Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T GT 250R
    yalnız olsak sever tahminim ama bide bebek olunca sıkıntı oluyor... emdiği için ayrılamıyoruz da...

Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen nası sevdiremedin yengeye be abi
    Benim kız arkadaşımda karşıydı.
    2 kere bindik arabayla alınca kızıyo trafiğe sokuyosun neden motorla gelmedin diye
    Sex Speed Money...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Shorin; yazık motora bineydin biraz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    sımdılık yok
    Shorin; hakkıkaten bende uzuldum

benım annemı ıkna etmem 7 senemı aldı en sonunda ne halt edersen et dedı dırdır ara sıra ıse yarıo

ama sanırsam sen yeterınce denemene ragmen ıkna olmamıs esın :(

herseyde bı hayır fardır nasıp kısmetten oteye gecemıon
    Saygılar....

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet bebiş varsa olmaz açıkcası ufak bir araba hastalık Allah korusun bebeiş büyüyene kadar arabayla idare etcen abi Allah bağışlasın
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    buakşam büyükcekmecedeyim adres te gelmek isteyen buyursun ;)
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    mondi 150MC
    saat kaçtaa caner??
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

caner ozan buluştunuz mu ??? Keşke erkenden haber verseydiniz. Bir de nerede buluşuyorsunuz, tarif ederseniz. Bir dahaki sefere katılmak isterim

Caner abi, bende olan tel aradım ama ulaşılamıyordu.

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    arkadaşlar süper bi geceydi ozancım olmadımı olmuyo işte nası iştir anlamadım ama bu sefer harbi süperdi yaklaşık50 motor vardı tesisatlı araçlar vardı tam bir STUNT show izledik grenajlarım yüzünden pek bişi yapma imkanım olmadı ama sağolsun ybr ci arkadaşımın motoruyla teker show izlettim ya süperdi diyorum başka söze gerek yok ;) sonrasında aynı tayfa ile avcılardaydık siteden barisayd abiyle tanışmış oldum bu arada bu akşam başka bi akşam oldu hyo ma aşık olan kız üstünde benim kaskı çıkartmamdan sonra fikrini değiştirip bana aşık oldu ya neyse anlatmıyorum gelin görün

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:43 ----------

Alıntı Cihan Chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caner ozan buluştunuz mu ??? Keşke erkenden haber verseydiniz. Bir de nerede buluşuyorsunuz, tarif ederseniz. Bir dahaki sefere katılmak isterim

Caner abi, bende olan tel aradım ama ulaşılamıyordu.
    cihan ustam o numara değişti ya kusura bakma valla üzüldüm şimdi numaranı pm at istersen bak biz herzaman avcılar sahildeyiz yolun düşerse falan da hiç çekinme bekleriz ;)

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de seninle tanıştığıma memnun oldum Caner kardeşim.

Motosikleti
    St Kanuni GT250R Satıldı Honda Cıvıc
    Valla bende o kadaar çok glmek istiyrmki ama suan ehlıyet yok çok fazla cıkamıyorum İçim gidiyo

Motosikleti
    CBR 600F
    avcılar team cumartesi akşmı(buakşm) varmı sahil buluşması vs.
    iznliyim gezelim biraz

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı barisayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de seninle tanıştığıma memnun oldum Caner kardeşim.
    arkadaşlar barış abimiz TÜRKÇE Öğretmeniymiş bu arada kendisine buradanda saygılarımı iletiyorum Öğretmenlik şu devirde gerçekten okadar mühim bir meslekki anlatmakla bitmez Gelecek nesil Öğretmenlerimizin ellerinde kimbilir belki barış hocamız ilerde okuttuğu öğrencilerini tekerde stoppie da yada nebiliyim gazlarken görür hı şaka biyana söylediklerim gerçekten çok önemli özellikle şu dönemlerde

cihan numaranı kaydettim ya arkadaşlar yarın akşam avcılar da mangal yapıyoruz biz mahalleden arkadaşlarla kendin getir kendin pişir kendin ye misali isteyeniniz olursa katılabilir telefon numaramda ozan ,bygrm görkem de barış abide var saat 7 gibi avcılar girişte bulunursanız telefonla ulaşın yardımcı olurum ;)

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihan numaranı kaydettim ya arkadaşlar yarın akşam avcılar da mangal yapıyoruz biz mahalleden arkadaşlarla kendin getir kendin pişir kendin ye misali isteyeniniz olursa katılabilir telefon numaramda ozan ,bygrm görkem de barış abide var saat 7 gibi avcılar girişte bulunursanız telefonla ulaşın yardımcı olurum ;)
    Mesajı bekliyorum abi :D

Motosikleti
    sımdılık yok
    arkadaslar bu arada ankaradan yok mu hıc forumda sadece 1 kısı gormustum oda gerılerde baya bı

bıde burdan sorım dedım ???
    Saygılar....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Arkadaşlar 2007 model 3900 km de turuncu siyah bir hyo sahibi oldum:: Zenon mevcut... Bir iki gün içinde resimleri yüklerim... Yağını değiştirecegim... Birde fren balatası fiyatları hakkında bilgisi olanlar....................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Limpersan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX6-R
    Merhaba arkadaşlar
    3 ay önce ehliyetimi aldım ve motor için araştırmalara başladım. Nedense hep hyo hep hyo diyorum. Bu motorda beni çeken bişeyler var =) 5.500 TL param var ve 2007-2008 model , 10.000km yi geçmemiş temiz bir hyo gt 250r arıyorum. Kocaeli, İstanbul, Sakarya civarları olursa da çok iyi olur. Sahibinden deki ilanlara baktım , bakıyorum, ve hangi motoru beğenip sahibini arasam satıldı diyor :/ Yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar.

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Selam beyler,

Motora mat siyah folyo kaplatıyorum. Bayağa işçilik isteyen bi işmiş, çok uğraştırıyor ama güzel olacak gibi. Motorun havası bayağa değişiyor Pazartesiye bitecek inşallah, biterse resimleri atarım siteye de.
    ...eX...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen gün avcılarda bi tane hyo gördüm karşı şeritden geliyodu gerçekten 600lük ss gibi dikkat çekiyo çok güzel ya

Alıntı ToeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler,

Motora mat siyah folyo kaplatıyorum. Bayağa işçilik isteyen bi işmiş, çok uğraştırıyor ama güzel olacak gibi. Motorun havası bayağa değişiyor Pazartesiye bitecek inşallah, biterse resimleri atarım siteye de.
    Benim araba için düşünüyordum, Mat Siyah Folyoyu. Çok güzel görünüyor.

Hele bir motorda nasıl duracağını hayal bile edemiyorum. Olursa kaliteli olmassa her türlü resim olur. Merakla bekliyorum

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    arkadaşlar öncama film çekmekmi daha mantıklı yoksa boyamakmı?ilginize şimdiden teşekkür ederim..cvp bekliyorum kankalar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler