Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/sear...archid=1912748

HYO TEAM maltepe mangal a gidiyoruz hadi bakalım herkes saat 16:30 da avcılar e-5 teki caminin önünde ki kaldırımda buluşup öyle gidiyoruz

caner hiç gelesim yok kanka=)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim fikrim pahalı... daha üst bir modeli 2008 filan 6000 civarına bulabilirsin... üst model herzaman avantajdır bende zamanında 5000-6000 Tl lerden başladım ama temiz motor çok zor bulundupu için gidip 0 almıştım iyikide oyle yapmışım dertsiz tasasız biniyorum ama bazı özel nedenlerden satıyorum simdi 0 almasaydım daha iyi olurmus diyorum kısacası ne istedigine insan iyi karar vermeli... ben 0ını hesaplı almıştım 8300 civarına filan gelmişti... bence 2006 model bir motor için 5000 TL çok baksana tertemiz cakalazın motoru bile 5400den gitmiş üstelik 2007 modeldi... iyi düşünmek lazım
    arkadaşlar ben cakalaz bunu yazdığındada sölyecektim.kimse o fiyata kriterlere bakarak emsal kabul etmesin.cakalaz motorunu çok uygun fiyata vermiştir(zararına,piyasa fiyatı altına)kendi söledi 'tanıdığa hevesli bi gence 3-5 bakmadn verdim diye'diğer yandan herkes temizliğnden bahsediyo.temizlik yaparken çektiği fotoları bende takip ettim.
    unutmayalımki servise gitğimizde bize masraf çıkartan parçalr zincir hergün temizlenmemiş tozu pası alınmamış diye değil kullanım esnasındaki aşınmalar eskimelerden oluşan(hendekler kötü yolar.agresifkulanım içinde) arza parça değişimi yapılmakta.bir kısmı bizm elimzde olmayan nedenler.motorun temizliği tozuna yada inerken binerken oluşan çiziklere bağlı değildr.
    demek istediğim bindiğimz gözümüz gibi baktımız bu motorların piyasasını öldürmeyelim.o para çok.değmez diyerek kendimiz bindiğimz motorları aşşağlamyalım.

Motosikleti
    St Kanuni GT250R Satıldı Honda Cıvıc
    kaça aldın hocam?
    valla ben takas yaptım atv verdım motor verdım üstüne 5 milyar para verdım

Benim fikrim pahalı... daha üst bir modeli 2008 filan 6000 civarına bulabilirsin... üst model herzaman avantajdır bende zamanında 5000-6000 Tl lerden başladım ama temiz motor çok zor bulundupu için gidip 0 almıştım iyikide oyle yapmışım dertsiz tasasız biniyorum ama bazı özel nedenlerden satıyorum simdi 0 almasaydım daha iyi olurmus diyorum kısacası ne istedigine insan iyi karar vermeli... ben 0ını hesaplı almıştım 8300 civarına filan gelmişti... bence 2006 model bir motor için 5000 TL çok baksana tertemiz cakalazın motoru bile 5400den gitmiş üstelik 2007 modeldi... iyi düşünmek lazım
    Öyle diyorsunuzda o satıcının sorunu ucuza vermiş diye diğer motorlarda ucuz olacak diye birşey yokki.Mal kiminse fiyatını o belirler başkası kaça satmış onun umurunda olmaz.Satar veya satamaz onun sorunu.Sizde sanırım motoru satıyorsunuz sizin söylediklerinize göre sizin motorda 6500 falan anca yapar,7500 çok pahalı biraz daha ekleyip 0 alınır.Böyle söylese biri eminim siz de bozulursunuz.saygılar

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben cakalaz bunu yazdığındada sölyecektim.kimse o fiyata kriterlere bakarak emsal kabul etmesin.cakalaz motorunu çok uygun fiyata vermiştir(zararına,piyasa fiyatı altına)kendi söledi 'tanıdığa hevesli bi gence 3-5 bakmadn verdim diye'diğer yandan herkes temizliğnden bahsediyo.temizlik yaparken çektiği fotoları bende takip ettim.
    unutmayalımki servise gitğimizde bize masraf çıkartan parçalr zincir hergün temizlenmemiş tozu pası alınmamış diye değil kullanım esnasındaki aşınmalar eskimelerden oluşan(hendekler kötü yolar.agresifkulanım içinde) arza parça değişimi yapılmakta.bir kısmı bizm elimzde olmayan nedenler.motorun temizliği tozuna yada inerken binerken oluşan çiziklere bağlı değildr.
    demek istediğim bindiğimz gözümüz gibi baktımız bu motorların piyasasını öldürmeyelim.o para çok.değmez diyerek kendimiz bindiğimz motorları aşşağlamyalım.
    +1000000000...00000
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Halen daha iddalıyım;
    yasına ve km sine göre Piyasadaki en temiz; hiç redline görmemiş ; rodajı en güzgün Motoru 5400 TL ye sattım. Arkadaşlr; motoru satmadan önce de satılacağı rakamlar hakkında bilgiler sunuyordum burda. Motorlarımızı düşürmemek gibi; göklere de cıkarmamak lazım.
    Satılacağı fiyatlar ortada; abartmaya gerek yok

Dıs temizlikle motor temizliği olmaz dostlarım... Mekanikte değişmesi gereken herseyi zamanı gelmeden değiirsen , peryodik bakımları yaparsan ve Zorlamazsan motorun temizdir...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaşlar sizlere bir türlü yükleyemediğim aynalar ve ön firen mabeti resimleri.bunları .
    yorumlar sizin

eleştiriye açığımdır..

Motosikleti
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizlere bir türlü yükleyemediğim aynalar ve ön firen mabeti resimleri.bunları .
    yorumlar sizin

eleştiriye açığımdır..
    bence güzel olmus saffet abi allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hocam şimdi yazdıklarını 3-4 sefer okudum. Yazdıklarından duygusal davrandığını düşünüyorum. Her malın bir bedeli var 2006 motor için 6000 isteyende olur 5000 isteyende olur ben örnek verdim sadece benim motorum ile 2006 model bir motoru kıyasladığınada inanamadım. Şimdi 2010 model 3 aylık bir motorla 4 yaşında bir motor aynı olabilir mi? birisi 6000 TL digeri 6500 TL ilginç olmaz mı? ben motoru 0 olarak satmıyorum. En düşük 0 fiyatı nedir hocam hiç araştırdın mı? Ben araştırdım şuanda almaya kalk 8500 TL den aşağıya inen 1 yer oldu oda 8300 TL ye bıraktı şimdi buradan yola çıkarak 1000 TL indirim yapıp 2010 model hiçbir sorunu olmayan bir motoru 7500e yazmak sence yanlış mı? kaç TL yazmalıydım sence? piyasa kendi fiyatını kendisi ayarlar ama bazen şanstır atarsın tutar boyle birkaç örnekte var ama ben motoru 6500 TL ye vermem yakarım şaka bir yana bende zamanında çok araştırdım benim aradığım zamanlar cakalaz 6000 TL diye düşünüyordu...

Alıntı recoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle diyorsunuzda o satıcının sorunu ucuza vermiş diye diğer motorlarda ucuz olacak diye birşey yokki.Mal kiminse fiyatını o belirler başkası kaça satmış onun umurunda olmaz.Satar veya satamaz onun sorunu.Sizde sanırım motoru satıyorsunuz sizin söylediklerinize göre sizin motorda 6500 falan anca yapar,7500 çok pahalı biraz daha ekleyip 0 alınır.Böyle söylese biri eminim siz de bozulursunuz.saygılar
    Sex Speed Money...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    bunlar ne aynası
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar ne aynası
    Doğan satmışsın herhalde motoru Alana satana hayırlı olsun...
    Kendine buldun mu bişeyler?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    slm arkadaslar ben benım motora alt granajlara orjınalınde olan turuncu serıt yaptırmak ıstıyorum orda cizikler var dün motor oldu yerde arabanın bırı vuruyor motoru devırıyor malesef ayna ve ayaklık baglı oldu ücgen kırıldı polıs felan cagırdık ama görgü tanıgı yok dıye bısey yapamadılar olan bıze oldu yene ayaklıgı kaynattık aynayı yapıstırdık okul bıtınce yenılerını alıcam artık :( Bunun hazır satılanı felan varmı yada nasıl yapabılırım reklamcılar gıttım bızı yapamayız felan dedıler sanırım basıt dıye ugrasmak ıstemıyorlar hazırı varsa nerden bulabılırım ne kadardır fıyatı...motoru aldım gunden berı hersey tersıne gıdıyor hayırdır ıns bısey olursa gözum kapalı satcam :(

Siyah kısmda olan yer arkadaslar...
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Acil satmam gerektiği için ayın 23'üne kadar bu fiyat...

http://www.sahibinden.com/2010_model...XQQdisplayitem
    Sex Speed Money...

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R

Acil demişsin abi buldun mu istediğin motoru?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    birşey danışıcam bende hyo almayı düşünüyorum 4500liraya güzel bişey buldum da arka bölümünde ufak bi modifiye yapsam plakayı koltugun altına koysam ya da alta yerlestirsem trafikde çok sorun olur mu ?

hani yapan varsa ?
    [COLOR="Black"][B]Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.
    M. Kemal Atatürk[/B][/COLOR]

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Caner verdiğin link açılmıyor tarih nezaman ?
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar ne aynası
    cakalaz:merhaba abicim motor aksasuarları satıcısına gidiyorsunuygun.
    ucuzundan.bir ayna alıyorsun 15,tl civarı.onu bir kaynakcıya götürüp.boyuna.
    2.cm ilave ek parca kaynatırıyorsun.aynanın montaj yerinin uc kısmını.ısıtıp yatay şekilde eziyorsun.8,2 mm deliyorsun.gereken bükümü yapıp üzerine elektrikcilerin kulandığı sipral hortumu gecirip .montajı yapıyorsun.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşımın motorunu alacaktım adam sattı şimdi bir başka arkadaştan motor buldum adam 24ünde yurtdışına çıkacak o yüzden o tarih son... acil olması o yüzden yoksa 0 motoru neden satayım 1 yıl daha binip satarım.

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acil demişsin abi buldun mu istediğin motoru?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:41 ----------

Sex Speed Money...

Motosikleti
    Arkadaşlar yarın sınava giricem işallah bana sans dileyin :D

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı erdemgc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama öyle diyorsunuz da o 2007-2008 modeller de genelde bir tarafa yatmış veya düşmüş motorlar oluyor. ayrıca maalesef 5000 ile 6000 arasında 1000 tl lik fark benim için büyük bir miktar şimdilik.

bütün ilanları tek tek inceledim. ve neredeyse hergün yeni eklenenleri de inceliyorum.
    aynı durum benim içinde geçerli hergün ilanları baştan inceliyorum cbrı verip hyo alıcam büyük ihtimal (cbrın alıcısı hazır ama belki biraz daha fazlaya verebilirsem az ekleyip bi hyo almak istiyorum)izmirde bir kaç gt250r satılık ben aslında siyah istiyorum 5500-6000arası bi 08 var siyah çok batıyor gözüme ya hadi hayırlısı artık az daha bekliyecem 1000tl için kredi çekmek istemiyorum biriktirsem daha iyi olucak...
    bu arada cako sen biraz ucuza vermişin abi ya
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler