Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Temiz ikinci el daha mantıklı neden olmasın... Sonuçta 8000-9000 lere 600F eder ama bilemiyorum tabi kişiden kişiye göre değişir tercihler, malum zevkler renkler hesabı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Her zaman Sıfır ürün almak daha mantıklıdır. Cünkü en önemlisi sizden önce naSıl kullanıldığını bilirsiniz veya nasıl kullandığınızı bilirsiniz...Fiyatı da oldukça uygun bence. Sıfırlarını 9ooo aşağısına almak şu anki piyasada imkansız gözüküyor...

Bu günlerde; Hyosung Almak gercekten cok zor. Lütfen dikkatli oLun arkadaşlar; bir anlık hevesle davranıp sonra pişman olmayın...

Satış siteLerinde cok rastladığım onLarca yalan dönüyor. Ve birisi ile tartıstım; Adam şiddetle devir kesici var diyor;

Ben ST kullandım ve onlarca arkadasımız da denedi var mı yok mu diye;
    adam diyor 12ooo devirden sonra gaz yemiyor
    Dedim senin motor sorunlu o halde;12ooo devre kadar cıkıyor; orası redline değil mi

Yahu ne adamlar var

DÜRÜSTÇE YAPILMAYAN HER SATIŞ SAHTEKARLIKTIR. LÜTFEN DÜRÜST OLMAYAN ARKADAŞLARDAN UZAK DURUNUZ !

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:29 ----------

Bugün FOTO YoK Mu sandınız

Beyler TLFN bu aralar iyi cekmiyor; idare edin

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    FuNDa RR :)
    Ben tam tersini düşünüyorum cakalaz motorsiklete binen hep daha iyisini ister 0 km çok zarar ettiriyor.En iyisi temiz bir 2.el bulup almak,ama dediğin gibi piyasa sahtekar kaynıyor iyi araştırmak şart.
    Dikkat! Aynada görülen nesneler hızla gözden kaybolur.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Giallo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tam tersini düşünüyorum cakalaz motorsiklete binen hep daha iyisini ister 0 km çok zarar ettiriyor.En iyisi temiz bir 2.el bulup almak,ama dediğin gibi piyasa sahtekar kaynıyor iyi araştırmak şart.

gerçeğide o aslında bu motorlar geçiş motoru gibi düşünülüyo aslında..

sıfır alınca harbiden çok zarar ediliyor satılırken...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    FuNDa RR :)
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçeğide o aslında bu motorlar geçiş motoru gibi düşünülüyo aslında..

sıfır alınca harbiden çok zarar ediliyor satılırken...
    Sen ne diyosuın ben 2bin liraya 0km aldığım scooterımı bin liraya sattım o bile moralini bozuyor insanın bu makine de 3,5-4 bin zarar edilir 0 km alıp satınca
    Dikkat! Aynada görülen nesneler hızla gözden kaybolur.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    öYLe ama arkadaşlar aLıp uzun süre kullanmayı düşünen birisi içi sıfır daha mantıklıdır. Ayrıca Temiz hyosung bulmak ne kadar kolay günümüzde siz söyleyin ?

Birebir Şahit olduğum bir oLay;

Arkadaşın birii 3ooo km de aldığı motorunu 11ooo küsürde sattı 2 ay kadar önce.
    Motorun 1 kere yağı değiştirildi sadece. Filtre ; buji vs. değişimi yok... Bakımlar yok...

Fakat iLanı görseniz sanki sıfır motor OLDukça da iyi bir fiyata sattı motoru

ORTalık SAHTEKAR DoLu arkadaşlar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    öYLe ama arkadaşlar aLıp uzun süre kullanmayı düşünen birisi içi sıfır daha mantıklıdır. Ayrıca Temiz hyosung bulmak ne kadar kolay günümüzde siz söyleyin ?

Birebir Şahit olduğum bir oLay;

Arkadaşın birii 3ooo km de aldığı motorunu 11ooo küsürde sattı 2 ay kadar önce.
    Motorun 1 kere yağı değiştirildi sadece. Filtre ; buji vs. değişimi yok... Bakımlar yok...

Fakat iLanı görseniz sanki sıfır motor OLDukça da iyi bir fiyata sattı motoru

ORTalık SAHTEKAR DoLu arkadaşlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:28 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aLın Hyosung GT 650 R Videosu

Seviyorum bu motoru gercekten

http://www.youtube.com/watch?v=Hw4t7...eature=related
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    iyi akşamlar,şöyle bir sorum olucak 2006-2007 modellerin fiyatları hangi aralıkta acaba.4000-5000 tl isteniyor bence biraz fazla gibi.2-3 yaşında 250 cc motora göre rakam yüksek gibi geliyor,tamam sıfırı 8000-9500 arası ama
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    3 Liraya mı almayı düşünüyodun ?

Sıfırı 9ooo TL olan motorun ikinci eLi tabii ki 5-6ooo TL olacak
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar,şöyle bir sorum olucak 2006-2007 modellerin fiyatları hangi aralıkta acaba.4000-5000 tl isteniyor bence biraz fazla gibi.2-3 yaşında 250 cc motora göre rakam yüksek gibi geliyor,tamam sıfırı 8000-9500 arası ama
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 Liraya mı almayı düşünüyodun ?

Sıfırı 9ooo TL olan motorun ikinci eLi tabii ki 5-6ooo TL olacak

Kİ senin 2006-2007 model yılını yan yana yazman ve hatta iki modelede ortalama fiyat yazman bile yalnış

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Abi bu böyledir; aLıcı her zaman düşük görür; satıcı yüksek tutar... İkinci el Hyolara; 75oo İsteyen de var YANLIŞ !

Belli bir piyasamız var ; ne Düşürmek ne aşmak gerekir... 2007 modeller temizliğine göre 5750 gibi bir rakamdan baslıyor su an
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Hyosung motoru satma işi aslında çok eğlenceli, insan fıkra gibi olaylar yaşıyor
    al sana bitane daha

(mobilya aksesuar hırdavat malzmelerimiz vardır bana geliş fiatı 19.000 tldir taka s düşünürmüsünüz fiyatta ikramımız olur ilginiz için teşekkürler)

Hiçbir şekildetakas düşünmüyorum dememe rağmen, adam benim motora 19.000 Tl'lik mobilya malzemesi için takas teklif ediyor r6 alırım lan o paraya

Motosikleti
    S&T GT 250R
    İlgili satıcı ile görüştüm 8000 TL ye bıraktı... Yahu acayip tereddütte kaldım 0 fiyatı 8000 TL 2. el fiyatı 5500-6000 civarı siz olsanız objektif bir gözle hangisini tercih ederdiniz? Valla 2. el bir motor alsak lastik bakım vs derken gene aldığınız fiyatın üstüne 750-1000 TL eklemek lazım öyle değil mi? Valla şaştım kaldım...

Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ilanda ilginç. 0 fiyatı 8250 yazılmış mantıklımı sizce?

http://www.sahibinden.com/alacagima_...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:46 ----------

Bir ekleme daha yapayım şimdi biraz önce 4 farklı şehirde ST Kanuni bayisini aradım. Ankara Bursa İstanbul vs hepsinden fiyat aldım hepside sözleşmiş gibi 10300 civarı bunun üzerinden 300-500 daha düşüp veriyorlar çok büyük bayii karı olmadığından bahsedildi. Şimdi bu ilandaki motoru satan yer ile görüştüğümde hyosung bayisi olduğunu ve alacağına karşılık bu motorları aldığını ve nakite çevirmek istediğinden bahsediliyor. Yani kısacası boyle bir ürünü aldığımızda gol yiyebilirmiyiz? Ne gibi sorunlarla karşılaşabiliriz güvenilir midir? Valla piyasada cakalaz hocamın dediği gibi çok alavere dönüyor... Hepimiz özellikle alıcılar dikkatli olmalı motoru olanlarda servis konusunda umarım gol yemez malın var derdin var
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aradaa nerden baksan 2ooo TL fark var. Az bi fark değil

Temiz bir 2. el de neden masraf ediorsun anlamadım? devir masrafı; getir götürü içinde max 65oo TL ye bitirirsin işi

Yalnız dediğim gibi sıfır almak avantajdır tabi edeceğin zararı düşünmüyorsan alıp 1ooo km de kullansan 6.5 cvarına satacaksın cünkü...Ayrıca satan şahsın kim olduğu ne iş yaptığı hakkında da bilgi sahibi değilsin... Ara-konuş öğren

Paran yetiyorsa tabii ki sıfır almak daha iyidir. Ama madem 2ooo daha verir sıfır alırım diyosun; ben olsam 4ooo daha verir "ninja250" alırım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    cakalaz bir daha ninja 250 dedigini duyarsam agzına biber sürecem
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Niye neden nasıL

Hksız mıyım abi

sıfır hyosung'a 10000 vereceğine ninja alırım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    bakın arkadaşlar japon malı hyosung çıkmış hemde 2010 model :D

http://www.sahibinden.com/satilik_ja...XQQdisplayitem

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Cakalaz hocam valla 6500 ile 8000 arasında 1500 TL gibi bir fiyat farkı var. Şimdi beraberce hesap yapalım ben fiyatları bilmiyorum ama siz yazın fiyatları... 2. el bir motor aldığında bakım yaptıracakmısın? Yaptıracaksın isterse adam yeni bakımdan çıktı desin bakıma sokmak yararlıdır. Arabadan biliyorum bunu yapmak zorunda kalıyor insan... şimdi bakım masrafı nedir bilemiyorum ama ortalama hiçbişey yapılmasa 100 TL alınır. Üstüne alacağın motorun ihtiyacı doğrultusunda lastik gerekebilir mi? 3000-5000 yada 10000 km gitmiş bir motorda lastik değişimine gerek varmı? Eğer varsa ortalama 1 lastik 300 TL olsa 2 tane alacaksın 600de o tuttu ettimi sana 700 TL şimdi genel toplama baktığında 6500+700= 7200 etti ikinci el motor 2007 2008 2009 almanda 800 TL gibi bir fark yaratıyor... motora 800-1000 Tl fazla verip 2010 olmasını mı terih edersiniz yoksa 1000 TL aşağısına 2007 2008 motora mı binmek istersiniz... bütün mesela bu valla karmaşık bir paradoks ama renkler ve zevkler tabii tartışılmaz... Bu 8000 TL olayı 2. eli baltalar çünkü motorun 0'ı 10000 civarı olsa 2. el ile arasındaki 3000-4000 TL fark normal karşılanabilir ama 1500 TL 'lik fark hiç normal değil...
    Sex Speed Money...

malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    dostlarım dün itibariyle sabredemediğim için gittim 2300 tlye 2007 model ybr aldım
    ama sizi takipteyim
    Ok yaydan çıkmadan yapacağını yap...

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın arkadaşlar japon malı hyosung çıkmış hemde 2010 model :D

http://www.sahibinden.com/satilik_ja...XQQdisplayitem

Bu fiyata bunu nasıl satıyor? kesinlikle bir arızası vs vardır bence ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler