Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    sorma yaaa.. cbr125 100kr yakıyodu.. bunu tam olarak hesaplamadım ama tahminim 140-150kr arası.. sırf benzin yüzünden 600cc'den korkuyorum.. motor 2007 model, belki önümüzdeki bahar sıfırlayabilirim.. tamam 600'lüğün sesi insanı tatmin ediyor ama cebinide yakıyor.. ben çok geziyorum..

edirneden karsa, japonyadan marsa şaka bi yana önümüzdeki yaz hafta sonları çınarcıktayım inşallah.. ve erzurum'a gitmeyi bile düşünüyorum motorla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de satıp Hyosung 650 alabilirim... Ama belki Sıfır 250 Hyo da alabilirim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    sabah araştırdımda,bende bahara gt250r'yi sıfırlıycam gibi görünüyor.. rodajı çınarcık-istanbul'da yaparım.. sonra ver elini Erzurum...

malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    merhabalar herkese
    cakalaz kardeş senin motorunu inceliyordum hatta eşimede gösterdim çok beğendik
    forumlardan tanıyorum arkadaşı motoru evde saklıyor diyede anlattım hatta
    kardeş şimdi ben senin motoru nasıl alabilirim o kadar peşin param yok kredi kartımız var
    yarısını peşin versem...muğla fethiye de oturuyorum öğretmenim

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Malkocoglu ;

Özel mesaj olarak cevap gönderdim SAYGILAR

@ GKHN ;

Cidden ben de sıfırını düşünmüyor değilim. Çünkü bu motordan memnunum.Yalnız bazan insan daha hızlısını istiyor bu yüzden 650 likleri de ilgimi cekiyor. bilemiyorum artık
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ersinkecis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 model Honda CB750 Hornet
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem hız muhabbeti hem tank tokatlama güzel bir muhabbet konumuz açılmış hatta muhabbet değil hayati konular..
    .......
    120 ile birden bozuk hafif tümsekli bir yere girdim ve motor tank tokatlamaya başladı..inanın 0 3-5 saniye bir ömür gibi geçti..o korku anlatılmaz yaşanır
    peki şu mini direksiyon amortisörü tank tokatlamasini onleyebiliyor mu?
    https://ersinkecis.blogspot.com

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    10-15 Güne kadar ben de motoru satılığa çıkaracağım, sahibinden.com'a ilan vereceğim.

Aslında motordan çok memnunum, gelgelelim bu motor tığ gibi delikanlılar için, ben 103 kiloyum ve bir alamet göbek var, uzun yolda zorlanıyorum.Toplu sürüşleri, grup gezilerini de çok seviyorum.

Motoru satıp Fazer F6'ya ya da daha radikal bir tarz değişikliği yapıp VTX 750 Shadow'a geçmek istiyorum.

Bu arada, benim garajı da "kapalı kasa kamyonete" çevirttim, projeydi, vizeydi bayağı bayağı uğraştım

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mehmet ilanlara bakıyodum sahibimden, ilanını gördüm hayırdır? aile baskı yapıyo demişsin, abi aileye kalsa biz hiç bişi yapamayız valla bende cok savaştım sölim . neyse hayırlsı olsun kardeşim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:33 ----------

.[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:36 ----------

valla dostum baskı çok var ya..ninem çok söyleniyor bune motordan çok hollanda ineğine benziyor diye..bede geçenlerde düğün vardı adamlar yolda gidiyo bende bi arkadaşla gidiyorum benzinliğe girdik benzini doldurdum çıktım yol çok temizdi iştahım çekti bastım önüme münibüs geldi meğersem düğüne giden bizimkiler yol geniş bende şöle 130-140 aralığı bir hızla 50-60 kmile giden minibüsü solladım..bunlar bizi farketmesin baktım benim artçı geldi düğünde yanıma.abi dönüşte seninle gelemem kusura bakma dedi hayırdır dedim babası demiş motorla eve dönersen hiç eve gelme diye..ne bliim minibüste akrabalar var beni gören nasılsın dan sonra yavaş yavaş kullan diyor adımız çıktı ya bi sefer abaratan abartana yok 200le gidiyolarmış yok bilmem ne sorun bundan ibaret dostum.. saygılar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:16 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de satıp Hyosung 650 alabilirim... Ama belki Sıfır 250 Hyo da alabilirim

senin motorun sıfırdan ne farkı var tek far varsa oda enjeksiyon çok istiyosan ver binlira vereyim otobüse göndereyim sana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:19 ----------

Alıntı ersinkecis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki şu mini direksiyon amortisörü tank tokatlamasini onleyebiliyor mu?
    hemen hemen kessin bir sonuç alınabiliniyormuş..amortisör ordaki dengesiz vurmayı engeliyor...suzuki tl 1000s te birebir incelemiştim.. o motorun resimlerine bak daha iyi fikir edinirsin...
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok kasma altındaki 250 cc diye 250 görebileceğini zannertme oky
    arkadaşım bazı kulanıcılar aynı motorla 180 km/h gördüklerini söylüyorlar ben yeni aldım benim kinde bir sorun mu vardiye .ekleme yaptım..

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sorun yok dostum.. 140 a kadar ideal hızla 3 er 5 er cıkıyor; fakat 140-145 tan sonra tek tek hızlanmaya baslıyor motor...
    Bu sekilde de 155 e kadar zorlanmadan cıkıyor motor. Zaten 161 ile Redline giriyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT250R
    hadi beyler dökülün sokaklara feci yağmur var istanbulda! beni yalnız bırakmayın
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    cako ilanını gördüm gülmekten öldümne o padişah tefrikası gibi öyle.abi zaten motorun tertemiz tam bir misafir odası motoru.belli oluyor zaten.gerenk yonk maynk

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bazı kulanıcılar aynı motorla 180 km/h gördüklerini söylüyorlar ben yeni aldım benim kinde bir sorun mu vardiye .ekleme yaptım..
    180 le birlikte sağ aynanın altında krank kolu sol aynanın altında da 3000 lira masraf ı görüyorlar fakat söylemiyoırlar

anladın inş
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Malkocoglu ;

Özel mesaj olarak cevap gönderdim SAYGILAR

@ GKHN ;

Cidden ben de sıfırını düşünmüyor değilim. Çünkü bu motordan memnunum.Yalnız bazan insan daha hızlısını istiyor bu yüzden 650 likleri de ilgimi cekiyor. bilemiyorum artık
    Kardeş seni bu ilgi çeke çeke 650 lik makineye götürür bence aldın sen 250 den hevesini bak demedi deme

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş seni bu ilgi çeke çeke 650 lik makineye götürür bence aldın sen 250 den hevesini bak demedi deme
    öyle " ben oldum tamam" demekle de olmuyor yalnız doğan benden söylemesi aklının bi kösesinde dursun

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    yokuş aşağı 186 görmüştüm
    ama artık 20 yi bile goremıom
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokuş aşağı 186 görmüştüm
    ama artık 20 yi bile goremıom
    ÜFF ilhaan görürsün görürsün az sabret bi işlerini hali yoluna koy herşeyde vardır bi hayır olum

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    ÜFF ilhaan görürsün görürsün az sabret bi işlerini hali yoluna koy herşeyde vardır bi hayır olum
    yok artık göremicem kesin karar var motor istemiolar, araba alcam :/
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok artık göremicem kesin karar var motor istemiolar, araba alcam :/
    kardeşim bak eğer içinde varsa insanın yapamıyacağı şey yok bak erdem abime adam hastaneden çıktı motor kesinlikle yok dediler yakarız dediler satıcak dediler ailesi adam otoparkta bırakıyo herşeyini yine biniyo yani sen istiyorsan engel yok ama yok bende istemiyorum dersen diyecek sözüm yok arabada ossura ossura gidersin artık

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    kardeşim bak eğer içinde varsa insanın yapamıyacağı şey yok bak erdem abime adam hastaneden çıktı motor kesinlikle yok dediler yakarız dediler satıcak dediler ailesi adam otoparkta bırakıyo herşeyini yine biniyo yani sen istiyorsan engel yok ama yok bende istemiyorum dersen diyecek sözüm yok arabada ossura ossura gidersin artık
    yani deme aşk engel tanımıyo
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 47 kullanıcı var. (0 üye ve 47 misafir)

Bu Konudaki Etiketler