Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Bazen doğru bildiklerimiz yanlış oluyor ne yazıkki... Güvenli sürüş tekniklerinde bu dediğin şekilde bir uygulama yok. Daha önceki sayfalarda aldığım eğitimde öğrendiklerimi de yazmıştım. 3 kuruş kar edeceğiz diye hayatımızı tehlikeye atmanında bir manası yok. Ben doğru olanı söyledim nitekim bu dediğimin doğru olduğunu Donald Duck'ın yazdıklarını okuduğunda da göreceksin... Kırmızı ışıkta vites boşa atılmaz... Araba ile motoru karıştırmayalım...

Vites 1'de, sol ayak yerde, sağ ayak arka frende, debriyaj çekili, sağ el gazda olmalı...

Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ışıkta tabikide boşa alacaksın motoru bunun bi nedeni yok ki,elin debriyaj çekili halde durmak debriyaj balatasının çabuk eskimesine neden olur,arabalardada aynı şey geçerli,şehir trafiğinde kullanılan bir arabanın yada genellikle bir bayanın kullandığı arabanın debrijyaj balataları çabuk biter. debriyajı sık kullanıldığı için.
    Sex Speed Money...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Alıntı Eren_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm Anladım Peki Xenon markası felan nedir ve ne kadara mal oldu
    Bana H1 ve H3 toplam 190TL'ye mal oldu markasını hatırlamıyorum. Piyasada çeşitli fiyatlara bulabilirsiniz 125 liraya mal olacak başka bir alternatif daha vardı ama ben ince balastlı olduğu için 190TL maliyeti olanı tercih ettim.
    Yapacaksanız, alırken balastın ince olmasına dikkat edin kafa grenajında bağlayacak yer bulursunuz. Yok farketmez balastı kalın olsa da ben uygun yer bulurum diyorsanız yan grenaj içine monte edebilirsiniz ama o takdirde kablolara ek yapmanız gerekebilir.

Motosikleti
    GT250R
    Millet son zamanlarda sigorta yenileyen oldumu? istanbul içi ucuza nerden yaptırabilirim
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem bey benim RR'da 11bin devirden sonra egsozdan ateş çıkıyo napabilirim :D
    egzoz deliğini kuyruktan tutmak suretiyle.. uygun munasip bir yerimizlee .. egzuzu tıkarsakk artık ateş çıkmazz... çetin abii

yani hyolarda bunu yapma şansı yok RR da daha munasip oluyor.. deneyebiliriz.. :D uygun olduğu gün bende denemek isterim RR ı :D
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Arkadaşlar tüm bilgiler için teşekkürler.Patlamalar normalse bir sorun yok demektir...Sadece tekrar bir yağmurda stop edip etmediğini denemek istiyorum...Çünkü kuru havada olmuyor bu stop ))

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet son zamanlarda sigorta yenileyen oldumu? istanbul içi ucuza nerden yaptırabilirim
    cevap veriyorum: hiçbir yerdesigorta işi devlet baba tarafından serbest bırakılmış.fiyatları şirketler belirliyorlar.ama sigorta teminatlarını % 50 gibi arttırmışlar.
    örnek vereyim,araç başına maddi teminat eskisinde 10, yenisinde 15 bin tl.kazaa başına maddi teminat eskisinde 20 yenisinde 30bin tl.ve bunlar sigorta firmalarına göre degişkenlik gösteriyor.şimdi kimse çkıpta ha ha ben 39 tlye yaptırdım demesin kızarım valla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:13 ----------

Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen doğru bildiklerimiz yanlış oluyor ne yazıkki... Güvenli sürüş tekniklerinde bu dediğin şekilde bir uygulama yok. Daha önceki sayfalarda aldığım eğitimde öğrendiklerimi de yazmıştım. 3 kuruş kar edeceğiz diye hayatımızı tehlikeye atmanında bir manası yok. Ben doğru olanı söyledim nitekim bu dediğimin doğru olduğunu Donald Duck'ın yazdıklarını okuduğunda da göreceksin... Kırmızı ışıkta vites boşa atılmaz... Araba ile motoru karıştırmayalım...

Vites 1'de, sol ayak yerde, sağ ayak arka frende, debriyaj çekili, sağ el gazda olmalı...
    evet olay budur her an en kötüsüne karşı hazırlıklı olabilmek içinhatta gözler bir dedektor gibi etrafı tarayacak senin için tehlike oluşturabilecek ne varsa önceden kestireceksin
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    selam arkadaşlar.bizim motorların sıfır eksoz fiyatını bilen varmı ?
    birde 2 hafta çalıştırmasanız motoru aküleriniz boşalıyormu,varmı böyle sorunları olan!

Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı m.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.bizim motorların sıfır eksoz fiyatını bilen varmı ?
    birde 2 hafta çalıştırmasanız motoru aküleriniz boşalıyormu,varmı böyle sorunları olan!
    sıfır derken orjinal demek istedigini varsayarsak 1.000tlnin üstünde bir fiyatı vardı.ne yapacaksın sıfır egsozu?
    2 hafta bayagı uzun bir zaman ama yinede tamamen bitmemesi lazım.senin akü ömrünün sonuna gelmiş olmasın.degerlerini bir ölçtür bakalım ne çıkacak.ve buda bir sorun degil olagan birşey
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Zonta Kardeş benim orj eksozun filtresini çıkarmışlar ses çıkarması için (filtre olmayabilir adını tam bilmiyorum mazur görün beni) Aldığımdan buyana böyle, bende sesi hiç sevmem zaten artı olarak ses eksozunu vermişti önceki sahibi.Geçenlerde sahibinden'de gezinirken 200 dolara bulmuştum (sıfır) bir tane ama şimdi ilan kalkmış.Sizce nasıl bir taktik uygulayabilirim ses çıkmaması için ceveplarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    GT250R
    Zonta Kardeş benim orj eksozun filtresini çıkarmışlar ses çıkarması için (filtre olmayabilir adını tam bilmiyorum mazur görün beni) Aldığımdan buyana böyle, bende sesi hiç sevmem zaten artı olarak ses eksozunu vermişti önceki sahibi.Geçenlerde sahibinden'de gezinirken 200 dolara bulmuştum (sıfır) bir tane ama şimdi ilan kalkmış.Sizce nasıl bir taktik uygulayabilirim ses çıkmaması için ceveplarınızı bekliyorum.
    30tl ile 100 tl arası fiyatlara çıkma susturucu(orjinal) temin edip takabilir/taktırabilirsin.

bu arada Zonta; yaptırdım sigorta 75gayme tuttu, öncekine göre bedeller yükselmiş biraz gerçi kaza falan yapmadık çok şükür.
    çok yeri aradım hep aynı fiyatı çekiyorlar forumda biri doğu illerinden birinde 35e yaptırmış herhalde il farkından kaynaklanıyor bu. Gerçi sigorta primleri daha düşük herhalde onda
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    GT 250RR
    egsozun içini boşaltmışlar sa valla ne yapılabilir bilmiyorum.ama gördügüm kadarıyla egsozun içinde delikli boru şeklinde birsac var.burda bir motorcu arkadaş egsoz muayeneden aşırı ses yüzünden gecemeyen bir motora aynı sacı tenekeden yapıp yollamıştı.ve muayeneden geçmişti ama geçici bir çözüm.sahibinden.com da ikinci el vardı yav 150-200 tlye onlardan bak bitane olmazsa
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    günaydın hyocu kardeşler
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    günaydın cümleden...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

Motosikleti
    St Kanuni GT250R Satıldı Honda Cıvıc
    Tünaydın kardesler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:01 ----------

Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana H1 ve H3 toplam 190TL'ye mal oldu markasını hatırlamıyorum. Piyasada çeşitli fiyatlara bulabilirsiniz 125 liraya mal olacak başka bir alternatif daha vardı ama ben ince balastlı olduğu için 190TL maliyeti olanı tercih ettim.
    Yapacaksanız, alırken balastın ince olmasına dikkat edin kafa grenajında bağlayacak yer bulursunuz. Yok farketmez balastı kalın olsa da ben uygun yer bulurum diyorsanız yan grenaj içine monte edebilirsiniz ama o takdirde kablolara ek yapmanız gerekebilir.
    Hmm anladım senin yaptıgın şekilde yapıyım nerden bulabilirim tavsıye edebilecegin bi yer varmı alacagım

Motosikleti
    Tünaydın kardesler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:01 ----------

Hmm anladım senin yaptıgın şekilde yapıyım nerden bulabilirim tavsıye edebilecegin bi yer varmı alacagım
    Ben Bostancı sanayi sitesinin içindeki bir dükkandan aldım, orda bir kolej var adını hatırlamıyorum şimdi kolejin karşısındaki sokağa girince solda bir bmw servisi var az daha ilerleyince sağda bir binanın altındaki dükkan üstünde bir köfteci vardı galiba, tuning malzemeleri satan bir yer.

Motosikleti
    GT250R
    erginturhan

uzun xenon işine yarıyormu peki? istediğinde sellektör yapabiliyor musun? boşuna gibime geliyo
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    erginturhan

uzun xenon işine yarıyormu peki? istediğinde sellektör yapabiliyor musun? boşuna gibime geliyo

Evet söylediğiniz gibi biraz boşuna gibi görünüyor xenon un tam gücünü ısındıktan sonra göstermesi açısından ancak; ben gündüzleri kısa farımı sürekli açık tutuyorum akşamları da sürekli uzunu açık tutuyorum selektörü pek kullanmıyorum acil durumlar ya da farkedilmek için de dörtlü flaşör yaptırmıştım bu yüzden benim için çok sıkıntı olmuyor.

Motosikleti
    St Kanuni GT250R Satıldı Honda Cıvıc
    erginturhan

kardes tam anlayamadım burayı sellektör yapamıyomusun xenon ları takınca?

Motosikleti
    GT250R
    kardes tam anlayamadım burayı sellektör yapamıyomusun xenon ları takınca?
    uzuna takılan xenon sellektör yapmayı olumsuz hale getirir çünkü xenon açıldıktan sonra önce 2-3 saniye güç toplayıp yanar eee zaten sellektör 1sn aralıklarla yapıldığı için lamba yanmaz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:38 ----------

Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet söylediğiniz gibi biraz boşuna gibi görünüyor xenon un tam gücünü ısındıktan sonra göstermesi açısından ancak; ben gündüzleri kısa farımı sürekli açık tutuyorum akşamları da sürekli uzunu açık tutuyorum selektörü pek kullanmıyorum acil durumlar ya da farkedilmek için de dörtlü flaşör yaptırmıştım bu yüzden benim için çok sıkıntı olmuyor.

ters söyledin galiba geceleri uzunmu yakılır yahuu
    doğru söylediysen milletten çok küfür yiyorsundur
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar dün carrefourda yağ bakıyordum birşey dikkatimi çekti. Castrol motor yağlarının litre fiyatı 25 TL filandı ama 5lt olanlarda edge mi öyle birşey yazıyordu ve yağ 5-40 idi acaba onlardan koysak daha mı iyi olur? 10-40 konulması gerektiğini söylüyorlar ama 5-40 daha kaliteli (kaliteliden kastım ince ve daha krital yapısı ufak) bir yağ o yüzden sorma gereği hissetim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:49 ----------

Arkadaşlar ben CASTROL POWER 1 4T 10W-40 düşünüyorum öneriniz nedir
    Sex Speed Money...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler