Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı barisayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Grinder.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:48 PM ----------

Sizce kırmızı-siyah rengi mi yoksa sadece siyah mı güzel?
    çok teşekkür ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:24 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:22 AM ----------

Alıntı desert3737 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba... ya benim bu alete ayna almam lazım ama nasıl bişey önerirsiniz.. söyle ucuz yollu öğrenci işi bişey var mı?
    malesef ucuz yollu bişey yok.aynalar el yakan cinsten.ama arkadaşlarında dediği gibi bi araştırma yap.sadece sitelerle sınırlı kalma mekanlarıda araştır.çıkma olarak bulabilirsen daha ucuza kapatırsın.
    Bizim için motosiklet demek; ihanetinde çok çeşitli olabileceğinin göstergesi demek..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden.com'da ikinci el ve sıfır ayna satanlar var... Bakabilirsiniz...

Bu arada ST'nin siyahını gördüm dün Kocaelinde; Arkadaslar kesinlikle tavsiye etmiyorum...Çok özelliksiz gözüküyor.. Scooter dan farksız geldi gözüme... Şahsi fikrim ama hiç de dikkat cekmiyor Hyo nun siyah rengi...

aynen öyle,şuan balkonun altında duruyor yukardan hepten scooter gibi..gri olanlar güzel

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende siyah modeline bayılıyorum, birde sarı .

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya zaten ned emişler zevk ler ve renkler tartışılmaz.....o yüzden renk renk çıkarıyor adamlar yok sa tek renk yapar lardı alın kullanın zevke ne gerek var derlerdi düz mantık demi ama..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bir arkadasımız Hava filtresi sormustu... Hava filtresi coğu yerde 45 TL; ama Rialli.com sitesinde 20 TL ye satılıyor... Ordan alabilirsiniz !

http://www.rialli.com/urunler/cin-gr...yosung-gt250r/
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    saol cakalaz , sitelerde bi garip arkadaşlar nette yazdıkları fiyata satmıyolar malesef 30 liraya aldım.

Bir sorum daha var ustatlara ; buji alıcam motora iridyum buji tavsiye ediyor bir arkadaşım ısrarla daha uzun ömürlü oluyormuş platinler veya noral bujiler daha çabuk aşınıyomuş.İridyum almamın bir sakıncası olurmu acaba ?

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 lira fazla ver iridyum al...arkadaşın haklı...ben bir önceki motorum GV250ye bile iridyum alıyodum...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben iridyum bujiden yana değilim
    4ooo Bakımımı yaptırdım; sorunsuz hallettim; 6ooo Bakımımda Yağ ve yağ filtremi; 8ooo Bakımımda ise Hava filtresi temizliği bunun yanısıra yağım yağ filtrem ve Bujilerimi aynısı ile yenileyeceğim... Yani böyle düşünüyorum 8ooo km ömrü olsa bujinin yeter zaten... 8ooo km de bir değişiriz
    Ama belki İridyum buji daha cazip gelirse o zamana kadar ondan takarım Bu arada her iridyum buji aynı değil arkadaslar.. Cok çeşitli bujiler var; hepsine kanmayın...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ilginiz için sağolun arkadaşlar... bu ayna işi çok can sıkıcı yaa.. inşallah denk gelir bi yerlerden...

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    dostlar iridyum buji nerdeyse 2 katı fiyatına 15 lira standart buji 30 lira veya 25 lira iridyum buji NGK marka bakıyorum.Farklılık yaratmaz sanırım marka güzel. Tamirci bi abim performans olarak pek farketmeyeceğini söledi çünkü bizim bobinler iridyum ateşlemede farklı bi tepkime vermiyormuş rr ların fln öle değil mesela sistem ona göre ama en azından daha uzun ömürlü ce kirlenme sıkınıtsı daha düşük olması kafamızın rahat olmasını sağlar iridyum olarak diye düşünmekteyim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı desert3737 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilginiz için sağolun arkadaşlar... bu ayna işi çok can sıkıcı yaa.. inşallah denk gelir bi yerlerden...

ben ebay'dan cbr600RR aynası almıştım. üstelik karbon kaplamalı ve sinyalli idi. çifti 80 küsür liraya gelmişti. daha önceki sayfalarda link de vermiştim. bence boşuna buralardan arama. ebay'la alışveriş durumun varsa orayı değerlendir. yoksa çevrende bu işten anlayanlar bul...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ya arkadaslar; Benim ön lastikte Turuncu serit var... Ama arkaya cekmek için bir türlü bulamadım...Burda Kırmızısı var; kırmızı yapsam nolur? Güzel durmaz mı acaba ?

Turuncu Siyah motorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    S&T Kanuni gt250r
    bana sorarsan sırıtır cakalaz..

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaslar; Benim ön lastikte Turuncu serit var... Ama arkaya cekmek için bir türlü bulamadım...Burda Kırmızısı var; kırmızı yapsam nolur? Güzel durmaz mı acaba ?

Turuncu Siyah motorum
    ikisinide yaparsan pek sırıtmaz sanırım

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ebay'dan cbr600RR aynası almıştım. üstelik karbon kaplamalı ve sinyalli idi. çifti 80 küsür liraya gelmişti. daha önceki sayfalarda link de vermiştim. bence boşuna buralardan arama. ebay'la alışveriş durumun varsa orayı değerlendir. yoksa çevrende bu işten anlayanlar bul...
    eyvallah üstadım sağolasın... bulabilirim ucuz bişey inşallah...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok

Turuncu Siyah motorum
    feyizoğlundan ben 10-15 civarı bi şeye almıştım, ordan alsana cakalaz, var orda işte. ne gerek var böyle çeşit çeşit yapmaya? hiç uğraşma bence...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Var da Turuncusu yok Ben öndeki turuncuyu da söküp; Kırmızı mı yapsam diyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Var da Turuncusu yok Ben öndeki turuncuyu da söküp; Kırmızı mı yapsam diyorum
    ta turuncu motora olurmu..kırmızı hiç takma daha iyi
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yahu neden olmasın Turuncu Motora Kırmızı serit; Fotoşop yapan yok mu aranızda yapıversin de bakalım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bencede kırmızı yapacağına farklı renk yap kırmızı herkeste var,mesela yeşil çok hoş durur ama koyu yeşil değil açık renkli olucak elma yeşili gibi,yakışacağına eminim...
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler