Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cinfeez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung fan klup ten bir abimizden aldım. 8530 km de 5800 tl ye aldım. 2007 model. noter 207 milyon, ruhsat 240 toplam bana herşey dahil maliyeti 6250 ye geldi işte. Noter ve ruhsat masraflarını bilmeyen arkadaşlar için yazdım. Herkese kazasız belasız sürüşler...Ayrıca teşekkürler...
    cinfez kardeş hayırlı uğurluolsun....allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin...
    motor 2009 model mi..yulong(güngör)ün motormu....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondi 150MC
    @ Cinfezz..
    Bende 8000k alman malı xenon kullanıyorum..
    Bizim siteden cem_ali'den aldım..
    Ufak bi problemi vardı ama hallettik şimdi canavar gibi..

Görüntü seviyesi oldukça artıyor ve motora hoş bir görünüm saglıyor..
    Tavsiye ederim..
    Hatta Bizim forumda motoruna xenon düşünen biri varsa araba için olanlarından kaliteli bir çift xenon alabilirsiniz birini sen alırsın birini o alır..

h3 olduktan sonra farketmez araba için motor için oldugu...
    Bu arada aküyü aşırı şekilde etkilemiyor..
    Xenonlu 1-2 resmini koyucam motorun bakarsın

Tekrar Hayırlı Ugurlu olsun...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:07 ----------

[B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ ARJANTİNLİ ;

Demek 2006 modeller ile 2007 Modeller arasında sadece 1 yaş fark var; başka fark yok öyle mi

Dostum önce Hakkında yorum yaptığın konu hakkında bilgi sahibi ol; ondan sonra gel burada bildiklerini paylaş ! Bizim dısımızda ; Üye olmayan da onlarca kişi okuyor bu sayfaları; Yalan yanlıs bilgiler vermeyin !

Öyle bilmeden etmeden atıp tutmak kolaydır... 3 Lira- 4 Liraymış ... Sen git 4 Liralık Hyosung al bakalım kaç km binebileceksin sorunsuz
    O fiyatlara alanları da yakınen takip ediyor ve sonlarını görmekteyim!

Kulaktan dolma bilgiler ; araştırmadan bildiğini sanıp söyleyenler boşuna çabalayıp da Çamur atmaya kalkmasın Lütfen!
    Motoruna en temiz bakanlardan birisiyim. Motorun NasıL olduğunu; sağlamlığını;varsa kötü yanlarını tamamen objektif yorumlarımla dile getiriyorum!
    arkadaşım allaha şükür bilgi sahibiyim.artı arkadaşım istanbul-kadıköyde yetkili servis,sen ondan daha iyi bildiğini ima ediyorsun gibi geliyor bana,belkide bilebilirsin orası ayrı.size motor fiyatları normalmi diye soruyoruz ;sizin cevap yok şöyle yok böyle savunmaya geçiyorsunuz, fikir vereceginiz yere.benim arkadaşım geçen hafta 2006 model 12.000 km de 4000 tl ye aldı ve çok temiz diri bir motor.istersen sende bak diyecegim ama uzaksın galiba.bence burda size soru soran arkadaşlara daha samimi cevap verirseniz daha iyi,sonuçta paylaşımın bol oldugu,arkadaşlıgın geliştiği bir site,iğnelemenin anlamı yok,anlatabiliyorum galiba.birde çamur atma filan yazmışsınız insan almayı düşündüğü motora çamur atarmı hiç,biz kullananlardan bilgi alalım diyoruz sizin cevaplar dan anladığım siz almayın bu motoru der gibi
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    MaNTık çerçevesinde soruLan her soruya oldukca samimi ve içten cevaplar veriyoruz. Ama burda sende bir düşük piyasa düşüncesi seziyorum. Ayrıca Hala 2006 ile 2007 Modelleri bir tutuyorsun dostum. Madem arkadaşın servis; sor bakalım fark neymiş...
    Bunu öğrendikten sonra bana hak vereceğini umuyorum!
    2006 Ları bilemem ama 2007 ve sonrasının piyasası 5ooo TL'den başlıyor. Temizliğine göre de fiyat artıyor
    Tabii ki yanlış bilgiler paylasıldığı zaman savunmaya gececeğim. Yalnız şimdiye kadar motorun hakkı neyse; onu dile getirdim. Övmedim ; abartmadım

@ Cinfezz ;

Öyle ustalıktan anlamam ama teknik bilgim yeterlidir Yağını ve yağ filtreni ; git bir özel servse.. Çin servisi de olsa fark etmez. 5 Liraya değişiyorlar

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MaNTık çerçevesinde soruLan her soruya oldukca samimi ve içten cevaplar veriyoruz. Ama burda sende bir düşük piyasa düşüncesi seziyorum. Ayrıca Hala 2006 ile 2007 Modelleri bir tutuyorsun dostum. Madem arkadaşın servis; sor bakalım fark neymiş...
    Bunu öğrendikten sonra bana hak vereceğini umuyorum!
    2006 Ları bilemem ama 2007 ve sonrasının piyasası 5ooo TL'den başlıyor. Temizliğine göre de fiyat artıyor
    Tabii ki yanlış bilgiler paylasıldığı zaman savunmaya gececeğim. Yalnız şimdiye kadar motorun hakkı neyse; onu dile getirdim. Övmedim ; abartmadım

@ Cinfezz ;

Öyle ustalıktan anlamam ama teknik bilgim yeterlidir Yağını ve yağ filtreni ; git bir özel servse.. Çin servisi de olsa fark etmez. 5 Liraya değişiyorlar

bende düşük piyasa fiyatı yok,da fiyatlar düşüktü hayırdır neden bu kadar arttı kış mevsimi oldugu halde diye sormuştum.2007 kanuni oldugunu ama ikinci çeyreklerin oldugunu biliyoruz o ayrı,zaten servislerde muamma .topic tede yazıyor zaten kanuni servislerinin 2006 lara nasıl baktıkları,isim hakkını almış olabilirsin ama sonuçta marka aynı kasa aynı.temiz ve ekstraları olanları fiyat açısından zaten ayrı tutmuştum ,neyse bakalım kısmet neye.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    kanuni bu politikayla giderse hyoların ikinci eli iyice dibe vuracak bence çünkü sıfır satışları çok düşük kawasaki zxr 250 daha cazip oldu artık fiyat olarak da
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Arkadaşlar Yılbaşında iki motor Kocaeli'den İstanbul'a ufak bir gezi yaptık. ER6F ve GT250R.

İlgilenirseniz buyrun. Hatta aranızda Kocaeli'de bulunan varsa bizimle irtibata geçmesi sevindirir bizi. Herkese iyi yollar...

http://www.motosiklet.net/forum/etki...mi-girsek.html

Unutmadan, biri motorunuza güzel falan derse Maşallah dedirtmeden bırakmayın.

Getti güzelim motor....
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Arjantinli ;

Dostum ; 2006 Larda olduğu gibi, 2007 Modeller de ST Kanuni değil. 2006 ve 2007 Modeller HYOSUNG'tur. Ayrıca hiç bir servis bunun ayrımını yapmamakta şu an. Ya da bana rastlamadı. Motor aynı Mekanik aynıysa; adamlar yaptıkları bakımı ve alacakları parayı düşünüyorlar.
    Bunların Yanısıra; Fiyatlar normal seyirinde gidiyor... 4ooo TL'nin altında satılan Hyosung görmedim. OnLAR da 2006 Model; km'ler 30.ooo km'ye dayanmıs; bitik motorlar...

@ MoGLi ;

Yahu KocaeLi'deyiz diye her gün KOCAELİ MT topicinde yaygara yapıyoruz... İnsan davet etmez mi Biz hemen hemen her gün Gölcük taraflarında bulusuyoruz
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam nerdesin nasıl taşıayacaksın motoru ben kara karar eskişehire motoru nasıl getirebilirim onu düşünüyorum. bi fikir verin arkadaşlar...
    Hocam bu konuda sana göre şanslıyım ben biraz, aldığım yer Küçükçekmecede, ben Avcılarda oturuyorum, 5 dakikalık yol yani, bıraksam motor kendi başına gider. Bu arada benim teslimat da Salıya kaldı, plakası falan çıkmadı daha.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    hocam nerdesin nasıl taşıayacaksın motoru ben kara karar eskişehire motoru nasıl getirebilirim onu düşünüyorum. bi fikir verin arkadaşlar...
    Dostum vardır elbet bi yolu,istersen ekle sana yardımcı olmaya çalışalım.sanırım çakalazda yardımını esirgemez birşeyler yapmaya çalışırız,birlikten kuvvet doğar =) serk41@hotmail.com

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Cinfezz..
    Bende 8000k alman malı xenon kullanıyorum..
    Bizim siteden cem_ali'den aldım..
    Ufak bi problemi vardı ama hallettik şimdi canavar gibi..

Görüntü seviyesi oldukça artıyor ve motora hoş bir görünüm saglıyor..
    Tavsiye ederim..
    Hatta Bizim forumda motoruna xenon düşünen biri varsa araba için olanlarından kaliteli bir çift xenon alabilirsiniz birini sen alırsın birini o alır..

h3 olduktan sonra farketmez araba için motor için oldugu...
    Bu arada aküyü aşırı şekilde etkilemiyor..
    Xenonlu 1-2 resmini koyucam motorun bakarsın

Tekrar Hayırlı Ugurlu olsun...[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:07 ----------

]

Ozan ben xenonu tek olarak buldum sadece korkum elektrik aksamına zarar vermesi olacaktı. Sen kullandığına göre bir sorun olacağını sanmıyorum. Bilgiler için teşekkürler..Ayrıca resimler güzel olmuş xenon da güzel durmuş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:29 ----------

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cinfez kardeş hayırlı uğurluolsun....allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin...
    motor 2009 model mi..yulong(güngör)ün motormu....
    Akileos dostum motor 2007 model ve güngörün motoru değil.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Shorin ;

Elimizden geldiği kadar yardım ederiz ama uzakta olursan nasıl edelim
    Dediğim gibi; öYLe kargo ambar vs. ile olacak iş değil.
    Otobüslerin altına veya ; binip gitmek en mantıklısı. Mesafen zaten 3oo km bile yok
    Sen hele bir motoru al; sonrasına bakarız
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    çako eğer isterse yardım edelim çünkü otobüsten tek başına indirmesi sıkıntı olur en azından yüklerken indirirken yada alırken temiz mi diye bakarız vs

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yaparızz bişeyler; Önce kendisi Hangi motoru alacağına karar versin de bi

Motoru temizliyorum 2 saattir. ilk kez motoru silmesi bu kadar uğrastırdı beni Temizledm ama öldüm yani Bi daha deniz kenarından gitmem

Yine foto cektim tabi

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar kararımı verdim teox hocam gibi bende çakırcalardan alacağım motoru 0 olacak.... bu arada cakalaz hocam ve serkan hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim mutlaka istanbula gideceğim zaman haber veririm... çok teşekkürler arkadaşlar mahçup ediyorsunuz beni... haberdar ederim bana özelden ulaşabileceğim birer tel verebilirmisiniz.
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Özel'den numaramı gönderdim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    S&T GT 250R
    otobüse yükleme resimleri olan linke ulaşamadım bilen varmı aradım ama ulaşamadım
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    GT250R
    otobüse yükleme resimleri olan linke ulaşamadım bilen varmı aradım ama ulaşamadım
    bide ben bakayım bulabilecemmi

Edit: bak geniş cevaplı bir konu burda

buda bahsettiğim konu burda
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Shorin ;

Ben de Otobüs ile 3 Motor götürdüm ORTa ayaklığı olmayan motorların üzerini battaniye tarzı kalın bir örtü ile örterek ve araya karton koyarak (Çizzilmesini önlemek amacı ile) orta direğe yaslayıp bağlamak en mantıklısı oluyor. Cünkü bir tarafını sabit tutmayınca, yerinden oynayabiliyor...

En mantıklı götürme sistemi Yine de Otobüs firmaları
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Arkadaşlar kararımı verdim teox hocam gibi bende çakırcalardan alacağım motoru 0 olacak.... bu arada cakalaz hocam ve serkan hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim mutlaka istanbula gideceğim zaman haber veririm... çok teşekkürler arkadaşlar mahçup ediyorsunuz beni... haberdar ederim bana özelden ulaşabileceğim birer tel verebilirmisiniz.
    Hocam gelirsen mutlaka bende yardımcı olmaya çalışırım, telefonu yazdım özelden zaten, bu aralar işlerim yoğun biraz ama fırsat bulabilirsem mutlaka gelirim bende seninle motoru teslim almaya.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler