Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    HeLLOuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inş. Hyosung GT250 R :)
    Alıntı Giallo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdım.....
    Paşa
    Trafik sigortası Hyo GT250 R 2010 model üzerinden 95TL ,
    Kasko sigortası "" " " " " teminatlara göre çok az aşağı yukarı oynayabilir.Görünen fiyat 975TL'dir.

Ayrıca Kasko Değeri- 2010-8,250TL..

Bu fiyatlar EURO Sigorta'nın fiyatlarıdır.Bu saatte ve başka bir evin pc sinde sadece bu şirkette bakabiliyorum.
    Ofiste diğer şirketlere de bakarım eğer istersen.(Diğer şirketler:Chartis-Güneş-Fiba-HDI)

Fazla yorma beni:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    FuNDa RR :)
    Alıntı HeLLOuS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paşa
    Kasko sigortası "" " " " " teminatlara göre çok az aşağı yukarı oynayabilir.Görünen fiyat 975TL'dir.

Bu fiyatlar EURO Sigorta'nın fiyatlarıdır.Bu saatte ve başka bir evin pc sinde sadece bu şirkette bakabiliyorum.
    Ofiste diğer şirketlere de bakarım eğer istersen.(Diğer şirketler:Chartis-Güneş-Fiba-HDI)

Sağol reis bu bilgiler yeterli.diğer şirketlerde aşağı yukarı aynıdır:D
    Dikkat! Aynada görülen nesneler hızla gözden kaybolur.

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Cinfezz ;

Boşa gecmemezlik; Hyosung' un Tüm modellerinde var malesef. Yalnız Cok da Büyütülecek bişey değil.
    Yalnız; 1. Vitese gecmemesi anormal. Emrah'ın dediği yer; Debriyaj manetinin ucunda. Ordaki plastiği geriye cek ve yuvarlak bir parça var; Onu cevireceksin
    Çok sağol cakalaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:23 ----------

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cinfeez kardesim simdi şöyle tarif edeyim sana:kırmızı ışıkta durunca vitesin boşa geçmemesi çok iyi çünkü senin yapman gereken de o dur.kırmızıda durunca vitesi boşa almıyacaksınrampa yukarı durunca vitesi boşa almak gibi bir hata yaparsan motor da sana kızar vitese geçmez işte(çünkü motor geri kaymakla meşgul)çok akıllıdır bizim motorlar 850 tl lik beyin var motorda.bu can sıkacak bi olay degil kardeşim emrahında dedigi gibi biraz devriyaj teline ince ayar lazım ama anlamadıgını belirtmişsin zaten.birazda kullanılan motor yagından kaynaklanıyor.benimki castrol ü hiç sevmiyor mesela
    bende ilk yağ değişiminde shell düşünüyorum ayrıca bilgiler için teşekkürler dostum...dediklerini yaparım kırmızı ışık rampa vs :D ayrıca motorsiklet için olan yağlardan kullanmam gerekiyor demi? 2 zamanlı?

Motosikleti
    Alıntı Giallo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol reis bu bilgiler yeterli.diğer şirketlerde aşağı yukarı aynıdır:D
    Eywallah Saol

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı cinfeez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sağol cakalaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:23 ----------

bende ilk yağ değişiminde shell düşünüyorum ayrıca bilgiler için teşekkürler dostum...dediklerini yaparım kırmızı ışık rampa vs :D ayrıca motorsiklet için olan yağlardan kullanmam gerekiyor demi? 2 zamanlı?
    2 zamanlı değil kardeşim 4 zamanlı olacak... zira bizim makineler 4 zamanlı...
    bu arada ben de shell kullandım gayet memnunum vitesler falan rahat geçiyo.. ama başka bi yağla da kıyas yapmam imkansız tabi... yazın yine shell'e devam..

yağ doldurma haznesinde de 10-40 yazıyo zaten. shellin motorlar için özel 10-40 yağını kullanırsın... üzerinde 600rr fotosu vardı yanlış hatırlamıyosam....
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paşa

trafik sigortası modele göre değişiyomu ki....

ben 2008 model 250r a 31 tl ye yaptırdım....
    95 tl çok değilmi..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hyosung için yazın 10-50 castrol iyi oluyor. Yalnız Fiyatı biraz pahalıdır. Ben şahsen yazın onu kullanıyorum.
    Fakat Kışın Castrol diyemeyeceğim. Shell 10-40 Advanced 4T Kış için hyosunga ilaç gibi geliyor

Hellous;

Ne 91 TL si

Ben 35 TL ye yaptırdım Sigortamı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    150RF
    bırsey sorcam beyler hyosunglarda yan kapakda alta debrıyaj bolumu galba ıcerıye dogru kabartmalı hyosung yazıyor yazmıyorsa sanayıde yapılmıstır demek ama dun 2008 model st kanunı baktım cızıksız kazası yok ama yazmıyordu grı yerınde? neden st kanunı oldugu ıcınmı yoksa kapagı sanayıdemı degıstırmısler?

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Xstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırsey sorcam beyler hyosunglarda yan kapakda alta debrıyaj bolumu galba ıcerıye dogru kabartmalı hyosung yazıyor yazmıyorsa sanayıde yapılmıstır demek ama dun 2008 model st kanunı baktım cızıksız kazası yok ama yazmıyordu grı yerınde? neden st kanunı oldugu ıcınmı yoksa kapagı sanayıdemı degıstırmısler?
    dostum kapakla falan kimsenin ugrastıgı yok.burada cok yazıldı cizildi ama ben sana kısaca anlatayım.hyosung global motorla anlaşmayı bozup kanuniyle calışmaya başladı.globalde TÜRKİYE 'de hyosung markasını kendi adına tescil ettirdigi için artik hyosung isminde motor ithal edilip satılamıyor.kanuni nin ilk sattıkları bütün motorlarda hyosung yazan heryer taşlanarak silinmişti.durum bundan ibarettir.bu yüzden 2008 den itibaren hyosung markalı motor yurda girmedi.şu anda satılmaya çalışılan ve 2009 -2010 model oldugu söylenen motorlar aslında 2007model karburatorlu hyosung lardır.2008 üretimi bütün hyosunglar enjeksijonludur.şase ve motor numaralarıyla hyosung merkezine mail atıp sorabilirsiniz.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Aklı kelden yağı shellden.10 x40 alın ve kulanın sorun çözülür ben shell kulanıyorum

Motosikleti
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafik sigortası modele göre değişiyomu ki....

ben 2008 model 250r a 31 tl ye yaptırdım....
    95 tl çok değilmi..
    Dediğim gibi şirket farkı..EURO da biraz fazla çıkıyo Motorsikler tarzları.
    En uygunu güneş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:19 ----------

Hyosung için yazın 10-50 castrol iyi oluyor. Yalnız Fiyatı biraz pahalıdır. Ben şahsen yazın onu kullanıyorum.
    Fakat Kışın Castrol diyemeyeceğim. Shell 10-40 Advanced 4T Kış için hyosunga ilaç gibi geliyor

Hellous;

Ne 91 TL si

Ben 35 TL ye yaptırdım Sigortamı
    Yaw Şirket farkı da alla alla
    İlla tüm Şirketlerden baktırcaksınız bana hee.
    Geçen bitane yaptım mesela Euroda 76TL Güneşte 25 TL çıkmıştı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:21 ----------

En uygunu güneş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:19 ----------

Dayanamadım baktım
    2010 model 53 ve 77 plaka 28TL
    26 plaka 50TL
    53 plaka 100TL
    Bu fiyatlar Güneş'ten...

Motosikleti
    GT 250RR
    En uygunu güneş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:21 ----------

Dayanamadım baktım
    26 plaka 50TL
    53 plaka 100TL
    Bu fiyatlar Güneş'ten...
    bu farkı ortaya çıkaran teminatlar.75 tl olanla 25 tl olanda teminatlar arasında mutlaka fark vardır.birde sanırım büyük şehirlerde ve motosiklet kazalarının yada trafik kazalarının yogun oldugu illerde fiyat farkı olması kaçınılmaz.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    bu farkı ortaya çıkaran teminatlar.75 tl olanla 25 tl olanda teminatlar arasında mutlaka fark vardır.birde sanırım büyük şehirlerde ve motosiklet kazalarının yada trafik kazalarının yogun oldugu illerde fiyat farkı olması kaçınılmaz.
    Trafik sigortalarındaki teminatlar herzmn sabittir.Müşteri istemedikçe değiştirilmez

Motosikleti
    150RF
    Alıntı Xstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap veren yokmu vede motorda alırken nelere bakmalıyım pek anlamamda motor kısmından dısında sorun yok

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Memo ;

*Kanka Yakında Yenge seni boşar

*Bu arada zincir eyi olmus Aferin ara sıra temizle

*Zincir Korumanı Takmayı unutma

*Bir daha bu kadar kirlenmesini Bekleme

*Ayrıca Motor daha Kaç km de ki; Zincir bitti bitecek sona dayanmıs

*Bunlar da Fotolarının büyük hali

çakocan kanka aslında ben salona alacaktım ama anca eski eşyaların olduğu odanın iznini alabildik janım

zinciri temizlemek iki saatimi aldı ama değdi arka dişli mafolmuştu

vallahada daha zincir korumayı takmadım..amaan daha en 2 ay daha yatacak canavar

aradaki fark gördüm dahada ihmal etmem yaşasın cilitbang pardon mazotbang

yok yav ilk defa yazın ben gerdirdim orjindi daha yer var ama gönlümde DİD var..zonta abim değişmiş çok memnun..benim makina 8400kmde janım

zonta abim benim makinanın tıpkısının aynısıyla 28.000i devirdi daha ondan km fotosunu alıp avatar yapacağım bu durumda ben 5 yıl daha binersem bile 28bin olmayacak

resimlri düzelttiğin içinde ayrıca tşkler janım cakocanım
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    en altı yanlış yazmışım 100tl olan 53 değil 34
    Dayanamadım baktım
    26 plaka 50TL
    34 plaka 100TL
    Bu fiyatlar Güneş'ten...

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Benim motor 2008 diye egçiyor, 2009 Mart'ta 35 TL'ye sigorta yaptırdım.Hür Sigorta'dan.

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    en altı yanlış yazmışım 100tl olan 53 değil 34
    Dayanamadım baktım
    26 plaka 50TL
    34 plaka 100TL
    Bu fiyatlar Güneş'ten...
    Dostum kasko hakkında da bilgi verebilir misin ? Nedir, nasıl yaptırılır hiç bilgim yok açıkcası. Anladığım kadarıyla aylık taksitler halinde yıllık 1000 ytl civarı yaptırılabiliyor sanırım ?

Motosikleti
    GT 250RR
    Trafik sigortalarındaki teminatlar herzmn sabittir.Müşteri istemedikçe değiştirilmez
    demek istedigim şu aslında ben motoru sıfır alırken yapılan trfik sigortası 48 yada 52 tl gib bişeydi .07.30.2008 tarihinde başak groupamadan yapılmıştı.bu sene yeniledigimde yapıkrediden yaptırdıgım sigorta 3 günlük gecikme sürpirimi ile83.25 tuttu.bende şaşırmıştım neden bukadar fazla çıktı diyehiç kaza falanda yapmamıştım. eskisi ile yenisini karşılaştırdıgımda araç başına maddi hasar 10. ken 15 kaza başına maddi hasar 20 ken 30 milyar olmuştu.teminat farkı derken bunu kastetmiştim.teminatların yükseltilmesini ben istemedim.demekki sigotacılar teminatları yüksek tutup odeyecegim tutarın yüksek çıkmasını istemiş olabilirler.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar merhaba,

dün gece 02 de yola çıkıp henüz biraz önce eve geldim... kısaca yaşadıklarımı anlatacağım. biliyorsunuz istanbula gittiğimde çakırca tic ile görüştüm sagolsunlar mustafa hocamlar mahmut bey okadar çok ilgilendilerki ne desem boş bence 0 motor almayı düşünen varsakesinlikle ama kesinlikle kaçırmamalı çünkü ellerinde sayılı motor kalmış acele eden iyi yapar. benim 2 arkadaşım daha alacak okadar yardımcı oldularki sagolsunlar... gittim motoru ayarladılar 2008 2009 ve 2010 arasında farkların tümünü mustafa hocam tek tek anlattı motorun tarihçeside dahil herşeyi anlattı... bence bu forumda bile hiç duymadığım çoğu konudan bahsetti. mesela bir arkadaşımız dışında vites geçişleri sorunuyla ilgili doğru bir yorum göremedim direkt sorduğumda bana 10 40 yağ ve mutlaka sen-te-tik olmalı dedi... bunun gibi bayagı birşey ve ben hepsini not aldım yakın zamanda yttümünü paylaşacağım. motoru aldım ambar kargoya verildi sanırım yarın öbür gün eskişehire ulaşacak sag salim geldiğinde sizlere güzel güzel resimlerini çekerim. bu arada benim göstergelerim beyaz ve digital ekranın üzerinde bir sürü ikaz işareti ile digital ekran daha büyük birde amortisörlerin renkleride farklı...[COLOR="Silver"]
    Sex Speed Money...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler