Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T gt 250 R
    arkadasım hysong u üreten fabrikada suzukiler üretiliyodu hatırlatmak isterim begenmedıgın hysong lar yarı suzukidirrrr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun kardeşim sevindim senin adına güzel makine, senden bi ricam olsun o zaman aldığında bana haber verirsen sevinirim, kaç km kaça aldın vs. ;)
    Hay hay. Buradan yazmam ama FZ6 başlığına muhakkak yazarım. Hatta unutmazsam sana özel mesajla da bildiririm.

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    arkadaslar bu motor benı zorlarmı virajlarda yardımlarınızı beklıorum
    kafam karma karısık bundan önceki motorum chooperdı

yaş 19 kilo 51 boy 168 cm bı kaç tanıdık motorcular vırajlarrda zorlanırsın dedı kafama takıldı kilom hafif oldugu için sizin düşünceniz nedir

sizin düşünceleriniz nedir motor virajlarda altımdan gider mi ben öle pek gidecegini sanmıyorum cunku 250lık motor zaten tecrübemde var sadece tarz deişikliği olacak
    altımdan gider derken yan yatarmıyız demek istiorum ve öle pek uzun yola çıkan bırı deilim
    genel oalarak şehir içi kullanım olacak şehir

yardım eden herkeze sımdıden tşk ederim

Motosikleti
    kymco süper 8
    bende senin gibi aynı kilodayım almayı düşünüyorum hyo sanırım bu yana yatma olayı birazda güçle alakalı bişey

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu motor benı zorlarmı virajlarda yardımlarınızı beklıorum
    kafam karma karısık bundan önceki motorum chooperdı

yaş 19 kilo 51 boy 168 cm bı kaç tanıdık motorcular vırajlarrda zorlanırsın dedı kafama takıldı kilom hafif oldugu için sizin düşünceniz nedir

sizin düşünceleriniz nedir motor virajlarda altımdan gider mi ben öle pek gidecegini sanmıyorum cunku 250lık motor zaten tecrübemde var sadece tarz deişikliği olacak
    altımdan gider derken yan yatarmıyız demek istiorum ve öle pek uzun yola çıkan bırı deilim
    genel oalarak şehir içi kullanım olacak şehir

yardım eden herkeze sımdıden tşk ederim

kardeşim öncelikle selamlar seninle aynı yaşta aynı kilodayım 6-7 (bu sene ile birlikte 7 ) senedir motosiklet kullanıyorum.. 19 yaşındayım bu motoru zpdetdebilme meselesi değil yerine göre altından gider yerine göre durduramassın tamamen tecrbenle alakalı sonuçta 250 cc diyip geçme daha önce e-5 te 140 150 160 km suratlerde kendi kullandığın motorla makasa girdiğini sanmıyorum...

bu motosiklet bu suratleri kolayca yapıyor.. önemli olan bu motorda kendine hakim olmandır..!yoksa devirmekten olduğu yerde duşurmekten olucak olayları geçmelisin bunlar illaki olucak o motor yerede duşucek bir gun ...

fakat virajda altımdan gidermi gibi bir olay tamamıyla senin pilotajınla alakalı gereğinden hızlı girip yatırmaya kalkarsan motoru altındanda gider belli olmayabilir ustundende geçer..allah korusun..

şimdi tecrubene bakarak bu motoru almayı göz önunde bulundur... max 1 hafta zorlanırsın sonra motora adapte olursun .ama tecruben ile ikarus sendromunu ne kadar zamanda aşarsın orası sana kalmış...

ilk racing motosikletin olucağından fazlasıyla gaza geliceksin... sen bu olayları aşıp gaza gelmeyip kendini frenlemesini bilirsen sende bu motoru kullanırsın.. iş beyninde bitiyor ...

bilmem anlatabildimmi?

kilo konusunda arkana ağır birisi alırsan zorlanırsın sadece....yoksa motosikleti zaten kontralar ve ağırlığını kaydırmayla yönetebilirsin...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    kymco süper 8
    illa ki olduğun yerde düşücen ufak tefek kazalar olur tabi fazla hızı bende sevmiyorum ben tek endişem kilo problemi

Motosikleti
    Bu arada kendim yaptığım yeni Kamera aparatımm...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı motorcuxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung ne yaa sayfaya bakıyosun herkes şikayetçi girin honda suzuki yamaha kawasaki'nin sayfalarına bakın şikayet varmı.. olmaz çünkü adamlar motor yapıyor bisiklet değil büyük makina alıcaksan honda,yamaha,suzuki,kawasaki diğerleri yalan..
    sayın.motorcuxx arkadaşım kimse ayranına ekşidemez.ben sahidim 1.yıl içersinde tam 3.tana yamaha R1 Motor Patlattığını kendim gördüm .ama motor sahiplerine sorsan elerinden çıkarmayı düşündüklerinden dolayı motoru hemen garaja kapatın el altından tamircilere satıyorlar gerisi muamma. bu benim gördüklerim çalışan her makina arıza yapa.neticede bunlar kul yapımı..

Motosikleti
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim öncelikle selamlar seninle aynı yaşta aynı kilodayım 6-7 (bu sene ile birlikte 7 ) senedir motosiklet kullanıyorum.. 19 yaşındayım bu motoru zpdetdebilme meselesi değil yerine göre altından gider yerine göre durduramassın tamamen tecrbenle alakalı sonuçta 250 cc diyip geçme daha önce e-5 te 140 150 160 km suratlerde kendi kullandığın motorla makasa girdiğini sanmıyorum...

bu motosiklet bu suratleri kolayca yapıyor.. önemli olan bu motorda kendine hakim olmandır..!yoksa devirmekten olduğu yerde duşurmekten olucak olayları geçmelisin bunlar illaki olucak o motor yerede duşucek bir gun ...

fakat virajda altımdan gidermi gibi bir olay tamamıyla senin pilotajınla alakalı gereğinden hızlı girip yatırmaya kalkarsan motoru altındanda gider belli olmayabilir ustundende geçer..allah korusun..

şimdi tecrubene bakarak bu motoru almayı göz önunde bulundur... max 1 hafta zorlanırsın sonra motora adapte olursun .ama tecruben ile ikarus sendromunu ne kadar zamanda aşarsın orası sana kalmış...

ilk racing motosikletin olucağından fazlasıyla gaza geliceksin... sen bu olayları aşıp gaza gelmeyip kendini frenlemesini bilirsen sende bu motoru kullanırsın.. iş beyninde bitiyor ...

bilmem anlatabildimmi?

kilo konusunda arkana ağır birisi alırsan zorlanırsın sadece....yoksa motosikleti zaten kontralar ve ağırlığını kaydırmayla yönetebilirsin...
    çok güzel bi anlatım gaza gelme gibi bi durum söz konusu deil cesaret edemem ben veliefendıde yarış atlarına ve taylara idman verıorum

yanı motorla geçirecegim en ufak bı kaza bile benim işlerimi alt üst eder bılmem anlatabıldım mı

yani benm max süratım 100 km hız olucaktır o da nadir yani
    benım mantıgımda hız deilde keyif ön planda normal bı hızda gidince çok keyif alıorum hız meraklısı deilim hani bana söle diyenler olacak ( bu motoru alınca illa ki hız yaparsın )die ama amacım hız yapmak deill sadece dısarıdan dıkkat çekmek ve gösterisli olmak ve başkalarından farklı gözukmek bu motorun son hızı 50 km bile olsa bana koymaz

2.cisi
    eet 250lik chooperımdada arkaya bıırnı alınca zorlanıorum
    ve benım motorum 185 kiloydu

açık konuşmak gerekirse motor tecrübem öle senelere dayalı deil

tek korkum kilom hafif oldugundan arka tekerin kayması olacaktır

bi de motor benım motorumdan hafif

inş anlattıklarm açık ve net anlaşılıyodur

bu arada yardım eden ve edemeyen herkeeze tşkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:09 ----------

Alıntı berkay8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende senin gibi aynı kilodayım almayı düşünüyorum hyo sanırım bu yana yatma olayı birazda güçle alakalı bişey
    güç desek fazlasıyla var süreklı idman yaptıgım için kollarıma ayaklarım baya güçlü o konuda

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    ikinci el piyasasının düşmesi lazım çok yüksek rakamlar..

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadşlar gt 250R satıyorm.motorumu topikten gören arkadşlar bilir.hiç zorlanmamış,diri durumda.hiç bir problemi yok.allaha şükür beni hiç yolda, otoparta bırakmadı.servise sadece rutin bakımları için gitti.
    detaylar.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29868779/detay
    arkadaşlar hyosung a laf atanlar kıskanç çekemeyenler.bu paraya bu motoru.bu görüntüyü başka türlü alamassın.
    tabi fiyatları düşürmek içinde olumsuz taraflı konuşan yok değil.
    geçiş motoru olduğu için çok alınıp satılıyor.insanlar aldığana pişman olduğndan satmıyor

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    arkadaşlar ön tekerime küçük bir cam parçası girmiş. hafiften kaçırıyor. ve ön kontrolümü çok fazla etkiliyor. yama mı yaptırayım yoksa lastik değiştirmek mi?

Motosikleti
    mr 250 destro
    bende bındım gecen gun gt250r ye hosuma gıttı hem kaslı hemde guclu aynı yerde gv250ye bındım pek hosuma gıtmedı kararsızım yanı almakta dusunuyorum hala ıkısıde farklı segmentlerde tabı ama nebıleyım gv250pek kucuk geldı bana ama bu motor daha kaslı ve hosuma gıttı boyum 1.83ve 93kıloyum bu motor sankı daha cezbedıcı ama bundada oturma pozısyonu rahatsız gercı racınglerde hepsı boyle bılmıyorum kararsızım ıste

Motosikleti
    hyosung kullanıcıları nereye kayboldu yardımcı fıkrını sunacak yok mu ?

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı yalowa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler karar verdim ve önümüzdeki sezon Yamaha FZ6 Fazer alıp Sport Touring stilini deneyeceğim. Artık GT250R ile olan macerama son vermeyi planlıyorum. Motorumu satıyorum. Acelem yok. Sadece ilan verdim sahibinden.com'a. Aşağıda ilanın adresi mevcut. Egzost konusunda 2 silindirli motordan çıkabilecek en iyi ses olduğunu iddia ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30037473/detay
    abi sen şu ilana birde video ekleseydin keşke şu sesi bir duysaydık
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    Forumu Renklendirme Vakti Geldi....Gri Siyah Hyoßusa mın Fotoları karşınızda...

Son çektiğim resimlerden başlıyım ve karışık oalrak devam ediyimm...
    Temizlikk.. ?

Hyoßusa

Grenaj

Çakma Rizomalarım..(guzel duruyo ama )

En sevdiğim Fotolardan birisi

BEN VE HYO GAZCI ANLAŞMASINDA....

MAŞALLAH Demeyi unutmayalım..

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    biz de alabilsek bunda bir tane çok süper motor tam fakir adamın cep dostu motor gt 250 r
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    maşallah...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    maşallah, çok temiz, güzel motor...
    Fotoğraf çekme konusunda da iyisin

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    bygrm dostum.
    fotolar çok şeker. beğendim. maaşallah ekliyorum. sen ist üniv. liydin sanırım. bende öyle. hiç hyo culara denk gelmiyorum. servise gittiğim yer deniz köşkler. sordum. epeyce gelen varmış oraya. sezon bitecek. buluşamadık hiç.

Aynı zamanda orta bir sorum olacak. Kontak açtığınızda göstergede hararet göstergesi var. motor çalışınca kayıb oluyor. hararet durumunda ortaya çıkar o ???

selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler