 şu anda en az yakan araç "araştırmalarıma göre".! Ama tarzım değil oda

Bu arada 2009 Model ve üstü S&T GT 250 satan arkadaşlar varsa ilanlarını bizimle burda paylaşa bilirlerse sevinirim.
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 43 kullanıcı var. (0 üye ve 43 misafir)

Bu Konudaki Etiketler