Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar motordaaaaa kaç litre yağ kullanıyorsunuz ve tavsiye deceğiniz yağ marklası...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar barış abimiz TÜRKÇE Öğretmeniymiş bu arada kendisine buradanda saygılarımı iletiyorum Öğretmenlik şu devirde gerçekten okadar mühim bir meslekki anlatmakla bitmez Gelecek nesil Öğretmenlerimizin ellerinde kimbilir belki barış hocamız ilerde okuttuğu öğrencilerini tekerde stoppie da yada nebiliyim gazlarken görür hı şaka biyana söylediklerim gerçekten çok önemli özellikle şu dönemlerde

cihan numaranı kaydettim ya arkadaşlar yarın akşam avcılar da mangal yapıyoruz biz mahalleden arkadaşlarla kendin getir kendin pişir kendin ye misali isteyeniniz olursa katılabilir telefon numaramda ozan ,bygrm görkem de barış abide var saat 7 gibi avcılar girişte bulunursanız telefonla ulaşın yardımcı olurum ;)
    Sözlerin için teşekkür ederim Caner. Şimdi bile kullanan 11-12 yaşında veletler var. Cup kullanıyorlarmış. Ben görmedim; ama kullanıyoruz diyorlar. Ben kendimi örnek göstererek motorumu aldığım halde bir buçuk ay binmediğimi, çünkü ehliyetimin olmadığını falan söyledim; ama ne kadar kar etti bilmem. Dinlediklerini sanmıyorum; motor aşkı işte

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncama film çekmekmi daha mantıklı yoksa boyamakmı?ilginize şimdiden teşekkür ederim..cvp bekliyorum kankalar...
    daha önce her ikisininde denendigi camları görmüş birisi olarak tavsiyem pleksi cilerde siyah cam yaptırmandır.eger gidebilirsen kasımpaşa stadının yanında özen pleksi var.ben orada yaptırmıstım.70-80 gibi fiyatı vardı sanırım. pardon yav bursadaymışsın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:25 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motordaaaaa kaç litre yağ kullanıyorsunuz ve tavsiye deceğiniz yağ marklası...............
    yag normalde 1450 gr konulacak ama yag filtresini de degiştiriyorsan 1500 gr olacak.kışın 10/40 yazın cok sıcak bir yerdeysen 15/50 koyabilirsin.marka olarak cok geniş secenekler var.ben ipone kullanıyorum ama digerlerine gore cok pahallı.ama ne koyarsan koy mutlaka motosiklet yagı olsun ve tam sentetik olsun.2.000 kmde degiştirirsen çooooooooooook iyi olur.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce her ikisininde denendigi camları görmüş birisi olarak tavsiyem pleksi cilerde siyah cam yaptırmandır.eger gidebilirsen kasımpaşa stadının yanında özen pleksi var.ben orada yaptırmıstım.70-80 gibi fiyatı vardı sanırım. pardon yav bursadaymışsın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:25 ----------

yag normalde 1450 gr konulacak ama yag filtresini de degiştiriyorsan 1500 gr olacak.kışın 10/40 yazın cok sıcak bir yerdeysen 15/50 koyabilirsin.marka olarak cok geniş secenekler var.ben ipone kullanıyorum ama digerlerine gore cok pahallı.ama ne koyarsan koy mutlaka motosiklet yagı olsun ve tam sentetik olsun.2.000 kmde degiştirirsen çooooooooooook iyi olur.
    sağolasın dostum................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı _YaNKeE_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu arada ankaradan yok mu hıc forumda sadece 1 kısı gormustum oda gerılerde baya bı

bıde burdan sorım dedım ???
    Ben varım ankaradan bide mt ilde genelde sohbet dönüyor ordan takip edebilirsin

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu siyah folyoluyu göremedik daha bitmedimi

Motosikleti
    sımdılık yok
    Alıntı tantürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben varım ankaradan bide mt ilde genelde sohbet dönüyor ordan takip edebilirsin
    eyw hocam hemen zıplıorum oraya da
    Saygılar....

2010 resimleri geldi>>>>>>>>
    Resimler hyosung'un brezilyadaki hali kasinski'den alınmıştır.

Motosikleti
    inşallah hyo 250 GTR olacak...
    merhaba arkadaşlar,
    bende bu motorun hayali ile yatıp kalkıyorum fakat gerekli parayı bir türlü toparlayamadım :( 2010 modeli de çok güzel duruyor gerçekten,ahh paranın gözü kör olsun

bu arada arkadaşlar elimden geldiğince sayfaları okumaya çalışıyorum fakat şu egsoz konusunda çok kararsız kaldım, bu motora spor bir egsoz takarak daha büyük motora sahip motorsiklet sesi elde etmek mümkün mü?beni motor da en çok etkileyen o ses oluyor...
    yardımınız için teşekkürler

valla you tube da scream demon pipe diye 2 3 tane videosu var sesleri çok güzel ama scream demon markamı onu anlayamadım onun dışında hep tiger kullanıyorlar genelde..

Motosikleti
    Alıntı tantürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla you tube da scream demon pipe diye 2 3 tane videosu var sesleri çok güzel ama scream demon markamı onu anlayamadım onun dışında hep tiger kullanıyorlar genelde..

peki arkadaşım aynı sesi veriyor mu büyük motorlarla?? tiger veya scream demon pipe???

vermıyor tabiki biri 250 cc diğerleri en az 600cc aynı sesin 10 da 1ini anca veriyor bende sırf bu yüzden honda cbr 600 f ile başlamayı düşünüyorum ama 600cc ilk motorun olması için sakıncalı

Motosikleti
    yaw bende sırf bu ses olayı yüzünden bazn 600cc'lük mü alsam diye düşünüyorum ama gözümde korkmuyor değil

aynı durumdayız

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    selamlarr herkese arkadaslar korumaları tamamlama peşindeyim buaralar sizce bu dizlikler nasıldır?? yada önerceginiz baska dizlik modelleri varmıdır çok pahalı olmadan ??
    http://www.hudsonderi.com/?urun-deta...torsiklet.html

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlarr herkese arkadaslar korumaları tamamlama peşindeyim buaralar sizce bu dizlikler nasıldır?? yada önerceginiz baska dizlik modelleri varmıdır çok pahalı olmadan ??
    Güzelmiş, fiyatı da uygun. Alabilirsin bence.

Reims, FRANCE [en kısa sürede tekrar İZMİR]
    Motosikleti
    henüz değil ;)
    daha önce böyle bir konu açılmıştı sanırım, orda dizliklerin motora temas ettiği yerde boyaya zarar verebileceğinden bahsedilmişti, sadece bir bilgi, bilmiyorum bu konuda özel çözümler var mıdır..

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı barisayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzelmiş, fiyatı da uygun. Alabilirsin bence.
    ben de arastırdım bunu buldum buaralar motordan ayrıyım ama ekipmanları tamamlarsam yaza iyi bi giriş yapmayı planlıyorum tesekkür ederm buarada..bi de bugun hyocular ortalarda yok gibi

Alıntı iscanthere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce böyle bir konu açılmıştı sanırım, orda dizliklerin motora temas ettiği yerde boyaya zarar verebileceğinden bahsedilmişti, sadece bir bilgi, bilmiyorum bu konuda özel çözümler var mıdır..
    evet hatırladım öyle bi konu..bakaym gezeyim sayfaları biraz..sanki bu baslık altnda da konusulmustu gibi hatırladım ama bulabilirsem

Reims, FRANCE [en kısa sürede tekrar İZMİR]
    Motosikleti
    henüz değil ;)
    ben de arastırdım bunu buldum buaralar motordan ayrıyım ama ekipmanları tamamlarsam yaza iyi bi giriş yapmayı planlıyorum tesekkür ederm buarada..bi de bugun hyocular ortalarda yok gibi

evet hatırladım öyle bi konu..bakaym gezeyim sayfaları biraz..sanki bu baslık altnda da konusulmustu gibi hatırladım ama bulabilirsem
    dostum bahsettiğim başlığı buldum bak burda bahsediliyo, belki işini görür:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...akkinda-4.html

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı iscanthere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bahsettiğim başlığı buldum bak burda bahsediliyo, belki işini görür:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...akkinda-4.html
    teşekkürler dostum..ufo markasını da arastırayım bi bakalm nerelerden bulabilirim falan..biraz daha bakıncaz anlaşılan..yarına kaldı ama galiba yatmalıyım artıkk.. iyi geceler herkese

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler