Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    haklısın shorin,hava filtresi yağı-filtresi,balatası,lastiği zinciri dişlisi bi girersin sıfır gibi olsun herşey istersin sıfırla aynı fiyata getirirsin =) lastikte aldın mı adam gibi bişey alman lazım 300 e bulamazsın güzel lastik.en önemli şey aldıgın motor zorlanmaması gereken bi motor ve kalıbına bakan 280- 290km hıza çıkar sanır ve binenede bunu hafiften hissettirir bu yüzdende zoranmamış 250r bulmak çölde su bulmak gibi.şahsen ben alacak olsam 2 bin tl daha kred borç bir şekildesıfır alırım hiç değilse zorlanmadıgını bilirim sıfır motora biniyorum derim.tek derdim ön arka lastik değiştirmek olur.ben 2250 ye aldıgım motorumu 1.000 tl ye satmıştım ve bu iyi bir fiyattı.aynı motoru alarmlsini 500 e satanda vardı.tabi sağlam güvendiğin motora apra verilir ama sahibinden.com da gördüğün motorada gidip o paralar verilmez.zaten çoğu üç kağatçı adam 2006 modele 2007 hatta 2008 yazıyor,japan malı diyor,devir kesici var diyor,2006 mode motorlar nedense 10.000 km yi geçmemiş =) vs vs bukadar kurt çakalın arasında sağlam motor bulma derdinde gezerken harcayacağın para ve hayal kırıklıgınıda hesaplarsan bence git sıfır al. yada cakalazın motoru al oda sıfır gibi zaten =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:16 ----------

Alıntı cinfeez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata bunu nasıl satıyor? kesinlikle bir arızası vs vardır bence ?

dostum 2010 değildir o motor adamlar yazıyor işte baksana adam japon malı yazmış yalanın bini bir para.kesin km side orjinal değildir kazsıda vardır belkide krankı gitmiştir vs vs..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Hocam 1 tane değil adamda 8-10 tane var istersen eve teslim kargo ediyor şaka bir yana adam hyosung servisiymiş... Önyargılı olmayalım.

Alıntı cinfeez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata bunu nasıl satıyor? kesinlikle bir arızası vs vardır bence ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:20 ----------

Ben bayi olsam kensinlikle bu konuyu araştırırım. Düşünsenize siz 10000 civarına satıyorsunuz adamın biri çıkıyor 8000 liraya satıyor... İstanbulda olsam bu konuyu araştırırım.
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    bence bukadar takılmayın eğer harbiden satıyorsa adamlar o fiyata sevinmelisiniz çünkü bu motorları alanlar genelde ekonomisi japon 600cc lere yetmeyenler oluyor.bırakın adamlar satsın isteyenlerde gitsin alsın.ikinci eline 7 bin isteyen arkaşlarda kına yaksın.korkmayın alacak kişiler yine bizden satanları değil alanları koruyalım.

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın arkadaşlar japon malı hyosung çıkmış hemde 2010 model :D

http://www.sahibinden.com/satilik_ja...XQQdisplayitem
    2010 ama 7200 km yapmış.şakamısın olum senayrıca ön ızgarası düşmüş diğer taraf görünüyoekmeği yenmiş alete 2010 yazmış lavuk.

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Arkadaşlar bir de bizim kısa far h3 mü h1 miydi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:49 ----------

Alıntı malkocoglu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlarım dün itibariyle sabredemediğim için gittim 2300 tlye 2007 model ybr aldım
    ama sizi takipteyim

Hayırlı olsun dostum kazasız belasız kullanman dileğiyle...

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2. el 2007 2008 fiyatları 5500 6000 civarı 0 fiyatı 8250 hangisi mantıklı sizce?
    dostum sitede cem-ali nin telefonunu bilen varsa bana yazabilirmi.ona dediğim motoru danışacağımda.yada bu mesajı okuyosan bana yazaarmısın cem-ali?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:04 ----------

Alıntı cem_ali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam motoru kullanmamış,yurt dışındamıydı,şehir dışındamıydı.. aramıştım ben kendi motorumu almadan önce..
    Eğer görmeye giderseniz kardeşi gösterecek size yalnız motor uzun süredir yattığı için çalışmıyor,akü bitik haberiniz olsun..
    cem-ali gidip baktıysan bana anlatırmısın durumunu motorun?gördüğün kadarıyla.yada cebini yaz arayayım seni dostum olurmu?taa bursadan gideceğim çünkü.kolay gelsin.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hyosung GT 25O R Şu anda hemen hemen tüm bayierde 10.ooo TL den satılıyor... Peşin alımda 250 TL kadar iskonto yapıyorlar... Arayın ; bilgi alın

Bu arkadaş kimse artık; ucuza satıyor. Eğer dürüst bir satıcıysa sıfır almak mantıklı su durumda... Açıklamasını yukarıda da yaptım; Eğer uzun vadeli kullanacaksanız sıfır almanız daha iyidir

Yalnız 5-6 ay biner satarım düşüncesinde iseniz bosuna zarar etmenin bir anlamı yok.
    Ayrıca bakımları eksiksiz ve tam olan bir hyo için yeni bir bakım masrafı yapmanın anlamı yok.. Ayrıca lastikleri de kullanarak deneyebilirsiniz

Dediğim Param olsa Sıfır alırdım ben! Benim gönlüm sıfırdan yana
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ya sıfırını bir çok bayiden 8 ile 8500 arasına alırsın çako yapma.
    http://www.sahibinden.com/12_ay_o_si...XQQdisplayitem
    bak linke adamlar 800 lira peşinat alıp 9.000 tl yi vade farksız 12 ye bile bölüyorlar ki bu pazarlıksız hali ayrıca bak sana sıfır linkler göndereyim al 8.500
    http://www.sahibinden.com/s_t_kanuni...XQQdisplayitem

ve 8250tl
    http://www.sahibinden.com/arac_karsi...XQQdisplayitem

bir 8.500tl daha
    http://www.sahibinden.com/dev_kampan...XQQdisplayitem

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Valla kanka bilemem orasını Ben sıfırla bile değişmem Bu konuda ciddiyim

Bugün yine Foto çektim

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Gözünüz gönlünüz açılsın

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Bende Kayserideyim ama bi türlü şu gt lere denk gelemedim ne hikmetse... Bi gün chooper' cının biri önünüzü keserse şaşırmayın emi, uzun süredir incelemedeyim bu modeli kısmet olursa tabi...

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı m.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözünüz gönlünüz açılsın

Tertemiz maşallah..
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Her gecen gün Sayımız artıyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ilanda ilginç. 0 fiyatı 8250 yazılmış mantıklımı sizce?

http://www.sahibinden.com/alacagima_...XQQdisplayitem
    slm kardeşim. Arkadaşlarda bilir 2010 ların arka tarafı böyle diil ki bu motor sıfırdır ama 2010 diildir diyorum, yanlışım varsa düzeltin
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    oNa bakarsan 2006 Model Hyosungları bile 2008 diye satanlar var piyasada Forbit

Sıfırlara o model gözü ile bakılıyo sanki
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya sıfırını bir çok bayiden 8 ile 8500 arasına alırsın çako yapma.
    http://www.sahibinden.com/12_ay_o_si...XQQdisplayitem
    bak linke adamlar 800 lira peşinat alıp 9.000 tl yi vade farksız 12 ye bile bölüyorlar ki bu pazarlıksız hali ayrıca bak sana sıfır linkler göndereyim al 8.500
    http://www.sahibinden.com/s_t_kanuni...XQQdisplayitem

ve 8250tl
    http://www.sahibinden.com/arac_karsi...XQQdisplayitem

bir 8.500tl daha
    http://www.sahibinden.com/dev_kampan...XQQdisplayitem

beyler bu motorların hiç biri 2010 diil trafiğe cıkışı öyle olucak sadece, sonuz olarak kac zamandır bekloylar oldukları yerde 1 senemi 2 mi allah bilir durdukca motora neler olabi,leceğinide hepimiz biliyoruz ben kendi motorumu alırkende vardı bu ilanlar bencede ikinci el temiz alınır ki ben de bunlara rağmen gidip onu yaptım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:26 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oNa bakarsan 2006 Model Hyosungları bile 2008 diye satanlar var piyasada Forbit

Sıfırlara o model gözü ile bakılıyo sanki
    kekliyolar işte milleti beya gecede biri sarı hyoyu diyodu ya 2008 diye, öyleki 2008 de sarı yok
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    değil tabiki üretim yılları 2008 yada 2009 ama faturaları ve trafiğe çıkış tarihleri 2010 olacak ve o kuyguru ince model de buraya gelene kadar daha çok sürer

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de Benim kini satıp Sıfır Hyo alayım bari
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    çako kanka en sonunda ta istanbuldan gelcem motorunu çizmeye ulan bu kadar temiz bakma be motoruna senin yüzünden tertemiz motorum gözüme çok kirli gözüküyo
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Hyo almak istiorum Ama bi yndanda pişman olurmuyum diye düşünüyorum fikriniz varsa biraz yardımcı olun arkadaşlar Pişman olurmuyum motoru olan varsa gidişi nasıl serilik bakımından hız bakımından sağlamlık falan yardımcı olarsanız sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler