Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski yazılara bakınırken buna rastladım
    Ne kadar da doğru demiş

@ Shorin ;

Vallahi sezonu motorsuz geçireceğime 4000 Liraya yine Hyo 250 Alırım belki
    4000 e aldığın temiz olma ihtimali nedir ki? ben de almayı düşünüyorum fakat hala uygun fiyatlılara güvenebilir miyim bilmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Ben 600 F ile takasa girdim bakalım hayırlısı... umarım bi sorun çıkmaz...

Alıntı erdemgc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000 e aldığın temiz olma ihtimali nedir ki? ben de almayı düşünüyorum fakat hala uygun fiyatlılara güvenebilir miyim bilmiyorum
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Veto yedik hanımdan... Motoru satıyorum lanet olsun... Aklı olan evlenmeden motoru alır evlenince bu işler zor oluyor... hele bebek olunca iyice zor... o yüzden arkadaşlar motor ilanını güncelledim... Satıp kurtulmak için.... 2010 model fiyat düştü 7000 TL... pazarlık yok takas yok... motoru istediğiniz yere gösteririz ustanızla gelin vs vs... kısacası vercem kurtulcam...

ilk gelen alır arkadaşlar... şimdiye kadar 7250den aşağıya vermeyecektim herkes 7000 düz olurmu demişti yok dedim şimdi dırdırdan bıktım veriyom...

http://www.sahibinden.com/acil_satil...XQQdisplayitem

Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 600 F ile takasa girdim bakalım hayırlısı... umarım bi sorun çıkmaz...
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    Veto yedik hanımdan... Motoru satıyorum lanet olsun... Aklı olan evlenmeden motoru alır evlenince bu işler zor oluyor... hele bebek olunca iyice zor... o yüzden arkadaşlar motor ilanını güncelledim... Satıp kurtulmak için.... 2010 model fiyat düştü 7000 TL... pazarlık yok takas yok... motoru istediğiniz yere gösteririz ustanızla gelin vs vs... kısacası vercem kurtulcam...

ilk gelen alır arkadaşlar... şimdiye kadar 7250den aşağıya vermeyecektim herkes 7000 düz olurmu demişti yok dedim şimdi dırdırdan bıktım veriyom...

http://www.sahibinden.com/acil_satil...XQQdisplayitem
    ya usta merak ediyorum yeni motoru niye satıyosun piyasada çok var böyle hoşuna mı gitmedi beğenmedinmi dicen önceden binmişindir aldığında ilk oturmamışındır herhalde para mı lazım desem herkesmi böle motor mu sıkıntı ????
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Yazdım ya hanım dırdırı sıkıntı

Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya usta merak ediyorum yeni motoru niye satıyosun piyasada çok var böyle hoşuna mı gitmedi beğenmedinmi dicen önceden binmişindir aldığında ilk oturmamışındır herhalde para mı lazım desem herkesmi böle motor mu sıkıntı ????
    Sex Speed Money...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    abi evlenmeden motorcu bir bayan a gönül verin sorununuz kalmasın... ben kendi motorumu satıp eşimin ybr sini kullandım yaklaşık bir sene şimdi gt250r buldum adam caymazsa.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    N/A
    arkdaşlar bu motorun ne kadar masrafı vardır? 1000 tl masrafı varmış?

değişmesi gerekenler ise sol kafa granajı,ön cam,aynalar,sinyaller,bide ön gidon elciklerle komple

http://www.sahibinden.com/hyo_gt_250...XQQdisplayitem
    to feel is everything

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hocam egzozu bu şekilde mi kullanacaksın? sağ grenajların altına bak boya mı yaptıracaksın? bu motor sürüklenmiş asfaltta... Benim tahminim 2000 TL den aşağısına bu motoru zor toparlarsın orjinal parça kullanman gerek ki onuda temin etmek sana bayağı bir zaman ve emeğe mal olur hazır 5000 TL ye birşeyler bulmanı öneririm.

Alıntı CinAli_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar bu motorun ne kadar masrafı vardır? 1000 tl masrafı varmış?

değişmesi gerekenler ise sol kafa granajı,ön cam,aynalar,sinyaller,bide ön gidon elciklerle komple

http://www.sahibinden.com/hyo_gt_250...XQQdisplayitem
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    N/A
    Hocam egzozu bu şekilde mi kullanacaksın? sağ grenajların altına bak boya mı yaptıracaksın? bu motor sürüklenmiş asfaltta... Benim tahminim 2000 TL den aşağısına bu motoru zor toparlarsın orjinal parça kullanman gerek ki onuda temin etmek sana bayağı bir zaman ve emeğe mal olur hazır 5000 TL ye birşeyler bulmanı öneririm.
    sağol hocam zaten rengini değiştirmeyi düşünüyorum beyaza çevirmeyi planlıyorum ondan hafif hasarlı arıyordumda en iyisi senin dediğin gibi temiz bitane bulmak bu aklımı çelio sürekli ama

http://www.sahibinden.com/_garajda_d...XQQdisplayitem

bir sorum daha olacak senin motor 2010 modeldi dimi? kredi çıkabiliyormu motorsiklete bilgin varmı?
    to feel is everything

masterabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R - 2010
    ya arkadaşlar istanbul anadolu yakasında Maltepe tarafında yetkili servisi var mı? bilen varsa irtibat numaraları konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Motosikleti
    mondi 150MC
    Shorin hem motorculuğu bırakıcam diyosun hanım dırdırından,hemde 600Fle takasa girdim diyosun=)

Anlayamadım valla umarım herşey istedigin gibi olur..
    Hayırlı satışlar
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    kymco süper 8
    herkese slm arkdaşlar bende Allah kısmet ederse sizlere katılmak istiyorum bi hyo almayı düşüyorum ama daha önce motor kullanmadım boyum 168 kullana bilirmiyim çok zorlanırmıyım

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben şimdi anlamadım bu motor 4-5bin 2.eli 600f le neden takasa girsinki alan adam üste ne kadar vericeksin 600f e?

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hocam takas işi satmaya karar vermeden birgün önce hatta birkaç saat öncesinde idi zaten olayın koptuğu nokta orası oldu... Hanımla tartışmamıza neden oldu simdiye kadar cesaret edip yükseltmeye sıcak bakan kadın yeni doğan çocuğuda arkasına alarak bunalttı bende sinirlendim... Bıraktık hocam bıraktık sinirlendim ne var ne yok satıyom mont kask ayakkabı pantolon hepsini... kalan bişey olmayacak belki sadece belliği bırakacağım çünkü bel ağrısına 1e 1 geliyor... Zaten motoruda verdim gibi 7000 peşine bugün sanırım 10-12 kişi aradı...

Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shorin hem motorculuğu bırakıcam diyosun hanım dırdırından,hemde 600Fle takasa girdim diyosun=)

Anlayamadım valla umarım herşey istedigin gibi olur..
    Hayırlı satışlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:33 ----------

Dediğinden hiçbirşey anlamadım hocam... cümleyi ters düz ettim ama gene bişey çıkaramadım. motorun üzerine 4500 verecektim ama vazgeçtik o arkadaşada söyledim hanımdan vetoyu yedik diye... öğlene doğru arkadaşla görüşmüştüm sözleştik motora bakacaktım sonra akşama dogru buraya ayzdım akşamda hatunla görüştük vetoyu yedik :( şimdi motor sevdası birbaşka bahara kaldı...

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şimdi anlamadım bu motor 4-5bin 2.eli 600f le neden takasa girsinki alan adam üste ne kadar vericeksin 600f e?
    Sex Speed Money...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    öküz altında buzağı aramanın anlamı yok ailevi sebeplerden dolayı uygun fiyata veriyor arkadaş motorunu anladığım kadarıyla hayırlısı olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:52 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 binden aşağı düzgün hyo yok bildiğim kadarıyla
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Shorin
    bende üste ne kadar vercektin diye sormuştum ama cümle kurmayı becerememişim
    @barok34
    doğrudur hocam internet ilanında hepsi cillop gözüküyo ama sorunlu modelleride az değil sanırım forumdan okuduğum kadarıyla

Motosikleti
    sımdılık yok
    ıste bosuna dememısler para sahın gıbıdır avını buldugunda hemen uzerıne atlar dıe

nakıt yokkı alak :S neyse bunada kısmet dıolar ıste

yaw ıkı gun gelmedım baya bı yurumus topıc :D
    Saygılar....

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar motorun aramızdan birine gitmesini isterdim çünkü hiçbir sorunu yok... zaten arayan arayana bakalım arayan soran çok alacağım kesin diyende çok ama hayırlısı hatta bir arkadaş İzmire motoru getirebilirmisiniz dedi kısmet bu işler... Sonuçta ben çok uygun fiyata veriyorum umarım alan hayrını görür... Eşinizi motor sevenlerden seçin oda yetmez bebek olunca herşey çok değişiyor
    Sex Speed Money...

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen nası sevdiremedin yengeye be abi
    Benim kız arkadaşımda karşıydı.
    2 kere bindik arabayla alınca kızıyo trafiğe sokuyosun neden motorla gelmedin diye
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen nası sevdiremedin yengeye be abi
    Benim kız arkadaşımda karşıydı.
    2 kere bindik arabayla alınca kızıyo trafiğe sokuyosun neden motorla gelmedin diye
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler