Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen gün avcılarda bi tane hyo gördüm karşı şeritden geliyodu gerçekten 600lük ss gibi dikkat çekiyo çok güzel ya
    Gri siyah ise benimdir.... benim kadar gazlayanını pek bulamassın bu tarafta.. hyo olarak... doğal olarak egzoz sesi devirli oluncada dikkat çekiyor.. yarında deli gibi gazlayan gri siyah görürsen oda benimm... şimdiden haber ediyim yarın gazlamaya çıkıyorumm...!
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gri siyah ise benimdir.... benim kadar gazlayanını pek bulamassın bu tarafta.. hyo olarak... doğal olarak egzoz sesi devirli oluncada dikkat çekiyor.. yarında deli gibi gazlayan gri siyah görürsen oda benimm... şimdiden haber ediyim yarın gazlamaya çıkıyorumm...!
    :D sendin demekki bugunde hava kapalı biraz ama yağmur yağmaz inş

Motosikleti
    inşallah hyo 250 GTR olacak...
    ah ahhhh bakalım allah bize ne zaman kısmet edicek böyle gazlayp gitmeyi,devirli egsoz sesi dinlemeyi inş bakalım bu yaz kısmet olursa bincem artk bende hyo ma...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    selam millet nasılsınız....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Folyo kaplama da böyle birşey oluyormuş. Tam olmadı şimdilik, zaman olunca hepsini söküp en baştan yapacam.

...eX...

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D sendin demekki bugunde hava kapalı biraz ama yağmur yağmaz inş
    hava kötü olduğundan gazlamaya çıkmadık motorada iki kamera monte edicem zincir korumalığının oraya ve depoya olmak üzere... ardından gazlamaya ve teker e çıkıcağız... güzel bir gün ü bekliyoruz...olursa bu hafta içinde inş. gazlamaya çıkıcağız...

birdee bu çevrede sağlam gazlayan hyo görürsen mutlaka benimdiiiiiirrrrrr
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Folyo kaplama da böyle birşey oluyormuş. Tam olmadı şimdilik, zaman olunca hepsini söküp en baştan yapacam.

Çok çok güzel olmuş, bn çok beğendim, zaten aklımdaydı alınca muklaka tamamen kaplatacağım ne kadara mal oldu???

Allah kaza bela vermesin

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    ToeX
    motorun çok hoş olmuş nazar değmesin maaşallah diyelim
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    evet arkadaşım kesinlikle çok güzel olmuş motorun bence sökme kalsın böyle,alayım bende yaptırmaya karar verdim,kenara hemen notumu aldım

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar Manavgat festivaline katılacak olan var mı? Varsa orada görüşelim mutlaka...

Kral bi festival olacak... Bu arada motor satılırsa başka motorla olmadı hanım bebek arabayla geleceğim

http://www.mmkfest.com/
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    arkadaşım motoruna kesinlikle bi nazarlık tak allah korusun çok insanın gözü kalır iyi veya kötü olarak...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    folyo çok hoş oluş araçlarada çok güzel gidiyo zaten folyo olayı

hyocular hyogt250r'da en güzel ses veren egsoz hangisi ?

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Beğenmenize çok sevindim Gerçekten motor bambaşka bişey oldu, yeni almış kadar oldum. Dediğiniz gibi çok fazla dikkat çekiyor, ışıklarda falan millet karşıya geçmeyi unutuyor, durup motoru izliyor, bu kadar olacağını tahmin etmiyordum.

Motoru komple kaplama 200 lira civarı birşey tutuyor. Ben kaplatırken biraz sorun yaşadık, gecikmeler oldu, yaptık olmadı, söktük baştan yaptık. En son herşey bitti tamam bu sefer dedik, gece bıraktık motoru süper bi şekilde, sabah kabarmalar falan oldu folyo da. 2. resime dikkatli bakarsanız, grenajın kıvrım yerindeki kalkmayı görebilirsiniz. Depo kısmında da vardı, düzeltelim dedik folyo bozuldu bu seferde. komple söktük depoyu sadece yan kısımları kaplattım şimdilik. Dediğim gibi şimdilik tam istediğim gibi olmadı ama en kısa zamanda sıfırdan başlayacaz tekrar.

Nazarlık tak diyen arkadaşlara gelsin bu resim kaplanmadan hemen önceki hali;

...eX...

Motosikleti
    Alıntı tantürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyocular hyogt250r'da en güzel ses veren egsoz hangisi ?
    evet arkadaşlar bunu bende çok merak ediyorum hangisi acaba???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:37 ----------

Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğenmenize çok sevindim Gerçekten motor bambaşka bişey oldu, yeni almış kadar oldum. Dediğiniz gibi çok fazla dikkat çekiyor, ışıklarda falan millet karşıya geçmeyi unutuyor, durup motoru izliyor, bu kadar olacağını tahmin etmiyordum.

Motoru komple kaplama 200 lira civarı birşey tutuyor. Ben kaplatırken biraz sorun yaşadık, gecikmeler oldu, yaptık olmadı, söktük baştan yaptık. En son herşey bitti tamam bu sefer dedik, gece bıraktık motoru süper bi şekilde, sabah kabarmalar falan oldu folyo da. 2. resime dikkatli bakarsanız, grenajın kıvrım yerindeki kalkmayı görebilirsiniz. Depo kısmında da vardı, düzeltelim dedik folyo bozuldu bu seferde. komple söktük depoyu sadece yan kısımları kaplattım şimdilik. Dediğim gibi şimdilik tam istediğim gibi olmadı ama en kısa zamanda sıfırdan başlayacaz tekrar.

Nazarlık tak diyen arkadaşlara gelsin bu resim kaplanmadan hemen önceki hali;

arkadaşım önceki halinde o kadar buyuk nazarlık varmış üstünde,artk şimdi ki haline ne kadar büyük gerekir sen düşün ama kesin tak birtane korusun motorcuğunu...

Motosikleti
    S&T GT 250R
    hocam 250'lilik bir motordan nasıl bir ses beklentin var? 600lük sesi çıkmaz bunlardan sürekli red line red line kullanırsan ancak bağırtırsın belki tatmin eder ama bu seferde başka sorunlara sebep olursun...

Alıntı hunter007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bunu bende çok merak ediyorum hangisi acaba???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:37 ----------

arkadaşım önceki halinde o kadar buyuk nazarlık varmış üstünde,artk şimdi ki haline ne kadar büyük gerekir sen düşün ama kesin tak birtane korusun motorcuğunu...
    Sex Speed Money...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    tiger ın bir modeli var.sesi güzel
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    arkadaşım 600'lük gibi ses çıkarmaz doğru söylüyorsun ama en azından ona yakın birşey olsa çok güzel olur,şöyle gazladınmı insana keyif verecek,tatmin edecek bir ses en azından

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:39 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tiger ın bir modeli var.sesi güzel
    hocam modelin adını biliyor musun acaba?

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı hunter007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşım kesinlikle çok güzel olmuş motorun bence sökme kalsın böyle,alayım bende yaptırmaya karar verdim,kenara hemen notumu aldım
    bencede güzel olmuş benim motorda ön cam folya kaplı.siyah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:04 ----------

Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Manavgat festivaline katılacak olan var mı? Varsa orada görüşelim mutlaka...

Kral bi festival olacak... Bu arada motor satılırsa başka motorla olmadı hanım bebek arabayla geleceğim

http://www.mmkfest.com/

SHORİN.Merhaba manavgat festivaline mersinden MMK.CUP.ten arkadaşlarla katılmayı düşünüyoruz.ben tarihim tam olarak hatırlayamadım bana yazarmısın.tarihi.görüşmek üzere.

Motosikleti
    [QUOTE=saffet;2044155]bencede güzel olmuş benim motorda ön cam folya kaplı.siyah[COLOR="Silver"]

arkadaşlar peki bu folyo özellikle gece kullanıcı görüşünü olumusz etkilemiyor mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 misafir)

Bu Konudaki Etiketler