Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar bugün akşam 17:30 civarı otobanda maslak civarında bir motor kazasına şahit oldum motor siyah renk GT250R dı.Duraklama yapamadım ama gördüğüm kadarıyla çok büyük bir kaza değildi ama sürücü arkadaş yaralanmıştı,umarım çok ciddi bir şeyi yoktur arkadaşımızın.Bugün avrupadan anadoluya geçene kadar 4 kazaya daha şahit oldum.Herkes çok dikkatli olsun arkadaşlar pek hayra alamet değil bu istanbul trafiği.
    Bir gün mutlaka ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler moto sohbette gördüm http://www.motosiklet.net/forum/moto...tr-serisi.html ben diyodum kanuni aldı bu motor en fazla 2012 ye kadar yaşar sonra iyice çin motorlarına döner diye gerçektende tezim doğrulanmaya başladı arka grenaja bakın bir
    çokta güzel olmuş arkası, nesini beğenmedin? neyse zevk senin zevkin tabi, 2012ye kadar yaşarsak tezin doğrumu değilmi görürüz, 2012de görüşmek üzere
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasada, gördüğüm kadarı ile sadece "Kuyruk" kısmı, plakalı kısmı değişmiş.

Bence, mevcut modeller daha güzel.

O kuyruğa bakıyorum, yani, race ruhu yok (Bence)
    bende bu görüşe katılıyorum ve mevcut model daha tatmin edici duruyor gözümdeahh bı hyo bulsamda alsam
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu görüşe katılıyorum ve mevcut model daha tatmin edici duruyor gözümdeahh bı hyo bulsamda alsam
    zevkler renkler tatlar mevzusu bence kuyruktaki radikal değişiklik hoş bi hava olmuş ama tutucak yerlerinin cbf600deki gibi olması sanki race havasından çıkartmış gibi olmuş az ön grenajlarda farlarda ve gösterge panelinde bir değişiklik beklerdim ben esas ama olmamış seneye umarım olur onlarda
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    mondi 150MC
    Evet arkadaslar siyah incimi bugun itibarı ile almış bulunmaktayım
    Darısı diğer hyo almk istiyenlerin başına

2008 model 13000de resimler akşam gelioo
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hayırlıolsun ozan
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Selam arkadaşlar,cuma günü bende ikinci el hyo aldım 2006 model 12000'km'de.

Resim biraz karanlık çıkmış ama sonra daha güzel resimler eklerim

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    hyo alanlara hayırlısı olsun diyorum ama iç çekerek,darısı benim başıma umarım yakın zamanda bende alıcam inşallah:D
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ikinizede Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlıolsun ozan
    saol caner
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaslar siyah incimi bugun itibarı ile almış bulunmaktayım
    Darısı diğer hyo almk istiyenlerin başına

2008 model 13000de resimler akşam gelioo
    hayırlı olsun kardeşim kazasız sürüşler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:17 AM ----------

alanlara hayırlı olsun Almak isteyenlerede en kısa zamanda nasip olsun diyelim
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

OrjinAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200
    Arkadaşlar herkese iyi geceler. bu motora önceleri ön yargılı bakıyordum. ama banada kısmet oldu . -yakıtından olsun - görünüşünden - ivmelenme ve son hızından -rahatlığından olsun herşeyinden çok memnun kaldım eğer sağlamlığındanda bi şikayetim olmazsa değiştirmeyi düşünmüyorum.
    35.000 40.000 km arası iki teker tecrübem var bunların arasında sıralı 4- 600 cc ler 600 cc endurolar 500 cc naked tecrübelerim oldu. Bu motor benim ihtiyaç ve isteklerini fazlasıyla karşıladığını düşünüyorm.
    motorumu alalı 1 ay oldu 1 ayda yaklaşık 2.500 km yol yaptım. motoru aldıktan sonra ilk yaptığım o yetersiz kornayı güçlü bir kornayla değiştirmek oldu sonra arka sele bölmrsine beyaz reflektörlü şerit çektim. ve en sonuncu olarakta benim için olmazsa olmaz top case demiri yaptırdım ve bir top case aldım.
    motorumu vfr 800 gibi sport touring kullanıyorum en son olarakta beyaz halojen ampül taktıracağım . bayram tatilinde de motorumla ankara- akçakoca konaklamalı gezisini yapmayı planlıyorum (katılmak isteyenlere duyrulur). işte içimi döktüm sizlere. resim ekmeye çalışacağım. hepinize iyi geceler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:39 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:36 AM ----------

olmadı şahane resimler çekmiştim emmee resim yükleyemedim
    nasıl resim yükleceğimi tarif edin göndereyim.
    cbr125R (32,000 km) gt250R (20,000 km) mct250(5,000 km) gt250(4,000km) gt250R (1000km) cb125(1500km) NS200 (2.000km )

Motosikleti
    mz 301 etz
    motor bence gayet güzel görünüm itibari ile tabiki. ama hız ses ve güçde önemli en çokda en son çıktığı hızı merak ettim bilenler varsa yazarsa sevinirim tşk ederim şimdiden

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    itiraf ediyorum motorumu çok seviyorum :D içimden geldi gece gece
    güzel bi parlatim onu resimlerini koyucam topik canlanmış olur birazda
    Drift religion

Motosikleti
    konuda yeni yüzler görüyorum bi aralar 3 5 kişi sabit muhabbet devam ederdik (=
    pek fazla bi sorunda yok gibi uzun süredir kanuniye daha kimse alışamadı ama bakalım zamanla dahada iyi görücez
    dandikleşicek dediler beyinleri bozuluyordu ilk geldiğinde enjeksiyon ilk geçtiği dönemler
    tabi bu bi sancılı dönemli ilk yaptıkları bir durum olmayacak birşey değil
    lakin şu aralar sorun yaşayan yok gibi ne güzel

Motosikleti
    mz 301 etz
    ilkay arkadaşım bu gt250 güzel makinalar sürat yönünden nasıl örneğin motoru hiç oynanmamış orjinal haliyle maxsimum kaça çıkıyor bilgin varmı?cvp için şimdiden tşk ler

Motosikleti
    Alıntı romeo_brave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilkay arkadaşım bu gt250 güzel makinalar sürat yönünden nasıl örneğin motoru hiç oynanmamış orjinal haliyle maxsimum kaça çıkıyor bilgin varmı?cvp için şimdiden tşk ler
    180e kadar çıkabiliyorsun
    ama şöyle bir durum var bu hız 250cc bir alet için pekte iyi denemez fazla
    küçük hp'li bir motor ve çok aşırı sıkıştırmış oluyorsun sıralı 4 baca bir motora göre biraz nazik olman gerekiyor sadece max. hızı 160 ortalama olarak çok aşırı zorlamadan bu hıza çıkarsan motor sana tık demez kısacası sen onu üzmezsen oda seni üzmez her motor gibi ama görünüşe fazla aldanmamak gerekiyor sonuçda 250cc 29hp bir motor
    ivmelenmesi vs gayet başarılı tatminkar motoru için
    zaten üst model motorlara geçiş motoru kategorisine giren bi motor istersen hepte kullanabilirsin yakıt için ideal diye düşünüyorsan

Motosikleti
    mz 301 etz
    ben şimdilerde mz 301 kullanıyorum sağlamlık hız ve güç bakımından memlunum uzun yoldada hiç beni bırakmadı ama artık sport bir motor almak istiyorum mz le şuan 160-180 rahat çıkıyorum aslında çok bile ama bazen adrenalim daha fazla istiyor hayalimde yamaha r1 var sence daha büyük bir sport a geçmeden gt250 yada buna benzer bir motor almam daha mı iyi olur yoksa 600-1000 lik bir sport alma vaktim geldimi ? unutmadan benzin olayıda önemli mz 2 zamanlı ve yaklaşık 1 litre benzinle 30-35 km gidiyorum

Motosikleti
    Alıntı romeo_brave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şimdilerde mz 301 kullanıyorum sağlamlık hız ve güç bakımından memlunum uzun yoldada hiç beni bırakmadı ama artık sport bir motor almak istiyorum mz le şuan 160-180 rahat çıkıyorum aslında çok bile ama bazen adrenalim daha fazla istiyor hayalimde yamaha r1 var sence daha büyük bir sport a geçmeden gt250 yada buna benzer bir motor almam daha mı iyi olur yoksa 600-1000 lik bir sport alma vaktim geldimi ? unutmadan benzin olayıda önemli mz 2 zamanlı ve yaklaşık 1 litre benzinle 30-35 km gidiyorum
    full depoyla ortalama 400km'ye kadar gidebilenler war 60tl gibi bir rakama depoyu dolduruyorsun mz çift zamanlı motor kullanıyor yakıtı fazladır eski motor hemde cc olarak hem küçük hemde 4 zamanlı bir motor tabiki ona göre az yakıcaktır
    600cc bir makinada alıp kullanabilirsin ama bu motorlarda sürüş teknikleri daha çok ön plana çıkar az çok sende tahmin ediyorsundur yani 600lük bir makinada hakimiyet kaybı çok daha basit güçsüz bir makinaya göre
    şahsen 600cc bir sport makinada alıp kullanabilirsin motosiklet tecrüben var sonuçta ama ben kendimi düzgün bir şekilde kademe kademe ilerletmek istiyorum dersen 2. elden bir hyo yada st kanuni alıp devamda edebilirsin karar biraz sende
    ama şuda önemli 600cc alıp direk gazlarım havalarına girmeyi düşüneceksen alma hiç baştan çünkü işin teknik bilgi tecrübe kısmından ziyade beyin çok önemli bir faktör her zaman önce güvenliğin olabilmeli değil olmalı
    gazlarkan bile duracağını yavaşlaman gerektiğii hatta hangi durumda nasıl düşeceğini bile hesaplaman gerekir hayatta kalabilmen için...

Motosikleti
    mz 301 etz
    düşüncelerini benimle paylaştığın için tşk ederim biraz daha düşünüp öyle karar vericem bu süre zarfında elimdeki motoru çıkırtır iyi bir makine bulurum inş ama hyosung da takıldı aklıma gt250 ler bayağ dikkat çekici kararımı gt250 yada temiz 2. el bir 600 lükten yana kullanıcam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 31 kullanıcı var. (0 üye ve 31 misafir)

Bu Konudaki Etiketler