Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 5.000 tl ye 2007 ve üstü, tercihen siyah veya kırmızı-siyah, kazasız gtr arıyorum. sahibiden.com da istediğim özelliklerde var fakat ben siteden, tanıdık birinden almayı şu an için tercih ediyorum.
    arkadaşım benim 2006 yı vere bilirim motor 15500 km de lastikleri yeni aldım zincir yeni en ufak bir sorunu yok istediğin ustayı getir göster .fiyatı:6,000,00 tl ben malımdan eminim.düşünürsen tabi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    inşallah hyo 250 GTR olacak...
    Alıntı dionysos06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benide heveslendirdiniz yaw cbr 125 düşünüyordum ama gt 250 r ilk görüşte aşık oldum :=)) demek forumda da satan arkadaşlar denk geliyor... Alacağımız zaman forumdan satan arkadaşlarla iletişime geçmemiz daha mantıklı olur ;)
    bende aynen arkadaşa katılıyorum,en azından sürekli görüştüğümüz tanıdık bildil birinden almış oluruz hem bu böylece ilerde bir sorun olursa da geriye dönük bilgi alabiliriz

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Çako, ER6F'in hayırlı uğurlu olsun.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sağolasın abi

Motor süper ama oturus pozisyonuna alısamadım gitti :(
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaşlar biz Mersin motor olarak Manavgat motor festivaline 19-22.2010 tarihleri arası katılıyoruz.gelebilecek arkadaşlarla yüz yüze tanışmayı isterim gsm:0532 4114166 saffet uyar

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    arkadaslar merhaba gt250r son hızı ne kadar kullanımı nasıl egzoz sesi motorun sesi nasıl biraz anlatabilirmisiniz

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    *160 km/h ile redline giriyor; Sonrasında 170 küsürlere kadar ulasabilirsin...
    *140 km/h kadar oldukca seri hızlanıyor
    *Kullanımı bana kolay geliyordu fakat kasası büyük olduğu için sehir içi manevralarında biraz zorlanabilir kullanmamıs kişiler
    *Egzoz sesi öyle 4 silindirliler gibi böğğğğğğğğğğ etmez; fakat ben beğeniyordum. CBR 125 in daha tok hali
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    çok sagolasın arkadasım 650 ligin fiyatlara baktımda onlarda uygun baya onlar nasıl bilgin var mı peki?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Benim aklımdaki motordu 650r.. Temiz bulabilirsen oldukca yüksek km lere kadar sorunsuz kullanabilirsin Tabi limitlerinde kullanman gerekiyor
    Fakat satmak varsa aklında piyasası ok düşük
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    çako hayrlı olsun şekerim
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Teşekkür ederim kusum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Günaydın motorcu arkadaşlar.hepimize güzel sağlıklı bir hafta diliyorum.

Motosikleti
    cakalaz dostum hayırlı olsun,

arkadaşlar bende size birşey anlatmak istiyorum.bu hafta sonu dayımın nişanı için istanbul avcılardaydım,dayım beni orda bir hyosung servisi olan arkadaşına götürdü,orda ilk defa hyo 250 gtr'ye binme fırsatım oldu,doğru söylemek gerekirse ilk başta bi ürktüm motordan,böyle daha sakinleşmemiş yaban atlar gibi geldi gözüme tipinden dolayı,fakat sonradan fırsatı kaçırmadım ve üstüne oturdum hemen,dedim "allah kısmet eder de alırsam siyah olacak ve adı da küheylan olacak,bugüne kadar dört teker meğer yalanmış" bakalım artık daha bir hevesle almayı bekliyorum inş motorumu....

Motosikleti
    bende motorumu yeni almıstım ama bir sene sonraki hayalim bu motor inş alcam şimdiden gece gündüz calısmaya basladım hayallere ulasmak biraz caba gerektiriyor

Motosikleti
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende motorumu yeni almıstım ama bir sene sonraki hayalim bu motor inş alcam şimdiden gece gündüz calısmaya basladım hayallere ulasmak biraz caba gerektiriyor
    evet dostum çok haklısın,belki kimileri için çok para değil bu motor ama kimileri için de büyük çaba istiyor almak,olsun biz bunu bu şekilde alınca motora daha bağlı oluoyoruz çünkü bir sürü fedakarlık yapmış oluyoruz almak için

Motosikleti
    aynen katılıyorum bende suanda 150 zc var daha alalı bir ay oldu taksitlerini yeni ödemeye basladım bu motoruda cok begenerek aldım ama bunu görünce bu kadar uygun fiyata bu performance da güzellikte motor ister istemez büyülüyor insanı 2 işte çalışıyorum şimdi allahın izniyle gelecek sene bu zamanlara alcam bakalım:D

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyo GT 250 r harika motor .
    Görüntü 10 numara
    Fiyat 10 numara .

8500 e bulabiliyorsunuz . ruhsat 330 tl valla al bahçede süs niyetine dursun yine değer o fiyata 2010 kasa görüntü muhteşem

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Selam forumdaşlar siteye bayadır bakamıyorum bazı arkadaşlarımız motorlarını değiştirmiş hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum ,tekeriniz düz bassın ;)

Teknik bilgisi olan arkadaşlara bi sorum olucak;
    Benm makinaya xenon far takmıştım fakat akü biraz zayıf kalıyor sanırım bi kaç ay çok aktif kullanmadığım için motoruda aküde zayıflama olmuş olabilir. Şöyle bi problem söz konusu farı açıyorum fakat çok kısa bi süre sonra otm sönüyo xenon... Araya kondansatör tarzı bi parçay takarak desteklenebilirmi acaba ?

2. bi sorum daha önce park lambasını değiştiren var mı ? Yardımcı olursa sevinirim

İyi forumlar herkese ....

Motosikleti
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum bende suanda 150 zc var daha alalı bir ay oldu taksitlerini yeni ödemeye basladım bu motoruda cok begenerek aldım ama bunu görünce bu kadar uygun fiyata bu performance da güzellikte motor ister istemez büyülüyor insanı 2 işte çalışıyorum şimdi allahın izniyle gelecek sene bu zamanlara alcam bakalım:D
    inş en kısa zamanda her isteyene bi hyo nasip olur hatta cem uzana söleyelm bi daha ki seçimlerde aday olursa herkese bir hyo vaad etsn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:24 ----------

Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyo GT 250 r harika motor .
    Görüntü 10 numara
    Fiyat 10 numara .

8500 e bulabiliyorsunuz . ruhsat 330 tl valla al bahçede süs niyetine dursun yine değer o fiyata 2010 kasa görüntü muhteşem
    aynen katılıyorum dostum al koy bahçee,binmessen bile (ki mümkün değil) öyle bakıp bakıp keyfini çıkar

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar selam bende uzun zamandır girmiyordum. Ben 3 aylık 400 km 2010 model motoru sattım bilenler biliyordur zaten... Bilmiyorum neden sattım ama tam olarak motora ısınamadım ısındırmadılar hanım dırdırı başımın etini yedi bide üstüne bebek filan olunca iş iyice kötüleşti sattık kurtulduk... kasa kocaman olunca herkes çabuk öleceğim sandı sanırım Şimdi hatunu ikna etme çabalarındayım yeni bir makina alabilmek için kısmetse... Aradığım temel özellikleri hanım belirledi maksimum 110 yapacak az yakacak falan filan şimdi uzun uzun yazmayım bende birkaç motor beğendim forumlarda bazen tanıyan arkadaşlarla sohbet ortamında özellikle soruyorum bunu kullanan varmı en çok kaç yapıyor filan gibisinden herkes atlıyor 100 yapıyor öbürü ben en son 105 gördüm filan diyor da biraz olsun sakinleştireiyoz hatunu neyse kısmetse ikna edersem R6 - 600RR - ZXR 6 - GSXR 600 bakıyorum bunların dışında bide fazer ile VFR 800 baktım ama bunlara pek ısınamadım... Ama gönlümden geçen 2 motor GSXR 600 ve R6... Eski R6 kullanıcısı olarak diyebilirim ki her Türk genci o zevki yaşamalı...

Bu arada R6 en fazla kaç yapıyor :p

Herkese selamlar
    Sex Speed Money...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler