Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gökhan birde şu kaskının modelini tam olarak yazarmısın bana ?
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    GÖKHAN42 kardeş motorun güzelmiş
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    GT250R
    gökhan bi foto yayınladı herkez peşine düştü hehehehe:D :D :D :D :D

Allah kaza bela vermesin aminnnnnnn
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    bir resim yükleme denemeside ben yapayım bakalım becerebilecekmiyim.?

gökhan plakanın kenarlarınımı kestin yoksa özelmi yaptırdın?
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ls2 cartonun beyazı degılmı o
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ls2 cartonun beyazı degılmı o

Bende benzettimde tam çıkaramadım hocam
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhan hocam ben yakında ayna siparişi vercemde.
    seninkiler farklıi hangi model?arkatarafı görüşü nasıl?
    bide esnek bişye benziye,bizmki gibi motor yattığnda tak diye kırılıyormu?teşkkürler
    abi inan aynaları değiştircem ben sevmiyorum çelik martian aynları gibi bişey bu çok iyi değil zaten. orjinallerinde demek öyle sorun mu oluyormuş way be,600f aynaları uyuyo dostum bunlara da karbon görünümleri çifti 120 tl normal olanlar 100tlye veriyolar. çok pahalı şu an alamıyorum malesef.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:00 ----------

Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kask normal ls2 cartoon olan. siyah beyaz. üstünde adam var sprey tutuyo gibi,ya 90tlye satılanlardan işte,bi vizör kaskı bu kadar güzel gösteriri ama değilmi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:02 ----------

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GÖKHAN42 kardeş motorun güzelmiş
    teşekkür ediyorum sarsılmaz kardeşim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:03 ----------

Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhan bi foto yayınladı herkez peşine düştü hehehehe:D :D :D :D :D

Allah kaza bela vermesin aminnnnnnn
    aminnn cümlemize arkadaşlar

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    zonta hocam senin canavarda güzelmiş Allah kaza bela vermesin...
    Her asker yeşil bereli olamaz

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    arkadaşlar motorlar güzelmiş allah kazasız belasız ve de cezasız kullanmak nasip etsin tabi Allah nazardan da saklasın
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    amin sağolun arkadaşlar. bu arada plakayı sormuş ZONTA arkadaşım. ankaradan yaptırdım APP pilaka diye geçiyor ufak şekilde.kendi plakası arkada duruyor 4e katladım

Motosikleti
    GT 250RR
    Sarsılmaz, Mavibuz kardeşlerim sagolun.Allah hepimizi korusun.gökhan plakayı yapan yerin teli falan varsa alabilirmiyim?sahibinden.com da görmüştüm bir ara birdaha bulamadım.benim garanti bitti,yazda geliyor nasılsa bir kuyruk iptali yapmayı düşünüyorum.farklı bir ledli stop lambası aldım e-bay dan.ayna demişken benim resimdeki aynalar bana 70 tl civarina mal olmustu .ta hon kong dan geldi 10 günde.honda 600f aynası oluyor.daha önce bende almıştım.fakat bizim motorda iyi durmadıgını düşünüyorum.bizim motorun sert ve keskin hatları var .o ayna yuvarlak oldugu için sırıtıyor bana göre.böyle sivri ve köşeli bişey omalı diye düşünürken bunları buldum.600f aynası nada 100-120 tl vermeyin e-baydan alsanız 60-70 tlyi geçmez.kargosuyla birlikte.bunlarda gümrük falan da almıyorlar.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarsılmaz, Mavibuz kardeşlerim sagolun.Allah hepimizi korusun.gökhan plakayı yapan yerin teli falan varsa alabilirmiyim?sahibinden.com da görmüştüm bir ara birdaha bulamadım.benim garanti bitti,yazda geliyor nasılsa bir kuyruk iptali yapmayı düşünüyorum.farklı bir ledli stop lambası aldım e-bay dan.ayna demişken benim resimdeki aynalar bana 70 tl civarina mal olmustu .ta hon kong dan geldi 10 günde.honda 600f aynası oluyor.daha önce bende almıştım.fakat bizim motorda iyi durmadıgını düşünüyorum.bizim motorun sert ve keskin hatları var .o ayna yuvarlak oldugu için sırıtıyor bana göre.böyle sivri ve köşeli bişey omalı diye düşünürken bunları buldum.600f aynası nada 100-120 tl vermeyin e-baydan alsanız 60-70 tlyi geçmez.kargosuyla birlikte.bunlarda gümrük falan da almıyorlar.
    abi senin motorun aynalarını görebileceğimiz güzel bir resmi varsa eklermisin? ebaydan alışveriş yapmayı bilmiyorum ama ne kadar tutuyosa sana gönderiyim para bide bana alalım seninkilerden. aynlarını seversem yardımcı olursan çok memnun kalacağım hadi bi resim varsa aynaları rahatlıkla görebileceğimiz eklersen bi bakalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:02 ----------

ZONTA arkadaşım birde sen kuyruk iptali yapacaksan ufak plakayı takabilirmisin çamurluğun oraya?

bak benim yaptırdığım yer burası. telefonla yaptırdım parasını yatırdım ertesi gün geldi temiz güzel bir şekilde. İlan No: #21793807
    ben 06 BB 5043 nolu plaka çeşidinden yaptrmıştım.

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Arkadaşlar herkeze slm lar 3 aylık kış yatışı bitti tekrar geri döndük yollaraa, foruma şöyle göz attım biraz yeni arkadaşlarda var sanırım herkez slm lar. bende bi yağ ve filitre değişimi yapıyım diyorum hemen, net üzerinden alan arkadaşlar varmı hangi sitede en uygun şekilde alırız birde filitre olayı bizim hyo lara han gi filitreyi tatkıcaz ben ilk defa değişicem yalnışlık yapmayalım..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:06 ----------

Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm lar mehmet nasılsın, neyaptın sattın mı motoru duruyo mu ? bayadır giremedim ben foruma, havalar bizim bu taraflarda daha yeni ısınmaya başladı gerci senin ora daha iyi, satmadıysan cıkarmışındır motoru şimdi.
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi senin motorun aynalarını görebileceğimiz güzel bir resmi varsa eklermisin? ebaydan alışveriş yapmayı bilmiyorum ama ne kadar tutuyosa sana gönderiyim para bide bana alalım seninkilerden. aynlarını seversem yardımcı olursan çok memnun kalacağım hadi bi resim varsa aynaları rahatlıkla görebileceğimiz eklersen bi bakalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:02 ----------

ZONTA arkadaşım birde sen kuyruk iptali yapacaksan ufak plakayı takabilirmisin çamurluğun oraya?

bak benim yaptırdığım yer burası. telefonla yaptırdım parasını yatırdım ertesi gün geldi temiz güzel bir şekilde. İlan No: #21793807
    ben 06 BB 5043 nolu plaka çeşidinden yaptrmıştım.
    gökhan şimdi resim çekip koyamayacagım ama sana aldıgım yerin linkini vereyim.http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Honda...Q5fAccessories
    32.90$aynalar+13.00$ kargosu=45.90$ yapıyor.bugünkü kuru bilmiyorum ama 1.52 olsa 70 tl falan yapar.orada honda aynasının sinyalliside var ama dedigim gibi ben yuvarlak sevmiyiiiim

birde bazı arkadaslar aynaların cabuk kırıldıgından şikayet ettiklerini biliyorum.birinci sebebi motor zaten yeterince agır bu tür parçaları hafif aliminyumdan yapıyorlar.adamlar ucuzuna kacsalar demirden yaparlardı.1 kg aliminyum demirden enaz 5 kat pahallıdır.birde devrilme anında ilk yere temas eden yer ayna ,bunun darbeyi emmesi absorbe etmesi lazım.darbenin şiddetine baglı olarak ayna ve gidon feda edilir.boyle olmazsa ön takım aşırı hasar alır.ön takımın fiyatın bilen bilir şimdi burada söyleyipde aksam aksam uykularınız kacırmayayım
    gokhan benim aldıgım aynaların baglantı yeri soyle.vidaların takıldıgı yer asagı yukarı hem önden hem arkadan 1.5 -2 cm kadar bir oluk var.yani asagı ve yukarı hareket edebiliyor.2vidalı ayna kullanan bütün motorlara takılabilir.takılmasında bir sorun yok.ben sinyal kablolarını geçirmek için şarjlı tornavida ile kablonun gececegi kadar bir delik actım aynanın sap dibinden.yanlız aynalar orjinali kadar kaliteli bişey degil.mesela sapları kalın ve sert plastikden yapılmıs,içinden sinyallerin kablosu geçiyor.bunun dışnda görüntüsü gerçekten çok hoş.almak istersen elimden geleni yaparım.aslında alışveriş basit bir kredi kartı ve bir paypal hesabı yeterli.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    CBR 600F
    bende burdan alcaktım zaten.şuanda 37 DOLARA maal oluyor
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...90926916219492
    paypalı halledersem sipariş vercem

Motosikleti
    GT 250RR
    salih onun sinyalliside var orada.bence almışken ondan al.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    işte bunları seviyorum bende kardeş,eğer halledebilirsen baypalı burdan haber ver de ne kadar mal olacaksa sana parasını yolluyum sipariş etmişken 2 tane et olurmu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:07 ----------

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhan şimdi resim çekip koyamayacagım ama sana aldıgım yerin linkini vereyim.http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Honda...Q5fAccessories
    32.90$aynalar+13.00$ kargosu=45.90$ yapıyor.bugünkü kuru bilmiyorum ama 1.52 olsa 70 tl falan yapar.orada honda aynasının sinyalliside var ama dedigim gibi ben yuvarlak sevmiyiiiim

birde bazı arkadaslar aynaların cabuk kırıldıgından şikayet ettiklerini biliyorum.birinci sebebi motor zaten yeterince agır bu tür parçaları hafif aliminyumdan yapıyorlar.adamlar ucuzuna kacsalar demirden yaparlardı.1 kg aliminyum demirden enaz 5 kat pahallıdır.birde devrilme anında ilk yere temas eden yer ayna ,bunun darbeyi emmesi absorbe etmesi lazım.darbenin şiddetine baglı olarak ayna ve gidon feda edilir.boyle olmazsa ön takım aşırı hasar alır.ön takımın fiyatın bilen bilir şimdi burada söyleyipde aksam aksam uykularınız kacırmayayım
    gokhan benim aldıgım aynaların baglantı yeri soyle.vidaların takıldıgı yer asagı yukarı hem önden hem arkadan 1.5 -2 cm kadar bir oluk var.yani asagı ve yukarı hareket edebiliyor.2vidalı ayna kullanan bütün motorlara takılabilir.takılmasında bir sorun yok.ben sinyal kablolarını geçirmek için şarjlı tornavida ile kablonun gececegi kadar bir delik actım aynanın sap dibinden.yanlız aynalar orjinali kadar kaliteli bişey degil.mesela sapları kalın ve sert plastikden yapılmıs,içinden sinyallerin kablosu geçiyor.bunun dışnda görüntüsü gerçekten çok hoş.almak istersen elimden geleni yaparım.aslında alışveriş basit bir kredi kartı ve bir paypal hesabı yeterli.
    abi kimse ayna alırken düşünmezki motoru yatırırsam darbeyi bu ayne emermi diye altı üstü süs ama yararlı bi süs bence karbonlu 600f aynaları daha güzel gibi geliyo be

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Merhaba Arkadaşlar,

GV 250 ve 650 forumuna attığım mesajı size de yollamak istiyorum.. Konu, Cumartesi günü gezisi.. Sizleri de aramızda görmek isterim..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-325.html

Alıntı yapmayıp, linki verdim. Eğer katılmak isterseniz bu başlıktan takip ederseniz ve oraya bildirirseniz sevinirim. Yoksa takibi çok zor olacak..

Motosikleti
    katılabilecek imkanım olsaydı gelirdim.

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Yasoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

GV 250 ve 650 forumuna attığım mesajı size de yollamak istiyorum.. Konu, Cumartesi günü gezisi.. Sizleri de aramızda görmek isterim..

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-325.html

Alıntı yapmayıp, linki verdim. Eğer katılmak isterseniz bu başlıktan takip ederseniz ve oraya bildirirseniz sevinirim. Yoksa takibi çok zor olacak..
    çalışıyo olmasam tam istediğim gezi yerleri ama nerdeeeeeeeeee

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:07 ----------

zonta abi bende ne zamandır senin aynalarla flört ediyorum ama şuan durum yok yahuu:D

Salih o aynanın sinyallisi var akileos almıştı arada çok farkı yok eminim daha yakışır
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler